Rýchly sex – 6 sexi tipov a 8 polôh

Rýchlovka je v oblasti obľúbenosti sexuálnych praktík TOP. Jedinou nevýhodou je, že veľa ľudí nevie, ako si ju užiť na maximum. Intenzívna rozkoš v 5 minútach môže byť pre mužov aj ich partnerky. Nie je teda potrebná dlhá predohra. Intenzita a rýchle tempo napumpujú do žíl tú správnu dávku adrenalínu a sexuálnu atmosféru tak bude možné krájať.

Sex by nemal byť komplikovaný. Žiadne zbytočné poučky naviac. Určitá znalosť a skúsenosť sa ale hodí. Je potom väčšia šanca, že sex prebehne hladko a s maximálnou vášňou.

Či už ide len o náhodnú známosť z baru, či životnú lásku, musíte vedieť, ako si rýchlovku maximálne užiť. Pripravili sme pre vás 6 tipov a 8 miest pre ten najlepší zážitok. Riaďte sa nimi a možno budete výsledkom viac než prekvapený.

rýchly sex

 

Ako babu naladiť na rýchlovku? 

 1. tip – provokujte ju celý deň

Sexting je zaujímavým trendom modernej doby. Je vaša partnerka na pracovnom pohovore? Ideálny stav. Stačí jej na mobil poslať pár korenistých správ. Ideálna príprava na večerné pokračovanie.

Možno nebude potrebná žiadna predohra. Bude taká rozpálená, že na vás skočí sama. Ide tak trocha o manipuláciu. Na druhej strane však ide aj o win-win situáciu. Ťažiť z nej budete obaja.

Ďalším spôsobom sú nemravné reči. Tie fungujú výborne. Pozvite ju na krátky obed. Počas jedla jej do uška pošepkajte, čo s ňou máte večer v pláne.

Verejné miesta ešte zvyšujú celkový erotický náboj. Každé slovo môže začuť aj tretia osoba. Vy ale hovoríte tak potichu, že to nezačuje nikto ďalší. Faktor vzrušenie je tak na úplne inej úrovni.

RÝCHLY SEX si žiada okamžitý nástup erekcie. Ak „mešká“ majte po ruke českú Proerectu. 

proerecta

 

 

 1. tip – noste voľné nohavice a sukne

Chcete na to skočiť v aute alebo v prírode? Rýchlovka si vyžaduje bleskovú akciu. Rýchlo dnu a rýchlo von. Zaseknutý gombík tesných džínsov alebo príliš tesná minisukňa môžu celú akciu jednoducho prekaziť.

Správny chlap sa na podobnú situáciu vybaví voľnejšími džínsami bez opasku, ktoré možno jednoducho stiahnuť. Dobre poslúži aj voľné športové oblečenie. Keď to na vás príde, ide dole do pár sekúnd. Pri všetkej tej voľnosti však nezabúdajte na štýl. Určite pred svojim dievčaťom nechcete vyzerať ako strašiak.

Partnerka by sa mala vybaviť sukňou, prípadne šatami, ktoré možno rýchlo odopnúť či proste vyhrnúť.

TIP: Ďalšou z možností je nenosiť žiadnu spodnú bielizeň. Nie je to voľba pre každého. Kto si potrpí na hygienu, pre toho táto možnosť príliš neprichádza do úvahy.

 

 1. tip – nechajte ju zvlhnúť Super rýchlo!

Nie je to pravidlom a pokiaľ použijete vyššie uvedené tipy, je možné, že vaša partnerka už bude dostatočne vlhká. Všetko záleží od typu ženy. Niektoré majú inú fyziológiu a je potrebné ich trocha naladiť. Ako zabezpečiť, aby rýchlo zvlhla a bola pripravená na akciu?

Základom je znalosť ženskej anatómie a erotogénnych zón:

 • bozkávajte ju na krku a šiji,
 • rukami jej dráždite oblasť vnútorných stehien,
 • masírujte ju medzi nohami,
 • nebojte sa vypustiť pár neslušných rečí.

POUČTE SA: Kde má žena erotogénne zóny a ako ich najlepšie dráždiť?

 

 1. tip – nechajte si aspoň nejaké oblečenie

Nechať si na sebe aspoň časť oblečenia je absolútne nevyhnutné. Nejde tu o klasický sex, ale o vášnivú rýchlovku.

Vyzlečenie iba nevyhnutnej časti oblečenia robí z tejto rýchlojazdy neobyčajný zážitok. Nechajte si tričko, topánky či časť nohavíc. Partnerka si môže nechať podprsenku, sukňu a iné časti oblečenia. Pocit urgencie a rýchlej akcie sa tým ešte znásobí.

TIP: Voľné oblečenie je omnoho jednoduchšie stiahnuť jednoducho na stranu. K sexu tak môže prísť v rozmedzí niekoľkých sekúnd. Navyše to bude skutočná zábava.

 

 1. tip – dráždiť všetky jej zmysly súčasne

Ženy sú veľmi vnímavé stvorenia. Registrujú všetkými zmyslami, vrátane toho šiesteho. Čím viac zamestnáte ich vnímanie, tým pre ne bude sex intenzívnejším. Predsa len chcete pri rýchlovke maximálnu vášeň, nie len obyčajný sex.

 1. Zrak – Krásny výhľad na zapadajúce slnko v aute. Vaše svalnaté telo alebo štipľavé video navodí správnu atmosféru.
 2. Sluch – Hudba, neslušné reči alebo nežné slovíčka.
 3. Chuť – Nechajte ju ochutnať vaše telo. Pred sexom jej dajte čokoládu alebo inú pochutinu.
 4. Dotyky – Týkajú sa jej erotogénnych zón. Každý dotyk je nabitý elektrickým nábojom.
 5. Vôňa – Vynikajúci parfum poslúži ako skvelý stimul jej zmyslov.

TIP: Neriaďte sa len týmito radami. Ste to vy, kto svoju partnerku pozná najlepšie. Tieto rady teda vnímajte ako odrazový mostík. Na ďalšie skvelé finty čoskoro prídete aj sám.

 

 1. tip – kľúčový je výber miesta

Na záver stačí vybrať si to správne miesto. Výber nepodceňujte. Vo finále to môže znamenať rozdiel medzi skvelou rýchlovkou a totálnym fiaskom. Nasleduje výpočet niekoľkých miest, ktorá vás zaručene nesklamú:

 • zadné sedadlo auta
 • skoro verejná časť vašej záhrady
 • kino
 • park
 • stôl alebo kuchynská linka

Fantázii sa medze nekladú: Niektoré páry si na rýchlovku zvolia kuchynskú linku, stôl alebo posteľ v domácom prostredí. Iní sa radšej viac odviažu a skúsia kino alebo strechu supermarketu.

Extrémisti sa neboja verejných toaliet alebo záchodu v lietadlo vo výške 10 000 metrov nad morom. Čítajte ďalej a dozviete sa ďalšie skvelé miesta pre tú najlepšiu rýchlovku.

 

8 skvelých miest pre perfektnú rýchlovku

Miesto 8 – skúšobná kabínka

Máte náladu vyraziť z nudného prostredia spálne a dať si rýchly sex mimo steny vášho hniezdočka? Žiadny problém. V prípade, že vás nákupy moc nebavia – čo platí pre väčšinu mužov – existuje riešenie. Dnešné obchodné domy sú plné obchodov s handrami a doplnkami. Miesta, kde vaša partnerka iste rada nakupuje. Tentokrát však budú nákupy o mnoho zábavnejšie. Pre obidvoch z vás.

Na prevedenie je toto miesto trocha náročnejšie. Ide o destináciu s vysokou koncentráciou ľudí. Pre exhibicionistov je to ideálny stav.

Pre správny priebeh je potrebná istá miera diskrétnosti. Lepšie je vždy nechať vkĺznuť partnerku do pánskej kabínky, než naopak. Muža, ktorý sa zakráda do dámskeho oddelenia, si ľudia skôr všimnú.

Tipy na polohu: Voľba polohy býva často kľúčová. V takto úzkom priestore je potrebné sa zamyslieť nad výberom tej správnej. V tomto prípade býva ideálna poloha zozadu. Ak je k dispozícii kreslo, môže si na vás partnerka nasadnúť.

 

Miesto 7 – pracovný stôl

Už vás nebaví večne riešiť pracovné záležitosti? Potrebujete si oddýchnuť a zrelaxovať? Pozvite si partnerku k sebe do kancelárie a zatvorte za sebou dvere. Potom stačí nahádzať všetky zbytočnosti zo stola a položiť naň vašu partnerku. Pracovné jednanie sa síce možno trochu predĺži, budete pri ňom však v omnoho lepšej nálade.

Pre pracovný stôl odporúčame nasledujúce polohy:

 • Poloha zozadu.
 • Nohy na ramená – položte si ju na dosku stola. Jej nohy si položte na ramená. Takto zaistíte maximálnu rozkoš pre obidvoch. Klitoris je v tejto polohe stimulovaný na maximum a partnerka vás v sebe ucíti omnoho lepšie.
 • Nohy okolo pásu – Partnerka si sadne na hranu stola a omotá nohy okolo vás.
 • Na pohodu – Nechajte ju sadnúť si na hranu stola s nohami zvesenými dole.

TIP: Ak chcete byť extra rýchly, najrýchlejší prístup umožňuje poloha zozadu a poloha na pohodu.

 

Miesto 6 – šatňa

Miesto, ktoré je ako stvorené pre rýchlovku. Môžete skúsiť napríklad tú v práci či pokojne aj u vás doma. Sex medzi regálmi dokáže byť veľmi intenzívny a vzrušujúci. Ak ste u vás doma, nechajte partnerku vytiahnuť z regálu jej obľúbené lodičky, prehnite ju a rozdajte si to v polohe zozadu.

TIP: Dajte pozor na kamerové systémy. Na verejných miestach bývajú čoraz častejšie a môžu vám skomplikovať situáciu v práci.

V šatni sa fantázii medze nekladú a môžete skúšať rôzne variácie polôh. Ak miesto dobre izoluje hluk, nebojte sa byť hluční. Pozície, ktoré v šatni musíte skúsiť:

 • Ona hore a vy v ľahu na podlahe.
 • Misionárska – podlaha aj po stojačky.
 • Lyžičky.

INŠPIRUJTE SA: 51 zvládnuteľných polôh z Kamasútry.

 

Miesto 5 – pláž a oceán

Letný čas a teplo priam lákajú k dovolenkovému tempu. Ideálnym miestom na rýchlovku tak býva piesková pláž. Šumiace more výborne zamaskuje vzdychy vašej partnerky a chladivý vietor vás bude po skončení akcie ochladzovať.

Ak nechcete, aby vás chytili, pamätajte na nasledovné:

 • Vyberte si čas, kedy je pláž takmer prázdna. Ideálne ide o skoré ráno alebo večer.
 • Uistite sa, že máte vhodné oblečenie. Plavky umožnia rýchly prístup. Ak nemáte túto možnosť, poslúži aj minisukňa.
 • Pribaľte si veľkú osušku. S tou sa v prípade núdze môžete rýchlo zakryť.

TIP: Ak počkáte do zotmenia, je omnoho menšia šanca odhalenia.  Najlepšie je, ak vám partnerka sadne do lona. Odhalenie sa pre náhodného okoloidúceho stáva takmer nemožným.

 

Miesto 4 – auto

Sex  v aute je vynikajúcou príležitosťou na rýchlovku. Keď to na vás príde uprostred cesty, stačí len zájsť s vozom na vhodné miesto a uvoľniť napätie.

Výber miesta je kľúčový. Ideálne sú menej frekventované a tiché miesta. Lúka s výhľadom na obzor je ideálnym bonusom naviac. Hlavne nezabúdajte zatiahnuť ručnú brzdu a zaradiť rýchlostný stupeň pre prípad, že by lúka bola trocha z kopca.

Umením je aj výber tej správnej polohy a miesta v aute. Pre sex dobre poslúžia predné aj zadné sedadlá. V teplých dňoch kapota. Šťastný vlastník pick-upu si dopraje aj sex na korbe.

Najčastejšou polohou v aute pravdepodobne býva tá, kedy je partnerka hore. Je nenáročná na miesto a jednoducho sa realizuje.

 

Miesto 3 – sprcha

Sex v sprche je ideálnym miestom. Platí to nie len pre rýchly sex. Teplá voda, parné prostredie. Vnady vašej partnerky pritlačené na mokré dlaždice kúpelne a prúd horúcej vody na chrbte. Ideálne miesto na sexuálne radovánky.

Nie je treba sa krotiť. Sex v tomto prostredí nabáda na divokú akciu a nespútanosť. Stačí len, aby bola partnerka dostatočne vlhká. Mokré prostredie totiž odplavuje prirodzenú lubrikáciu.

Ideálnymi polohami pre sex v sprche býva poloha zozadu, na stojáka, prípadne análny sex.

 

Miesto 2 – verejné záchody

Je nutné podotknúť, že musia byť čisté. Rýchlovka v takomto verejnom prostredí môže byť výzvou aj pre otrlejšie páry. Partnerka vás môže navštíviť na pánskych záchodoch. Stačí už len zapadnúť do voľnej kabínky. Atmosféra je podobná tej v skúšobných kabínkach, no je to trocha intímnejšie.

Nezabúdajte, že pokiaľ ľudia uvidia vaše nohy, ste jasní. Počítajte s možným prezradením. V prípade, že chcete zažiť ešte trocha viac adrenalínu, skúste sa vkradnúť za partnerkou na dámske toalety.

POZOR: Hygiena je vždy prvoradá. Inak hrozí riziko prenosu pohlavných chorôb. Podrobne sa o nich dočítate tu.

 

Miesto 1 – vaša kancelária

Podobne ako pracovný stôl. Neexistuje lepšie miesto na zlepšenie pracovnej produktivity. Tu sa navyše nemusíte obmedzovať len na pracovnú dosku. Možností na polohy a variácie ponúka celá kancelária neskutočné množstvo. Nezabudnite však na diskrétnosť. Skvelá rýchlovka za ešte rýchlejšieho padáka nestojí.

 

Rýchly záver

Rýchlovka neodmysliteľne patrí k sexuálnym radovánkam. Bez nej by bol sex viac nudný a fádny. Nezabúdajte, že cvičenie robí majstra a spolu s prípravou a našimi tipmi budete za pár chvíľ majstrami sveta v rýchlovkách.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Kedy ženy bývajú najviac nadržané a vy máte najvyššie šance na zásun?

5/5 - (1 vote)