Maxxes – ZÁKAZ PREDAJA K 04.08.2017!

POZOR! TABLETY MAXXES SÚ K 4.8.2017 ZAKÁZANÉ A SŤAHUJÚ SA Z PREDAJA!

Česká Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zastavila predaj tabliet Maxxes kvôli obsahu zakázanej látky sildenafil. Ide o liečivo prísne viazané na lekársky predpis. Voľne dostupné doplnky stravy nemôžu sildenafil obsahovať.

Bez predpisu hrozí predávkovanie, ťažké vedľajšie účinky, a dokonca smrť. 

Výrobca Maxxes nerešpektoval povolené zloženie doplnku výživy a ohrozil tak zdravie svojich zákazníkov. Pokiaľ výrobok máte, ihneď ho prestaňte užívať. Nespotrebované balenia odošlite na adresu predávajúceho.

ČÍTAJTE AJ:

 

Každý muž má rád sex a každý muž chce súložiť vždy, keď je to možné. Niekedy však vplyvom zdravotného stavu alebo vonkajších vplyvov jednoducho nemôže, aj keď sa snaží akokoľvek. Najmä u mužov nad 35 rokov sa čoraz častejšie objavuje problém s dosiahnutím a udržaním erekcie, ktorá je pre „úspešnú“ súlož nevyhnutná.

 

Maxxes – navigácia v recenziiMaxxes pre neho a pre ňu.

 

Úvod

Poznáte negatívne vplyvy na mužskú erekciu?

Dnes si predstavíme nový výrobok – Maxxes. Slúži na okamžitú podporu erekcie tak, aby Vás ani pri nečakanej ponuke sexu nič neprekvapilo a mohli ste si ho naplno užiť. Prečítajte si našu recenziu!

Maxxes tablety

Erekcia vždy na dosah – Maxxes tablety

Chcem produkt

     ZAUJÍMAVOSŤ: Máte radi nezáväzný sex s neznámymi ženami? Radi by ste si ho zopakovali? Práve preto dávajte pozor, ako sa predvediete pri prvom sexe. Až 7 z 10 žien uvádza, že pokiaľ nie sú pri sexe s neznámym mužom na prvom rande dokonale uspokojené, s najväčšou pravdepodobnosťou sa s ním viac nechcú stretnúť. Kvalitný sex je dôležitý aj pre ženy. Nestraťte možno jedinú šancu a ukážte, čo je vo Vás. Maxxes je ideálny pomocník práve pre chvíle, keď sa chcete predviesť.

Okamžitá erekcia kedykoľvek

Tabletka Maxxes je výživový doplnok. Je voľne dostupný a nie je potrebný lekársky predpis. Balenie je pomerne netradičné, pretože 1 balenie obsahuje iba 1 tabletu. V objednávke sa Vám preto pravdepodobne objaví hneď viac kusov.

Oplatí sa takéto balenie?

Ešte pred samotným zložením Vás bude istotne zaujímať hlavne cena. Maxxes neslúži na dlhodobé užívanie. Ide skôr o podporný prípravok, ktorý je vždy dobré mať vo vrecku pre prípad „čo ak“. Účinný pomocník je na nezaplatenie.

Za jednu dávku, teda jedno balenie, zaplatíte 6,49 €. Cenu považujeme za primeranú tomu, čo Maxxes dokáže. Cena klesá úmerne s počtom objednaných dávok. Najlacnejšie vychádza objednávka 10 dávok naraz. Za jednu dávku zaplatíte 5,84 €. Cenník a objednávkový formulár nájdete tu.

Maxxes tablety

Maxxes je ďalší z prípravkov, ktorý k nám “pricestoval“ zo zámoria, konkrétne z U.S.A. Nie je nič zvláštne, že väčšina podobných prípravkov pochádza práve odtiaľ. Američania sú veľmi otvorení sexu, rôznym nezvyčajným praktikám, a práve preto bývajú často „vyšťavení“. Stále teda hľadajú nové a nové spôsoby ako zvýšiť svoju sexuálnu výkonnosť.

Pre tuzemského zákazníka je to veľké pozitívum, pretože na zámorskom trhu sa reálnym skúšaním zákazníkmi oddelí „zrno od pliev“ a na náš trh sa tak dostanú výhradne iba overené, obľúbené a najmä účinné produkty.

Známky Maxxes.

Identifikácia ústavu vykonávajúceho test

Chcem produkt

Maxxes bol klinicky testovaný aj pánom doktorom MUDr. Jaroslavom Zvěřinou, CSc., ktorý so svojím tímom vykonal rozsiahle štúdie výrobku pred jeho uvedením na český a slovenský trh. Testy a rozbory prebiehali v 1. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Kompletné vyjadrenie o Maxxes nájdete tu.

Zloženie

Najväčšou výhodou tabliet Maxxes je ich čisto prírodné zloženie. Aj vďaka tomu nie sú na predpis. Napríklad taká Viagra obsahuje syntetické látky a liečivá v takej koncentrácii, že sa môže predávať výhradne na lekársky predpis. Maxxes zoženiete kedykoľvek a jednoducho cez internet.

Zloženie tabliet Maxxes sa príliš nelíši od konkurenčných produktov, avšak kombinácia zložiek a ich koncentrácia boli namiešané tak, aby zabezpečili najväčšiu možnú účinnosť.

 • Ženšen pravý (Panax ginseng) –vplýva na hladinu testosterónu v tele. Tento mužský hormón úmerne zvyšuje libido – chuť na sex. Okrem toho sa bez pohlavných hormónov veľmi ťažko produkujú spermie, takže nízka hladina testosterónu môže znížiť plodnosť – potenciu. Maxxes zvyšuje libido a mužskú potenciu.
 • Kustovnica ćínska (Lycium barbarum) – výťažok z drobných plodov pôsobí veľmi ozdravne a regenerujúco na pohlavné ústrojenstvo. Vracia penisu a semenníkom „stratenú silu“ a udržiava ich vždy v stave spôsobilom na sex.
 • Lesklokorka lesklá (Glossy ganoderma) – zdraviu veľmi prospešná huba pôsobí protizápalovo a antioxidačne. Účinok sa prejavuje zmiernením bolestivej prostaty a jej opuchu. Mnohé problémy s dosiahnutím erekcie má na svedomí práve zväčšená prostata. Maxxes tieto negatívne prejavy eliminuje, čím opäť napomáha k správnej a silnej erekcii.
 • Kananga vonná (Cananga odorata) – uvoľňuje svalové napätie a navodzuje pocit pohody. Vďaka nej z Vás opadne stres zo zlyhania a dopraje Vám pôžitok zo skvelej a dlhej súlože.
 • Jasmínový esenciálny olej (Jasminum officinale) – silné rastlinné afrodiziakum. Navodzuje stav sexuálnej žiadostivosti a zvyšuje citlivosť penisu, vďaka čomu je pôžitok zo sexu ešte intenzívnejší.

Zloženie Maxxes

Kvalitné prírodné zložky rastlinného pôvodu s maximálnou účinnosťou

Všetky zložky vzájomne pôsobia na pevnú erekciu, výdrž pri sexe a zvýšený pôžitok. Vďaka tabletám Maxxes dokážete v posteli to, čo za starých čias, keď ste ešte neboli pod vplyvom stresu a zdravotných komplikácií vplývajúcim na erekciu. Vaša partnerka si rozdiel bude pochvaľovať a Vy každopádne taktiež.

Sľubované účinky

Spomenuté čisto prírodné zložky pomôžu v týchto oblastiach:

 • Intenzívnejšie prekrvenie pohlavného orgánu – prítok krvi do penisu je základným predpokladom pre dosiahnutie, a najmä udržanie pevnej erekcie. V tomto článku sa dozviete, čo vplýva na oslabenie erekcie. Maxxes prirodzenou cestou tieto nedostatky napráva. Erekcia sa tak stáva silná, dlhotrvajúca a dovoľuje aj viac „čísel“ za sebou!
 • Nástup silnej erekcie do 45 minút – trištvrte hodina je doba, za ktorú sa tableta v žalúdku rozloží a telo vstrebe účinné látky. Myslite na túto dobu a tabletu užite vo vhodnej chvíli. Účinok na seba nenechá dlho čakať!
 • Zvyšuje objem ejakulátu – testosterón vplýva na zvýšenú tvorbu spermií, ďalšie výživné látky sú pre nich potravou. Maxxes tak podporuje plodnosť muža, kvalitu spermií a ich vitalitu.
 • Žiadne negatívne vedľajšie účinky – ak ste boli s konkurenčnými výrobkami zvyknutí na bolesti hlavy, búšenie srdca alebo dehydratáciu, ihneď na nich zabudnite. Maxxes bol klinicky testovaný a nepreukázal nijaké negatívne účinky. Po uvedení do predaja nedošlo k žiadnym sťažnostiam užívateľov. Maxxes je overený, odsúhlasený a bezpečný prípravok s povolením pre distribúciu v SR.
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Teraz už v 50 krajinách sveta!

Reálne skúsenosti a hodnotenia zákazníkov si môžete prečítať aj v tejto diskusii.

Má Maxxes aj nevýhody?

Za jedinú nevýhodu považujeme o niečo vyššiu cenu, než je zvykom. Nie každému sa však musí zdať vysoká. Posúďte sami a objednávajte tovar podľa možností.

Maxxes však vychádza zákazníkom v ústrety, vďaka čomu ponúka garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Predpokladáme, že k takémuto scenáru ani nedôjde, a práve naopak sa na e-shop Maxxes budete radi a často vracať.

Chcete „nažhaviť“ aj partnerku?

Pokiaľ chcete zlepšiť sex so svojou partnerkou, informujte ju o MaxxesLady. Tablety majú rovnaký efekt, samozrejme, so zreteľom na potreby a funkciu ženského organizmu. Slovenská verzia stránky zatiaľ neexistuje, preto pomocníka pre partnerku objednávajte na českej stránke.

Maxxes pre ženy

MaxxesLady pre Vašu partnerku

Chcem produkt

Hľadáte dlhodobú výpomoc a zväčšenie penisu?

Ak máte záujem o prípravok na dlhodobejšie užívanie, skúste Vimax. Najpredávanejší prípravok v ČR a SR okrem zlepšenia erekcie a výdrže dokáže zväčšiť penis až o 2 cm. V prípade záujmu získajte viac informácií priamo na stránke oficiálneho distribútora.

Záverečné hodnotenie

Potrebujete zlepšiť erekciu a výkon v posteli? V tom prípade nemáte na čo čakať, pretože pomoc je dostupná okamžite.

Maxxan nás presvedčil, účinok nastúpil ešte skôr, než za 45 minút a erekcia sa udržala cez 2 hodiny, vďaka čomu testovaný muž stihol 3 x uspokojiť „asistentku“.

Jedinou nevýhodou sa pre niekoho môže javiť cena a balenie po 1 dávke. Nakupujte podľa vlastných možností, ale nenechajte si ujsť jeden z mála osvedčených výrobkov.

POZOR! TABLETY MAXXES SÚ K 4.8.2017 ZAKÁZANÉ A SŤAHUJÚ SA Z PREDAJA!

Maxxes – ZÁKAZ PREDAJA K 04.08.2017!
5 (100%) 3 votes
eMaxxes
 • Podpora erekcie
 • Dlhodobosť účinku
 • Cena
 • Iné účinky
3.5

Leave a Reply