EREXAN

 

Produkt patrí medzi prípravky, ktoré sa používajú na okamžité riešenie problémov so slabou erekciou či nedostatočnou výdržou. Výrobok nie je určený na dlhodobé užívanie. Výhodou je rýchly nástup účinku a prípravok teda slúži pre pohotovú pomoc pred pohlavným stykom.


VLASTNOSTI
 Cena?
 24.90€
 Prírodný?
 ÁNO
 Predaj na Slovensku?
 ÁNO
 Výsledky?
 Okamžite
HODNOTENIE
 Bezpečnosť
 Dlhodobosť
 Rýchlosť
 Cena-kvalita
 Účinnosť

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

EREXAN

9

doporučujeme

9/10

  Výhody

  • rýchly nástup účinku
  • cena
  • bez vedľajších účinkov

  Nevýhody

  • slabšia intenzita účinku
  • cena 1,9€ za osobný odber


  Chcem produkt

  Dnes sa bližšie pozrieme na produkt pre podporu erekcie EREXAN. Produkt patrí medzi prípravky, ktoré sa používajú na okamžité riešenie problémov so slabou erekciou či nedostatočnou výdržou. Výrobok nie je určený na dlhodobé užívanie. Výhodou je rýchly nástup účinku a prípravok teda slúži pre pohotovú pomoc pred pohlavným stykom. Negatívom je ale fakt, že produkt neumožňuje dlhodobé riešenie problému so zameraním na jeho pôvod. Účinok je krátkodobý.

  EREXAN – doplnok pre podporu erekcie

  EREXAN – doplnok pre podporu erekcie (zdroj: erexan.sk)

  Chcem produkt

  Účinky

  Poďme sa pozrieť na pravdepodobne najdôležitejšiu časť – reálnu účinnosť produktu. Výrobca, ako to už býva zvykom, garantuje absolútnu bezpečnosť a žiadne nežiaduce účinky. Uvádza dokonca aj konkrétne čísla.

  Výrobcom deklarované účinky:

  • 82% pánov deklarovalo, že ich orgazmus sa výrazne zosilnil
  • 71% mužov potvrdilo, že ich erekcia bola po užití Erexanu výrazne lepšia
  • 64% mužov malo zvýšenú chuť na sex, zvýšené libido
  • 56% pánov chválilo výrazné predĺženie trvania sexu

  Preskúmali sme teda stránky predajcov a zistili sme, že prípadné problémy by mohli mať zákazníci s kardiovaskulárnymi ochoreniami – tým sa prípravok užívať neodporúča. Produkt je nevhodný taktiež pre neplnoletých a ženy.

   

  Dôveryhodnosť a reklamácia

  Pri nespokojnosti s produktom, či už kvôli nežiaducim účinkom alebo iným dôvodom, je možné predajcu kontaktovať s podnetmi, ktoré sa bude snažiť vyriešiť. Preskúmali sme teda prípadný reklamačný proces, ktorý v prípade nespokojnosti  garantuje vrátenie peňazí.

  Nie je nič horšie ako nespokojný zákazník, ktorý ma navyše problém s reklamáciou produktu. Pozreli sme sa teda na dostupnosť predajcu. Osobný odber na základe objednávky vopred je možný na Plynárenskej ulici 14 v Bratislave. Možnosť osobného kontaktu považujeme za dôležité pozitívum, ktoré napovedá o transparentnosti a dôveryhodnosti predajcu.

  Garancia vrátenia peňazí už ale tak výhodná nie je. Predajca síce zaplatenú čiastku vracia v plnej výške, no len za ešte neotvorené balenia. Pre zákazníka to teda znamená, že za vyskúšanie produktu zaplatí cenou minimálne jednej škatuľky EREXAN. V prípade, že ste si objednali viac ako jednu škatuľku, nárok na vrátenie peňazí máte za zvyšné neotvorené balenia.

   

  Cena, užívanie a zloženie

  Jedno balenie s 15 tabletami stojí 24.90€. Zakúpením zvýhodnených balíčkov obsahujúcich viac balení môžete ušetriť od 5.90 € až do 24.60 €. Čím väčšie množstvo balení zakúpite, tým viac ušetríte.

  EREXAN – doplnok pre podporu erekcie

  Kompletnú cenovú ponuku produktu nájdete na stránkach predajcu (zdroj: erexan.sk)

   Chcem produkt

  Za poštovné prostredníctvom slovenskej pošty zaplatíte 2.90 € a doručenie kuriérom Vás bude stáť 4.20 €, čo hodnotíme ako pomerne vysokú čiastku. Prekvapila nás ale najmä cena osobného odberu, ktorá je vo výške 1.90€. Osobný odber je jedna z možností ako byť v kontakte s predajcom v prípade pochybností alebo spôsob ako sa vyhnúť v tomto prípade vysokému poštovnému. Zákazníci ku nášmu údivu teda platia i za príchod na miesto osobného odberu a za prevzatie tovaru.

  Užívanie:

  Odporúčané užívanie doplnku je jedna až dve tablety 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Druhá tableta sa pravdepodobne užíva na základe predošlej skúsenosti, alebo po nedostatočnom efekte iba jednej tablety. Účinok jednej tabletky trvá až po dobu 36 hodín. Toto samozrejme nie je doba, počas ktorej bude Váš penis stoporený. Ide o dobu počas ktorej budete pociťovať účinky tabletky v prípade sexuálnej aktivity.

  EREXAN – doplnok pre podporu erekcie

  Presné účinky spomenutých látok a dôvod ich použitia v zložení nájdete na stránkach predajcu (zdroj: erexan.sk)

  Zloženie:

  EREXAN je zložený z nasledovných látok, kde hlavnú rolu hrajú aminokyseliny:

  • L-Arginín
  • L-Citrulín
  • L-Lysín
  • Tribulus Terestris
  • L-Ornythin
  • extrakt rastliny MACA

   

  „Výnimočnosť Erexanu tkvie v tom, že v sebe kombinuje presné pomery aminokyselín a extraktov vyrábaných patentovanou metódou zmrazenia, ktoré v tele pacienta spolupracujú a vytvárajú synergiu. Iba týmto spôsobom je možné zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.“

  Text zo stránok predajcu

   

  Hodnotenie zákazníkov

  Pre čo najväčšiu objektivitu sme hľadali recenzie od reálnych zákazníkov s reálnymi skúsenosťami s produktom. Ako to už býva zvykom, na stránke predajcu sme našli množstvo veľmi kladných hodnotení. Keďže ale hľadáme nezaujatosť, vybrali sme sa preskúmať externé stránky a diskusné fóra. Narazili sme na veľa pozitívnych skúseností, no našli sa aj menej pozitívne.

  Zákazníci boli najčastejšie nespokojní s intenzitou účinkov. Produkt je na našom trhu pomerne nový a je teda otázkou, či je minimum negatívnych komentárov spôsobených nedostatočnou rozšírenosťou produktu a či sa bude počet nespokojných zákazníkov zvyšovať. Absencia nežiaducich účinkov je určite plusom.

  TIP: prečítajte si recenziu doplnku Vimax

  Výhody a nevýhody EREXANu

  + nízka cena
  + rýchly nástup účinku
  + žiadne nežiaduce účinky
  + možnosť osobného kontaktu s predajcom
  slabšia intenzita účinku
  cena 1,90 € za osobný odber
  nepôsobí na príčinu problému

  Chcem produkt

  Záverečné hodnotenie

  EREXAN je pomerne novým produktom na slovenskom trhu. Je zložený z látok, ktoré sa bežne používajú v doplnkoch pre podporu erekcie. Jeho najväčšou výhodou je určite bezkonkurenčná cena v tejto oblasti.

  Zákazník ma možnosť osobného odberu, ktorý je spoplatnený čiastkou 1.90 €. Túto možnosť ale napriek tomu považujeme za pozitívnu, najmä v prípade reklamácie.

  Rýchly nástup účinku je určite ďalšou pozitívnou správou. Názory zákazníkov nás síce presvedčili, že sa nemusíme obávať nežiaducich účinkov, no nevieme zaručiť jeho 100%nú účinnosť.

  Produkt považujeme za bezpečný a pokiaľ riziko zaplatenia za jedno balenie pre Vás nepredstavuje problém, produktu by sme dali šancu.

  EREXAN
  5 (100%) 1 hlas[ov]

  ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE

  EREXAN je pomerne novým produktom na slovenskom trhu. Je zložený z látok, ktoré sa bežne používajú v doplnkoch pre podporu erekcie. Jeho najväčšou výhodou je určite bezkonkurenčná cena v tejto oblasti. Zákazník ma možnosť osobného odberu, ktorý je spoplatnený čiastkou 1.90 €. Túto možnosť ale napriek tomu považujeme za pozitívnu, najmä v prípade reklamácie. Rýchly nástup účinku je určite ďalšou pozitívnou správou. Názory zákazníkov nás síce presvedčili, že sa nemusíme obávať nežiaducich účinkov, no nevieme zaručiť jeho 100%nú účinnosť. Produkt považujeme za bezpečný a pokiaľ riziko zaplatenia za jedno balenie pre Vás nepredstavuje problém, produktu by sme dali šancu.

  VLASTNOSTI
   Cena?
   24.90€
   Prírodný?
   ÁNO
   Predaj na Slovensku?
   ÁNO
   Výsledky?
   Okamžite
  HODNOTENIE
   Bezpečnosť
   Dlhodobosť
   Rýchlosť
   Cena-kvalita
   Účinnosť
  click here to visit website

  Napíšte svoju vlastnú recenziu

  Meno (required)
  VAŠE HODNOTENIE
  Bezpečnosť

  Dlhodobosť

  Rýchlosť

  Cena-kvalita

  Účinnosť

  Email(required)
  Váš komentár
  Powered by the Product Review Wordpress Theme