Milostná predohra pre rozvášenenie ženy

Mladí chlapci často nevedia ako na predohru. Sú s dievčaťom a schyľuje sa k najlepšiemu. Chcú si to rozdať. Najlepšie okamžite. Takto to však nefunguje. Svoju partnerku najprv potrebujú dostať do tej správnej nálady.

Predohru mnoho mužov prehliada. Častokrát sa na ňu vykašlú aj tí starší. Berú ju ako stratu času, čo môže nakoniec viesť k frustrácii na obidvoch stranách.

Dobrá predohra pritom sľubuje lepší sex a väčšiu šancu na orgazmus partnerky.

Prečítajte si niekoľko zásadných tipov dobre predohry. Poradíme vám, ako dievku naladiť na tú správnu nôtu. Prezradíme vám pár trikov, aby na predohru s vami len tak nezabudla a doslova žobrala o ďalší sex.

 

 

milostná predohra

Ženu začnite zvádzať už na rande. Letmé dotyky pod stolom v reštaurácii alebo v kine v nej navodia chtíč.

 

Milostná predohra vyžaduje pokoj a sústredenosť

Ak si chcete užiť sex so svojou babou, neberte ju k sebe do izby, ak ste týždeň neupratoval. V prípade, že máte to šťastie a rodičia na víkend vypadli z domu, venujte čas príprave. Miestnosť na milovanie by mala byť uprataná.

Posteľné obliečky zvoľte čisté a vkusné. Miestnosť vyvetrajte a použite osviežovač vzduchu. Na bezpečné miesto môžete postaviť aroma lampu s vonným olejom. Do rohu miestnosti umiestnite kvetiny. Osvetlenie miestnosti by malo byť primerané, aby vytváralo zasnenú a intímnu atmosféru.

Dbajte na svoj vzhľad a hygienu. Kým dôjde na sex, určite chcete byť čistý a svieži. Ešte príťažlivejším vás urobí niekoľko kvapiek voňavky alebo kúpeľ. Správne zvolená vôňa zvýrazní vašu vlastnú a partnerku bude priťahovať ako magnet.

TAJNÝ TIP: Do rohu miestnosti položte afrodiziakálne španielske mušky poppers, ktoré povzbudia vzájomné libido. 

 

Komunikácia je kľúčom k dobrej predohre

Je skutočne pekná predstava, keď sex vyplynie zo situácie a všetko – vrátane predohry – pôjde samé. Takéto situácie sa stávajú skôr vo filmoch. Aby ste pochopili, čo sa dievčaťu páči, potrebujete buď dobrý pozorovací talent, alebo sa musíte veľa pýtať.

Väčšina žien ocení, ak partnerovi záleží na ich spokojnosti. Nezabudnite, že žena vám láskavosť vráti dvakrát.

 

Predohru naštartujte bozkávaním a hladením – petting a necking

Najlepšie je začať tam, kde sa už viete orientovať. Bozkávajte partnerku na ústa, občas prejdite na krk a rukami skúmajte jej telo. Načúvajte jeho signálom. Podľa vzdychov poznáte, ktorá oblasť jej robí dobre. Venujte sa jej. Citlivé miesta väčšiny dievčat sú krk a zadná strana šije. Ďalej je to chrbát, oblasť bedier a vnútorná strana stehien.

Naučte sa rozpoznať bod, kedy je partnerka pripravená na ďalší krok. Môžete rozbaliť ďalšiu fázu predohry (prstovanie, orálny sex) alebo samotný sex. Nedajte príliš na všeobecné pravidlá o dĺžke predohry. V priemere ide zhruba o 15 minút, no doba môže byť kratšia aj dlhšia. Pri každom dievčati je čas jedinečný a vy by ste mali poznať, kedy je ten správny čas pristúpiť na ďalší krok.

 

VIDEO: O dôležitosti milostnej predohry rozpráva sex-koučka Gaia.

 

Predohru obohaťte masážou

Masáž pred sexom je výbornou alternatívou ku klasickému štartu s bozkávaním a maznaním. Masáž môžete začať na šiji. Nechajte ich sadnúť si pred vás a pomalými pohybmi ju masírujte za krkom a v oblasti trapézových svalov.

Ak zvolíte variant na chrbte, položte si ju na brucho. Následnej jej masírujte oblasť celého chrbta. Nezabudnite na dostatočne kvalitný olej, prípadne masážnu emulziu s dobrým sklzom. Vynikajúci je aj kokosový olej, ktorý príjemne vonia.

Pomaly skĺznite na zadoček a povenujte sa aj vagíne odzadu. Typ masáže znova závisí od toho, čo má vaše dievča najradšej a čo ju najlepšie rozpáli.

Možnosťou je aj masáž nôh. Masírujte jej nohy po celej dĺžke od vnútornej strany stehien až ku členkom. Potom sa zamerajte na chodidlá. Venujte sa celému chodidlu od päty až po prsty. Pretiahnite jej jednotlivé prsty. Ak chcete, môžete jej ich na nohe aj olízať. Pre mnohé ženy je tento pocit neuveriteľná extáza.

 

Majstrovské palcovanie ako ďalšia fáza predohry

Slečnu ste naladili bozkávaním, maznaním alebo masážou. Vzdychy aj energia gradujú. Teraz sa nachádzate na križovatke. Môžete prejsť rovno na sex, no pokiaľ chcete situáciu ešte viac vygradovať, doprajte jej kvalitnú hru prstami. Zhrnul som správnu techniku do niekoľkých jednoduchých bodov.

 

 

1. Pripravte si nástroje

Na správne dráždenie ženy je dôležité mať čisté a udržiavané ruky. Nechty by ste mali mať ostrihané a opilníkované. Vyhnete sa nepríjemným škrabancom na citlivej koži. Nechty si nestrihajte tesne pred aktom, pretože by boli príliš ostré. Pred maznaním si dobre umyte ruky, čím slečnu ochránite pred prípadnou infekciou.

 

2. Dráždite ju

Na rozpálenie venujte dostatok času. Než sa presuniete medzi jej nohy, pohrajte sa s ňou – bozkávajte jej krk a hryzkajte uši. Venujte pozornosť jej zadočku, bokom a stehnám.

Následne svoju pozornosť presuňte na jej lono. Šúchajte jej rozkrok dlaňou cez džínsy, prípadne proti jej rozkroku prirážajte panvou či stehnom.

Aj keď má horný diel vyzlečený, nechajte jej oblečené spodné prádlo a prechádzajte jej po pyskoch zhora dole. Chcete, aby doslova pachtila po kontakte kože na kožu. Tento moment čo najdlhšie odďaľujte, čím vygradujete erotické napätie.

Pre mnohé ženy je toto počiatočné dráždenie to najlepšie. Príliš sa teda nenáhlite!

 

3. Musíte vedieť, čoho sa dotýkate

Vonkajšie pysky ohanbia:

Ide o vonkajšiu časť prirodzenia ženy. Ak nie je oholená, sú pokryté ochlpením. Túto časť budete dráždiť cez oblečenie a nohavičky. Vonkajšie pysky nie sú natoľko nervovo zásobené, no môžete ich masírovať prstami, prípadne si ich jemne prevaľovať medzi palcom a ukazovákom. Veľmi vzrušujúce je prstami ich rozťahovať od seba.

Vnútorné pysky ohanbia:

Táto časť nemá žiadne ochlpenie. Koža je tu tenšia a vlhká. Musíte byť ohľaduplnejší. Dráždiť ich môžete jemne pomocou prstov.

Pošvový vchod:

Nachádza sa na dolnej strane prirodzenia blízko análneho otvoru. Ide o miesto, kde dochádza k pohlavnému styku a odkiaľ vychádza pošvová lubrikácia. Najviac nervových zakončení sa nachádza v 1/3 vagíny. Pohybujte teda prstami v oblasti vstupu alebo strčte niekoľko prstov dnu, čo sa jej bude nesmierne páčiť.

Klitoris:

Nepochybne ide o najcitlivejšiu časť jej tela v hornej časti, kde sa krížia pysky ohanbia. Tento hrášku podobný útvar je plný nervových zakončení. Väčšina žien potrebuje na dosiahnutie orgazmu klitorálnu stimuláciu. Buďte veľmi nežní, pokým nespoznáte, akú intenzitu má rada.

INŠPIRUJTE SA AKO PROFÍK:

 

4. Použite lubrikant

Žena je v dolných partiách extrémne citlivá. Nechcete ju zodrať. Pri prstovaní dôrazne odporúčam použiť špeciálny lubrikant. Môžete tiež použiť jej prírodnú lubrikáciu (namočte si prsty v jej vaginálnom otvore), čo však nevydrží príliš dlho. Navyše hrozí riziko, že ju privediete do rozpakov v prípade, že jej prírodná lubrikácia vyschne. Nie je to časté, no stáva sa.

Umelý lubrikant znižuje nepohodlie a potenciálnu bolesť, no zároveň zvyšuje citlivosť a vašim prstom pomôže pri lepšom pohybe. Úplne najlepším riešením je silikónový lubrikant. Vydrží najdlhšia a citlivej koži partnerky sa hodí najlepšie.

Kliknite aj na veľký článok o lubrikačných géloch.

Masážny lubrikačný gel Allover broskyňa

 

5. Experimentujte s dotykom

Telo každej ženy reaguje inak. Nebojte sa skúšať. Zistite, čo ju najviac baví. Nie sú potrebné tisíce techník. Stačí si vybrať 1 z 3 základných – klitorálne dráždenie, vniknutie prstami alebo obidve techniky súčasne.

 • Skúste obkrúžiť jej klitoris jedným prstom, skĺznite diagonálne cez povrch, jemne ho šúchajte zhora nadol alebo zo strany na stranu.
 • Následne skúste strčiť do vagíny jeden prst, potom dva alebo tri.
 • Na závar skúste jednu ruku nechať vnútri a druhou stimulujte klitoris.

Spýtajte sa jej, ktorá technika sa jej páči najviac, prípadne odpozorujte signály jej tela. Zistíte tak, ktorá technika funguje.

TIP: Nezabúdajte na vnútorné pysky. Rovnako sú popretkávané mnohými nervovými zakončeniami, a preto je škoda ich ignorovať. Počas masáže stlačte obidva pysky medzi palec a ukazovák. Masírujte ich smerom zhora nadol. Môžete tiež použiť všetky prsty alebo dlaň a stláčať ich k sebe. Podobá sa to na miesenie cesta.

 

6. Venujte pozornosť klitorisu

Akonáhle je dievča rozpálené, budete sa snažiť svoju pozornosť venovať klitorisu. Väčšina žien potrebuje na dosiahnutie orgazmu opakovanú a stálu klitorálnu stimuláciu. Nájdite rytmus a držte tempo. Vytvoríte si tak veľkú šancu na orgazmus.

Klitoris je skutočnou bránou k ženskej rozkoši. Mnoho mužov s ním však nevie narábať. Horliví a príliš snaživí bývajú najmä borci v mladom veku.

Priame a agresívne dráždenie môže byť až príliš. Omnoho lepšie je trieť ju cez kapucu, pod ktorou je ukrytý. Druhou možnosťou je klitoris dráždiť nepriamo. Až po určitej dobe a vzrušení sa oplatí prejsť priamo na guľôčku lásky. Ide o špičku klitorisu, ktorá predstavuje najcitlivejšie miesto ženského tela.

TIP: Ako správne lízať vagínu, aby ste sa nezahanbil a žena si vás pochvaľovala?

ako správne lízať vagínu?

 

7. Nechajte ju povedať STOP

Žena orgazmus dosiahne v priemere za 20 minút. Mnohé z nich sú veľmi citlivé na „príliš dlhé dráždenie“. Povedzte jej teda, že ju budete dráždiť, dokým jej to bude príjemné. Pre ženu nie je orgazmus méta. Omnoho viac ocení, ak sa s vami cíti dobre.

 

8. Užívajte si to na maximum

Dopriať inej osobe poriadnu dávku rozkoše vlastnými rukami môže byť neuveriteľne zábavná a posilňujúca skúsenosť. Užite si jazdu. Čím viac sa budete baviť, tým viac bude uvoľnená a tým viac rozkoše od vás dokáže prijať.

 

 

erotogénne zóny

Aj partnerka musí dbať o vaše pohodlie.

 

Orálny sex k predohre patrí

Keď sa počas orálneho sexu venujete klitorisu, zostaňte na ňom len chvíľu a potom sa presuňte na iné miesto. Po chvíľke sa zas vráťte. Klitoris je podobne ako žena rád dráždený a provokovaný. Chcete ho lízať a dráždiť, no nie celý čas. Vybudujte napätie a stiahnite sa s tým, že o chvíľu budete späť.

 

Slávna technika 8

V čom táto technika lízania nazývaná osmička spočíva? Pri lízaní partnerky sa zamerajte na citlivú oblasť okolo klitorisu opisovaním čísla 8.

 • Začnite olizovaním klitorisu, kým sa nezväčší. Následne ho prstami opatrne odhaľte.
 • Spodnú časť jazyka použite na pravotočivé a ľavotočivé kruhy.
 • Drsnejšou špičkou jazyka kmitajte sprava doľava a zhora nadol.
 • Výsledkom bude, že na klitorise budete opisovať číslo 8. Striedajte spodnú stranu jazyka so špičkou. Nezabúdajte na klitorise meniť intenzitu tlaku.

 

Rozšírte si repertoár

Orálnu predohru možno obohatiť. Ľahnite si kolmo k telu partnerky. Táto pozícia vám umožní dráždiť klitoris viac krížom než zospodu nahor. Zmenu pozície partnerka určite ocení.

 

Kedy prejsť z milostnej predohry k sexu?

Je jasné, že na slečnu nemožno skočiť hneď ako odtrhnutý z reťaze. Musíte vedieť, kedy nastáva ten čas. Na to vám počas predohry poslúži niekoľko signálov.

 • gradujúce signály tela – vzdychy sú častejšie a hlasnejšie
 • Zrýchlený dych partnerky.
 • vlhká a uvoľnená vagína partnerky – vsuňte jej do nohavičiek ruku. Ak je partnerka vlhká a jej malé pysky sú roztiahnuté, je pripravená
 • pohyby panvou a prirážanie
 • vehementne sa dožaduje penisu
 • ideálne je, ak si to pýta sama

Pamätajte, že kvalitná predohra nespočíva v množstve, ale v kvalite. Ak vám ide len o sex, dievča to vycíti a vzruší sa omnoho ťažšie. Potrebuje pocit, že vám na jej blahu záleží a je pre vás priorita.

 

 

VIDEO: Najlepšia sexkoučka v Čechách radí ako na predohru.

 

Pred sexom myslite na zdravie a bezpečnosť

V dnešnej dobe sa predovšetkým pri najmladšej generácii rozmáha zlozvyk nechráneného sexu. Skĺznuť k nemu je neskutočne jednoduché. Vždy tak majte pri sebe kondóm. Nikdy neviete, kedy dôjde na sex, a preto je lepšie pripraviť sa.

Kondóm neslúži len ako ochrana pred sexuálne prenosnými chorobami. Chráni vašu partnerku pred nechceným tehotenstvom. Sex si tak môžete užiť v pokoji a bez stresu. Pri manipulácii s kondómom je potrebné dodržať niekoľko bodov:

 1. Vždy skontrolujte jeho dátum spotreby.
 2. Ak nemáte nasadený kondóm, nedotýkajte sa penisom pošvy, vagíny, análu, stehien či krížov – nehrozí nákaza sexuálne prenosnými chorobami.
 3. Skontrolujte, či je kondóm pripravený na zrolovanie. Ak ho nasadíte opačne, radšej použite nový.
 4. Kondóm uchopte za špičku a dajte si ho na špičku žaluďu.
 5. Stiahnite ho až po koreň.
 6. Po sexe okamžite z partnerky vytiahnite penis. Nečakajte, kým zmäkne. Vyhnete sa prenosu pohlavných chorôb alebo neplánovanému počatiu.
 7. Kondóm si vyzlečte mimo tela partnerky a vyhoďte ho do koša.
 8. Na ďalší sex použite úplne nový kondóm.

 

Po predohre nasleduje dlhý a kvalitný sex

Mnoho mladých mužov sa bojí, že sa urobia príliš rýchlo. Dobrou cestou prevencie je vnímať svoje telo a snažiť sa viac rozpoznať pocity pred orgazmom.

Väčšina mužov dokáže rozpoznať len poslednú fázu, keď už nie je cesty späť. Vtedy už je neskoro na čokoľvek.

TIP: Naučte sa techniku prerušovanej súlože a predĺžte si sex. 

 

Vnímajte svoje telo a včas prerušte súlož

Pokúste sa rozpoznať dva až tri malé signály, ktoré sú pre vás typické tesne pred orgazmom. Budete tak vedieť, kedy v správny čas ubrať.

Táto technika sa nazýva prerušovaná súlož a môže byť veľmi užitočná, pokiaľ chcete súlož natiahnuť tak, aby bola spokojná aj partnerka.

Mnoho ľudí si tento spôsob vyberá v naivnej viere, že prerušovaná súlož zabráni otehotneniu. Dajte si na tento predsudok pozor. K otehotneniu môže dôjsť aj bez ejakulácie. Prerušovaná súlož vás neochráni ani pred pohlavne prenosnými chorobami.

TIP: Ak chytáte podozrenie, že je sex pre partnerku pridlhý a začína sa nudiť, bozkávajte ju. Bozkávanie predstavuje najlepší spôsob, ako ju vtiahnuť späť do hry. Nezabúdajte, že vášnivé bozkávanie sa netýka len pier. Bozkávajte jej aj nos, oči, čelo a šiju.

 

Užitočný trik na dlhšiu výdrž

Pokým môžete, prenikajte do partnerky podľa chuti. Keď začnú prichádzať pocity pred orgazmom, preniknite do nej čo najhlbšie. Natlačte panvu proti jej a začnite ňou pohybovať zhoda nadol v hojdavom pohybe.

Pre vás to tak dráždivé nebude, dlhšie vydržíte a pre ňu to bude viac stimulujúci pocit.

 

Doping pre váš penis

Mladý vek je typický neskutočnou túžbou po svojom dievčati a schopnosti zvládnuť bez problémov niekoľko kôl za sebou. Formuje z chlapcov skutočných chlapov. Nervákov ukludňuje a tichých šuhajov mení v dravcov.

Jedinou chybou na tomto období býva výdrž. Na kvalitné uspokojenie dievčaťa je lepšie niečo vedieť vydržať. Skúste mesiac užívať niektorý z prírodných doplnkov na erekciu a zmenu spozorujete Chcete ju mať ešte o niečo šťastnejšiu?

 

 

Sex s predohrou je uspokojivejší

Nezabúdajte. Pri kvalitnej predohre je dôležitá viac kvalita, než kvantita. Je dosť možné, že mladá partnerka nebude príliš skúsená. Vy už viete viac. Doprajte jej predohru, akú ešte nespoznala a stavte sa, že vám za to poďakuje.

Dávajte si pozor na zdravie. Máte len jedno. Rozumiem, že v mladom veku je túžba silná, no chráňte seba aj partnerku. Ste muž, tak zodpovednosť vezmite na seba.

Prajem vám príjemné sexovanie.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Prvý sex – ako sa správať a čo presne robiť? 

5/5 - (2 votes)