VigRX Plus

VigRX Plus pre lepšiu erekciu – kompletná recenzia a hodnotenie

Dnešná recenzia bude venovaná doplnku výživy VigRX Plus. Na začiatok ale musíme konštatovať, že už pri návšteve viacerých stránok výrobku sme boli nepríjemne zaskočení. V článku sa dozviete prečo sa tento produkt umiestnil na posledných priečkach nášho rebríčka.

 

Balenie Vigrxplus

Balenie VigRX Plus po 60 tabletách

 

Anonym Vig RXPlus

Na internete sme našli viacero stránok, ktoré o sebe tvrdia, že sú oficiálnymi distribútormi prípravku pre SR a ČR. Stránok je skutočne množstvo, kvôli čomu sme informácie pre recenziu čerpali z viacerých z nich. Na väčšine stránok sme však našli rovnaké negatíva.

 

Kanada ako znak istoty?

Nepáči sa nám jedna vec. Je pravda , že prípravky na posilnenie erekcie a podobné produkty sa veľmi často vyrábajú v Kanade. VigRX Plus taktiež tvrdí, že je vyrobený v Kanade. Bohužiaľ sa nám nepodarilo nikde dohľadať jeho výrobcu, a teda názov a sídlo fabriky.

Je nutné si uvedomiť, že výroba v Kanade vôbec nezaručuje účinnosť a kvalitu produktu. Túto informáciu veľmi často používajú aj rôzne podvodnícke stránky iba preto, aby jednoducho nalákali pozornosť.

Preto upozorňujeme, že kanadský pôvod nemusí byť vždy zaručený. Popravde nič neznamená. Kvalitný výrobok je možné vyrobiť kdekoľvek inde na svete. Kvalita, bohužiaľ, často nie je prvoradým záujmom výrobcov.

 

Hneď na úvod klamlivé tvrdenie

Na väčšine stránok sa priamo na úvod dočítate tento klamlivý sľub:

    „VigRX Plus zväčší Váš penis o 3 až 5 cm.“

Lákavé? Áno, ale nepravdivé zároveň. Mužský penis totiž má svoje maximá, ktoré však nie je možné presiahnuť. Penis je možné užívaním prípravkov spolu s použitím niektorých cvikov na predĺženie zväčšiť o maximálne 2 – 2,5 cm.

Pri bežnej erekcii nemusí byť penis naplnený krvou úplne na 100 % a niektoré prípravky pomôžu prekrviť ho viac. Dlhodobejšie užívanie teda dokáže priniesť nárast, no nie v takom rozsahu, ako sľubuje práve VigRX Plus.

Ak sa stretnete s reklamami, ktoré sľubujú nárast o viac ako 3 cm, neverte im. Ak by ste sa neskôr sťažovali, že Váš penis nenarástol o 5 cm, dostali by ste odpoveď, že

„Prípravok účinkuje na každého individuálne. Máme informácie o tom, že niektorým užívateľom penis narástol o 5 cm…“, prípadne niečo v tomto zmysle.

Odpoveď by ste možno ani nedostali, keďže tieto spoločnosti v prípade reklamácií veľmi rýchlo prestávajú komunikovať.

 

Čo sľubuje prípravok VigRX Plus?

Doplnok stravy VigRX Plus sľubuje klasické účinky, na ktoré sme pri podobných výrobkoch zvyknutí.

 • zväčšenie a zhrubnutie penisu a to aj v stave mimo erekciu
 • silnejšia a dlhšie trvajúca erekcia
 • ovládanie erekcie – oddialenie ejakulácie
 • intenzívny orgazmus
 • koniec predčasnej ejakulácie
 • trvalý nárast penisu

 

Prínosy sú to, každopádne, pekné a žiaduce. Zarazilo nás, že nikde na internete sa nám nepodarilo nájsť reálne hodnotenia zákazníkov.

 

Názory zákazníkov

V tejto časti recenzií vždy uvádzame hodnotenia. Na prípravok VigRX Plus sme, bohužiaľ, našli iba bežné kladné reakcie. Nevnímame ich však ako smerodajné informácie, pretože takéto hodnotenia zvyknú písať priamo výrobcovia a predajcovia. Kvôli tomu strácajú na dôveryhodnosti.

Výrobok nepôsobí seriózne už len z dôvodu, že na neho neexistujú hodnotenia slovenských a českých užívateľov. Pokiaľ by bol výrobok skutočne tak obľúbený, ako uvádzajú stránky, istotne by nebol problém dopátrať reálne diskusie. Tie však na internete nie sú.

 

Zloženie VigRX Plus

Uznávame, že obsiahnuté látky sa bežne používajú aj v iných výrobkoch a skutočne fungujú. Otázkou je aká je kvalita a koncentrácia týchto zložiek v tabletách VigRX Plus.

 • Ginkgo Biloba – Listy ázijského stromu majú vplyv na prietok krvi a jej okysličenie. Pôsobia upokojujúco na nervový systém, vďaka čomu pred sexom navodia správnu atmosféru.
 • Extrakt Škornice šípolistej – Listnatá rastlina podporuje prekrvenie. Okrem spevnenia erekcie pomôže aj ľuďom, ktorí trpia studenými končatinami. Rozširuje cievy a podporuje tvorbu červených krviniek.
 • Extrakt zo semien Cuscuta – Semená napomáhajú pri zníženej plodnosti alebo úplnej impotencii.
 • Serenoa plazivá – Drobné plody tejto palmy podporujú prirodzenú tvorbu testosterónu v tele. Jeho zvýšená hladina má za následok zlepšenie vo všetkých smeroch mužskej sexuality.
 • Kôra z Catuaby – Kôra tohto stromu obsahuje látky, ktoré všeobecne podporujú libido, uľavujú problematickej prostate a tiež pôsobia na hladinu tesosterónu v krvi.
 • Extrakt z Voňatca vajcovitého – Kvietok tejto dreviny zvyšuje sexuálne libido, pomáha pri impotencii a obnovuje erektilné funkcie penisu.
 • Hloh obyčajný – Významne zlepšuje cirkuláciu krvi najmä v drobných cievkach (kapilárach). Cievy navyše prečisťuje a odstraňuje z nich usadeniny. Zlepšuje náladu a znižuje psychické napätie.

 

Balenie, cena a užívanie

VigRX Plus sa predáva v baleniach po 60 tabletách. Jedno balenie by malo vydržať mesiac, keďže sa denne odporúča užiť 2 tablety. Kedy je vhodná chvíľa pre užitie nie je nikde uvedené.

Tablety Vigrx Plus

Detailný pohľad na tablety

Čo sa týka ceny – tá je podľa nás prehnaná. Najlacnejšie sme VigRX Plus videli predávať za 50,- €/bal. Už to je nadpriemerne vysoká suma. Iné stránky výrobok ponúkajú za nevídaných 76,- €, čo už vnímame ako výsmech a urážku zákazníka.

Distribútori si síce nastavujú maržu podľa seba, ale s tak dramatickým rozdielom v cenách sme sa nestretli u žiadneho konkurenčného výrobku.

 

Pochybná garancia vrátenia peňazí

Po preskúmaní viacero slovenských a českých stránok produktu sme si uvedomili, že väčšina z nich neuvádza názov ani sídlo spoločností.

Každá však výraznými písmenami hlási, že „V prípade nespokojnosti je možné výrobok kedykoľvek vrátiť a peniaze budú obratom zaslané späť.“

Kto však peniaze vráti, keď sa takmer všetci distribútori zatajujú? Zákazník po objednaní ani nebude tušiť kto a odkiaľ tovar vôbec zaslal. Väčšina stránok pôsobí skutočne nedôveryhodne.

Výrobok môže distribuovať prakticky ktokoľvek, ale keďže sa väčšina predajcov zatajuje, nevrhá to dobré svetlo na kvalitu výrobku. S účinným prípravkom by sa nikto nesnažil skrývať pred kritikou.

Ďalšie zo stránok tvrdia, že tovar na Slovensko iba posielajú, ale sídlia inde.

Ľutujeme, ak sme Vám pokazili radosť, no môžeme garantovať, že takéto spoločnosti by sa po vymámení peňazí už nikdy neozvali. Neriskujte svoje peniaze!

 

Prečo nás VigRX Plus nepresvedčil?

 • neznámy výrobca
 • všade uvedený pôvod v Kanade bez bližšej špecifikácie
 • neprofesionálne stránky s množstvom chýb a nesúvislými informáciami
 • dávkovanie nie je presne stanovené
 • pomerne vysoká cena
 • otázna garancia vrátenia peňazí
 • množstvo nedôveryhodných stránok, zvyčajne bez adresy sídla a názvu distribučnej spoločnosti
 • zavádzajúce tvrdenia a nesplniteľné sľuby
Ohodnoťte článek!
VigrxPlus
 • Podpora erekcie
 • Dlhodobosť
 • Iné účinky
 • Cena
3.0

Zanechajte odpoveď