Ako správne lízať vagínu, aby ste sa nezahanbil a slečna si vás pochvaľovala?

Páni, vrháte sa do tajov orálneho sexu? Nechcete ale urobiť žiadnu chybu a prajete si, aby si to vaša partnerka skutočne poriadne užila? V tomto prípade ste tu úplne správne. Zo svojho ženského pohľadu vám popíšem ako na to.

Orálny sex nie je žiadna novinka. Praktizovali ho ľudia už v starovekých civilizáciách, vrátane Egypta. Bozky na vagíne sú to najintímnejšie, čo môže žena zažiť.

Pre každú ženu je to prejav toho, že sa vám skutočne páči a nie je pre vás problém bozkávať ju aj na tých naintímnejších miestach. Podľa sociologických výskumov sa takmer 70 % obyvateľov SR dotkne ústami genitálu aspoň občas.

ako správne lízať vagínu?

 

Ako správne lízať vagínu?

  1. Neponáhľajte sa klitoris a ženská vagína je síce to hlavné, o čo tu kráča, no nesnažte sa okamžite vystrielať všetky ostré na túto oblasť. Venujte bozky aj jej stehnám, podbrušku, zadočku či brušku. Prečítajte si zoznam 12 ženských erotogénnych zón.
  2. Jazykom ju láskajte  – tak, ako nechcete ani vy, aby vám partnerka prirodzenie len rýchlo prešla jazykom a bolo po všetkom, nechce ani ona, aby ste jej jazykom rýchlo prešli po klitorise a vrhli sa na ďalšiu techniku. Pekne sa s ňou pohrajte. Jazykom ju dlho stimulujte. Môžete pokojne na pár sekúnd proste voľne položiť jazyk na jej mušličku. Už len to ju rozpáli do biela.
  3. Dôležitá je oblasť okolo vstupu do vagíny – muži často robia chybu, že sa jazykom venujú iba klitorisu. Ženské prirodzenie nie je iba klitoris, alebo ľudovo povedané kliťák. Dôležitá je aj oblasť okolo vstupu do vagíny, teda „okolie dierky“. Táto oblasť je bohato popretkávaná nervovými zakončeniami, a preto sa jazykom venujte aj jej. Jazykom čiastočne vstúpte aj do samotnej vagíny.

ženské pohlavné orgány

 

ODPORÚČANIE: 

Páni, lízanie je iba začiatkom celej zábavy. Pre nasledujúci sex potrebujete pevnú erekciu. 

Ak náhodou zlyháva, podporíte ju vďaka českým tabletám Proerecta s okamžitým nástupom účinku

 

Proerecta

 

Ako dobre lízať – rytmus a sila

S lízaním vagíny začínajte pozvoľna, jemne a pomaly. Nikam sa neponáhľajte a aj vy sám si užívajte tento moment a to, kde sa práve jazykom nachádzate. Vychutnávajte si to, ako sa partnerka pod vašimi bozkami rozteká, ako vlhne, ako je čím ďalej vzrušenejšia.

Rýchlosť pridávajte postupne. Rovnako tak zvyšujte aj silu bozkov a stimulácie jazykom. Najprv ju bozkávajte nežne, skoro nenápadne. Až postupom času a vzrušenia silu gradujte.

[su_testimonial name=“Sexuológ Jaroslav Zvěřina“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“zverina.cz“ url=“http://www.zverina.cz/“]Orálny sex môže nepochybne obohatiť sexuálny život partnerov a prispieť napríklad k tomu, aby ženy mali častejšie orgazmus.

Dráždenie klitorisu ústami je určite veľmi účinnou technikou. Rovnako ako podobná stimulácia žaluďa na penise.[/su_testimonial]

 

VIDEO: Ako lízať vagínu?

 

Pomôcky na lízanie vagíny

Perfektnou pomôckou na orálny sex je v prvom rade vaša ruka. Rukou môžete partnerku hladiť po prsiach, brušku, nohách, zadočku, môžete jej stimulovať klitoris alebo naopak bod G vnútri vagíny. Fantázii a inovatívnosti sa medze nekladú.

Pre skúsených milencov ďalej môžem odporučiť vibrátory určené na stimuláciu klitorisu. Ide o erotické pomôcky, ktoré sa nevkladajú do vnútra vagíny, ale iba sa prikladajú zvonka na klitoris, ktorý stimulujú. Skvelou voľbou je napríklad Satisfyer Novak for couples. Satisfyer priložíte na klitoris a sám sa jazykom budete venovať oblasti okolo vstupu do vagíny či priamo vagíne.

Satysfier Novak for couples

 

Lubrikačné gély na zlepšenie zážitku pri orálnom sexe logicky neexistujú, pretože si partnerku zvlhčíte slinami. Čo ale existuje, sú najrôznejšie lubrikanty, vďaka ktorým bude vaša partnerka sladká ako jahôdka.

Pomôcky či stimulácia rukami ale počas orálneho sexu rozhodne nie sú nutnosťou. Už len váš jazyk dokáže partnerku poriadne rozpáliť. Pomôcky sú len možným spestrením.

Masážny lubrikačný gel Water Based Lubricant Neutral 150 ml

 

Ako dlho lízať vagínu?

Ďalšou častou otázkou je dĺžka takejto orálnej stimulácie. Je to jednoduché – môžete partnerku lízať tak dlho, kým sa neurobí. Ak ju však chcete iba rozpáliť, no dorobiť ju až pri klasickom sexe, sledujte mieru jej vzrušenia.

Ak chcete presný časový údaj, potom sa podľa prieskumov udáva, že žene treba na dosiahnutie orgazmu priemerne 20 minút erotickej stimulácie.

[su_testimonial name=“Sexuológ Jaroslav Zvěřina“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“zverina.cz“ url=“http://www.zverina.cz/“]Dráždenie pohlavných orgánov ústami býva obvykle príjemným spestrením sexuálnych radovánok a ich doplnkom. Niekedy sa stane súčasťou predohry, inokedy napríklad praktickým spôsobom, ako priviesť ženu k orgazmu, keď muž už vyvrcholil a nedokáže hneď dosiahnuť ďalšiu erekciu.

Určite však nie je technikou nepostrádateľnou. A pokiaľ k nej partnera dotlačíme, aj keď sa mu nechce, môže sa cítiť ponížený. To nie je situácia, ktorá by prispievala zdravému sexuálnemu životu. Keď sa to opakuje, hrozia vážne konflikty a narušenie intímneho súžitia.[/su_testimonial]

 

Ako lízať zadok?

Tí, ktorí sa toho naozaj neboja, sú schopní zavítať jazykom aj trocha nižšie a chvíľu sa venovať aj partnerkinmu zadočku. V tomto prípade to ale nechávam výhradne na vás. Rozhodne to nie je nutnosť, ktorú by vyžadovala každá žena. Na druhej strane partnerke privodíte úplne nové a neopozerané sexuálne zážitky.

Stačí jemne krúžiť jazykom okolo análneho otvoru. Zadoček jej zľahka bozkávajte a stimulujte. Jazykom robte krúživé pohyby. Spoločne s jazykom môžete zadoček opäť stimulovať aj ručne. A aby ženina vagín nezostala na ocot, môžete aj jej venovať ručnú pozornosť.

[su_testimonial name=“Sexuológ Jaroslav Zvěřina“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“zverina.cz“ url=“http://www.zverina.cz/“]Asi najslávnejším prípadom orálneho sexu v histórii sa stala aféra amerického prezidenta Billa Clintona a stážistky Moniky Lewinskej, tzv. Monicagate. K praktike došlo priamo v Bielom dome.[/su_testimonial]

NEZABUDNITE:

Aby ste „ustál“ celý večer, podporte erekciu českými tabletami Proerecta. 

Proerecta

 

Najčastejšie otázky o lízaní vagíny

Môžem partnerku po orále bozkávať?

Ak s tým vaša partnerka nemá problém, určite áno. Niektorým ženám to nevadí. Stačí sa jej teda spýtať, čo na to povie. Ak jej to bude vadiť, nie je predsa problém si odbehnúť, vypláchnuť si ústa a pokračovať v milostných hrátkach ďalej.

Kedy nie je vhodné partnerku orálne uspokojovať?

Partnerku neodporúčam orálne uspokojovať v období jej menštruácie a v prípade akýchkoľvek vaginálnych problémov. Inak sa ale môžete ústnym radovánkam oddávať kedykoľvek.

Páči sa orálny sex všetkým ženám?

Odpoveď je, bohužiaľ, nie. Nie všetky ženy sú spokojné samy so sebou a nedokážu vás teda pustiť jazykom k svojim naintímnejším častiam. Niektorým ženám je táto praktika dokonca fyzicky nepríjemná. Opäť si teda o tom otvorene prehovorte, aby ste vedeli na čom ste.

Partnerka mi nevonia, ale aj tak jej to chcem urobiť ústami. Existuje nejaké riešenie?

V takomto prípade vyskúšajte lubrikanty s príchuťou. Na trhu ich je celý rad, napríklad Durex Saucy Strawberry s príchuťou šťavnatých jahôd. Dnes už prakticky neexistuje ovocná príchuť, ktorú by lubrikant nemal.

Stačí naniesť malé množstvo do intímnych partií vašej partnerky a okamžite bude voňať a chutiť ako sladké ovocie. Ďalej je tiež dôležitá dostatočná a kvalitná hygiena. Pokojne sa najprv spoločne vykúpte a potom jej doprajte poriadny jazykový orgazmus.

Existuje nejaký „kondóm“ pre orálny sex?

Áno, existuje. Ide o kondómy s príchuťou, opäť väčšinou ovocie. Tento kondóm si vložíte do úst, pretiahnete doň svoj jazyk a orálny sex môže začať. Je to síce trocha neohrabané, no funguje to.

Môžu sa z orálneho sexu prenášať nejaké pohlavné choroby?

Môžu, a to veľmi jednoducho. Kapavka, syfilis alebo chlamýdie všetky tieto ochorenia sa pri orálnej praktike môžu preniesť veľmi jednoducho. Nákaza hrozí dokonca aj v prípade AIDS, obzvlášť vtedy, ak človeka trápi zápal a krvácanie ďasien.

A bohužiaľ si nestačí po skončení vypláchnuť ústa, a to ani napríklad nejakou dezinfekciou. Preto orálny sex nevykonávajte s niekým, koho skutočne nepoznáte a komu 100 % nedôverujete.

[su_testimonial name=“Kateřina Jůzlová, dermatoveneroložka z Nemocnice na Bulovke, ktorá patrí medzi 4 najčastejšie pracoviská, kde končia pacienti s týmito infekciami“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“bulovka.cz“ url=“http://bulovka.cz/kliniky-a-oddeleni/dermatovenerologicka-klinika/“]Pohlavne prenosné infekcie sú stále aktuálnou problematikou, je to trend poslednej doby.

Najčastejšie to bývajú genitálne bradavice a chlamýdie, ale aj kvapavka, syfilis a v poslednej dobre častejšie odhaľujeme aj HIV infekciu, kedy potom pacientov odosielame na ďalšiu starostlivosť na infekčnú kliniku.[/su_testimonial]

Páni, ničoho sa nebojte a hor sa do toho. Prvý krok je základom úspechu. Orálny sex sa prakticky nedá skaziť a pokiaľ sa ešte k tomu necháte viesť vašou partnerkou, úspech bude zaručený.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Prvý anál – ako si neublížiť a čo si nakúpiť?

prvý análny sex

 

3.8/5 - (6 votes)