Satisfyer – TOP 5 tichých a intenzívnych masažérov klitorisu

Revolučné stimulátory orgazmu. Najlepšie pomôcky pre mnohonásobný orgazmus. Moderná erotická hračka, To je satisfyer. Dopraje vám slastný zážitok, či už ste sama, alebo s partnerom.

Vybrala som pre nás TOP 5 satisfyerov, ktorých sacia sila a výkonnosť vás vystrelí do orgazmického neba. Budete chcieť viac a viac. Viac vibrácií, viac sania, viac orgazmov.

satisfyery, top 5

 

<strong>Satisfyer Pro 4 Couples - pomôcka pre páry</strong>

satisfyer pro 4 couples

 

 

A začneme pekne z ostra. Satisfyer Pro 4 Couples je dokonalá erotická pomôcka pre chvíle, kedy budete doma sama a aj pre spoločné chvíľky s vaším partnerom.

Satisfyer Pro 4 Couples prináša saciu silu pomocou vzduchových vĺn, ktoré budú postupne nasávať váš klitoris. K tomu si ho môžete zaviesť aj do vagíny, kde vám bude stimulovať bod G.

Satisfyer Pro 4 Couples má 11 režimov sania, 10 funkcií vibrácií, 2 motory, možnosť tichého chodu a možnosť vymeniť si sacie zvony.

Je poháňaný Li-ion batériou, ktorá vám vydrží slúžiť na jedno nabitie aj niekoľko desiatok minút.

 • Skvelo padne do ruky
 • Na jedno nabitie vydrží desiatky minút
 • Lekársky silikón
 • Silné sanie
 • Možnosť tichého režimu – nezobudí deti ani susedy

 

Výrobca: Satisfyer
Rozmery: 11,5 cm; ⌀ 8 – 15 mm
Farba: biela/zlato-ružová
Počet režimov sania: 11
Počet vibračných módov: 10
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria

 

 

 

<strong>Satisfyer </strong><strong>SONA CRUISE</strong>

satisfyer sona cruise

 

 

Nechajte vo svojej spálni či kúpeľni zaznievať ozveny nespočetných orgazmov. Ako druhý veľmi výkonný Satisfyer tu mám SONA CRUISE.

SONA CRUISE bude vaším skvelým spoločníkom doma a najmä na cestách. Ide totiž o cestovný model Satisfyeru. Malú veľkosť dokáže nahradiť skvelými vlastnosťami.

Stimuluje klitoris až o 75 % intenzívnejšie než klasické vibrátory. Vychutnajte si osem vibračných režimov a až 60 minút erotickej stimulácie vkuse.

SONA CRUISE naviac disponuje špeciálnou funkciou Cruise Control, vďaka čomu môžete zvýšiť intenzitu obyčajným silnejším pritlačením k telu. Táto funkcia uchováva 20 % sily motorov, ktoré sa práve pritlačením k telu aktivujú, takže nedochádza k ovplyvneniu výkonnosti či výdrže batérie.

 • Vodotesný, takže si ho môžete vziať aj do vane
 • Cestovná veľkosť
 • Lekársky silikón
 • USB nabíjanie
 • Špeciálna funkcia Cruise Control

 

Výrobca: Lelo
Rozmery: 99 x 88 x 56 mm
Farba: čierna
Počet režimov sania: 8
Typ batérie: Li-Ion 500mAh 3.7 V
Manuál: stiahnuť v .PDF

 

 

 

<strong>Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION</strong>

satisfyer pro deluxe next generation

 

 

So Satisfyerom Pro DeLuxe NEXT GENERATION si spestríte nielen sólo hry, ale ocení ich i váš partner. Zverte mu Satisfyer do rúk a oddávajte sa rozkoši. Orgazmus, ktorá zažijete vďaka dráždeniu klitorisu podtlakom, si budete pamätať ešte veľmi dlho.

Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION sa môže popýšiť dizajnom nádherných ženských tvarov, vďaka čomu perfektne padne do ruky. Vďaka jeho inovatívnej technológii a neodolateľnému vákuovému saniu sa môže každá žena tešiť na mnohonásobné a intenzívne orgazmy.

Intenzita sania sa navyše zvyšuje pod vodnou hladinou. Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION sa nabíja pomocou praktického USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Môžete si ho tak pribaliť so sebou na cesty.

 • Jednoduché ovládanie
 • Vibrátor a podtlakové sanie v jednom
 • Kvalitný silikón
 • Ergonomický tvar – skvelo padne do ruky
 • Luxusný dizajn

 

Výrobca: Satisfyer
Rozmery: 12,4 x 4,7 x 4,7 cm
Farba: biela/zlato-ružová
Počet režimov sania: 11
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria

 

 

 

<strong>Satisfyer Luxury Pret a Porter</strong>

 

Satisfyer Luxury Pret a porter

 

 

Hľadáte výkonného spoločníka, ktorý bude ale zároveň elegantný na pohľad? Potom práve ako pre vás je stvorený Satisfyer Luxury Pret a porter.

Je nádherným kúskom, ktorý vám dopraje nejeden vášnivý orgazmus. Už sa nemusíte zdĺhavo trápiť jednotvárnymi vibráciami vášho vibrátora.

Satisfyer Luxury Pret a porter vás vďaka silným vibráciám a podtlakovému saniu klitorisu vynesie do nebeských výšin. Tento Satisfyer má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie.

Nebudete tak musieť strácať čas študovaním manuálu. Má celkom 11 podtlakových programov a 10 vibračných režimov, vďaka ktorým si aj tá najnáročnejšia milenka nájde to svoje.

Jeho skvelou vlastnosťou je aj možnosť voľby tichého režimu, takže sa môžete uspokojovať aj o druhej v noci a nikoho pritom nebudete rušiť.

 • Jednoduché ovládanie
 • Vibrátor a podtlakové sanie v jednom
 • Kvalitný silikón
 • Ergonomický tvar – skvelo padne do ruky
 • Luxusný dizajn

 

Výrobca: Satisfyer
Rozmery: 19,2 x 5,4 x 4 cm
Farba: ružovo – biela
Počet režimov sania: 11
Počet vibračníých módov: 10
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria
Manuál: stiahnuť v .PDF

 

 

 

<strong>Satisfyer 1 NEXT GENERATION</strong>

satisfyer 1 next generation

 

 

Doteraz som vám tu predstavovala skôr drahšie kúsky. Avšak Satisfyery vám nutne nemusia prevetrať peňaženku. V ponuke nájdete aj lacné, napriek tomu stále výkonné varianty. Medzi ne sa radí i Satisfyer 1 NEXT GENERATION.

Vďaka svojej praktickej veľkosti sa vojde do každej kabelky či tašky. Jeho silikónová hlavica príjemne objíme klitoris a poskytne vám potrebnú stimuláciu.

Satisfyer 1 NEXT GENERATION ponúka 11 stimulačných programov – od najjemnejšieho až po ten najintenzívnejší. Vďaka tomu, že je celý vodeodolný, vám umožní oddať sa zmyselným hrám aj v horkej vani či vírivke.

Potrebnú energiu mu dodajú dve tužkové batérie AAA.

 • Cestovná veľkosť
 • Lacnejší variant
 • 11 stimulačných programov
 • Vodeodolný
 • Ergonomický tvar

 

Výrobca: Satisfyer
Rozmery: 14,3 x 4,6 x 5,4 cm
Farba: bielo-zlato/ružová
Počet režimov sania: 11
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria
Manuál: stiahnuť v .PDF

 

 

 

Prečo zvoliť Satisfyer radšej než vibrátor?

Satisfyery priniesli revolúciu v oblasti sebauspokojovania a masturbácie. Už to nie je len o šup sem, šup tam, ale je to o účinnej stimulácii klitorisu, a ten, ako je známe, máme my ženy najcitlivejší.

Satisfyery sú konečne riešením pre všetky ženy, ktoré nedokážu dôjsť k orgazmu stimuláciou vagíny, ale potrebujú k tomu stimuláciu klitorisu.

 

Ako Satisfyery fungujú?

Satisfyery klitoris ženy nasajú a následne ho pomocou vĺn stimulujú. Niektoré Satisfyery sú k tomu ešte naviac obdarené vibráciami, takže pri stimulácii krásne vibrujú.

Mnohé ženy práve vďaka Satisfyeru dosiahli konečne orgazmus, ktorý sa predtým márne snažili získať s partnerom pri klasickom sexe.

 

Ako správne používať Satisfyery?

Pokiaľ ste si práve zaobstarali svoj prvý Satisfyer, nemusíte sa jeho použitia vôbec báť. Je to veľmi jednoduché.

Satisfyer zapnite a následne si ho jemne priložte ku klitorisu. Nemusíte naň vôbec tlačiť. On už si vás nájde a sám váš klitoris nasaje.

Pokiaľ by vám to bolo nepríjemné, môžete ho trochu posunúť na iné miesto alebo znížiť intenzitu sania.

Ak by ste naopak túžila po väčšom zážitku, stačí silu sania zvýšiť. Mnohé Satisfyery totiž ponúkajú až 11 programov sania. To je dostatočná ponuka aj pre tú najnáročnejšiu používateľku.

 

Vydáva Satisfyer nejaké zvuky?

Bohužiaľ, bez zvukových prejavov sa používanie Satisfyeru nezaobíde. A teraz nemyslím zvukové prejavy vydávané vami pri jeho používaní, ale zvukové prejavy samotného Satisfyeru.

Satisfyery sú, bohužiaľ, väčšinou pomerne hlučné. Môžu vydávať hluk so silou až 50 dB, čo zodpovedá hlasitosti bežnej konverzácie.

Našťastie mnohé modely Satisfyerov už dnes obsahujú funkciu s názvom Tichý chod, vďaka ktorému sa z „ukričaného spoločníka” razom stane príjemne vrčiaci parťák.

 

Je možné používať Satisfyer aj pod vodou?

Väčšina Satisfyerov je vodeodolná, takže prakticky všetky môžete používať aj pod vodou, či už pôjde o vaňu, sprchu, vírivku, alebo bazén.

Voda Satisfyerom nevadí. Len si dajte pozor na použitú kozmetiku. Kozmetika s obsahom silikónov môže Satisfyer poleptať, a tým ho celkom poškodiť.

 

Aké lubrikanty sa hodia na použitie so Satisfyerom?

Keďže sú Satisfyery vyrábané z lekárskeho silikónu, je k nim najvhodnejšie použitie lubrikantu na vodnej báze. Lubrikačné gély na olejovej alebo silikónovej báze by mohli Satisfyer poškodiť, preto sa takým lubrikantom radšej vyhnite.

Pokiaľ si nieste výberom správneho lubrikantu istá, siahnite po takom lubrikante, ktorý je priamo určený na použitie na erotické hračky a pomôcky. S takým lubrikantom rozhodne nešliapnete vedľa.

Za seba vám môžem odporučiť Toyfluid – Lubrikačný gel FunFactory – 100 ml. Toho stačí iba troška a okamžite bude Satisfyer správne kĺzať.

lubrikačný gél na pomôcky ToyFluid

 

Ako Satisfyer správne umývať a dezinfikovať?

Rovnako, ako akákoľvek iná erotická pomôcka, vyžaduje aj Satisfyer riadnu a pravidelnú starostlivosť. Nestačí ho iba umyť pod tečúcou vodou.

Chce to poriadnu dezinfekciu, aby ste si nabudúce nespôsobili nepríjemný zápal. Skvelou voľbou je Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Ten nie len, že váš Satisfyer dokonale očistí a vydezinfikuje, ale zároveň sa oň šetrne stará. Pekne ho celý čističom umyte, a to aj zvnútra. Nezabudnite na žiadnu priehlbinu ani zákutie.

Satisfyer sa vám za to odmení dlhou životnosťou a dokonalými orgazmami.

čistič na erotické pomôcky FunFactory Cleaner

 

Aké batérie poháňajú Satisfyer?

Určite ste si vo vyššie uvedenom vypísaní všimli, že Satisfyery majú väčšinou zabudovanú Li-ion nabíjaciu batériu, ktorú nie je nutné vyťahovať ani vymieňať.

Nabíjajú sa pomocou priloženej nabíjačky, väčšinou zhruba 2 hodiny. Následne vám taká batéria vydrží v prevádzke 60 až 90 minút.

Niektoré lacnejšie modely Satisfyerov obsahujú klasické tužkové batérie AAA. Tie, bohužiaľ, musíte po ich vybití vybrať a vymeniť za nové.

 

Prečo sú lepšie drahšie Satisfyery než tie lacnejšie?

Možno sa teraz pýtate sama seba, prečo by ste vlastne mali zainvestovať do drahšieho modelu, keď aj ten lacnejší Satisfyer vyzerá pomerne obstojne?!

Určite. Dizajny všetkých Satisfyerov sú dnes veľmi pekné a asi v nich nenájdete príliš veľké rozdiely. Avšak v čom je skutočne citeľný rozdiel, tak je kvalita výkonu jednotlivých modelov.

Drahšie Satisfyery vám dokážu ponúknuť oveľa viac funkcií a možností. Nájdete u nich skôr spomínaný Tichý chod alebo napríklad vibrácie. Tým, bohužiaľ, lacnejšie Satisfyery často nedisponujú.

Pokiaľ si teda chcete dopriať skutočne skvelý zážitok, odporúčam vám staviť na drahší model Satisfyeru. Uvidíte, že nebudete ľutovať.

Dámy, teraz sa oddajte zmyselným orgazmom, nekonečnej vášni a nezabudnuteľným erotickým zážitkom. Satisfyery prinášajú orgazmus aj tým, ktorým sa to doteraz nepodarilo.

 

4/5 - (2 votes)