EREXAN – výsledky po 15 dávkach

Dnes sa bližšie pozrieme na produkt pre podporu erekcie EREXAN. Produkt patrí medzi prípravky, ktoré sa používajú na okamžité riešenie problémov so slabou erekciou či nedostatočnou výdržou. Výrobok nie je určený na dlhodobé užívanie. Výhodou je rýchly nástup účinku a prípravok teda slúži pre pohotovú pomoc pred pohlavným stykom. Negatívom je ale fakt, že produkt neumožňuje dlhodobé riešenie problému so zameraním na jeho pôvod. Účinok je krátkodobý.

 

EREXAN – NAVIGACE V RECENZIvigrax_recenze

Chcem produkt

Účinky

Poďme sa pozrieť na pravdepodobne najdôležitejšiu časť – reálnu účinnosť produktu. Výrobca, ako to už býva zvykom, garantuje absolútnu bezpečnosť a žiadne nežiaduce účinky. Uvádza dokonca aj konkrétne čísla.

Výrobcom deklarované účinky:

 • 82% pánov deklarovalo, že ich orgazmus sa výrazne zosilnil
 • 71% mužov potvrdilo, že ich erekcia bola po užití Erexanu výrazne lepšia
 • 64% mužov malo zvýšenú chuť na sex, zvýšené libido
 • 56% pánov chválilo výrazné predĺženie trvania sexu

Preskúmali sme teda stránky predajcov a zistili sme, že prípadné problémy by mohli mať zákazníci s kardiovaskulárnymi ochoreniami – tým sa prípravok užívať neodporúča. Produkt je nevhodný taktiež pre neplnoletých a ženy.

 

Dôveryhodnosť a reklamácia

Pri nespokojnosti s produktom, či už kvôli nežiaducim účinkom alebo iným dôvodom, je možné predajcu kontaktovať s podnetmi, ktoré sa bude snažiť vyriešiť. Preskúmali sme teda prípadný reklamačný proces, ktorý v prípade nespokojnosti  garantuje vrátenie peňazí.

Nie je nič horšie ako nespokojný zákazník, ktorý ma navyše problém s reklamáciou produktu. Pozreli sme sa teda na dostupnosť predajcu. Osobný odber na základe objednávky vopred je možný na Plynárenskej ulici 14 v Bratislave. Možnosť osobného kontaktu považujeme za dôležité pozitívum, ktoré napovedá o transparentnosti a dôveryhodnosti predajcu.

Garancia vrátenia peňazí už ale tak výhodná nie je. Predajca síce zaplatenú čiastku vracia v plnej výške, no len za ešte neotvorené balenia. Pre zákazníka to teda znamená, že za vyskúšanie produktu zaplatí cenou minimálne jednej škatuľky EREXAN. V prípade, že ste si objednali viac ako jednu škatuľku, nárok na vrátenie peňazí máte za zvyšné neotvorené balenia.

 

Cena, užívanie a zloženie

Jedno balenie s 15 tabletami stojí 24.90€. Zakúpením zvýhodnených balíčkov obsahujúcich viac balení môžete ušetriť od 5.90 € až do 24.60 €. Čím väčšie množstvo balení zakúpite, tým viac ušetríte.

Kompletnú cenovú ponuku produktu nájdete na stránkach predajcu

 Chcem produkt

Za poštovné prostredníctvom slovenskej pošty zaplatíte 2.90 € a doručenie kuriérom Vás bude stáť 4.20 €, čo hodnotíme ako pomerne vysokú čiastku. Prekvapila nás ale najmä cena osobného odberu, ktorá je vo výške 1.90€. Osobný odber je jedna z možností ako byť v kontakte s predajcom v prípade pochybností alebo spôsob ako sa vyhnúť v tomto prípade vysokému poštovnému. Zákazníci ku nášmu údivu teda platia i za príchod na miesto osobného odberu a za prevzatie tovaru.

Užívanie:

Odporúčané užívanie doplnku je jedna až dve tablety 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Druhá tableta sa pravdepodobne užíva na základe predošlej skúsenosti, alebo po nedostatočnom efekte iba jednej tablety. Účinok jednej tabletky trvá až po dobu 36 hodín. Toto samozrejme nie je doba, počas ktorej bude Váš penis stoporený. Ide o dobu počas ktorej budete pociťovať účinky tabletky v prípade sexuálnej aktivity.

EREXAN – doplnok pre podporu erekcie

Presné účinky spomenutých látok a dôvod ich použitia v zložení nájdete na stránkach predajcu (zdroj: erexan.sk)

Zloženie:

EREXAN je zložený z nasledovných látok, kde hlavnú rolu hrajú aminokyseliny:

 • L-Arginín
 • L-Citrulín
 • L-Lysín
 • Tribulus Terestris
 • L-Ornythin
 • extrakt rastliny MACA

 

“Výnimočnosť Erexanu tkvie v tom, že v sebe kombinuje presné pomery aminokyselín a extraktov vyrábaných patentovanou metódou zmrazenia, ktoré v tele pacienta spolupracujú a vytvárajú synergiu. Iba týmto spôsobom je možné zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.”

Text zo stránok predajcu

 

Hodnotenie zákazníkov

Pre čo najväčšiu objektivitu sme hľadali recenzie od reálnych zákazníkov s reálnymi skúsenosťami s produktom. Ako to už býva zvykom, na stránke predajcu sme našli množstvo veľmi kladných hodnotení. Keďže ale hľadáme nezaujatosť, vybrali sme sa preskúmať externé stránky a diskusné fóra. Narazili sme na veľa pozitívnych skúseností, no našli sa aj menej pozitívne.

Zákazníci boli najčastejšie nespokojní s intenzitou účinkov. Produkt je na našom trhu pomerne nový a je teda otázkou, či je minimum negatívnych komentárov spôsobených nedostatočnou rozšírenosťou produktu a či sa bude počet nespokojných zákazníkov zvyšovať. Absencia nežiaducich účinkov je určite plusom.

TIP: prečítajte si recenziu doplnku Vimax

Výhody a nevýhody EREXANu

+ nízka cena
+ rýchly nástup účinku
+ žiadne nežiaduce účinky
+ možnosť osobného kontaktu s predajcom
slabšia intenzita účinku
cena 1,90 € za osobný odber
nepôsobí na príčinu problému

Chcem produkt

Záverečné hodnotenie

EREXAN je pomerne novým produktom na slovenskom trhu. Je zložený z látok, ktoré sa bežne používajú v doplnkoch pre podporu erekcie. Jeho najväčšou výhodou je určite bezkonkurenčná cena v tejto oblasti.

Zákazník ma možnosť osobného odberu, ktorý je spoplatnený čiastkou 1.90 €. Túto možnosť ale napriek tomu považujeme za pozitívnu, najmä v prípade reklamácie.

Rýchly nástup účinku je určite ďalšou pozitívnou správou. Názory zákazníkov nás síce presvedčili, že sa nemusíme obávať nežiaducich účinkov, no nevieme zaručiť jeho 100%nú účinnosť.

Produkt považujeme za bezpečný a pokiaľ riziko zaplatenia za jedno balenie pre Vás nepredstavuje problém, produktu by sme dali šancu.

EREXAN – výsledky po 15 dávkach
5 (100%) 3 votes
Erexan
 • Cena
 • Účinok
 • Rýchlosť nástupu
 • Iné prínosy
4

Leave a Reply