Erex24

 

Doplnok stravy na podporu erekcie Erex24 je pomerne novým prípravkom na slovenskom trhu. Číslovka 24 v názve označuje dvojnásobný nárast počtu spermií a hladiny testosterónu v tele, ktorý sa udrží až 24 hodín od užitia jednej tablety. Práve to je snom mnohých mužov a ich partneriek.


VLASTNOSTI
 Cena?
 od 21€
 Prírodný?
 ÁNO!
 Predaj na Slovensku?
 ÁNO!
 Výsledky?
 5 dní
 Úspešnosť?
 88%
HODNOTENIE
 Bezpečnosť
 Dlhodobosť
 Rýchlosť
 Cena-kvalita
 Účinnosť

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Erex24

7

Doporučujeme

7/10

  Výhody

  • 100 % prírodný
  • bez vedľajších účinkov
  • garancia vrátenia peňazí

  Nevýhody

  • slabšie výsledky
  • chýba dlhodobý efekt


  Erex24 – splnený sen všetkých mužov?

  Kto by to nechcel? Súložiť tak dlho, ako sa len dá, necítiť vyčerpanie a nemať strach zo zlyhania?

  Kto by pre ženu nechcel predstavovať zaručené uspokojenie? Kto by už viac nechcel riešiť partnerkinu neveru?

  Predpokladám, že každý muž sa chce a potrebuje cítiť sebaisto. Mať pocit, že žena od neho neutečie za iným, ktorý v posteli zvláda viac. Každý muž si chce užívať sex čo najdlhšie, no zdravotný stav často bráni týmto túžbam stať sa realitou.

  Erex24 je novým pomocníkom, ktorý sľubuje, že sa Váš sexuálny život začne odvíjať podľa Vami určeného scenára.

   

  Balenie erex24

  Erex24 – posila erekcie a celkové zlepšenie mužskej sexuality

   

  Posila z Ameriky

  Erex24 je pôvodom americký výrobok. Spokojnosť a obľuba u zákazníkov zapríčinila, že sa produkt začal distribuovať celosvetovo.

  Hlavnými účinkami Erex-u24 je podpora erekcie a zvýšenie tvorby testosterónu v tele. Tieto účinky majú na starosti zložky obsiahnuté v tabletkách.

   

  Aké problémy a nedostatky rieši Erex24?

  Erex24 nie je iba pomocníkom pre zlepšenie erekcie. Ponúka aj ďalšie pozitívne prínosy, vďaka čomu za svoje peniaze dostanete omnoho viac, než pri konkurenčných výrobkoch, ktoré sú často zamerané iba na jeden konkrétny problém.

  • krátka a oslabená alebo žiadna erekcia
  • čiastočná alebo úplná impotencia
  • nízka hladina testosterónu
  • znížené libido – pokles sexuálnej žiadostivosti

   

  10 výhod, ktoré užívanie Erex24 prináša:

  • Rýchle výsledky – Receptúra výrobku má zrýchlený účinok a zatiaľ, čo iné prípravky začnú pôsobiť po 1 až 4 hodinách, Erex24 postačuje užiť iba pár minút pred sexom a účinok nastupuje okamžite.
  • Silnejšia a dlhotrvajúca erekcia – Erex24 významne podporuje správne a maximálne možné prekrvenie penisu. Vďaka tomu je erekcia pevná a keďže penis je optimálne prekrvený, erekcia pretrvá dlhšie, než doposiaľ.
  • Intenzívnejšia ejakulácia – Erexom zvýšená hladina testosterónu zapríčiní tvorbu väčšieho množstva ejakulátu (spermií). Dobre prekrvená prostata a zvierače zosilnia ejakuláciu.
  • Dlhší a väčší penis – Nahromadenie krvi má za následok rozťahovanie tkaniva v penise, čím postupne narastá a mohutnie.
  • Zaručená a trvajúca účinnosť – Všetky prínosy sú overené a pri riadnom užívaní trvalé.
  • Bez vedľajších účinkov – Prírodné zloženie zaručuje bezproblémové znášanie prípravku organizmom.
  • 100 % prírodná terapia – Všetky zložky majú rastlinný pôvod. Tým pádom neriskujete, že by ste do tela prijímali syntetické (umelé) látky a chemikálie.
  • Bezplatné nezáväzné vyskúšanie – Pokiaľ by ste z akýchkoľvek dôvodov neboli s výrobkom spokojní, môžete ho v lehote 15 dní vrátiť.
  • Garancia vrátenia peňazí – Ak tovar vrátite do 15 dní od kúpy, budú Vám zaslané peniaze v plnej výške a to aj za už otvorené a nekompletné balenia.
  • Diskrétna zásielka – nemusíte sa obávať, že by celý panelák vedel, čo Vám to prišlo poštou. Balenie obsahuje výhradne iba adresu odosielateľa a príjemcu.

   Erex24 spermie

  Počet spermií v ejakuláte pred a hodinu po užití Erex24 – zlepšenie o 100 %

  Zloženie Erex-u24

  Prípravok je namiešaný z čisto prírodných látok a to najmä zo vzácnych rastlín, ktoré boli zbierané v oblasti Južnej Ameriky.

  Laboratórne testy dokázali, že po prvej hodine od užitia prípravku sa skúmaným mužom takmer zdvojnásobil počet spermií a prudko stúpla hladina testosterónu v krvi. Na trhu existujú aj iné prípravky s podobným efektom, avšak nie je ich veľa, a zároveň zvyknú byť až príliš drahé.

   

  Yerba Maté (Cezmína paraguajská) – Zriedkavo sa vyskytujúca rastlina z pralesov Južnej Ameriky. Napomáha pri rozširovaní ciev a správnom prekrvovaní penisu.

  Okrem toho má povzbudzujúce účinky, ktoré muža doslova nabijú energiou, čo sa priamo odrazí v jeho sexuálnej výdrži a „dravosti“. Obsahuje totiž povzbudzujúce látky ako kofeín (povzbudzujúci), teobromín (stimulujúci prekrvenie) a teofylín (uvoľňujúci cievy).

  Ďalším pozitívom je, že Maté potlačuje tzv. fosfodiesterázu – ochabnutie penisu a pridruženého svalstva. Tak napomáha udržať erekciu prirodzenú a ničím neoslabenú.

  Muira Puama – Krovina z brazílskych pralesov, z ktorej sa využíva podzemný koreň. Americkí indiáni z neho pripravovali rôzne odvary a iné prípravky na liečbu neplodnosti a problémov s pohybovým aparátom.

  Moderné štúdie jasne preukázali silný a rýchly účinok pri poruchách erekcie a miernej impotencii.

   

  Užívanie a dávkovanie

  Odporúčania výrobcu uvádzajú užívať 1 tabletu ráno a to približne pol hodinu pred raňajkami (presný čas závisí od užívateľa). Maximálne však 2 tablety denne s tým, že prvá sa užije ráno a druhá podľa potreby pred pohlavným stykom. Toto dávkovanie sa neodporúča zvyšovať. Tablety je nutné zapiť dostatočným množstvom čistej vlažnej vody.

  Výrobok sa odporúča užívať aspoň 3 mesiace pre spozorovanie viditeľných účinkov a zlepšenia. V prípade, že problémy a nedostatky vo väčšej miere odznejú, dávkovanie je možné znížiť na 1 tabletu každý tretí deň.

  Výsledky sú individuálne a dávkovanie si na mieru upraví každý užívateľ sám.

  Pozrime sa aj na niekoľko hodnotení, ktoré sme dohľadali v objektívnych internetových diskusiách:

  Recenzia zerex

  Zákazník z Čiech je s Erex24 viac než spokojný

   

  Erex24 názor zákazníka

  Ďalší zákazník dopĺňa, že Erex24 je certifikovaný a povolený na predaj v SR

   Erex24 zákazníci

  Tretí komentár uvádza, že už po prvom týždni užívania zákazník zaznamenal uspokojivé výsledky

  Oznámkujte nás!

  ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE

  Náš názor na doplnok stravy Erex24 ostáva skeptický. Výrobok je nový a na slovenskom trhu je k dispozícii pomerne krátko. Aj napriek tomu sme sa na internete stretli s prevažne pozitívnymi reakciami, čo nasvedčuje, že Erex24 skutočne funguje a je oň záujem. Odporúčame objednať si aspoň jedno balenie, pretože Erex24 sa javí ako nadpriemerne účinný prostriedok na problémy s erekciou a takých je v súčasnosti na trhu veľmi málo.

  VLASTNOSTI
   Cena?
   od 21€
   Prírodný?
   ÁNO!
   Predaj na Slovensku?
   ÁNO!
   Výsledky?
   5 dní
   Úspešnosť?
   88%
  HODNOTENIE
   Bezpečnosť
   Dlhodobosť
   Rýchlosť
   Cena-kvalita
   Účinnosť
  click here to visit website

  Napíšte svoju vlastnú recenziu

  Meno (required)
  VAŠE HODNOTENIE
  Bezpečnosť

  Dlhodobosť

  Rýchlosť

  Cena-kvalita

  Účinnosť

  Email(required)
  Váš komentár


  HODNOTENIA OD NAŠICH ČITATEĽOV

  1. Review by Olda
   VAŠE HODNOTENIE
   Bezpečnosť
   Dlhodobosť
   Rýchlosť
   Cena-kvalita
   Účinnosť

   Dobrý den už to beru 9 dní a stále žádná změna spíše k horšímu.Do konce se mi stalo že se ani nepostavil tak jsem zvědav.A spíš mě to bralo chuť na sex.


  Powered by the Product Review Wordpress Theme