Arginmax

ArginMax Forte – kompletná recenzia a hodnotenie

V záplave prípravkov na podporu erekcie sme objavili ArginMax, ktorý okrem lepšej erekcie sľubuje aj zvýšenie sexuálnej výkonnosti celkovo. Zloženie je namiešané z viacerých účinných látok, čo taktiež hrá v prospech prípravku. Na svoje si prídu aj ženy, keďže výrobca pripravil aj ženskú verziu. Viac o produkte ArginMax sa dozviete v recenzii.

 Arginmax pre mužov

ArginMax Forte s praktickou knihou o sexe ako darček

 

ArginMax od „známej firmy“

Doplnok stravy ArginMax vyrába spoločnosť Simply You s.r.o so sídlom v Prahe. Na Slovensko produkt distribuuje Simply You Slovakia s.r.o. so sídlom v Žiline.

Za zmienku stojí, že firma vyrába aj ďalší obľúbený prípravok Clavin. Ide teda o známu a serióznu spoločnosť, ktorá sa nepotrebuje schovávať, ako sa pri podobných výrobkoch často stáva.

 

Sľúbené prínosy tabliet ArginMax

Výrobca sľubuje, že pomôže s nasledovnými problémami:

 • krátka, slabá alebo žiadna erekcia
 • slabá sexuálna výkonnosť a výdrž
 • rýchle vyvrcholenie – predčasná ejakulácia
 • nedostatočné prekrvenie penisu a tela celkovo

Na stránke výrobcu sme sa dokonca dočítali, že ArginMax zvyknú užívať aj ľudia s kŕčovými žilami. ArginMax zrýchli ich hojenie a celkovo je vhodný ako doplnok výživy pri rekonvalescencii po operácii žíl.

Pozor! ArginMax je doplnok stravy a nie liek na lekársky predpis. Zároveň neslúži ako náhrada pestrej stravy. Je voľne dostupný, avšak vhodnosť jeho užívania odporúčame konzultovať s lekárom.

 

Balenie a forma ArginMax

ArginMax Forte pre mužov je dostupný v balení po 90 tabliet. Balenie stojí okolo 40,- €. Cena je podobná ako pri konkurenčných výrobkoch, avšak tablet je viac, než u ostatných. Balenie Vám teda vydrží dlhšie.

 

Užívanie

Užívanie nás  mierne sklamalo. Sme totiž zástancami užívania maximálne jednej tabletky denne. Nevidíme dôvod vyrábať tablety tak, aby sa ich účinok delil na viacero drobných tabletiek. Pokiaľ je známe potrebné množstvo účinnej látky, výrobca by mal toto množstvo vložiť do jednej tablety a nenútiť užívateľov sa tabletkami „napchávať“.

Odporúčaná denná dávka sú podľa výrobcu až 3 tablety. Po dvoch týždňoch užívania je možné dávku znížiť na 2 tablety denne.

Výrobca síce tvrdí, že maximálny účinok zaznamenáte už po 2 týždňoch pravidelného užívania, avšak reakcie zákazníkov tvrdia, že na maximálny účinok si počkali až 2 mesiace.

Výrobok sa odporúča užívať dlhodobo. Jednorazové užitie má zreteľne nižší efekt, než pravidelné užívanie.

 

Zloženie

V porovnaní s konkurenciou obsahuje ArginMax skutočne množstvo zložiek. Iné produkty si vystačia s 3-4 účinnými látkami, niekedy dokonca iba s dvoma.

ArginMax obsahuje nasledovné zložky, ktorých vôbec nie je málo:

L-Arginín a L-Citrulín – Ide o prírodné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na prekrvenie tkanív.  Napomáhajú správnej cirkulácii krvi v tele, čím prispievajú k hojeniu rán a zásobujú orgány energiou. Sú najbežnejšou súčasťou prípravkov na podporu erekcie, takže sa s nimi stretnete takmer v každom z nich.

Schisandra Chinensis (Schizandra čínska) – Výťažok z plodov tejto popínavej rastliny má vplyv na sexualitu. Zvyšuje totiž chuť na sex a tak pôsobí ako afrodiziakum. Pomáha zlepšiť fyzickú výkonnosť, takže Vás pred sexom „nakopne“ potrebnou energiou. Vedľajším efektom je aj silná detoxikačná schopnosť. Z tela odplavuje škodliviny, znižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje obranyschopnosť.

Ginkgo Biloba – Listy tohto čínskeho stromu pomáhajú rozširovať cievy, čo má opäť za dôsledok správny prietok krvi penisom. Z tela odstraňuje voľné radikály, ktoré telu škodia a prispievajú k predčasnému starnutiu buniek.

Lykopén – Veľmi prospešný antioxidant rastlinného pôvodu chráni (okrem iného) prostatu a semenníky pred rakovinou. Obmedzuje rast a prenos rakovinových buniek (metastáz). Zároveň napomáha čistiť žily a cievy, čím bráni nečistotám usádzať sa v nich. Vplýva pozitívne na plodnosť, znižuje tlak a tlmí zápaly v tele, čo ocenia najmä muži s bolestivou prostatou.

Luteín – Látka s vynikajúcimi antioxidačnými účinkami je ďalšou z tých, ktoré chránia pred rakovinou. Najmä muži po 40-tke by mali zbystriť pozornosť, pretože to je rizikový vek pre výskyt nádorových ochorení. Luteín sa vyskytuje najmä v zelenine.

Vitamín E – Často sa pridáva do výrobkov určených na zvýšenie plodnosti. Je nevyhnutnou potravou pre spermie, kvôli čomu je jeho dostatočná hladina v tele veľmi potrebná.

Vitamín B3 – Ďalšia prospešná zložka. V tabletách pôsobí na zlepšenie problematického krvného obehu. Okrem toho dodáva energiu pri vyčerpaní a taktiež vyživuje mozog.

Vitamín B12 – Tento vitamín vplýva na činnosť neurotransmitterov, ktoré prenášajú vnemy . Pôžitok zo sexu je intenzívnejší a orgazmus je tak omnoho výraznejší.

Kyselina listová – Je potrebná pri tvorbe červených krviniek, a teda krvi, ktorá je pre erekciu nevyhnutná.

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) – Táto malá rastlinka prináša mnohé pozitíva. Hlavnou výsadou je zvyšovanie hladiny testosterónu. Tento hormón si telo dokáže vytvoriť samo, avšak vekom sa tvorba znižuje a najmä starším mužom sa odporúča hladinu zvyšovať práve užívaním Tribulusu. Testosterón je pre mužov nevyhnutný, pretože priamo ovplyvňuje plodnosť, kvalitu spermií a celkovú mužnosť.

Crocus Sativus (Šafrán siaty) – Korenina, ktorá má afrodiziakálne účinky. Podporuje chuť na sex, ktorá sa vekom často vytráca.

Selén – Tento minerál je nevyhnutný pre kondíciu ciev.

Zinok – Zinok taktiež skvalitňuje kondíciu ciev. Dodáva im pružnosť, čím bráni ich kôrnateniu a ďalším poruchám.

Zvyšné látky slúžia ako nosiče účinných látok a plnidlá. Nemajú žiaden účinok a sú nezávadné.

Zloženie arginmax

Prehľadné zloženie zo stránok produktu

 

 

Hodnotenia zákazníkov

Zákazníci hodnotia ArginMax prevažne kladne. Tvrdia síce, že žiadaný efekt sa dostaví po cca. 2 mesiacoch, ale oplatí sa byť trpezlivý. Výrobca pravdepodobne uvádza kratší čas preto, aby nalákal viac prípadných zákazníkov.

Hodnotenie Arginmax

Prvému zákazníkovi ArginMax pomohol byť „vždy pripravený“

 Argnimax hodnotenie

Odborníci z lekárne upozorňujú na prehnané očakávania

 Arginmax hodnotenie

Ďalší pán tvrdí, že účinok príde až po dlhšom užívaní, ale oplatí sa naň počkať

 Hodnotenie Arginmax

Posledný komentujúci radí začať žiť zdravšie celkovo

 

 

Výhody

 • bohaté zloženie
 • seriózny výrobca
 • výhodná cena
 • veľké balenie
 • darček v podobe knižky

 

Nevýhody

– užívajú sa až 3 tablety denne

– účinok sa dostaví neskôr, než uvádza výrobca

 

ArginMax Forte pre ženy

Keďže plodnosť žien je taktiež veľmi „horúcou“ otázkou, výrobca nezabúda ani na nich a vyrába aj ArginMax Forte pre ženy. Napomáha správnemu prekrveniu ženských pohlavných orgánov a zintenzívňuje zážitok zo sexu.

Ženy, ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus (anorgazmia) alebo sa im ich vlastný organizmus zdá príliš slabý, by mali zvážiť užívanie prípravku. Nikdy nie je neskoro byť spokojný so svojím sexuálnym životom.

Arginmax pre ženy.

ArginMax Forte pre ženy

5/5 - (1 vote)
Arginmax
 • Cena
 • Účinok
 • Dlhodobosť
 • Rýchlosť nástupu
2.8

Leave a Reply