POPPERS – sú naozaj také neškodné?

Svetoznáme a veľmi populárne afrodiziakum, ktoré privádza ľudí do orgazmických výšin. Svet sa s vami zatočí a zažijete doteraz nepoznanú extázu. Španielske mušky známe vo svete ako poppers majú tento efekt.

Táto pozoruhodná „pomôcka“ má aj druhú stranu mince. Prevažujú benefity nad protikladmi? Urobte si predstavu sami. Po prečítaní článku budete vedieť o poppers všetko.

poppers

Na trhu sú tisícky výrobkov. Každý funguje približne rovnako. Odporúčam nakupovať v kamenných obchodoch.

 

Účinky poppers – španielskych mušiek

Poppers je slangový výraz pre chemické látky alkylnitrid, butylnitrid, isobutylnitrid a isopropylnitrid. Tieto látky dokážu veľmi účinne fungovať ako afrodiziakum.

Povzbudivé sexuálne účinky ako prví objavili v roku 1970 homosexuáli. Do podvedomia heterosexuálnej verejnosti tieto látky prenikli až v 90.-tych rokoch.

K užitiu dochádza spravidla pri sexe. Samozrejme je možnosť vyskúšať efekt aj obyčajným nádychom z fľaštičky. To ale výrobca priamo neodporúča, pretože ide o jedy.

Poppers sa užívajú inak. Fľaštička sa otvorí a postaví sa niekam do rohu v miestnosti , kde sex prebehne. Prchavé kvapky sa rozptyľujú v priestore a sexuálne napätie rastie.

Pokiaľ sa nadýchnete priamo z fľaštičky, účinok nastáva okamžite. V priebehu 5 – 10 sekúnd prichádza silné a rýchle búšenie srdca, pocit tepla, sčervenanie tváre a malátnosť. Účinok trvá asi 1 – 2 minúty. Fľaštičku je potrebné po vdýchnutí rýchlo uzatvoriť, pretože látka sa veľmi rýchlo odparuje.

Nájsť správne dávkovanie zaberie nejaký čas. Takisto je potrebné odhadnúť tú správnu chvíľu, kedy pričuchnúť. Väčšina užívateľov sa zhoduje, že najlepšie je privoňať k fľaštičke v momente tesne pred orgazmom. Takto zintenzívnite a zosilníte pôžitok.

Stavy môžu byť rôzne. Eufória, sexuálna túžba, malátnosť, omámenosť (podobne, ako pri rajskom plyne – oxid dusný), pocit tepla, sčervenanie tváre. Opakované užívanie je pomerne rizikové. Dostaví sa po ňom pálenie nosa a často bolesť hlavy a nevoľnosť.

VIETE, ŽE v lekárstve sa tieto látky používajú ako protilátka po vdýchnutí kyanidu?

 

Skúsenosti s poppers

Pri milovaní s svojoupriateľkou občas do  hier zaradíme aj španielske mušky. Sex je potom ako z inej dimenzie. Neuveriteľne silný zážitok a nepopísateľný orgazmus. Môžem len odporučiť.prezradil Peter (31)

 

Pre začiatok je fajn vedieť, že v prípade poppers nejde o drogu, ale látky nie sú pre telo prospešné. Túto látku môžete bez problémov zakúpiť na internete alebo v sexshopoch legálne za pár eur.

Poppers dostanete v malej fľaštičke, ktorá je menšia ako kvapky proti kašľu. Jej obsah dokáže spestriť sexuálny život a poriadne zamotať hlavu.

S priateľom radi experimentujeme Skúsili sme všeličo vrátane praktík BDSM. Moja skúsenosť s poppers bola celkovo pozitívna. Priateľ mi dal privoňať k fľaštičke tesne pred orgazmom. Dostavil sa pocit závratu a potom neuveriteľne silný orgazmus. Pokiaľ to nepreženiete, dokážu poppers posunúť sex na úplne inú úroveň.delí sa so skúsenosťou Kristína (23)

 

Názory ľudí na španielske mušky sú veľmi rozdielne. Niektorí na ne nedajú dopustiť a iným neurobia veľmi dobre. Požadovaný efekt nakoniec ani nepríde.

Druhýkrát by som do toho už nešla. Neviem, čo na tom všetci vidia. Jediným efektom bola bolesť hlavy.sťažuje sa Petra (28)

 

Španielske mušky zoženiete aj ako „osviežovač“

V našej zemi sú španielske mušky najčastejšie dostupné v malej fľaštičke s názvom Ultra Strong Rush. U nás ide o legálnu látku, pričom sa radšej podáva spravidla ako „osviežovač vzduchu“.

Látky v Poppers sú okrem iného prísadami rôznych čistiacich prostriedkov, odlakovačov a podobne. Nie sú ani zďaleka neškodné ani bezpečné.

Poppers slúžia aj ako liečivo v nemocniciach na rozšírenie ciev a uvoľňovanie hladkého svalstva. Tento efekt využili homosexuáli a neskôr aj heterosexuáli na spestrenie sexuálneho života.

Hladkého svalstva má človek na tých správnych miestach viac ako dostatok. Tým pádom majú španielske mušky široké pole pôsobnosti.

Uvoľnené hladké svalstvo totiž znamená lepší vaginálny aj análny sex. Užívatelia tiež uvádzajú predĺženie erekcie a zvýšené libido.

Tieto efekty je možné ľahko dosiahnuť bez vedľajších príznakov. Stačí zaradiť niektoré voľne dostupné prípravky na prírodnej báze pre lepšiu erekciu a libido. Kliknite a čítajte podrobné recenzie. 

 

Riziká a nežiaduce účinky poppers

Pri skombinovaní Poppers a liekov na potenciu hrozí mozgová príhoda. Ľudia s nízkym krvným tlakom a bolesťami hlavy by sa mali tejto látke vyhnúť úplne. Kombinácia s drogami a alkoholom je tiež veľmi nebezpečná.

Niektoré štúdie ukázali, že nitrity znižujú funkčnosť imunitného systému človeka ešte niekoľko dní po užití. Spôsobujú prudké zníženie krvného tlaku a zvýšenie tepovej frekvencie, preto je veľmi nebezpečné kombinovať ich so stimulantmi (pervitín, kokaín, extáza, ale aj Viagra a podobne).

MOŽNO VÁS PREKVAPÍ, že Viagru zoženiete iba na predpis. Prečo to tak je sme sa spýtali sexuologičky MUDr. Taťány Šrámkovej, PH.D.

Ich užívanie predstavuje zvýšené riziko pre jedinca s oslabeným imunitným systémom, pre málokrvných ľudí a aj pre ľudí, ktorí za sebou majú mozgovú príhodu. Úplne nevhodné je užitie v tehotenstve. Poppers ovplyvňujú úsudok, preto je vhodné pri sexe nasadiť kondóm ešte pred ich užitím.

CHCETE SKÚSIŤ POPPERS? Objednajte overený výrobok zo stránky Růžový Slon.cz.

 

Ďalšie riziká užívania španielskych mušiek

Látka by sa mala vdychovať pomaly. Dlhšie užívanie poškodzuje nos a pľúca. Ide o silne tekutú látku. Pokvapkanie pokožky spôsobuje jej podráždenie a vyrážku. Sú jedovaté – pokiaľ sa „podarí“ prehltnúť ich, je nevyhnutné zavolať rýchlu lekársku pomoc. Po požití existuje dokonca riziko smrti.

Mušky sú veľmi horľavé. Aby sa predišlo vypareniu, je potrebné uchovávavať ich nepriedušne uzavreté najlepšie v chladničke alebo mraziaku.

Je tiež známe, že látky v poppers môžu spôsobiť Kaposi sarcoma (vzácna forma rakoviny). Ide však o veľmi vzácne prípady.

 

Existuje závislosť na poppers?

Skutočná závislosť nebola nikdy preukázaná. Aj tak je namieste opatrnosť. Ľudia sú na látke závislí skôr psychologicky ako fyzicky.

V tomto prípade je namieste zásada primeranosti. Dlhodobé užívanie poškodzuje sliznicu, pľúca a spôsobuje nepekne zažltlú kožu okolo nosa a úst.

 

Španielske mušky kedysi liečili angínu, dnes ich vlády chcú zakázať

Je to pravda. V roku 1867 užívali ľudia nitridy k liečbe angíny. Od tej doby však pretieklo už veľa vody. Podľa denníka independent.com bol napríklad v Británii zákaz Poppers témou konania hneď niekoľkokrát. Súčasná legislatíva zakazuje užívanie akýchkoľvek látok majúcich psychoaktívny efekt.

Psychoaktívny efekt znamená priamy vplyv na mozog. Poppers majú len nepriamy vplyv na mozgovú činnosť. Ovplyvňujú len cievy, ktoré zásobujú mozog kyslíkom. Vďaka tomuto faktu zostávajú aj naďalej legálne spolu s alkoholom a cigaretami. V e-shopoch je ich ale stále menej.

 

Rozhovor s užívateľom poppers

Internetový magazín vice.com vytvoril imaginárny rozhovor s mužom popisujúcim účinky poppers. Odpovede vtipne veľmi autenticky korešpondujú so skutočnosťou. Magazín v závere článku zdôrazňuje, že článok je napísaný predovšetkým pre pobavenie čitateľa. Skúšať poppers sa ale rozhodne neodporúča!

Aká je vaša osobná skúsenosť s poppers?

Pokiaľ sa nadýchnete látky v sexuálnom kontexte, budete chcieť napchať všetky vaše údy do diery niekoho iného. Budete chcieť sex.

Ale muž má vždy chuť na sex.

Úprimne, kto nemá? V tomto prípade hovorím o neodolateľnom momentálnom nutkaní mať sex. Je to neodkladná opojná potreba.

Takže poppers sú dobrou voľbou pre sex?

To, čo sa deje s vašimi hladkými svalmi nepocítite, ale deje sa to. Budú uvoľnené. Mám na mysli svaly hrdlové, vaginálne a análne. Je potom veľmi jednoduché čokoľvek do nich nasúkať. Po požití má osoba túžbu mať sex a zároveň byť aj naplnená.

Takže po jednej dávke bude moje dievča ochotné pristúpiť na análny sex?

Pravdepodobne nie. Na to sú tu drahé šperky. Poppers môžu pomôcť vo chvíli, keď daná situácia reálne nastane.

Nejaké vedľajšie efekty?

Veľa ich nie je. Osobne cítim len závrat a je mi na omdlenie. Čo nikdy nie je pekný pohľad. Taktiež dochádza k dilatácii ciev, takže erekcia nebude tak pevná. Niekedy môže prísť bolesť hlavy. Väčšinou nejde o nič veľké.

Môžem užívať poppers s inými drogami?

Hlavne kvôli hlúpym ľuďom a právnikom nebudem toto komentovať. Každopádne vravím, aby ste španielske mušky nekombinovali s Viagrou. Obe látky totiž protichodne ovplyvňujú krvný tlak. Ľahko by ste mohli skončiť s infarktom. 

Líšia sa výrazne jednotlivé druhy poppers?

Veľmi nie. Každá fľaštička má približne rovnaký efekt. Máte rôzne druhy alkoholu s rôznym efektom. Podobne je to aj so španielskymi muškami.

Aká značka sa používa najčastejšie?

To je dobrá otázka. Väčšina ľudí má svoje vlastné preferencie. Rush a Jungle Juice sú pravdepodobne tie najlepšie. Osobne mám rád Rush. Dominantní jedinci preferujú takzvaný „English“. Dodávajú ho v hnedej neoznačenej fľaštičke a je veľmi silný.

VIDEO: V Holandsku vedia o drogách všetko a neboja sa ich skúsiť :

 

TIP: Aby vám pevne stál penis a erekcia neoslabla, odporúčame posilniť sa niektorým doplnkom pre podporu erekcie. Kliknite a čítajte podrobné recenzie. 

doplnky na podporu erekcie

Ak potrebujete podporu erekcie alebo libida, čítajte podrobné recenzie doplnkov.

 

Španielske mušky iba občasne!

Nie sú dobré pre zdravie, a navyše môžu oslabiť erekciu. Nevdychujte ich priamo. Položte do rohu miestosti a nechajte vyprchávať.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Je pri sexe povinný spoločný orgazmus?

 

Ďalšie erotické pomôcky pre mužov

ANÁLNE GUĽôČKY PRE MUŽOV posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie
POPPERS – sú naozaj také neškodné?
EREKČNÉ KRUŽKY
VIBRAČNÝ A EREKČNÝ KRÚŽOK – aký je rozdiel?
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

 

5/5 - (1 vote)