Prvý anál – ako si neublížiť a čo si nakúpiť?

Análny sex je pre mnoho ľudí stále neprebádanou oblasťou. Čo vlastne odporučiť ľuďom, ktorí sa do neho chcú pustiť, no poriadne nevedia ako na to?

V prvom rade je dobré si uvedomiť, že na análny sex sa musí ísť pomaly. Nech už na to idete klasicky alebo pomocou hračiek.

Pri výbere pomôcok najprv siahnite po niečom menšom. Dôležitý je najmä priemer nástroja, nie celkový rozmer. Hračka môže byť pokojne dlhšia, no primárne sa zamerajte na priemer.

Dlhšia pomôcka iste môže pôsobiť na prvý pohľad desivo, no s malým priemerom vkĺzne do zadočka ženy bez problémov.

prvý análny sex

 

Ako na prvý análny sex? Hlavne riadne mazať!

Toto je zlaté pravidlo análneho sexu. Pokiaľ žena či dievka nie je fanúšičkou bolestivého, stredovekého análneho sexu v štýle Markíza de Sade, lubrikant je úplne zásadnou záležitosťou! Správne mazanie zabezpečí bezbolestný a komfortný zážitok z prvého análneho sexu.

Možno síce nie hneď, no konečník a zvierač sú u niektorých žien nefalšovanou cestou k orgazmu. Je preto škoda to aspoň neskúsiť.

POZOR: 

Aby ste sa spoľahlivo dostal do tesného análu, potrebujete skalopevnú erekciu. 

Z redakčnej skúsenosti odporúčame českú Proerectu Klasik s okamžitým nástupom erekcie.

 

 

Ako na análnu hygienu?

Mnoho žien má obavu z hygienických podmienok. Nech si už pre prvý experiment vyberú hračku či penis muža, majú strach z prípadnej nehody. Predovšetkým z toho, aby nechcený obsah análu v podobe exkrementu nezostal na hračke, či nedajbože na partnerovi.

Na trhu existujú rôzne modely klystírov. Existujú aj zložité a drahšie varianty, no účel v pohode splní aj menší variant klystíra. Možno ho pohodlne použiť v sprche tesne pred análnym sexom. Všetko pre lepší pocit hygieny. Stačí do balónika nabrať trocha vody a niekoľkokrát vykonať výplach pre maximálny komfort.

análna sprcha

 

Aké existujú druhy pomôcok na stimuláciu análu?

Druhov pomôcok na análne šantenie existuje mnoho. Výrobcovia prichádzajú na trh s rôznymi druhmi kolíkov, guľôčok, vibrátorov či pomôckami so vstavanými guľôčkami. Tieto guľôčkové hrajú majú podobnú funkciu ako klasické venušine guľôčky, akurát sú určené na iný otvor.

Análne kolíky sú často nielen funkčné, ale aj esteticky ladené. Takéto pomôcky sú hlavne pre páry, ktoré chcú pôsobiť vizuálne dobre na kamere či fotkách. Pre nich sú určené napríklad análne kolíky s diamantom či s pridaným zvieracím chvostíkom. Hodia sa aj pri výmene rolí partnerov.

Zatiaľčo obyčajne kolíky a guľôčky sú základné pomôcky, na trhu dostanete aj exkluzívnejšie hračky. Sú nimi análne vibrátory. V porovnaní s klasickými vibrátormi sú tenšie a priamo prispôsobené na análny sex.

análny kolík

 

Tip pre extrémistov

Pre extrémnych a pokročilých harcovníkov v oblasti análneho sexu možno odporučiť aj extrémne veľké dildá. Veľkosťou by sa za ne nemusel hanbiť ani buldozér a sú určené najmä pokročilejším používateľom.

Sú dostupné v obrovských rozmeroch. Nafukovacie kolíky možno dofúkať podľa potreby.

Dá sa povedať, že pokiaľ vás bude experimentovanie s análnym šantením baviť dlhodobo, na túto úroveň sa raz dostanete.

dildo rambo

 

Bezpečnostná poistka

Každá správna análna hračka je na konci opatrená dostatočným rozšírením. Je tam preto, aby pri laškovaní v anále nezostala celá. Sú známe prípady, kedy museli ľudia vďaka takto uviaznutej hračke navštíviť lekársku pohotovosť. Určite si viete predstaviť ten trapas.

nesprávne praktikovaný anál

Stimulácia análu je kľúčom k slasti. Neberte to však úplne doslovne. 

 

Ďalšie tipy pre vašu análnu premiéru

Na toto sa pri prvom análnom dobrodružstve sústreďte a všetko prebehne v poriadku.

 

Nevenujte pozornosť len dierke

Je to síce náš hlavný cieľ, no venujte pozornosť celému pozadiu. Partnerku možno rozohriať pred akciou jemnou masážou celého zadočka. Začnite napríklad jej stehnami a pokračujte nahor. Nevynechajte ani samotný zadok, ktorý sa na takúto zmyselnú masáž priamo ponúka.

 

Nesmie vás to bolieť

Dôležité pravidlo. Análny sex nesmie nikdy ísť cez bolesť. Na to slúži lubrikant. Nezabúdajte tiež so sebou stále komunikovať a s ničím sa neponáhľajte.

Nič neuponáhľajte a do análu netlačte viac než znesie

 

Ideálne miesto na začiatok býva kúpelňa

Pre normálny sex to nie je vždy to najlepšie miesto. Pre prvý anál však býva ideálne. Vo vodnom kúpeli sa uvoľníte a upokojíte. Navyše páry, ktoré majú obavy z hygieny, čo nie je v reále také horúce, tu budú o niečo pokojnejšie. Strčiť niečo na mieste, kde už je to čisté, ide o mnoho jednoduchšie.

TIP: 5 najlepších polôh do vane aj sprchového kúta.

 

Postup po krokoch

Viete, ako zjesť slona? Vždy po kúskoch. Rovnako to platí aj pri análnom sexe. Začnite masážou, potom zasuňte prst, prípadne malú sexuálnu hračku.

 

Citlivý je hlavne začiatok

Okolo zvierača je najväčšie množstvo nervových zakončení. Čokoľvek, čo ide príliš hlboko, môže na prvý pokus bolieť a spôsobovať nepríjemné pocity. Je to ako basketbalová lopta na obruči. Ideálne je, keď po nej krúži a nikdy nespadne do koša.

 

Žiadne prudké pohyby

Na všetko choďte hlavne pomaly! Rýchle a zmätené pohyby sú rýchlou cestou k zraneniu.

 

Dajte šancu rôznym polohám

Análny sex nemusíte praktizovať len v pozícii na psa. Partnerka môže ležať na bruchu s vystrčeným zadočkom, na boku či na chrbte. Možno skúsiť aj iné polohy. Tí, ktorí sa neboja, môžu vyskúšať aj lízanie análu, čo sa nazýva rimming.

TIP: Spísali sme 51 polôh kamasútry, ktoré zvládnete obidvaja a nemusíte byť práve jogínmi.

 

Pridaná stimulácia vítaná

Počas análneho sexu nezabúdajte ani na ďalšie body. Vagínu, klitoris, bradavky – čokoľvek upúta vašu pozornosť a zvýši celkovú rozkoš.

POKIAĽ NEVIETE, kam siahnuť, prečítajte si o 12 ženských erotogénnych zónach.

 

Použite kondóm

Pri análnom sexe odporúčam použiť kondóm. Anál obsahuje omnoho viac nebezpečných baktérií, ktoré môžu spôsobiť nepríjemné komplikácie. Chráňte zdravie seba aj partnerky.

 

Záver

Análny sex je rozhodne spestrením klasických sexuálnych radovánok a stojí minimálne za vyskúšanie. Nezabúdajte, že nie je pre každého. Ak to teda nie je nič pre vás, nebojte sa nabudúce ho odmietnuť. Nie je to nutnosť. Iných rozkoší existuje celá plejáda. Môžete sa inšpirovať na našom webe.

 

Časté otázky o análnej stimulácii

Ako môže byť análny sex pre mužov uspokojivejší?

Análny zvierač je omnoho užší než vaginálny vchod. Niektorí muži tento štýl sexu uprednostňujú, pretože pri análnom sexe je penis vo väčšom zovretí a dráždenie je tak omnoho intenzívnejšie. Navyše máte pri tom pocit, že ide o niečo zakázané a po určitom čase si môžete tento spôsob sexu veľmi obľúbiť.

 

Ako to cíti žena?

Je to rôzne. Vybavujem si ženy, ktoré si análny sex veľmi užívali a dokázali sa pri ňom odviazať tak, ako snáď nikdy predtým. Naopak existuje mnoho žien a slečien, ktoré análny sex nevyhľadávajú a nič moc im nehovorí. Pripadá im nechutný a proti prírode, prípadne ich môže bolieť.

 

Aký trapas sa vám môže stať?

Najviac sa ľudia boja, že sa nechcene niekde objaví kúsok stolice. Toto je situácia, ktorá nastáva mimoriadne zriedka. Pri použití klystíru a pri riadnej hygiene je šanca takmer nulová.

 

Možno pri análnom styku otehotnieť?

Pri použití kondómu je to takmer nemožné. Pokiaľ však nebudete používať kondóm (čo neodporúčam), je šanca o niečo vyššia. Pri ejakulácii do análu je to však málo pravdepodobné.

Pokiaľ by ste penis vytiahli a ejakulovali na vagínu, bola by situácia iná. Šanca na otehotnenie je v tomto prípade omnoho vyššia. Takže opatrne.

 

Aké hrozia zranenia?

Pri hrubom a neopatrnom zachádzaní a vynechaní lubrikačného gélu môže dôjsť k rôznym tržným zraneniam vnútri análu, v oblasti zvierača aj na samotnom penise. Pri príliš divokom sexe môže dôjsť k zlomeniu penisu.

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ: Aké metódy a pomôcky používajú pokročilí milovníci análneho sexu?

 

Skúsenosti s análnym sexom a diskusia

análny sex skúsenosti

análny sex názory

análny sex forum

análny sex diskusia

análny sex diskusia

 

AJ ŽENU BY SKLAMALO, keby ste v nej náhle zvädol. 

Poistite si erekciu českou Proerectou KLASIK pre okamžitú podporu erekcie. 

 

5/5 - (1 vote)