Análne guľôčky pre mužov posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie. Ako ich používať?

Sex už dávno nie je o tom šup sem, šup tam. Už je to oveľa viac o prežitkoch, pocitoch, emóciách a rozkoši. A tu by si mali dopriavať nie len ženy, ale aj muži.

Možno si teraz hovoríte, čo viac by ste mohli chcieť, ako sex so svojou milovanou partnerkou. Možno práve špeciálnu erotickú pomôcku, ktorú vám popíšem v nasledujúcich riadkoch.

análne guličky a guľôčky pre mužov

 

2 bezpečné a orgazmické análne guľôčky pre pánov 

<strong>Anální venušiny kuličky FunFactory B BALLS</strong>

Anální venušiny kuličky FunFactory B BALLS

 

Ako prvé tu mám Análne venušine guľôčky FunFactory B BALLS. Ide o dve malé guľôčky s priemerom 3,2 a 3,7 cm na tyčinke.

Vrchná guľôčka má tvar kvapky pre príjemné zasunutie, vďaka čomu je táto pomôcka vhodná aj pre začiatočníkov. Guľôčku si môžete po prvý raz zasunúť do zadku napríklad len jednu a keď si na guľôčky zvyknete, môžete zasunúť aj tú druhú.

Tieto guľôčky sú vyrobené z lekárskeho silikónu, čo je vysoko kvalitný materiál, na ktorý prakticky nebývajú alergie.

 • ľahko sa používajú a udržujú
 • vhodné aj pre úplných začiatočníkov
 • bezpečné použitie
 • diskrétne
 • zintenzívni prežitky

 

Výrobca: Fun Factory
Rozmery:
 • celková dĺžka: 12,6 cmm
 • menšia guľôčka: Ø3,2 – 3,3 cm
 • väčšia guľôčka: Ø 3,6 – 3,7 cm
 • základňa: 5 x 2,2 cm
Hmotnosť: 87 g
Farba: Fialovo-biela; Čierno-ružová; Čierno-šedá
Materiál: 100% hypoalergénny lekársky silikón (vonkajší povrch), ABS plast (vnútorné guľôčky), 100% vodotesné

 

 

 

<strong>Análne venušine guľôčky FunFactory B BALL UNO</strong>

Anální venušiny kuličky B BALL UNO

 

Druhý typ venušiných guľôčok, ktorý tu spomínam, je vhodný pre pánov, ktorí sa masáže prostaty obávajú a predošlá pomôcka ich trochu vydesila. V takom prípade siahnite po análnej venušinej guľôčke FunFactory B BALL UNO.

Na tyčinke tu nájdete iba jednu jedinú guľôčku, a to s priemerom 1,8 až 3,2 cm. Je teda o poznanie menšia ako tá predošlá. Guľôčka má tvar kvapky, vďaka čomu sa veľmi ľahko zavádza. Určite sa nemusíte báť bolesti alebo nepríjemných pocitov pri zavádzaní s touto guľôčkou.

Na konci má guľôčka držadlo, vďaka ktorému sa nemôže stať, že by sa vám guľôčka zatúlala v zadku. Naviac si tak budete môcť guľôčku veľmi ľahko vybrať.

 • ergonomický tvar – dobré zavádzanie
 • vyrobené z lekárskeho silikónu – príjemný a bezpečný materiál
 • vodeodolné
 • pätka – pohodlné vytiahnutie
 • ideálne pre začiatočníkov
 • univerzálne

 

Výrobca: Fun Factory
Rozmery:
 • celková dĺžka: 17,3 cm
 • guľôčka: Ø 1,8 – 3,2 cm
Hmotnosť: 52 g
Farba: Čierno-ružová; Čierno-šedá
Materiál: 100% hypoalergénny lekársky silikón (vonkajší povrch), ABS plast (vnútorné guľôčky), 100% vodotesné

 

 

 

<strong>Toyfluid - Lubrikačný gél FunFactory</strong>

Toyfluid FunFactory lubrikační gel

 

Aby to krásne kĺzalo a nestala sa nejaká nehoda, je potrebné análne guľôčky poriadne lubrikovať. Čim viac lubrikantu, tým ľahšie bude zavádzanie. Preto zvoľte lubrikant, ktorý je priamo určený pre erotické hračky.

A tým je jednoznačne Toyfluid – Lubrikačný gél FunFactory – 100 ml. Ide o jeden z najkvalitnejších lubrikantov na trhu. Je to lubrikant na vodnej báze, takže nijako neponičí ani neznehodnotí vaše erotické pomôcky.

Môžete ho používať pokojne každý deň, je totiž antialergénny. Výborne kĺže, zasychá podstatne menej ako lacnejšie gély, dlho vydrží, nerobí fľaky a veľmi dobre sa umýva.

 • Skvelo kĺže
 • Prémiová kvalita
 • Nelepí
 • Nezasychá
 • Antialergénny
 • Vhodné na použitie s erotickými hračkami z lekárskeho silikónu

 

Veľkosť balenia: 100 ml
Počet dávok: cca 20 dávok vo fľaštičke
Farba: číra
Aróma: nie
Zloženie: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

 

 

 

<strong>Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory - 75 ml</strong>

Čistič na hračky Cleaner FunFactory

 

Aby ste udržali svoje análne guľôčky stále perfektne čisté, je nutné ich po každom použití poriadne vydezinfikovať. K tomu vám pomôže Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Ide o vysoko kvalitný účinný dezinfekčný prostriedok vhodný na použitie prakticky so všetkými erotickými hračkami, vrátane venušiných a análnych guľôčok.

Tento čistič pripraví vaše erotické pomôcky na bezproblémové použitie. Sprej Cleaner FunFactory zničí všetky baktérie, ktoré sa môžu nachádzať na vašej erotickej pomôcke. Balenie 75 ml v praktickej hliníkovej nádobke s rozprašovačom vám vydrží veľmi dlho.

 • Bez obsahu alkoholu
 • Praktické balenie
 • Odstraňuje všetky typy nečistôt
 • Rýchle a ľahké použitie

 

Veľkosť balenia: 75 ml
Počet dávok: cca 30 dávok v balení
Farba: číra
Bez alkoholu: áno
Aróma: nie

 

 

 

Análne guľôčky čo to je?

Análne guľôčky. Drobná erotická pomôcka, ktorú si zrejme asi bežne nevyberiete, keď prídete do sexshopu. Väčšinou vám padne zrak na veľké vibrátory, umelé panny alebo erotickú bielizeň, ale análne guľôčky si človek ani nevšimne. Pritom pre vás môže skrývať doslova more erotickej rozkoše.

Análne guľôčky pre muža sú drobné guľôčky s priemerom od 2 do 4 cm, ktoré sa zavádzajú počas sexu do zadku partnera. Skladajú sa z jednotlivých guľôčok spojených pevnou stopkou. Guľôčky zostávajú po vložení na mieste a stimulujú konečník zvnútra.

[su_testimonial name=“Milovník Oto se delí o skúsenosť“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“]Bývalá priateľka mala vo zvyku mi do zadku vsunúť venušine guľôčky, kým ma orálne uspokojovala.

Vždy sa smiala, že vyzerám ako pri vyháňaní diabla, keď som mal orgazmus. Bolo to niečo neuveriteľné. Necítil som ho len v rozkroku, pulzoval celým mojím telom, asi veľmi podobný zážitok, ako ho majú ženy.[/su_testimonial]

 

Sex s análnou guľôčkou

Každá sexuálna praktika má svojich priaznivcov aj odporcov. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Nájde sa určite veľa ľudí, ktorí tieto praktiky odcudzujú ako niečo nenormálne a zvrátené. Iní si ich na druhej strane radi dopriavajú.

Rozhodne nie je vhodné sa do ničoho nútiť ani prehovárať. Pokiaľ sex s análnou guľôčkou v zadku nechcete vyskúšať, samozrejme, nemusíte.

Hľadáte argumenty, prečo by ste to mali skúsiť? Páni, ktoré sex s análnymi guľôčkami vyskúšali, zhodne vravia, že prežili oveľa búrlivejší a silnejší orgazmus.

[su_testimonial name=“Milovník Radek z Prahy, 32 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“]Keď som povedal kamarátom, čo nechám svoju priateľku robiť, tak boli v šoku a tvrdili, že by nikdy nenechali nikoho priblížiť sa k ich zadku.

Možno som blázon, ale ja počas sexu urobím čokoľvek, čo zintenzívni môj zážitok. Keď mi počas sexu partnerka vloží o zadku análne guľôčky, som úplne hotový a moje orgazmy sú stokrát intenzívnešie.[/su_testimonial]

 

Malá odbočka k mužskej análnej anatómii

Prečo sú páni z análnych guľôčok tak namäkko? V čom tkvie ich kúzlo? Za všetko môže prostata, respektíve masáž prostaty.

K prostate sa dostanete iba análnym otvorom. Preto sa tiež vyšetrenie prostaty u lekára vykonáva cez zadok. Mužská prostata je pretkaná nervami a nervovými zakončeniami. Práve tá vám umožní dosiahnuť taký orgazmus, ktorý by ste ťažko dosiahli inou praktikou. Niekedy sa preto prostata nazýva mužským bodom G.

Aj samotná oblasť konečníka je bohatá na nervové zakončenia, a preto prináša pánom tak silné zážitky.

Na druhej strane ale nečakajte, že by ste dosiahli pri stimulácii prostaty vyvrcholenie bez akýchkoľvek ďalších podnetov a bez predchádzajúceho vzrušenia. Tak to nefunguje. Análne guľôčky alebo akákoľvek iná stimulácia konečníka a prostaty je teda len doplnkom.

[su_testimonial name=“Libor, milovník masáže prostaty“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“]Dráždenie ritného otvoru je jednou zo súčastí sexu.

Neznamená to, že ho musíme mať zakaždým, mám rád aj bežný sex a nevyžadujem od partneriek, aby mi to robili, pokiaľ nechcú.

Mám rád, keď môžem svoju partnerku doviesť k orgazmu, ale myslím si, že experimentovať v tejto oblasti je prirodzené. Rozhodne nie som jediný muž, ktorý si to takto niekedy rád užije.[/su_testimonial]

ČÍTAJTE AJ, ako masírovať prostatu a aké to má pre vás výhody.

 

Ako sa používajú análne guľôčky?

Análne alebo inak povedané venušine guľôčky sú na masáž mužskej prostaty priamo určené. Ako ich správne používať?

Najprv je nutné si túto pomôcku poriadne navlhčiť pomocou kvalitného lubrikantu špeciálne určeného na análny sex. Keďže sú análne guľôčky najčastejšie vyrobené z lekárskeho silikónu, musí byť lubrikant na vodnej báze. Inak by vám hračku poškodil. Poriadne teda najprv guľôčky zvlhčite.

Následne môžete guľôčky opatrne vložiť do konečníka. Je nutné ale byť extrémne opatrný. Najmä vtedy, pokiaľ túto praktiku skúšať po prvý raz. Neponáhľajte sa, zbytočne netlačte, nebuďte nervózny, pokiaľ to hneď nepôjde. Skúšajte to pomaličky, milimeter po milimetri a uvidíte, že sa vám to nakoniec podarí.

Hneď, ako budú guľôčky na mieste, môžete si s nimi užiť klasický sex, orál alebo anál (do partnerkinho zadku) tak, ako obyčajne. Ničím nie ste limitovaný. Pokiaľ vám to nebude príjemné, môžete guľôčky vybrať. Pokiaľ sa vám to ale bude páčiť, môžete ich tu nechať do úplného konca.

 

Video o análnych guľôčkách pre muža

 

Je potrebný klystír pred použitím análnych guľôčok?

Klystír je veľmi diskutovanou oblasťou. Niekto vraví, že by mal prebehnúť pred akýmikoľvek análnymi hrami, iní si ju dopriavajú len pred samotným análnym sexom. Asi to v tomto prípade záleží hlavne na vás.

Pokiaľ si chcete byť istý, že nedôjde k žiadnej havárii, môžete si klystír pred sexom urobiť. Keď na to vlietnete úplne neplánovane a budete si chcieť užiť sex so všetkým, teda aj s guľôčkami v zadku, potom nemusíte klystír hrotiť.

[su_testimonial name=“Milovník Michal popisuje pocity behom použitia análnych guličiek“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“]Najväčší rozdiel v orgazmoch bez análnej stimulácie a s ňou je v intenzite orgazmov.

Dosahujú celodenný orgazmus a často aj viacnásobný. Posledný býva väčšinou veľmi emotívny. Ľudia sa potrebujú uvoľniť od predsudkov a genderových stereotypov, musia sa uvoľniť a proste si to užiť, rozhodne nebudú ľutovať.[/su_testimonial]

análna sprcha

 

Ako by ste sa mali starať o análne guľôčky?

Rovnako, ako je potrebné guľôčky na sex pripraviť s pomocou lubrikačného gélu, je potrebné postarať sa o ne aj po samotnom akte. Sex máte za sebou, guľôčky sú zo zadku zase vonku. Čo teraz?

Ako prvá príde na rad poriadna dezinfekcia. A to nie len venušiných guľôčok, ale aj vašich rúk, prípadne ďalších erotických pomôcok, ktoré ste počas sexu použili. Hygiena je v tomto prípade na prvom mieste.

Guľôčky ale, bohužiaľ, nestačí iba opláchnuť pod tečúcou vodou. Tým by sa nezmyli všetky baktérie a do budúcna by na vás čakal veľmi nepekný zápal. Preto je nutní na ich umytie použiť špeciálny dezinfekčný prostriedok. Skvelou voľbou je napríklad Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Keď guľôčky poriadne umyjete, schovajte ich niekam na nejaké čisté miesto. Vhodná je napríklad zásuvka nočného stola alebo skrinka v kúpeľni. Rozhodne si guľôčky neodkladajte do prachu alebo hromady drobností. V zásuvke na vás guľôčky počkajú zase do budúcna.

Pokiaľ si chcete byť pri každom použití na 100 % istý, môžete guľôčky takto umyť aj pred každým použitím. Rozhodne tým nič nepokazíte a guľôčky takto nijako nepoškodíte.

 

Ženské vs. mužské venušine guľôčky – existuje rozdiel?

Určite vám neuniklo, že sa na trhu môžete stretnúť aj so ženskými venušinými guľôčkami. Tie si ženy zavádzajú najčastejšie do pošvy. Vďaka stimulácii používajú túto pomôcku buď na erotické hry, alebo ako prevenciu oslabenia svalov panvového dna a inkontinencie.

Také benefity, bohužiaľ, chlap nevyužije. Aj keby ste si guľôčky zasunuli do zadku a tu ich nechali po celý deň, príliš sa vám svaly panvového dna nespevnia. Svaly panvového dna sa nachádzajú v okolí močového mechúra, čo určite sám uznáte, že je úplne inde ako konečník.

TIP: Vaše mužské svaly panvového dna skvelo precvičíte vďaka Kegelovým cvikom. Kliknite a naučte sa ich

Na druhej strane často uvádzaný benefit v podobe zlepšenia sexuálneho zážitku môžu jednoznačne podporiť a aj zmeniť. Ten platí na 100 %. Muži, ktorí používajú počas sexu análne guľôčky, zhodne priznávajú, že prežili veľmi silný, búrlivý a vášnivý orgazmus. Taký, aký nikdy pred tým nezažili.

[su_testimonial name=“Milovník Milan“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“]Osobne praktikujem masáž prostaty (za účelom orgazmu) už niekoľko rokov, a to som striktne hetero muž, ktorý si naozaj nedokáže predstaviť sex s iným mužom, a to ani v akomkoľvek náznaku.

Je teda naozaj mýtus to, že túto činnosť vykonávajú len gay a bisex muži. Tento orgazmus je naozaj kvalitnejší a intenzívnejší, dlhší a niekoľkonásobný vo veľmi rýchlom slede.

Pomôcky na túto činnosť si musí každý nájsť sám, pretože každému vyhovuje niečo iné. Ja sám používam análne guľôčky. Pre začiatočníkov by som chcel iba dodať, že to chce naozaj čas, pokoj, mier a pohodu a málokedy sa to podarí hneď na prvý raz, aby muž dosiahol orgazmus týmto spôsobom. Chce to proste trochu cviku.[/su_testimonial]

 

Je možné zdieľanie análnych guľôčok s partnerkou?

Hoci existujú guľôčky pre ženy aj pre muža a je to veľmi variabilná pomôcka rozhodne za žiadnych okolností vám neodporúčam zdieľanie guľôčok s vašou partnerkou. Prirovnám to napríklad k zubnej kefke. Zdieľate so svojou partnerkou zubnú kefku? Asi nie.

A rovnako to platí aj v prípade análnych a venušiných guľôčok. Toto nie je pomôcka, ktorú by ste si mohli „sharovať”. A ani dokonalá dezinfekcia vám v bezpečnom zdieľaní tieto pomôcky nepomôže. Skrátka jedny análne guľôčky používajte vy a jedny nech používa vaša partnerka.

 

Masáž prostaty análnymi guľôčkami je vhodná pre každého.

Či už ste skúsený milovník alebo so sexom iba začínate, určite sa análnych hier pomocou guľôčok báť nemusíte. Rozhodne to neznamená, že keď sa vám to páči, tak ste automaticky gay. Ako uviedli všetci naši respondenti, análne hry si užívajú so svojou partnerkou a nikdy by im ani vo sne nenapadlo, že by sa milovali s inými pánmi.

Ste tým, kým si dovolíte byť. Pokiaľ ste si teda svojou sexualitou istý, rozhodne sa ničoho nemusíte báť. Naopak, s análnymi guľôčkami sa vám otvoria úplne nové dvere rozkoše a vášne. Vyskúšajte a sami uvidíte.

A TERAZ SI PREČÍTAJTE: Erekčné krúžky udržia penis tvrdý dlhšie + 4 TOP tipy.

erekčný krúžok

 

Ďalšie erotické pomôcky pre mužov

ANÁLNE GUĽôČKY PRE MUŽOV posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie
POPPERS – sú naozaj také neškodné?
EREKČNÉ KRUŽKY
VIBRAČNÝ A EREKČNÝ KRÚŽOK – aký je rozdiel?
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

 

5/5 - (1 vote)