Vigrax

 

Ďalší z nových prípravkov na zlepšenie a predĺženie erekcie. Nie je prekvapením, že zloženie je rýdzo prírodné. Vigrax zlepšuje cirkuláciu krvi v celom tele, penis nevynímajúc. Práve dobre prekrvený penis má za následok pevnú a trvácnu erekciu. Vydržte aj Vy celú noc!


VLASTNOSTI
 Cena?
 od 26€
 Prírodný?
 ÁNO!
 Predaj na Slovensku?
 ÁNO!
 Výsledky?
 3-4 dni
 Úspešnosť?
 88%
HODNOTENIE
 Bezpečnosť
 Dlhodobosť
 Rýchlosť
 Cena-kvalita
 Účinnosť

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Vigrax pre lepšiu erekciu – kompletná recenzia a hodnotenie

Ďalší z nových prípravkov na zlepšenie a predĺženie erekcie. Nie je prekvapením, že zloženie je rýdzo prírodné. Vigrax zlepšuje cirkuláciu krvi v celom tele, penis nevynímajúc. Práve dobre prekrvený penis má za následok pevnú a trvácnu erekciu. Vydržte aj Vy celú noc!

 

Ďalší pomocník „do partie“

Ak hľadáte doplnok, ktorý by napomohol zlepšiť Vaše sexuálne schopnosti a konečne ste tak dosiahli uspokojivú erekciu, pravdepodobne ste sa stretli s desiatkami výrobkov, ktoré tieto zlepšenia sľubujú.

Trendom je hľadať pomoc v prírode, vďaka čomu z trhu pomaly miznú rôzne prípravky obsahujúce chemikálie a iné syntetické „zlepšovače“ erekcie. Takéto prípravky boli neraz návykové a človek namiesto erekcie získal závislosť a nepriaznivé vedľajšie účinky.

Vigrax dodržuje „nové zvyky“ a jeho zloženie je prísne prírodné. Na konkrétne zložky a ich účinky sa pozrieme v článku neskôr.

 

Vigrax ide „na vec“ okamžite

Jedným z pozitív tabliet Vigrax je takmer okamžitý efekt. Konkurenčné výrobky je často nutné užívať dlhodobo a denne, nezriedkavo skoro ráno alebo naopak tesne pred spaním.

Vigrax pôsobí rýchlo, vďaka čomu ho postačuje užiť cca. pol hodinu pred pohlavným stykom. Účinok by sa mal dostaviť do 30 minút, i keď je pravda, že tento čas je individuálny a závisí iba od schopnosti organizmu užívateľa vstrebať účinné látky.

Práve preto sa najmä u ľudí trpiacich pomalším trávením môže táto lehota o niečo predĺžiť. Každý by však už po prvom užití mal mať približnú predstavu o potrebnej „čakacej dobe“.

Vigrax sa vďaka prírodnému zloženiu znáša aj s malým množstvom alkoholu. Prípadný pohárik vínka pri romantickej večeri teda nebude predstavovať problém.

 

Balenie tabliet Vigrax

Doplnok stravy Vigrax sa dodáva v balení po 10 ks tabliet. Nepriaznivo vnímame pomerne vysokú cenu, ktorá je (k 01.12.2014) 39,- € za 1 balenie, a teda 10 tabliet.

Konkurenčné výrobky zvyknú byť aj 3 x lacnejšie (napr. Vimax).

Vigrax

Balenie tabliet Vigrax

 

 

Vigrax „naslepo“ zaznamenal úspech

Vigrax bol testovaný a skúmaný. Pri jednom z testov bolo polovici skupiny mužov podané placebo (neškodná a neúčinná látka) a druhej polovici bol podaný Vigrax.

Po pol hodine bola mužom položená otázka, či im nastúpila erekcia a ak áno, aká silná bola v porovnaní s erekciou, na akú boli muži bežne zvyknutí.

96 % mužov, ktorým bol podaný Vigrax uviedlo, že nielen že zaznamenali rýchly nástup erekcie, ale zároveň bola erekcia silnejšia a trvala dlhšie, než obvykle.

Zvyšné 4 % pravdepodobne patrili medzi mužov, ktorých telo nedokáže vstrebať a účinne využiť účinné látky.

 

Výhody tabliet Vigrax

 • nástup erekcie do 30 minút
 • prírodné zloženie

 

Nevýhody tabliet Vigrax:

 • malé balenie – iba 10 tabliet
 • vyššia cena v porovnaní s konkurenciou – 39,- €/bal.
 • zemerané prevažne na erekciu
 • nie je uvedený výrobca
 • spoločnosť neuvádza kontaktné údaje a sídlo

Cena a forma balenia by nám nijak neprekážala. Čo nás zarazilo a nemilo prekvapilo, že na oficiálnej stránke nie je uvedený výrobca a distribútor. Podarilo sa nám jedine dostať cez odkaz na stránku veľkoobchodu, ktorý spravuje istá Danuše Molerová. V otázke výrobcu a pôvodu tabliet jasno nemáme.

 

Objektívne hodnotenia zákazníkov z diskusií

Vigrax má väčšiu predajnosť v Čechách, kvôli čomu sa nám podarilo dohľadať skôr hodnotenia českých zákazníkov.

Vigrax hodnotenie

Prvý zákazník je s tabletami Vigrax spokojný, pochvalu si vyslúžil aj distribútor

hodnotenie Vigrax

Slovenský zákazník porovnáva účinok tabliet Vigrax s liekom na predpis. Výsledok je nad očakávanie

 Hodnotenie Vigrax

Ďalšiemu zo zákazníkov sa problém vyriešiť nepodarilo


Zloženie tabliet Vigrax

Tablety Vigrax majú 100 % prírodné zloženie. Konkrétne obsahuje tieto účinné zložky:

Schisandra čínska (Schisandra chinensis) – Východoázijská popínavá rastlina, ktorá plodí drobné bobule. Plody sú plné priaznivých látok (schizandrin, schisandrol, wuweizichun, ďalej vitamíny, minerály a kyseliny).

Účinok je veľmi povzbudzujúci, čo pomôže najmä zvýšiť výkonnosť a celkovú výdrž, vrátane trvania erekcie.

Zlepšuje priechodnosť ciev, čo je potrebné pri správnej cirkulácii krvi v penise. Taktiež napomáha pri liečbe impotencie a zvyšuje chuť na sex (afrodiziakum).

 

Guarana – Stará známa bobuľovitá plodina, ktorá je častou súčasťou prípravkov na povzbudenie tela aj mysle. Účinné látky uvoľňujú hladké tkanivo, vďaka čomu spriechodňujú zablokované cievy v rozmnožovacom ústrojenstve.

Iba priechodnosťou totiž možno dosiahnuť správne prekrvenie, ktoré je nevyhnutné pre silnú erekciu.

Ďalej detoxikuje organizmus, čím pôsobí ako prevencia proti rakovine. Štyridsiatnici, ale aj mladší muži by mali dbať na svoje zdravie, pretože rakovina je zákerná a orgány napáda „potichu a neohlásene“.

Povzbudzujúce účinky sú už iba bonus pre lepšiu výdrž a sexuálnu zdatnosť.

 

Extrakt zo ženšenu (Panax ginseng) Koreň pôvodom ázijskej rastliny sa využíva pre svoje afrodiziakálne účinky. Okrem toho, že zvyšuje libido (chuť a záujem o sex), pôsobí antistresovo. Práve to sa hodí v prípade, že je problém s erekciou zapríčinený stresom.

 

Muira puama – Strom, z ktorého sa využíva jeho kôra. Je to známe afrodiziakum, ktoré pôsobí na mužov aj na ženy (Vigrax by ženy nemali užívať).

Okrem podpory potencie zintenzívňuje sexuálny pôžitok a zážitok zo sexu je tak omnoho silnejší. Odporúča sa najmä pre ľudí trpiacich ťažkým stresom a dlhodobou únavou. Revitalizuje poškodené bunky a dodáva potrebnú energiu.

 

Ďalšie obsiahnuté látky (minerály, vitamíny, aminokyseliny a podobne) majú za účel správne vyživovať organizmus tak, aby mu (a najmä penisu) nechýbali živiny potrebné na správny vývin a tvorbu spermií. Hladinu týchto látok je nutné trvalo udržiavať v rovine. Ak v tele niektorá látka chýba, nedostatok sa automaticky prenáša na jeho správne fungovanie.

 

Užívanie a dávkovanie

Výrobca odporúča uźívať Vigrax 1, maximálne 2 x denne. Ideálne pol hodinu pred sexom.

Pokiaľ je v záujme zásobovať telo potrebnými látkami, k tabletke pred sexom pridajte ešte jednu tabletu ľubovoľne v priebehu dňa.

Negatívne účinky neboli spozorované, avšak neodporúča sa užiť vyššiu, než odporúčanú dávku.

Vigrax
5 (100%) 1 hlas[ov]

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE

Pokiaľ Vám neprekáža o niečo vyššia cena, než u konkurenčných prípravkov, Vigrax by Vás mohol zaujať. Hodnotenia sú väčšinou pozitívne, avšak narazili sme aj na negatívne hodnotenia. Tie ale prikladáme individuálnemu účinku na každého užívateľa zvlášť.

VLASTNOSTI
 Cena?
 od 26€
 Prírodný?
 ÁNO!
 Predaj na Slovensku?
 ÁNO!
 Výsledky?
 3-4 dni
 Úspešnosť?
 88%
HODNOTENIE
 Bezpečnosť
 Dlhodobosť
 Rýchlosť
 Cena-kvalita
 Účinnosť
click here to visit website

Napíšte svoju vlastnú recenziu

Meno (required)
VAŠE HODNOTENIE
Bezpečnosť

Dlhodobosť

Rýchlosť

Cena-kvalita

Účinnosť

Email(required)
Váš komentár


HODNOTENIA OD NAŠICH ČITATEĽOV

 1. Review by jáN
  VAŠE HODNOTENIE
  Bezpečnosť
  Dlhodobosť
  Rýchlosť
  Cena-kvalita
  Účinnosť

  ja trpím kardiomiopatiou môžem VIGRAX UžíVAť???
 2. Review by jáN
  VAŠE HODNOTENIE
  Bezpečnosť
  Dlhodobosť
  Rýchlosť
  Cena-kvalita
  Účinnosť

  ja potrebujem vedieť či môžem užívať vigrax ak mám kardiomyophatiu
  Reply from Martin
  Dobrý deň, doporučujeme sa poradiť so svojím lekárom.


Powered by the Product Review Wordpress Theme