Ako správne palcovať dievča až do orgazmu, ale neublížiť jej? (MANUÁL)

Uspokojiť dievča či ženu môžete najrôznejšími spôsobmi. Jazykom, svojím penisom, erotickými hračkami. S čím sa však zoznámil určite každý z nás, a to už v raných počiatkoch objavovania vlastnej sexuality, sú „ručné práce“, či inak povedané prstovanie.

Teraz vám však odhalím desivú novinku. Možno to nerobíte správne. Nie je to totiž také jednoduché, aké sa môže na prvý pohľad zdať.

Vaša partnerka vás síce možno vždy pochváli, aký ste kanec, no ja vám teda presne popíšem, ako sa to robí správne, aby si to vaša priateľka, manželka, či milenka poriadne užila.

ako správne prstovať ženu?

 

Ako správne vyprstovať dievča?

Pravidlo č. 1

Úplne zásadným pravidlom č. 1 je, príliš netlačte. Áno, po chvíli stimulácie, kedy bude vaša partnerka poriadne rozpálená, samozrejme, môžete stlačenie zosilniť. No, keď začínate, tak začnite pekne jemne, nežne a zľahka.

Platí to najmä vtedy, ak vaša partnerka ešte nie je dostatočne vlhká. Príliš silným tlačením na klitoris či vagínu by ste jej totiž mohli spôsobiť zranenia. To určite nechcete.

TIP: Keď vás začne bolieť ruka, nebojte sa vystriedať ju za pevný penis. 

Aby bola vaša erekcia zaručene pevná, odporúčame české tobolky Proerecta KLASIK pre okamžitú podporu erekcie.

 

Pravidlo č. 2

Po druhé nezabudnite, že ženské prirodzenie nie je iba vagína, teda ľudovo povedané „dierka“.

Ženské prirodzenie je omnoho komplexnejšie a je preto nutné stimulovať viac častí. Druhým pravidlom je teda stimulácia postupne celého ženského prirodzenia.

Začať môžete nežnými dotykmi na ženskom zadočku a stehnách. Pekne ju hlaďte a pomaly sa približujte k jej prirodzeniu. Najprv jej cez pipinku napríklad iba letmo jemne prejdite. Následne ju začnite stimulovať na klitorise a pyskoch. Vrcholom celej vašej snahy môže byť zásun prstov do vagíny. Vo vagíne ju potom môžete stimulovať na bode G. Ale rozhodne by to nemalo byť tak, že okamžite zasuniete a tým to hasne.

ženské pohlavné orgány

 

Pravidlo č. 3

A nakoniec dbajte na dostatočnú hygienu. Páni to častokrát nechcú počuť, no je veľmi dôležité, aby ste si to uvedomili. Ženské prirodzenie je mimoriadne náchylné na najrôznejšie zápaly, infekcie a iné problémy. Preto je dôležité, než tam partnerke „hrabnete“, umyť si poriadne ruky. A to aj mydlom.

Ďalej si pred prstovaním skontrolujte prsty. Máte dokonale zastrihnuté nechty? Nemáte nikde záder? Netrčí vám niekde necht? To všetko je tiež veľmi dôležité. Nedokonalou manikúrou teda môžete partnerke spôsobiť nepríjemné zranenia.

 

Ako správne prstovať vagínu – rytmus, sila, dĺžka

Takže si to zopakujme:

  • Sila vášho stlačenia bude na začiatku malá. Najprv ju budete len nežne hladiť a láskať. Až so zvyšujúcim sa vzrušením môžete stupňovať aj silu svojho tlačenia.
  • Rovnako tak rytmus bude na začiatku mierny a pomalý, až po čase budete rýchlosť svojich pohybov stupňovať.
  • Začnite ju nežne hladiť najprv v okolí jej prirodzenia. Počas toho jej akože náhodou občas pohlaďte aj mušličku. Následne sa začnite venovať aj priamo jej pipinke, až kým nedokončíte svoje dielo stimuláciou bodu G priamo v jej vagíne.
  • Dajte si na čas. Nikam sa neponáhľajte a rozhodne žiadnu časť nezanedbajte. Partnerka sa vám bude pomaly pod rukami roztápať. Podľa prieskumov sa udáva, že žene trvá priemerne 20 minút erotickej stimulácie, kým dosiahne orgazmus. Takže sa neponáhľajte.

 

VIDEO: Ako vyprstovať ženu?

 

Pomôcky na ručnú stimuláciu vagíny

K svojej práci si samozrejme môžete pribrať aj najrôznejšie erotické hračky a pomôcky. Niektoré sú viac než dôležité, iné sú len odporúčané.

Ako prvý „,must have“ je lubrikant. Kvalitným lubrikantom zabezpečíte dokonalé zvlhčenie partnerkinho lona a vyhnete sa nepríjemnostiam. Odporučiť vám môžem masážny broskyňovaný lubrikačný gél Neutral. Tento lubrikant môžete použiť na celé telo. Môžete ho využiť dokonca aj v spojení s latexom či erotickými hračkami.

Kliknite aj na veľký článok o lubrikačných géloch.

Masážny lubrikačný gel Water Based Lubricant Neutral 150 ml

 

Druhé „must-have“ sú venušine guľôčky. Venušine guľôčky sú veľmi zaujímavým erotickým doplnkom. Nefungujú ako klasické vibrátory, pretože sa nevkladajú a nevysúvajú tam a von, ale iba sa zasunú do vagíny, kde sa nechajú.

Vďaka venušiným guľôčkam prežije vaša partnerka ešte silnejší a vášnivejší orgazmus. Odporučiť vám môžem venušine guľôčky Fifty shades of grey.

<strong>Venušine guľôčky Fifty Shades of Grey Toner</strong>

 

Ďalšou pomôckou môže byť klasický vibrátor či dildo. S tým už ste sa asi niekedy stretli. Využiť ju môžete na láskanie vonkajších častí partnerkinho prirodzenia, ale aj na vagínu. S vibrátormi či dildami zažijete hodiny zábavy a rozkoše.

Modernou erotickou hračkou, ktorú si už obľúbilo tisíce žien, sú satisfyery. Ide o veľmi luxusnú sexuálnu pomôcku, ktorá stimuluje ženin klitoris. Satisfyer klitoris vašej partnerky jemne nasaje a impulzy ju dovedú až k orgazmu. Skvelou voľbou je napríklad Satisfyer Novak for couples.

<strong>Satysfier Novak for couples</strong>

 

Nakoniec môžete vsadiť na najrôznejšie hravé erotické pomôcky, akými sú putá, bičíky, dráždiace pierka, šteklivé spodné prádlo atď. To už je ale čisto na vás a vašich preferenciách.

NÁKUPNÝ TIP: Hľadáte inšpiráciu pre všetky tieto doplnky? Potom sa pozrite na e-shop s erotickými pomôckami Erotickyshop.sk.

 

Najčastejšie otázky o správnom prstovaní vagíny

Stačí si na zvlhčenie partnerky nasliniť prsty?

Pokiaľ nemáte nič iného po ruke, tak určite áno. Pokiaľ však môžete, použite na to radšej lubrikant.

Zvlhčenie bude vďaka nemu intenzívnejšie a vydrží dlhšiu dobu.

 

Môžu sa pri prstovaní prenášať nejaké pohlavné choroby?

Ak dodržiavate dokonalú hygienu, perfektne si pred tým umyjete ruky a nebudete mať žiadne krvavé zranenia, v tom prípade nie.

V prípade, že však niektorú z týchto vecí podceníte, potom sa môže (no s malou pravdepodobnosťou) pohlavné ochorenie preniesť. Zároveň si nezabudnite poriadne umyť ruky aj po akte.

 

Majú prstovanie rady všetky ženy?

Podľa prieskumov áno. Dokonca niektoré prieskumy tvrdia, že sa prstovanie páči až 90 % ženám.

 

Môže žena počas ručnej stimulácie pociťovať nejaké nepríjemné pocity?

Áno, pokiaľ budete na jej prirodzenie, klitoris či vagínu, príliš tlačiť, pokiaľ nebude dostatočne vlhká, alebo ak budete mať príliš dlhé nechty na rukách.

 

Stále ju neviem priviesť k orgazmu. Čo robím zle? Ako to môžem napraviť?

V tomto prípade nehľadajte odpoveď na internete, ale u vás a vašej partnerky. Spýtajte sa jej, ako by to chcela a čo jej robí dobre. Pokojne sa nechajte viesť. Len vy dvaja máte v rukách vaše sexuálne zážitky.

Páni, nikto učený z neba nespadol, a to ani v prípade prstovania ženy. Preto to skúšajte, skúšajte a zas skúšajte. Nenechajte sa odradiť prvotnými neúspechmi a snažte sa svojej partnerke naslúchať. Uvidíte, že s tréningom sa z vás stane majster tejto techniky.

ĎALEJ SA NAUČTE: Ako správne lízať vagínu, aby ste sa nezahanbil a slečna si vás pochvaľovala?

ako správne lízať vagínu?

 

Ďalšie erotické pomôcky pre ženy

VENUŠINE GULIČKY PRE ŽENY – podrobný sprievodca nákupom
SATISFYER – TOP 5 tichých a intenzívnych masažérov klitorisu
WOMANIZER - návod na použitie a nákupný poradca
VÁKUOVÉ PUMPY na vagínu, klitoris a bradavky
MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK – lacná, ekologická, bezpečná a čistá náhrada tampónov a vložiek
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky
Rate this post