Sex v prírode – 8 skrytých miestečiek

Máme tu leto a spolu s ním slečny začínajú skracovať svoje šaty. To je skvelá správa pre pánov, pretože nás ako každý rok čaká úžasné divadlo. Leto prináša aj ďalšie zaujímavé bonusy. Jedným z nich je aj sex v prírode.

Čerstvo zamilované páry majú spravidla veľkú chuť na sex. Príchod leta vítajú, pretože sa im otvárajú nové možnosti, kde ukojiť svoju žiadostivosť. Letný sex vonku ale nahráva aj partnerským stáliciam. Sex v prírode totiž búra pevne vyjazdené koľaje stereotypu. Kde všade mať sex a čo si pribaliť? Na čo si dávať pozor? Okrem vášne je potrebné zapojiť aj trocha sedliackeho rozumu a predvídavosti.

 

Sex v prírode závisí od počasia

Znie to síce triviálne a mnohí z nás pri pohľade na krásny zadoček partnerky na podobnú banalitu zabúdajú. Vonkajšie prostredie každopádne nie je pohodlná vyhriata spálňa so všetkým komfortom a strechou nad hlavou. Občas môže spŕchnuť. Je fakt, že vlhký sex má do určitej miery svoje kúzlo, no nesmie hraničiť s rizikom zápalu obličky.

Podobný vplyv má aj príliš vysoké teplo. Pot a telesné pachy sú fajn. Do určitej miery. Ak naviac budete myslieť na svoju vôňu, prejaví sa to aj pri sexe. Nie je teda od veci mať po ruke hygienické vlhčené obrúsky, ktorými vykonáte aspoň základnú hygienu.

 

Výbava na súlož v prírode

Skauti alebo pionieri v závislosti od režimu chodili do lesa vždy pripravení. Ak plánujete sexuálne dobrodružstvo mimo 4 komfortných stien svojho obydlia, prípravu nepodceňte. Tu nájdete výpis vecí, ktoré je potrebné pribaliť si na sexuálnu turistiku.

  • Nezabudnite si pribaliť niečo pod zub. Súlož v prírode si žiada určitú dávku energie, takže voda a nejaké ovocie nebudú na škodu.
  • Kvôli hygiene si pribalte aj vlhčené hygienické obrúsky. Nikdy neviete, čo všetko bude potrebné utrieť.
  • Nezabudnite si tiež sáčok na použitý kondóm, repelent proti hmyzu a lubrikant.
  • Do zásoby sa hodí aj náhradné spodné prádlo a oblečenie.
  • Určite si zoberte aj improvizované lôžko v podobe deky.
  • Ak plánujete pobyt v drsnejšej prírode, prichádza do úvahy karimatka alebo nafukovací matrac.
pár na bicykli

„Dnes by som to videla na ten starý peň, miláčik…“

 

Fauna a flóra – riziká exteriérového sexu

Občas je zábavné, že ľudia hľadajú rozptýlenie v prírode a zabúdajú, že to okolo nich žije. Nie sme tu sami. Okolo nás sa často nachádza rozmanitá fauna a flóra, ktorá je pripravená rôznymi spôsobmi narušiť komfortnú zónu mestom zhýčkaných návštevníkov.

Bodliaky, pŕhľavy, tŕnisté kry a ihličie. Tieto rastliny ponúkajú širokú škálu antikoncepčných metód odrádzajúcich od pohlavného styku. A to sme ešte zabudli spomenúť alergikov, ktorí sú rozkvitnutými lúkami a kvitnúcimi kvietkami doslova nadšení.

Ďalšou prekážkou býva rozmanitá zver. Ľudia majú panický strach napríklad z kliešťov. Je fakt, že chytiť ho nie je žiadne umenie. Občas stačí aj prechádzka nízkou trávou v mestskom parku!

Osobitnou skupinou sú komáre. Požehnane ich nájdete najmä v okolí rybníkov – takýto skupinový sex má až priveľa účastníkov.

Na lesnej čistinke vás zas môžu prekvapiť mravce. Dokážu štípať a vliezť do rôznych záhybov a otvorov. Ak ešte viac prenikneme do mikrosveta, nesmieme zabúdať na chlamýdie, ktoré sa radi zdržujú v stojatých vodách a čakajú na svoj nový domov.

V neposlednom rade je tu ešte jeden živočích, ktorý dokáže sexuálnu atletiku prerušiť. Človek. Určite sa nájdu aj jedinci, ktorí radi svoje milostné umenie ukážu na verejnosti. Svojho času o nich dokonca v Anglicku natočili aj menej známy film s názvom „Dogging A Love Story“.

Hovorí o skupine ľudí, ktorí vyhľadávajú sex na verejných miestach v parku. Väčšine ľudí skôr vyhovuje súkromie. Musíte však pamätať, že pokiaľ na to hupsnete v parku, skôr alebo neskôr vás vyruší odbehnutý pes nasledovaný majiteľom, maminka s nezbedným deckom alebo večne zvedaví seniori.

 

Tipy na miesta vhodné pre sex

Sex vo vode

Dajte si pozor na stojaté vody. Ako sme už spomínali, nachádzajú sa v nej potvory nazývané chlamýdie. Sex vo vode je inak úžasným zážitkom. Voda nás nadľahčuje a je to tak trochu ako súloženie v bezváhovom stave. Osobne odporúčame piesočnaté jazierko za svitu letného mesiaca.

Počas sexu v rieke si dajte pozor na kamene pod nohami a príliš silný prúd. Milovanie vo Váhu tak môže skončiť až v Dunaji.

TIP: Aj keď si budete myslieť, že vo vode bude všetko kĺzať ako po masle, nie je to pravda. Voda odplavuje prirodzenú lubrikáciu ženy. Z tohto dôvodu je najlepšie nosiť lubrikant na báze silikónu. Ten sa vo vode nerozpustí.

pár vo vode

Pozor na verejné kúpanie, kde by ste styk maskovali iba veľmi ťažko

ODPORÚČANÁ POLOHA: Muž stojí a žena ho obopne stehnami okolo pásu, pričom ruky mu dá okolo krku. Zohraté páry môžu skúsiť aj jazdu bez rúk okolo krku.

 

Sex pod vodopádom

Sex v štýle Modrej lagúny. Ste v krásnej zátoke a pri sexe na vás padajú chladivé kvapky vodopádu. Tento typ sexu nahráva najmä zahraničným destináciám. Pár takýchto miest však nájdete aj u nás. Okolitá zeleň a dopadajúca voda sú ideálnym miestom pre búrlivé orgazmy. Pri divokejšom sexe si však dajte pozor na ostré hrany skál.

pár pod vodopádom

Aj na Slovensku sa nájdu odľahlé vodopády pre divoký sex v prírode

ODPORÚČANÁ POLOHA: Vodopád je vlastne prírodná sprcha. Kliknite pre najbezpečnejšie polohy do kúpeľne. 

 

Sex na čistinke

Rozložiť si deku. Pár sladkých slov do uška. Sex na lesnej čistinke po tom, čo si so svojou láskou nazbierate do plechovej nádobky zopár čučoriedok, je dlhotrvajúcou klasikou. Nezabúdajte, že do laškovania možno zapojiť aj samotné čučoriedky. Nie je nič lepšie, ako z nich na brušku partnerky vytvoriť napríklad srdce a postupne ho zjesť. Jedenie odporúčame dokončiť na spodnej strane srdca, bližšie k lemu nohavičiek.

Aj tu si ale dajte pozor na konkurenciu v podobe mravcov. Jedzte rýchlo. Prípadne si sem odparkujte svoje auto a sex si užite v pohodlí interiéru a so skvelým výhľadom.

TIP: Najlepšie polohy do malých aj veľkých áut. 

 

Sex na pníčku

Pri sexe je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. Pravidlo číslo 1, nevyberte si žiadny spráchnivelý kmeň. Nie je dobré, ak sa vám partnerka počas sexu prepadne o niekoľko centimetrov nižšie. Určite je vhodné jej niečo položiť pod zadoček. Iným prípadom je, ak je vyznávačkou BDSM praktík a rozšľahané ritné polky ju vzrušujú.

dievča na pni

Iste si viete predstaviť polohy, ktoré ponúka obyčajný peň

ODPORÚČANÁ POLOHA: Modifikovaná misionárska poloha, pri ktorej vám ONA dá nohy na ramená.

 

Sex v skalách

Leziete po skalách a dávate si sex vo vysokej nadmorskej výške chvíľu po tom, čo vaše dievča skoro spadlo zo skaly pre nesprávne umiestnenú karabínku. Adrenalín, nadmorská výška a menšia koncentrácia kyslíka.

Sex v skalnatom prostredí je živočíšny, nemilosrdný a tvrdý. Rovnako tvrdé sú aj samotné hory. Ak po ceste narazíte na bezpečnú jaskyňu, je cesta za koreňmi pravekého sexu dovedená k dokonalosti.

ODPORÚČANÁ POLOHA: Zozadu. Partnerka sa chytí o najbližší skalnatý výstupok a ponúkne sa vám. Výhodou tejto polohy je aj to, že nedochádza k toľkým odreninám.

 

Sex na chate

V horách ešte chvíľu zostaneme a presunieme sa do horskej chaty. Môže ísť o akúkoľvek lesnú chatu, ktorá síce nie je úplne v prírode, no je jej veľmi blízko. Pridaná hodnota? O niečo viac pohodlia.

Svoju milenku navyše môžete previesť po celej chate. Po celodennom výlete k vám po drevených schodoch zostúpi v čiernych šatách. Pod nimi však nič nemá, a preto si ju vezmete zozadu. Ďalej pokračujete na kožušine pred praskajúcim krbom, aby ste sa vzápätí presunuli na drevený stôl a kuchynskú linku. Čo tak nabudúce vyskúšať matrac zo slamy?

ODPORÚČANÁ POLOHA: Akákoľvek vám napadne.

 

Sex v stane

Táborový oheň praská, zatiaľ čo sa oddávate vzájomnej láske za tenkou stenou stanu. Obľúbená klasika všetkých milovníkov sexu v prírode. Stan nikdy nesklame. Je však potrebné si vybrať taký, ktorý je dostatočne veľký.

ODPORÚČANÁ POLOHA: Kliknite pre 10 TOP polôh na stanovačku.

 

Mestský park

Pre adrenalínových vyznávačov sexu je mestský park ideálnym miestom. Riziko pristihnutia pri čine je pre niekoho takým silným afrodiziakom, že zo sexu v parku si vytvoril svoju osobnú rutinu. Stromy a kríky v Sade Janka Kráľa by určite vedeli povedať svoje.

ODPORÚČANÁ POLOHA: Na stojáka. Oprite ju o najbližší strom v parku blízko cesty. Možno to stihnete skôr, než sa objavia prví okoloidúci. Možno aj nie. Bude tiež záležať na tom, ako rýchlo dosiahnete požadovaný stupeň erekcie. Ak na to chcete rýchlo skočiť a chcete dosiahnuť bleskurýchlu erekciu, siahnite po niektorom z nami odporúčaných prípravkov na rýchlo erekciu. Poznáme napríklad CLAVIN alebo ZEREX.

5/5 - (1 vote)