Clavin

Clavin ako záchranca erekcie

Clavin sa pýši tým, že napomáha zlepšiť slabú a prinavrátiť stratenú erekciu. Je teda zameraný na riešenie jedného konkrétneho problému. Tým však mierne zaostáva za konkurenčnými výrobkami (napr. Vimax, Zerex atď.), ktoré idú na vec pekne od „základov“ a okrem problémov s erekciou pomáhajú aj s inými nedostatkami.

Clavin originál

Chcem produkt

Na trhu teda zoženiete aj výrobky, ktoré pomáhajú zlepšiť erekciu, a zároveň zväčšujú a posilňujú penis, zmierňujú opuch prostaty, spriechodňujú upchaté cievy a celkovo pôsobia na organizmus so zámerom posilnenia „sily muža“.

Takéto prípravky nájdete aj na našej stránke. Prezrite si preto aj ostatné recenzie.

 

Prečo je rekcia nedostatočná alebo žiadna?

Poruchy erekcie môžu mať viaceré príčiny, ktoré sa dajú rozdeliť do 4 hlavných skupín:

  • Cievne ochorenia – Najčastejšie upchanie, zablokovanie a nepriechodnosť ciev. Tieto problémy neznamenajú, že by boli zablokované cievy priamo v penise, ale aj nepriechodnosť v inej časti tela môže zapríčiniť, že sa do aj inak zdravého penisu nedostane dostatočné množstvo krvi. Slabú erekciu spôsobuje aj vysoký tlak (hypertenzia) alebo cukrovka.
  • Neurogénne ochorenia – Často je to napríklad mŕtvica, ktorá znefunkční niektoré časti tela, taktiež poškodenie miechy, roztrúsená skleróza a Parkinsonova choroba.
  • Hormonálne ochorenia – Ide o ochorenia, ktoré spôsobujú zníženú a kolísavú hladinu mužských hormónov. Ich nedostatok sa priamo prejavuje na slabej erekcii.
  • Anatomické nedostatky – Sú to rôzne deformácie a zlý vývin penisu a jeho súčastí.
  • Psychické dôvody – Aj stres, depresia a úzkosť majú za následok problémy s erekciou. Na sex je nutné sústrediť sa a nemať bočné myšlienky.
  • Ostatné vplyvy – Do tejto kategórie sa radia dôsledky nezdravého životného štýlu ako fajčenie, zlé stravovanie, pitie alkoholu a nedostatok pohybu.

 

Nie všetky tieto príčiny je možné pomocou Clavin-u odstrániť. Pokiaľ by ste mali podozrenie, že Váš problém s erekciou je ich dôsledkom, poraďte sa so svojim lekárom.

 

Ako Clavin pôsobí na erekciu?

V otázke na účinok sa Clavin nijak neodlišuje od podobných výrobkov. Penis je tvorený hubovitým tkanivom – tkanivo, ktoré obsahuje tisícky malých dutiniek. Penis nie je sval, ale akási „špongia“, ktorá do seba pri vzrušení nasáva krv. Práve vďaka správnemu prekrveniu celého údu sa penis stáva tvrdým a ztoporeným.

 

Zloženie Clavin-u

Tribulus Teerrestris (Kotvičník zemný) – Štandardná súčasť prípravkov na posilnenie erekcie. Okrem funkcie zvyšujúcej prekrvenie pôsobí na tvorbu testosterónu.

L-Arginín a L-Citrulín – Ďalšie zložky, ktoré v tele podporujú tvorbu oxidu dusného. Ten má priamy vplyv na rozširovanie ciev a cirkuláciu krvi v tele. Penis je tým pádom bohatšie prekrvený a vďaka tomu je erekcia pevnejšia.

Selén – Látka pôsobiaca ako antioxidant prečisťuje organizmus od škodlivín a usadenín. Funguje ako prevencia rakoviny. Najmä starší muži by mali dbať na dostatok selénu v krvi, pretože jeho nedostatok zapríčiňuje znížené množstvo plodných spermií, dokonca až neplodnosť.

Zinok – Zinok pôsobí podobne ako selén (očista organizmu). Má upokojujúci účinok na problematickú prostatu a podporuje tvorbu spermií.

Šafrán – Táto drahá korenina podporuje krvný obeh a zároveň upokojuje pri strese. Zároveň má vplyv na hormonálnu rovnováhu.

 

Dva druhy Clavin-u

Clavin sa vyrába v dvoch prevedeniach – Clavin ORIGINALClavin PLATINUM.

Pri sledovaní zloženia oboch druhov Cavin-u sme zistili, že obsahujú špeciálne patentované látky, ktoré nenájdete v žiadnom inom prípravku.

Zarazilo nás však, že tieto látky nie sú nikde na internete nijak bližšie špecifikované. Jedná sa o zložky Clavertin 21 (v Clavin-e Original) a Stimulin (v Clavin-e Platinum). Popis zložiek je nasledovný:

    „Stimulin je galenicky upravená zmes špeciálne vybraných účinných látok“

    „Clavertin 21 je špeciálne galenicky upravená zmes.“

Nikde nie je bližšie vysvetlené aká je to galenická úprava a čím sú práve tieto súčasti zloženia také výnimočné.

Clavin originál

Clavin Original

Clavin Platinum

Clavin Platinum

 

Balenie, forma a dávkovanie Clavin-u

Clavin sa predáva vo forme tabliet (toboliek) v balení po 20 ks. Výrobok je zložený z prírodných látok s prímesou špeciálne vyvinutých a patentovaných zložiek.

Zarazilo nás však odporúčané dávkovanie. To uvádza, že pred samotným stykom je vhodné podľa potreby užiť 1 až 4(!) tabletky. Informácia nás vedie k zamysleniu sa, či je účinok natoľko slabý, aby jedna tabletka nestačila alebo je zmyslom odporúčania snaha výrobcu predať tabletky čo najviac tabliet za čo najkratší čas.

Ak je nutné užiť až 4 tablety, prečo výrobca nevyrobí tablety tak, aby zlúčil účinné látky zo štyroch tabliet do jednej?

Užitie tabliet sa odporúča 1 až 4 hodiny pred sexom. Žalúdok dokáže stráviť a vstrebať takúto tabletku za 30 až 60 minút. Domnievame sa, že 4 hodiny erekcie sú žiaduce akurát pri natáčaní pornofilmu a bežný muž o takúto neprimerane dlhú erekciu ani nestojí.

Nemilo nás prekvapila aj skutočnosť, že nikde na internete sa nenachádza príbalový leták. Všade je uvedená iba jeho skrátená verzia, ktorá síce vyzdvihuje všetky pozitíva, avšak neuvádza prípadné vedľajšie a nežiaduce účinky.

Veríme, že kompletná príbalová informácia je súčasťou každého balenia, ale záujemca o produkt by mal byť oboznámený so všetkými rizikami ešte predtým, než si Clavin zakúpi.

Tento nedostatok hodnotíme veľmi negatívne, nakoľko vzniká dojem, že výrobca tieto informácie neuvádza zámerne.

Hodnotenia na internete často uvádzajú, že po užití odporúčanej dávky došlo po čase k bolestiam a tlaku v hlave, páleniu záhy a pocitu nevoľnosti. Sú tieto negatíva dôvodom neuvedenia kompletného príbalového letáku? Odpoveď si zrejme môžeme iba domyslieť.

 

Ako Clavin hodnotia zákazníci?

Pokiaľ máme Clavin hodnotiť naozaj objektívne, musíme zverejniť aj tieto nie veľmi pozitívne reakcie, ktoré sme našli v internetových diskusiách:

Recenzia Clavin

Zákazník, ktorý doplnkom stravy nedôveruje vôbec

 Clavin recenzia

Ďalšia veľavravná skúsenosť

 Clavin recenzia

Posledné hodnotenie aspoň trochu zachraňuje naštrbenú reputáciu Clavin-u

Rate this post
Clavin
  • Podpora erekcie
  • Cena
  • Dlhodobosť účinku
  • Iné účinky
3.5

Leave a Reply