V redakcii lepšia-erekcia.sk sme na „vlastnej erekcii“ testovali desiatky doplnkov. Na trhu je ich omnoho viac a stále vznikajú nové značky. Kto ich ešte nevyskúšal, len ťažko sa zorientuje a nájde podrobné recenzie s výsledkami.

Porovnávali sme hlavne silu účinku a cenu. Do TOP 10 prípravkov sme vybrali tie tabletky, ktoré za krátky čas navodili pevnú erekciu mne alebo kolegom.

Všetky doplnky sme užívali presne podľa odporúčaní výrobcu. Aj vy preto môžete očakávať podobné alebo rovnaké účinky. Upozorníme vás aj na sľubované účinky, ktoré sa neprejavili. 

Okrem vyhadzovania peňazí za placebo a napodobeniny vám odporučím výrobky, ktoré nielenže zlepšia erekciu, ale súčasne povzbudia libido a pomôžu predĺžiť súlož.

 

TOP 10 prípravkov na erekciu

Vďaka nášmu zoznamu TOP 10 si budete môcť zakúpiť len overené, odskúšané a spoľahlivé prípravky.

DOPLNOK BALENIEPOČET DÁV0KÚČINOKHODNOTENIEE-SHOP
PROERECTAproerecta12okamžitý
VIMAXvimax30dlhodobý
ZEREX KLASIKzerex klasik 12okamžitý
CLEREXclerex5okamžitý
CLAVINclavin7okamžitý
ARGINMAX FORTEarginmax45dlhodobý
EJOYejoy12dlhodobý
MAXATINmaxatin30dlhodobý
AMANTEamante4okamžitý
ALMEAalmea4okamžitý

 

#1. PROERECTA – 12 pevných erekcií z Čiech

proerecta

 • Silná podpora erekcie
 • Spoľahlivý nástup po 1 hodine
 • Predĺžená výdrž a oddialená ejakulácia
 • Bez negatívnych účinkov (u mňa)
 • Prírodné zloženie – precízna česká receptúra
 • Zľava 10% na ďalšie nákupy
 • Iba 12 dávok v balení – nutné dokupovať častejšie
 • Ohlásené pálenie záhy a začervenanie tváre (minimum prípadov)

Účinky Proerecty

Proerecta ma vyslovene povzbudila, spevnila moju erekciu a nesľubovala žiadne iné reklamné a zavádzajúce tvrdenia.

V kvalitu zloženia mám dôveru. Proerecta sa vyrába pod prísnym dohľadom českých noriem. Žiadne dovozy z Východnej Európy, žiadne falzifikáty a „garážové“ výrobky.

Mám veľkú radosť. Použité sú iba tie zložky, ktoré by mal obsahovať každý silný doplnok pre podporu erekcie. Tlieskam!

Mojich 12 súloží s Proerectou

Silná posila erekcie za dobré peniaze. Dávka vychádza na necelé 1,80 €. Expresné doručenie, žiadne prehnané sľuby, len silná a trvácna erekcia. Opakovane.

 

 

#5. eJoy – Nový produkt na podporu erekcie na trhu

ejoy

 • Dobrá erekcia do hodiny 
 • Mierne predĺženie súlože
 • Dobrá cena
 • Kupón na zľavu 5 € – zľavový kupón dostanete s prvou objednávkou
 • Nejasné užívanie
 • Na zákazníckom chate nevedeli zodpovedať všetky otázky

Výhody eJoyu

eJoy posilňuje erekciu a veľmi mierne predlžuje aj súlož. Aby sa účinok prejavil, musel som pred sexom užiť 2 tabletky. Na trhu sú silnejšie doplnky.

Úplne ma zmiatli informácie na stránke a etikete. Odpovede som nenašiel ani na zákazníckom chate. Strhávam body.

Mojich 12 súloží s eJoy

eJoy je príjemný výrobok na erekciu za slušné peniaze. Erekcia bola v porovnaní s prípravkami z čela tabuľky o niečo slabšia. Do TOP 10 doplnkov ale patrí.

 

 

#6. MAXATIN – Doplnok pre väčší objem ejakulátu pôsobí aj na erekciu

maxatin

 • Väčší objem ejakulátu
 • Výživa semenníkov
 • Prekvapivý vplyv na erekciu
 • Žiadna dlhšia súlož – primárne na to nie je určený
 • Bez zľavy na ďalšie nákupy

Účinky Maxatinu

Maxatin primárne sľubuje podporu tvorby spermií a s tým spojený väčší objem ejakulátu a silnú ejakuláciu. Príjemným bonusom je zlepšenie erekcie. V porovnaní s produktmi, ktoré sa do TOP 10 nedostali, je veľmi dobrá.

Nepotešilo ma rozdielne zloženie na etikete a na stránke výrobku. Nezískal som tak presné informácie o tom, čo sa v tabletkách vlastne nachádza. Čo na to povie prípadný alergik?

Maxatin začal naplno pôsobiť po 2 týždňoch. Po uplynutí sa zlepšila aj erekcia, čo spolu s intenzívnou ejakuláciou prekvapujúco zlepšilo súlož. Tieto účinky začali slabnúť po 12 až 14 dňoch po ukončení užívania.

Mojich 30 dní s Maxatinom

Maxatin podporil tvorbu spermií, aj keď to určite nebude 5-násobne, ako sľuboval. Hustý a objemný ejakulát môžem potvrdiť. Semenníky dostali potrebnú výživu. V porovnaní s najlepšími výrobkami bol však efekt na erekciu o niečo slabší, no rozhodne nie zanedbateľný.

 

 

#7. AMANTE – slušná erekcia za viac peňazí

amante

 • Rýchla, aj keď nie až taká pevná erekcia
 • Iné účinky sa neprejavili

Účinok Amante

Po použití Amante do hodiny cítiť, ako do penisu prichádza príjemný prúd krvi. Penis je tvrdší a pevnejší. Žena ma vo vagíne „cítila“ a sex bol pre ňu príjemnejší.

Prekrvený penis má vyššiu citlivosť, vďaka čomu bol sex uspokojivejší.

Moje 4 uspokojivé erekcie s Amante

Účinok Amante na erekciu bol uspokojivý. Ostatné prísľuby sa, bohužiaľ, nenaplnili. Amante je drahým doplnkom s chýbajúcimi informáciami na stránke a s minimom reálnych skúseností.

Osobne si Amante už viac neobjednám. Uznávam však, že takáto podpora erekcie by mužom vyhovovala.

 

 

#8. ALMEA – Opakovaná súlož za slušné peniaze

 • slušná podpora erekcie
 • účinkuje aj ďalšie ráno
 • prísady bez vplyvu na erekciu (goji, cesnak)

Účinok Almea

Almea je jedným z mála doplnkov, ktorého účinok cítiť aj ďalšie ráno. Čakajte aj opakovanú súlož. Podpora erekcie nie je taká silná, ako je tomu u výrobkov na prvých priečkach. Každopádne je podpora libida a výdrže výborná. 

Nepoteší snáď len malé balenie – 4 tabletky za cenu 1 dávky – cez 187 Kč! Almea je z tých najdrahších doplnkov, pričom účinok si takú vysokú cenu nezaslúži.

Moje 4 súlože s Almeou

Podpora erekcie je mierne, výdrž a libido výborné. Nepotešia však vedľajšie účinky v podobe návalov, potenia a dehydratácie. Cena je vysoká.

 

 

#9. CLAVIN – Mediálne známy doplnok pre rýchlu erekciu

clavin

 • Rýchla podpora erekcie
 • Výrazné predĺženie súlože
 • Bez negatívnych účinkov
 • Dostupné v lekárni
 • U mňa bez opakovanej súlože
 • Vysoká cena jednorázovej dávky

Výhody Clavinu

Clavin je voľne dostupný doplnok prevažne rastlinného zloženia, vďaka čomu je účinok o niečo slabší. Vďaka tomu nie je potrebný lekársky predpis. Riziko nežiadúcich účinkov je takmer nulové.

Clavin vás na „akciu“ pripraví do hodiny. Penis je tvrdší už pri prvej súloži. Clavin nemusíte užívať pravidelne a dlhodobo, ale len v prípade potreby.

Mojich 7 skúseností s Clavinom 

Clavin poskytne uspokojivú erekciu a mierne predlžuje súlož. S výsledkom som spokojný.

Opakujem však, že ide o jednorazovú podporu, a preto bez Clavinu dosiahnete iba takú erekciu, ako obyčajne.

 

Často kladené otázky – Na čo myslieť pred nákupom?

Tieto informácie sa vzťahujú na všetky doplnky z TOP 10. Ak na súčasnom trhu hľadáte skutočne funkčnú podporu erekcie, vyberte si ktorýkoľvek z TOP 10.

V rebríčku nie je ani jeden výrobok, s ktorým by sme boli v redakcii vyslovene nespokojní. Žiadny z nich na nás zároveň nepôsobil negatívnym účinkom. Zohľadnil som tiež cenu a doplnky som zoradil v pomere cena/výkon.

Za ako dlho pocítim zlepšenie erekcie? 

Prvá skupina doplnkov je určená na okamžitú podporu erekcie a výsledok sa prejaví do hodiny (Clavin, Clerex, Amante, Zerex, Erexan). Nie sú určené na dlhodobé užívanie.

Druhá skupina doplnkov sa užíva každodenne (Vimax, ArginMax, eJoy). Erekcia zosilnie približne po 2 týždňoch, no udrží sa omnoho dlhšie po vysadení. Účinok pretrvá niekoľko týždňov, či dokonca mesiacov.

Je prípravok na podporu erekcie náhrada za liek na erekciu?

Bohužiaľ, nie. Doplnok nás nevylieči, pokiaľ je oslabenie spôsobené iným ochorením. Lekár vtedy musí predpísať vhodné liečivo. Doplnok podporí erekciu v prípade, keď zlyháva vinou stresu, vyčerpania alebo prílišnej sexuálnej aktivity.

Dajú sa všetky hodnotené doplnky zakúpiť aj v lekárni?

Bohužiaľ nie. Väčšina sa predáva len cez e-shopy. V lekárni bežne zoženiete Clavin alebo ArginMax. Dajte si však pozor. Lekárne si účtujú vlastné marže, ktoré sú často o desiatky € drahšie. Najlacnejšie sú teda nákupy v oficiálnych e-shopoch.

Dostanem cez e-shop zaručene originálny tovar?

Áno, v recenziách odkazujem len na oficiálne e-shopy alebo distribučné siete. Každý z doplnkov je riadne ohlásený, originálny a najmä bezpečný.

Majú doplnky nejaké obmedzenia?

Niektoré sa neodporúčajú užívať mužom so srdcovocievnymi ochoreniami, vysokým tlakom alebo alergiou na niektorú zo zložiek. Na tieto obmedzenia upozorňujeme v každej podrobnej recenzii.

Môžem doplnky navzájom kombinovať, aby sa dosiahli lepšie výsledky?

Kombinácia sa vo všeobecnosti neodporúča. Zloženie doplnkov je dostatočné, aby nebolo potrebné užívať viac tabletiek, prípadne doplnky kombinovať.

Chcem si kúpiť tovar čo najlacnejšie. Kde nájdem zľavové kódy?

Ak som spolu s výrobkom dostal aj zľavový kód, nájdete ho priamo pri hodnotení. Väčšina doplnkov však zľavu na opakované nákupy neposkytuje.

Ak si doplnok objednám, za ako dlho mi príde?

Predajcovia obvykle posielajú tovar ihneď, takže do 2 až 3 pracovných dní bude objednávka u vás. O dobe doručenia som písal aj v každej podrobnej recenzii.

Áno, každý predajca posiela tovary v nenápadnej obálke alebo balíčku. V každej recenzii nájdete aj video s rozbalením.

 

VÍŤAZ TESTU TOP 10 – Proerecta  – Okamžitá podpora erekcie s českou receptúrou

proerecta zľavový kupón

Silná posila erekcie za dobré peniaze. Dávka vychádza na necelé 1,80 €. Expresné doručenie, žiadne prehnané sľuby, len silná a trvácna erekcia. Opakovane.