Predĺženie erekcie je dôležité, inak ženu neuspokojíte a utečie vám za iným ⌚

Udržanie erekcie na dobu potrebnú na to, aby ste vašu partnerku dokázali pekne uspokojiť, je základom každej nezabudnuteľnej noci. A takýchto akcií, kedy sa vaša žena zblázni blahom, môžete organizovať nespočetne. Stačí, keď vyskúšate pár tipov na to, aby váš penis vydržal v plnej sile aj tie najdlhšie snahy o orgazmus partnerky.

predĺženie erekcie

 

Udržanie erekcie ako investícia, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti

To, že ženy na dosiahnutie orgazmu dlhší čas než muži, je známa pravda, ktorá je opodstatnená tak v psychologickej stránke ženskej duše, ako aj v na prvý pohľad zložitej ceste k jej vrcholu.

Kým mužom stačí na vyvrcholenie pomerne krátka chvíľa a dosiahnuť orgazmus možno stimuláciou iba jedného miesta, žena obvykle na vyvrcholenie potrebuje dlhšiu prípravu. A oblastí, ktoré je potrebné dostatočne dráždiť, je hneď niekoľko. Tu nájdete 12 najcitlivejších ženských erotogénnych zón.

Časová osnova potrebná na dosiahnutie vyvrcholenia sa u mužov a žien mení. Vplyv na to, ako rýchlo a dobre dosiahneme cieľ, má vek, fyzická kondícia ale aj rozpoloženie.

Ak sa chcete stať mužom, ktorý jej v posteli dokáže nadeliť aj niekoľko omračujúcich orgazmov, vďaka ktorým na vás bude myslieť ešte celý deň, zapracujte na predĺžení svojej erekcie. Pokiaľ budete pripravený odolávať slasti do doby, kým partnerka padne vysilením, budete jej kráľom.

Kým začnete pracovať na tom, aby váš penis vydržal v pohotovosti dlhé minúty, skúste sa po získaní vedomostí zamyslieť nad tým, čo vašu erekciu oslabuje.

Pre akýkoľvek sex je dlhotrvajúca a pevná erekcia úplne zásadnou

 

Príprava je potrebná, no neprekračujte hranice

Medzi najčastejšie príčiny toho, prečo sa vám pumpujúca krv vracia späť, patrí vysoká citlivosť penisu, ktorý po dlhšej stimulácii nedokáže odolať slasti. Pokiaľ pri masturbácii dosahujete vyvrcholenie veľmi rýchlo a už počas predohry sa dostávate na hranicu svojej výdrže, skúste zmeniť stratégiu.

Milostný tanec pred tým, než dôjde k samotnej súloži, venujte svojej partnerke bez toho, aby ste stimulovali svoj nástroj. Pokiaľ potrebujete inšpiráciu, skvelý návod nájdete v článku o milostnej predohre, ktorá vám urobí polovicu roboty.

Tento postup vám môže pomôcť hneď dvakrát – kým vaša partnerka bude viac než pripravená a natešené na vniknutie, váš takmer nedotknutý penis bude čakať na svoju príležitosť.

Pri samotnej súloži je vysoká citlivosť penisu dráždená tým viac, čím užšie sú steny vagíny vašej ženy.

Partnerku hlavne vzrušujte a stimulujte aj inak, než len penisom. Buďte vynaliezavý. 

 

Erekcia sa vám ale môže strácať aj pre úplne opačné proporcie

Aby toho ale nebolo málo, vaša erekcia môže prísť do problémov aj z úplne opačného dôvodu, s ktorým sa stretávajú milovníci žien pokročilejšieho veku a matiek svojich detí. Povolená vagína, voľné panvové dno či prílišná vlhkosť svätyne vašej ženy erekcii neprospieva tak, ako pevné zovretie na precitlivenom penise.

Žiadna z týchto anatomických prekážok vám v snažení veľmi nepomôžu, no dá sa na nich ale pracovať aj v páre. Kým pri problémoch s príliš úzkou vagínou sa dá sťažovať len márne, na opačnom probléme sa dá pracovať. Ak svoju ženu chcete motivovať na posilnenie panvového dna a stien vagíny, nie je jednoduchšia hra, než opäť sex.

Stáva sa, že príliš široká vagína dráždi penis menej, vďaka čomu erekcia ochabne. Riešením sú polohy s nohami pri sebe. Vagína je vtedy užšia.

 

Idete na to dobre?

Zamyslieť sa môžete aj o technike samotnej súlože. Nepostupujete moc zhurta? Rýchle prirážajúce pohyby môžu k vyvrcholeniu prispieť rýchlejšie než si myslíte.

Zabudnite na to, ako sa vám to páči pri masturbácii. Pri sexe na to nie ste sami a cieľom nie je iba rýchle a ploché vyvrcholenie. Skúste sa viac hrať, meniť techniky prieniku a prirážania, pozorujte svoje pocity pri samotnom prenikaní, meňte hĺbku a uhol. Sem-tam pri tom hoďte pohľad na partnerku – stopercentne to ocení.

 

Myseľ a penis sú prepojené viac, než si priznávame.

Na udržanie erekcie je potrebná aj pokojná myseľ. Ak budete počas sexu myslieť na nadriadeného alebo si robiť starosti, že budete ráno unavený, tiež nepredvediete svoj najlepší výkon.

Buďte mysľou v akcii, užívajte si každý krok dopredu, snažte sa splynúť s partnerkou. Takýto prístup vám môže pomôcť zabudnúť aj na tom, že mávate problémy s predčasnou ejakuláciou a rýchlym vyvrcholením. Proste si užívajte v súlade s druhým telom a dušou a zostaňte v pokoji. Využívate príležitosť, ako sa zlepšiť. Už to je veľkým krokom vpred.

Pokiaľ sa vám podarí identifikovať príčinu toho, prečo nevydržíte tak, ako by partnerka potrebovala, môžete začať trénovať v teréne.

Na rozdiel od vrcholového športu v ceste za vyvrcholením môžete navyše používať doping.

TIP NA „POVOLENÝ DOPING“ POČAS SEXU: České bylinné tablety Proerecta predĺžia erekciu a umožnia súložiť aj po prvom vyvrcholení. 

Proerecta

 

 

Tipy, ako priviesť partnerku do orgazmického neba so silou, ktorá môže pokračovať

Keď nastane noc, kedy sa budete chcieť partnerke pochváliť, že ju dokážete slasťou doviesť až na mesiac, môžete sa poistiť. Kúpiť sa dá celý rad vychytávok, ktoré vám v snahe o dlhotrvajúcu plnú tvrdosť môžu veľmi pomôcť.

 

Znecitlivejúce gély oslabia stimuláciu penisu a erekcia vydrží dlhšie.

Dôkazom toho, že v boji za dlhú erekciu nie ste sám, sú farmaceutické vynálezy, ktoré pomáhajú penis mierne znecitliviť a tým predĺžiť súlož. Látky, ktoré pomáhajú penisu odolávať vyvrcholeniu. Najčastejšie ide o mezokaín a prokaín, sú obsiahnuté v géloch, mastičkách, no dajú sa zakúpiť aj kondómy so znecitlivejúcim účinkom, ktoré stačí iba nasadiť a vrhnúť sa do akcie.

POZOR: Predajcovia sa vám budú snažiť predať aj gély na podporu erekcie. Takéto výrobky však neexistujú.

Na výber sú iba chladivé gély, ktoré penis znecitlivia, alebo hrejivé gély, ktoré jeho citlivosť naopak podporia. O nefunkčných géloch na podporu erekcie informujeme v tomto článku.

gel na zväčšenie penisu

 

Dávajte si pauzy, keď bude ejakulácia na spadnutie

Prerušovaná súlož nie je len antikoncepčná technika, ale aj skvelý prostriedok na to, aby žena mala náskok a vy ste zostali pripravený. Pokiaľ odhadnete správnu chvíľu, počas ktorej udržíte penis vo forme po dobu, kým budete inými nástrojmi pokračovať na ženskom orgazme, môže sa vám chvíľka odolávania niekoľkonásobne vrátiť.

Keď sa budete blížiť k ejakulácii, dajte si chvíľu pauzu. Nemali by ste však prestať so stimuláciou partnerky.

 

Metóda štart – stop

Na podobnej stratégii ako prerušenie súlože stojí aj metóda štart – stop. V tomto prípade ide o postup, kedy stlačením žaluďa medzi palcom a ukazovákom môžete nutkanie na ejakuláciu úplne zastaviť. Ak túto metódu vychytáte, môžete dobu efektívnej erekcie predĺžiť až štvornásobne.

 

Jelqing – cvičenie, ktoré vás bude baviť

Aj keď vás cvičenie moc nebaví, jegling možno bude váš nový koníček. Cvičenie, ktoré pri pravidelnom opakovaní môže pomôcť k väčšiemu objemu penisu a stálosti erekcie, spočíva v technike stimulácie, ktorá je podobná dojeniu. Prečítajte si užitočný návod ako si nadojiť maximálnu erekciu.

 

Vákuová erekčná pumpa ako nástroj poslednej záchrany

Pokiaľ vás už erekcia nechce vôbec poslúchať, siahnuť môžete po pomoci od mechanického nástroja. Vodná pumpa dokáže váš penis pripraviť úplne bez erotického snaženia. Bohužiaľ pri využití tohto nástroja na postavenie je zložité udržiavať partnerku rozpálenú. V talóne si ho nechajte len pre úplne núdzové prípady.

 

RYCHLÁ A ÚČINNÁ METÓDA PREDĹŽENIA EREKCIE: Bylinný „doping“ v podobe prírodných látok na dlhú erekciu

Medzi povolené podporné prostriedky, ako zostať v akcii, môže byť užívanie potravinových doplnkov, ktoré vám môžu pri snahe vydržať celé kolo pomôcť.

Patrí sem aj česká Proerecta. Účinné bylinné zložky podporujú krvný obeh a tým stimulujú mikrocirkuláciu krvi v penise, čím sa predlžuje erekcia. Možno aj to málo bude stačiť na to, aby ste sa stali kráľom partnerkinho lona celej noci.

Proerecta

 

Najdôležitejšie na úspešnej noci je pokoj a splynutie

Po získaní všetkých vedomostí a vybavení sa všetkými prostriedkami, ktoré vám môžu predĺženie erekcie zjednodušiť, je na čase preniesť nové poznatky do praxe.

Na to, aby bola vaša snaha čo najefektívnejšia, nezabúdajte na podstatu celej akcie. Tou by malo byť síce uspokojenie partnerky aj vás, nikdy ho však nedosiahnete pod tlakom.

Kým sa svojej žene pochválite tým, ako moc sa snažíte o jej blaho, urovnajte si myšlienky a dajte sa do pohody. Uvoľnenie mysle vám pomôže k hravosti a vynaliezavosti, ktorú každá žena ocení omnoho viac než urputné snaženie sa o dokonalosť. Užite si to!

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

5/5 - (1 vote)