Vimax vs. Erex24 – duel

Skrátené informácie o Vimaxe

Cena  39 € na mesiac (KÚPIŤ)
Zlepšenie erekcie Po 1 mesiaci
Dlhšia výdrž Po 1 mesiaci
Posilnenie libida Po 2 týždňoch
Predčasná ejakulácia Bez zmeny
Opakovaná súlož Áno
Väčší penis Doplnky stravy penis nezväčšujú! Neverte reklamám!
Vhodné pre Muži od 18 rokov
Nevhodné pre Muži s chorým srdcom a cievami
Lekársky predpis Nie
Zloženie Bylinné s vitamínom E
Zľavový kupón VIMAX10X – zľava 10 % na celú objednávku

 

Skrátené informácie o Erex 24

Cena  31,99 € za 45 tabliet (KÚPIŤ)
Zlepšenie erekcie Do hodiny
Dlhšia výdrž Nie
Posilnenie libida Áno
Predčasná ejakulácia Bez zmeny
Opakovaná súlož Áno
Väčší penis Doplnky stravy penis nezväčšujú
Vhodné pre Muži od 18 rokov
Nevhodné pre Muži s chorým srdcom a cievami
Lekársky predpis Nie
Zloženie Bylinné

erex24, kúpiť

 

V našom dnešnom dueli sa budeme venovať porovnávaniu známeho prípravku Vimax a jeho pomerne nového konkurenta Erex24.

Podobné duely sú pre zákazníkov veľmi obľúbené, nakoľko ponúkajú detailný prehľad výrobkov vo všetkých smeroch od balenia, cez zloženie až po účinky.

Ak sa rozhodujete práve medzi týmito dvoma favoritmi, nech sa páči, prečítajte si naše objektívne a nestranné porovnanie.

Navigácia v článkuako masirovat penis

 

Starý známy vs. nová krv

Vimax je celosvetovo najpredávanejší voľne dostupný prípravok stravy na posilnenie erekcie a nárast penisu. Vo svete sa predáva už viac než desaťročie. Na Slovensku a v Čechách sa na základe obľuby v zahraničí začal predávať pred cca. tromi rokmi. Zákaznícke hodnotenia, ktorých je dnes plný internet, hodnotia Vimax prevažne pozitívne, čo prispieva k jeho neustálemu rozmachu na území Slovenska.

Vimax

Obľúbená posila z Kanady

 

Erex24 je americký výrobok. História nie je taká dlhá ako pri Vimaxe a na Slovensku sa výrobok predáva iba krátku dobu. Čo sa týka reálnych hodnotení a skúseností, tie sú chudobnejšie, pretože výrobok doposiaľ neotestovalo až toľko zákazníkov.

Erex24

ERex 24

Americká odpoveď na slabú erekciu

 

Falzifikáty a neoriginálny tovar

V otázke originality to má ťažšie Vimax. Práve jeho obľuba zapríčiňuje, že by sa na ňom radi obohatili aj iní ľudia a spoločnosti, než oficiálni a zmluvní distribútori. V súčasnosti sa na trhu objavuje pomerne veľké množstvo falzifikátov, ktoré sa na Slovensko dostávajú najčastejšie z krajín východnej Európy a Číny. Overujte si spoločnosti, ktoré Vimax predávajú. Musia byť zapísané v obchodnom registri, musia mať jasné kontakty a sídlo a to v zemi, v ktorej predávajú (SR, ČR) a musia sa preukázať certifikátom, ktorý udeľuje výrobca svojím externým distribútorom.

Erex24 tieto problémy trápiť nemusia. Na trhu je priveľmi krátko na získanie takej obľuby, aby bol zaujímavý pre falšovateľov. Nie je ale vylúčené, že pokiaľ sa výrobku začne dariť lepšie, „podnikavci“ sa chopia aj tejto možnosti.

RIZIKO ORIGINALITY: Vimax/Erex24 – 0/1

 

Účinky prípravkov

Informácie ohľadom účinnosti sme čerpali z oficiálnych stránok výrobkov.

Vimax sľubuje, a podľa hodnotení zákazníkov aj skutočne pomáha:

 • Zväčšiť penis – upozorňujeme, že Vimax a podobné prípravky nedokážu za žiadnych okolností zväčšíť penis o viac, než 2,5 cm. Čo sa týka šírky, je to niečo okolo 20 – 25 %. Upozorňujeme, že výsledky sú individuálne, nakoľko každý muž vychádza z inej situácie a pôvodného rozmeru
 • Predĺžiť pohlavný styk – táto informácia sa nachádza na všetkých stránkach, ktoré Vimax propagujú. S tvrdením však úplne nesúhlasíme, pretože sme sa stretli aj s tvrdením, že Vimax zvyšuje citlivosť penisu. Citlivejší penis predsa odporuje tvrdeniu, že by sa predĺžila celá súlož. Citlivosť totiž ide ruka v ruke s celkovou dĺžkou styku
 • Zlepšiť erekciu – toto je hlavná a najžiadanejšia vlastnosť. Erekcia skutočne zosilnie, penis bude tvrdší a to aj pri problémoch s diagnostikovanou erektílnou dysfunkciou. Všetko sa točí okolo správneho prekrvovania penisu, ktoré je vplyvom veku a ďalších okolností často nedostatočné.

Erex24 na svojich stránkach sľubuje, že zabezpečí:

 • Silnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu – to by mali mať na svedomí spomínané 2 zložky
 • Intenzívnejšiu ejakuláciu – zložky by mali pôsobiť aj na produkciu spermatu
 • Dlhší a väčší penis – rovnaký sľub, aký dáva Vimax. Opakujeme však maximálny nárast o 2,5 cm. Konkrétnu hodnotu na stránke Erex24 nenájdete, čo hodnotíme veľmi negatívne, nakoľko si tak výrobca necháva akési „zadné dvierka“ pre prípad reklamácie

ÚČINKY PRÍPRAVKOV: Vimax/Erex24 – 1/1

 

Zloženie

Úspech tabliet Vimax má za následok pomerne „bohaté“ zloženie, ktoré je namiešané z čisto prírodných látok. Je ich viac, než býva zvykom u konkurencie.  Prírodné látky v ideálnom pomere zabezpečujú maximálny možný efekt, pričom nezaťažujú organizmus.

Vimax neobsahuje návykové látky, syntetické zložky a žiadne ďalšie prímesi, ktoré by zanášali alebo inak zaťažovali organizmus. Je ľahko stráviteľný a prípadný prebytok účinných látok telo bez problémov vylúči.

Vimax má nasledovné zloženie:

 • Gingko Biloba pre správne prekrvovanie organizmu vrátane penisu
 • Serenoa Plazivá pre upokojenie podráždenej alebo opuchnutej prostaty, povzbudenie organizmu proti únave a „nakopnutie“ sexuality
 • Ženšen napomáha prekrvovaniu žliaz, a teda aj tvobe semena
 • Kajenské korenie urýchľuje nástup erekcie a napomáha zvyšovať vzrušivosť pohlavných orgánov
 • Hloh stabilizuje krvný tlak a optimalizuje správne rozmiestnenie toku krvi
 • Kotvičník zemný podporuje vyplavovanie mužského hormónu testosterónu
 • Ovos siaty prečisťuje krv a zabraňuje jej zrážaniu a ukladaniu v cievach
 • Vitamíny a minerály udržujú celý organizmus správne zásobený potrebnými živinami tak, aby žiaden orgán nebol vyživený nedostatočne

Erex24 v kole zloženia príliš „neexceluje“. Zloženie má pomerne „chudobné“ a obsahuje iba 2 hlavné účinné látky. Tie, samozrejme, môžu pôsobiť s dostatočnou intenzivitou, je ale pravda, že výrobky s viacerými zložkami sú navrhované inak. Viacero zložiek často nepôsobí iba na organizmus, ale aj medzi sebou navzájom, čo môže účinky ešte viac zintenzívniť. Erex24 sa teda sám ochudobnil o výhru v tomto kole. Zloženie má nasledovné:

 • Yerba Maté v Erex24 napomáha pri rozširovaní ciev a správnom prekrvení celého tela vrátane penisu
 • Muira Puama pomáha riešiť problémy so zníženou schopnosťou erekcie a to aj v stave prichádzajúcej dysfunkcie

Ako vidíte, Vimax ponúka oveľa komplexnejšiu starostlivosť. Zloženie je skutočne obsiahle, za čo si Vimax vyslúžil bod aj v tomto kole.

ZLOŽENIE: Vimax/Erex24 – 1/0

 

Dávkovanie a užívanie

Vimax sa odporúča užívať po 1 tablete pol hodinu po raňajkách. Táto doba je ideálna, pretože žalúdok začne tráviť prvé jedlo (alebo aspoň nápoj) dňa, čím aktivuje vstrebávanie a je tak schopný z Vimaxu vyťažiť maximum. Na noc sa dávkovanie neodporúča, pretože telo by si malo v noci odpočinúť.

Jedno balenie Erex24 štandardne obsahuje 30 tabliet a výrobca taktiež odporúča užívať 1 tabletu ráno. Neskôr však dodáva, že v prípade potreby je možné užívať až 2 tablety denne. To znamená, že pri takom dávkovaní by ste balenie skonzumovali už za 15 dní, čo je polovičná výdrž oproti Vimaxu.

Vimax neodporúča dávkovanie zvyšovať, čo znamená, že nie je nutné. Práve preto Vimax získava bod aj v disciplíne užívania.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE: Vimax/Erex24 – 1/0

 

Cena

Samostatné balenie Vimax obsahuje 30 tabliet a je teda určené na mesiac. Jedno balenie stojí v priemere 40€ (túto cenu má nastavenú väčšina slovenských predajcov).

Erex24 je na prvý pohľad lacnejší – 30 tabliet stojí 30€. Pri odporúčanom dávkovaní ho však skonzumujete dvakrát rýchlejšie, než Vimax, čo pridáva ďalší bod na výsledkovú tabuľu Vimaxu.

CENA: Vimax/Erex24 – 1/0

 

Zákaznícke hodnotenia

Oba prípravky majú na internete v drvivej väčšine pozitívne hodnotenia. „Morálnym“ víťazom je Vimax, pretože je na trhu dlhšie a pozná ho tým pádom viac ľudí.

Erex24 sa však reakciami taktiež nedal zahanbiť a podľa zákazníkov je s ním spokojnosť. Posledné kolo preto nechávame bez jednoznačného víťaza. Bod si nepripíše nikto.

OBĽÚBENOSŤ A HODNOTENIA: Vimax/Erex24 – 1/1

 

Záverečný „rozstrel“

Na záver by sme neradi manipulovali Vaše rozhodnutie. Súčet bodov je nasledovný:

Vimax/Erex24 – 5/3

Využite naše objektívne hodnotenie a rozhodnite sa sami o tom, ktorému výrobku budete dôverovať. Prajeme rýchle a čo najviditeľnejšie účinky.

Vimax je víťaz

Vimax  – víťazstvo v piatich disciplínach

 

5/5 - (1 vote)

Zanechte odpověď