Climax Control

Climax Control pre zlepšenie sexuality – kompletná recenzia a hodnotenie

Prípravok Climax Control sľubuje, že pomôže s predčasnou ejakuláciou. V zásade hodnotíme prípravky zlepšujúce erekciu, ale tá má s ejakuláciou priamy súvis. Práve preto si predstavíme tento produkt, zistíme, aké ďalšie účinky ponúka a ako na nás pôsobí celkovo.

Climax Control

Climax Control balenie

 

Čo má spoločné erekcia a mesto Žilina?

Zaujala nás jedna vec. Väčšina slovenských distribútorov výrobkov tohto zamerania sídli v Žiline na adrese Rudnayova 21 v budove Vuralu. Neradi vytvárame unáhlené závery, ale už táto skutočnosť nepôsobí dôveryhodne.

Na danej adrese je veľká, ale inak ničím zaujímavá administratívna budova a nám sa zdá zvláštne, že veľká skupina distribútorov sídli práve v nej.

Situácia sa nám zdá, akoby sa jednalo o partiu ľudí, ktorí zakladajú firmy, a v prípade problémov so zákazníkmi alebo zákonmi ich podľa potreby rušia.

Každopádne by sme neradi niekoho „očierňovali“, avšak opatrnosť a sedliacky rozum sú najmä v problematike doplnkov výživy veľmi žiaducimi vlastnosťami.

 

Čo Climax Control sľubuje?

Všetky informácie, ktoré uvedieme, sme našli na oficiálnej stránke výrobku. Niektoré tvrdenia sú však zarážajúce a dokonca si navzájom odporujú. Na všetky z nich sa pokúsime reagovať objektívne.

 • Dlhšia výdrž pri sexe a perfektný výkon – Tento sľub by mohlo naplniť zloženie. Budeme sa mu venovať nižšie.
 • Menej stresu a väčšie precítenie súlože – Týmto problémom môže výrobok napomôcť, avšak pôvodcom stresu môže byť skutočne čokoľvek a to aj iná vec, než nedostatky mužskej sexuality.
 • Úprimná komunikácia a pevný partnerský vzťah – Toto tvrdenie nás úprimne pobavilo. Ako si môže ktokoľvek dovoliť tvrdiť, že nejaké tablety pomôžu upevniť dôveru v partnera a zlepšiť problematický vzťah? „Škrípanie“ vzťahu môže mať za následok čokoľvek a nie vždy je to zákonite sex. Tvrdenie je absolútne irelevantné.

 

Na stránke je aj tento milý graf, ktorého výpovedná hodnota je však nulová. Neuvádza žiadne veličiny, spôsob výpočtu ani nič iné, čo by mu prikladalo na význame pre zákazníka.

Graf zmeny Climax Control

Graf bez dokázateľnej hodnoty

 

Climax Control z prírody

Tradičná klauzula o 100 %-ntne prírodnom zložení sa vzťahuje aj na Climax Control. Údajne neobsahuje žiadne umelé zložky. Vďaka tomu by mali byť vylúčené nepriaznivé vedľajšie účinky a nemal by vyvolať alergické reakcie.

 

A teraz pozor! Prichádza zloženie…

Ako v každej inej recenzii sme sa aj v tejto snažili vypátrať zloženie prípravku Climax Control. Na stránke produktu sme sa ale dostali iba k tejto drobnej poznámke:

Zloženie Climax Control

Nenápadná poznámka o zložení zo stránky Climax Control

 

Podľa tejto poznámky by mal prípravok obsahovať Pyridoxín, kyselinu listovú, semená Griffónie a Acai. Ku tomu „niekoľko ďalších zložiek“.

Vzniká tak otázka: Pokiaľ má zákazník tento produkt kúpiť, nemal by byť dokonale oboznámený so zložením a presným fungovaním výrobku? Čo ak je užívateľ alergický na niektorú zložku, no tá nie je uvedená a zákazník si privodí zdravotné problémy? Čo sú to tie „ďalšie zložky“?

 

POZOR! „Vyšetrovanie“ pokračuje ďalej:

Toto okresané a doslova lajdácky uvedené zloženie nás neuspokojilo, kvôli čomu sme sa rozhodli zavolať na infolinku firmy.

Firma na nás nepôsobila seriózne. Zodvihla pani, spýtala sa prosím a ďalej bolo ticho. Neuviedla svoje meno, neuviedla firmu, za ktorú vystupuje, nespýtala sa ako môže poradiť. Všetko nasvedčuje tomu, že minimálne operátorka na linke nie je seriózna, čo automaticky vrhá zlé svetlo na celú firmu.

 

Späť k zloženiu:

Operátorky sme sa spýtali, prečo nie je na stránke výrazne uvedené kompletné zloženie. Odpoveď nás zaskočila:

    „Zloženie nie je uvedené na stránke zámerne. Vedenie nechce, aby ho poznal každý, aby náhodou niekto výrobok nenapodobňoval.“

Rozumiete? Síce nechcú, aby zloženie niekto „odkukal“, ale do telefónu nám ho kľudne prezradia.

 

Kauza stále nekončí!

Požiadali sme o presné zloženie. Climax Control obsahuje tieto látky:

 • L-Carnitín
 • L-Arginín
 • L-Lizín
 • Semená tekvice
 • Oxid zinku
 • Tribulus Terrestris
 • Výťažok z koreňa (názov bol udaný nezrozumiteľne)
 • Brusnice
 • Koreň sladovky

Všetky obsiahnuté zložky sú bežné a nijak nevynikajú oproti zloženiu konkurenčných výrobkov. Netradične sa k ich pôsobeniu na organizmus vyjadrovať nebudeme. Rovnaké zložky nájdete aj v ostatných výrobkoch a o ich účinkoch sa dozviete vo zvyšných recenziách serióznejšie vyzerajúcich prípravkov.

 

POZOR! Operátorkou uvedené zloženie je v rozpore so zložením na stránke. O žiadnom Acai, Pyridoxíne a Griffónii nepadlo ani slovo.

Aké je teda skutočné zloženie výrobku Climax Control?

Prečo stránka a operátorka tvrdia odporujúce si informácie?

Prečo sa operátorka nepredstavila menom a názvom firmy? Existuje vôbec táto firma?

Prečo sa firma nestavia transparentne k uvádzaniu informácii?

Na otázky nebudeme odpovedať. Skúste si na nich odpovedať Vy, milí čitatelia a získate približnú predstavu. Opakujeme, že by sme neradi poškodzovali niekoho meno.

 

Climax Control a klinické štúdie

Na stránkach sa dočítate aj o klinických štúdiách, ktoré tvrdia, že 78 % mužov priznalo úžasné účinky už po 3 týždňoch užívania. Údajne bol výrobok schválený lekármi. Opäť kladieme pár „rečníckych“ otázok.

Kde sa dajú tieto štúdie dohľadať?

Kde nájdeme dokument o schválení produktu?

Aké sú to úžasné výsledky? Je možné merať veličinu úžasu?

 

Balenie a cena

Climax Control sa predáva v balení po 60 kapsulách. Jedno balenie stojí 35,- € (k 01.12.2014). Cena je podobná ako u konkurenčných výrobkov. Odporúčame však byť veľmi obozretní a nekupovať tzv. „mačky vo vreci“.

 

Užívanie

Odporúčaná denná dávka je 1 až 2 tablety denne pred jedlom (podľa potreby). Nežiadúce účinky spozorované neboli.

 

Čo nás sklamalo?

Veľmi negatívne vnímame nasledovné skutočnosti:

 • Na stránke uvedené zloženie nezodpovedá zloženiu, ktoré uviedla operátorka
 • Operátorka nepredstavila seba ani spoločnosť, pre ktorú pracuje
 • Na stránke sú veľmi stručné, a teda nedostačujúce informácie o účinkoch
 • Stránka obsahuje množstvo gramatických chýb, chýba diakritika, stránka je obsahovo „odfláknutá“ a väčší dôraz prikladá vizuálu, než informáciám
 • Celkový dojem z prípravku i spoločnosti je veľmi nedôveryhodný

 

 

Zákaznícke hodnotenia

Tradične sme vyhľadali aj objektívne skúsenosti zákazníkov:

hodnotenie Climax Control

Prvý názor jednoznačne hovorí v neprospech výrobku

 Climax Control hodnotenie

Druhý zákazník má podobnú skúsenosť

 

Ďalšie hodnotenia sa nám nepodarilo dohľadať. Výrobok sa buď distribuuje priveľmi krátko na to, aby s ním malo skúsenosti viac mužov alebo sú negatívne hodnotenia účelovo vymazávané.

Pozitívne hodnotenie sa nám napriek snahe nepodarilo dohľadať, a popravde máme pochybnosti o tom, či niekto takéto hodnotenie vôbec uvedie.

Climax Control
5 (100%) 1 vote
Climax Control
 • Podpora erekcie
 • Dlhodobosť
 • Iné účinky
 • Cena
1.8

Zanechajte odpoveď