Sex vo vani a 5 bezpečných sexi polôh

Sprcha a vaňa sú skvelým miestom pre spestrenie bežnej posteľovej rutiny. Preto je kúpeľňa, podobne ako auto, zaujímavým miestom na nové sexuálne praktiky.  Či už ide o sex vo vani, alebo sex v sprche, tieto miesta vždy ponúkajú nové a zaujímavé podnety a príležitosť zažiť vašu partnerku v novom svetle.

INŠPIRUJTE SA najlepšími polohami do malého aj veľkého auta!

 

sex_vo_vani

V kúpeľni odporúčame súložiť ráno pri sprchovaní, vďaka čomu ušetríte čas

 

Sám mám s týmto typom sexu dobré skúsenosti. Teplá voda a čisté prostredie ženu upokojí a naladí na správnu nôtu. Sex v kúpeľni je však trochu iná liga. V nasledujúcich riadkoch vám prinášam niekoľko osobne odskúšaných polôh do kúpeľne, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie.

Sex vo vani – praktické rady

  • Na vodné radosti majte vždy po ruke lubrikačný gél na silikónovej báze, prípadne v zložení silikón – voda, pretože voda odplavuje z veľkej časti prirodzenú vlhkosť intímnych partii.
  • Prostredie kúpeľne je síce kúzelné, ale tiež je to aj veľmi šmykľavé miesto. Preto okrem vášne dbajte tiež na svoju bezpečnosť. Protišmyková podložka by vám nemala chýbať.
  • Pre partnerku vyberte vhodné mydlo, najlepšie na prírodnej olejovej báze.
  • Kombinácia sprchy k vonkajšej stimulácii vagíny a penisu bude pre vašu partnerku oáza rozkoše.
  • Overte si, či prípadné sexuálne hračky sú naozaj vodotesné.
  • Čas venovaný príprave sa určite vyplatí. Sviečky, vonná lampa, masážny olej, šampanské a niečo pod zub rozhodne neurazí.
  • Vo vani voľte nie príliš horúcu vodu, ale nesmie byť ani studená. Príliš horúca voda nemá dobré účinky na ľudské zdravie a studená zase na sexuálny apetít.
  • Určité prípravky do kúpeľa môžu byť pre vašu partnerku nevhodné a spôsobujú zápal. Poraďte sa radšej vopred s ňou, aby ste sa vyhli prípadným komplikáciam.

Polohy v sprche

Faktom je, že filmový sex v sprche vždy vyzerá úžasne. Všade je veľa pary a peny a všetko pôsobí lákavo. Z vlastnej skúsenosti som zažil skôr opak.

Problémom je najmä málo miesta. Niekedy neviete, kam stúpiť, obzvlášť ak máte malý sprchový kút. Čo si budeme hovoriť, občas je to tak trochu boj o teplú vodu.

 

sex_v_sprche

Pozor na príliš horúcu vodu. Mohla by opariť intímne partie

 TIP: Naučte partnerku masáž prostaty a o orgazmus nebude nikdy núdza!

Poloha v sprche „Prehnite ju“

Túto polohu si zamilujete. Je veľmi živočíšna a vášnivá.  Vaša partnerka sa ohne a chytí sa čohokoľvek, čo je v sprche k dispozícii, pričom by sa mala držať veľmi pevne, pretože sex v kúpeľni má jednu nevýhodu – šmýka sa všetko okolo, len nie to, čo sa má.

Osobne mám túto polohu rád. Ponúka skvelý prístup ku klitorisu a tiež poskytuje úžasný výhľad. Nezabudnite partnerku pevne držať.

Pokiaľ ju chcete ešte viac navnadiť, použite sprchovú hlavicu. Partnerka sa môže dráždiť sama alebo s vašou asistenciou. Prúd vody môžete tiež využiť aj v iných polohách, pretože poskytuje naozaj veľkú rozkoš. Masírovať nemusíte len klitoris, ale tiež zadoček, bruško a prsia.

 

sex_v_kupelni

Malý kút je ideálny pre polohu zozadu

TIP: Táto poloha ponúka aj viac možností, kedy nemusíte byť vnútri. Namydlená pokožka skrýva veľa možností. Môžete kĺzať medzi stehnami partnerky prípadne ju dráždiť penisom medzi  pyskami predtým, ako zasuniete.

Ďalšia variácia: Pri polohe zozadu nechajte partnerku objať váš krk a zdvihnúť jej jednu nohu. Môžete tak dosiahnuť veľmi hlboký prienik. Bonusom je, že ste v tesnom kontakte, čo je je v kombinácii s namydlenými telami úžasný pocit.

Sex postojačky tvárou v tvár

Pre všetkých romantikov je táto poloha v sprche ako uliata. Pozerať sa pri sexe vzájomne do očí je najlepšia vec na svete. Občas môžete naraziť na problém, kedy je slečna menšia ako vy. V tom prípade sa nenechajte odradiť. Zdvihnite ju a pritlačte k stene, kým sa vás ona drží okolo krku a obtočí okolo vás nohy.

 

sex_v_sprchovom_kute

Poloha „na stojáka“ je vhodná pre výškovo rovnaké páry

Tip pre túto polohu: Partnerka sa chytí okolo vášho krku. Ak ste veľmi blízko pri sebe, zdvihnite jednu jej nohu. Máte tak skvelý prístup k intímnym partiám. Pokiaľ je partnerka ohybná, môže vám dať nohu až na rameno.

 

Hra na policajta a zadržanú

Táto poloha sa dá vyskúšať aj v posteli a vyžaduje trochu herectva a dominantnosti od partnera. Prikážte jej, aby sa postavila čelom k stene bez slova.  Následne položí ruky na stenu a roztiahne nohy. Situáciu máte plne pod kontrolou vy, ona sa nemôže pohnúť.

Potom do nej zozadu vniknite. Pritlačte jej ruky k stene a tiež telo svojou váhou. Chlad dlaždíc a náhla zmena teploty na ňu zapôsobí ako afrodiziakum. V tejto polohe nie je prípustný žiadny kompromis. Uvidíte, že sa jej to bude zapáči a vám tiež.

 

poloha_v_sprche

Odzadu to má rád každý. Poloha navyše umožní hlboký prienik

 

Polohy vo vani

Rovnako ako sprcha, aj vaňa ponúka mnoho zábavy. Jej výhodou je najmä to, že si môžete navodiť pred sexom romantickú atmosféru – horúca voda a vôňa peny do kúpeľa alebo sviečky. To všetko vás správne naladí na skvelý sex.

Divoká a vlhká jazda

Napustite si vaňu asi do jednej tretiny. Postačí to a ušetríte aj peniaze za vodu. Potom pridajte penu do kúpeľa. Ľahnite si do vane ako prvý s natiahnutými nohami a nechajte partnerku sadnúť si na vás.

Potom si už len vychutnajte divokú jazdu. Môžete sa kochať pohľadom na skákajúce prsia. Tým sa môžete venovať rukami a penovou masážou. Partnerka túto snahu určite ocení.

 

poloha_vo_vani

Absolútna pohoda – stačí si len ľahnúť a zvyšok nechať na žene

TIP: Dobrá obmena tejto polohy vo vani je, keď ste usadení pohodlne vo vani a partnerka si na vás sadne chrbtom k vám.  Potom môže opäť využiť sprchovú hlavicu pre ešte viacej rozkoše.

Orálny sex v kúpeľni

Kúpeľňa je pre túto praktiku ako stvorená. Jedná sa o špecifickú formu polohy vo vani. Pre niekoho, kto s orálnym sexom iba začína, je vaňa tým správnym prostredím. Čisté prostredie a vôňa pomáha odhadzovať zábrany a cítiť sa príjemne.

 

oral_vo_vani

Čisté prostredie a voňavá pena priam vábia na orálny sex

Moja obľúbená poloha je, posadenie partnerky na okraj vane pričom k nej mám skvelý prístup. Aj pri tejto polohe si môžete pomôcť sprchou. Len si dajte pozor. Nechcete mať predsa v puse viac vody, ako je potrebné.

POZOR NA PRENOSNÉ CHOROBY! Prezrite si veľký zoznam pohlavne prenosných chorôb. 

Sex v kúpeľni je čistý, vlhký a úžasný!

Sex v kúpeľni je úžasná záležitosť. Pevne verím, že vďaka mojím radám v článku si ho budete môcť vychutnať plnými dúškami a zažívať len príjemné chvíle. Prajem vám veľa zábavy pri mokrom sexe.

ČÍTAJTE ĎALEJ: Ako si užiť sex 3 x dlhšie s prerušovanou súložou? 

 

4.7/5 - (4 votes)