Ako zbaliť babu na ulici alebo facebooku?

Všetko začala kniha The Game od Neila Straussa. Tento novinár vtedy odhalil tajomstvo hry, ktorá spočíva v zbalení akejkoľvek ženy. Stačí len trocha tréningu, znalosť správnej techniky a psychológia. Vydaním knihy odhalil celé kúzlo pickuperskej komunity a niektoré jej tajomstvá.

V knihe popisuje, ako sa učil od tých najlepších hráčov, pokým sám nedosiahol majstrovskú úroveň. Pod prezývkou Style následne získa skalp tých najkrásnejších žien. Všetky postupy do istej miery odhalil vo svojej knihe. Na svete sa následne strhla revolúcia. Veľa mužov zatúžilo stať sa podobnými hráčmi (v komunite sa nazývajú pickuperovia). Mnohým mužom dala šancu nevstávať s rannou erekciou osamote.

Dobrou správou je, že tieto triky sú už dlhšiu dobu verejne známe. Môžete ich použiť aj vy. Ak teda chcete zbaliť vysnívanú ženu, prípadne sa chcete stať kráľom večierkov, cesta existuje. Bez ohľadu na to, či hľadáte romantickú lásku alebo sa chcete stať lovcom, princíp balenia je v zásade stále rovnaký. V tomto článku vám ukážem, ako krok za krokom postupovať za vysnívaným cieľom, resp. vysnívanou „dierkou“.

*Názvoslovie: Slovo pickup pochádza z angličtiny = ekvivalent slova zbaliť

ako zbaliť dievča?

 

11 pravidiel a 6 tipov na rýchle a trvalé z balenie dievčaťa

Pravidlo 1 – Vždy buďte pripravený loviť

Atraktívne ženy, ktoré nás lákajú, sú všade okolo nás. Na ulici, v klube, v rade pri pokladni. Skúsení hráči získavajú na týchto miestach veľa telefónnych čísel. Napriek tomu však nejde o také vysoké číslo, ako keď sa o pickup pokúsite v bare či na párty. Je to ale omnoho zábavnejšie.

Ženy totiž nečakajú, že ich bude niekto baliť počas ich každodenného bežného života. Ak sa tak stane, omnoho viac im to polichotí.

Skúsení hráči tak naviažu konverzáciu napríklad pri čakaní v obchode. Čo ale vlastne hovoria? Najčastejšie reagujú na situáciu v okolí. Komentovať možno čokoľvek. Najlepšie vtipne. Napríklad pri čakaní v rade v banke možno použiť hlášku: „Dúfam, že na konci rady mi dajú dačo dobré zajesť.“

Možno vymyslieť rôzne varianty. Pointa spočíva v tom, všimnúť si rýchlo krásnu ženu, rozhliadnuť sa po okolí, vymyslieť vtipnú hlášku a pôsobiť tak sebavedome, ako sa len dá. Že je to ťažké? Samozrejme je, no len tréning robí majstra.

Priblížiť sa k cudzím ľuďom je tak trocha nervovo náročné. Nervozita ešte rastie, pokiaľ ide o nádhernú ženu. Najlepšie je preto začať nezáväznými rozhovormi s cudzími ľuďmi. Nezáleží na pohlaví. Pri týchto rozhovoroch nebudete mať potrebu ich ohromovať. Keď si začnete byť istý v konverzácii, budete môcť pristúpiť k žene, ktorá sa vám páči, a osloviť ju.

 

Pravidlo 2 – Nepoužívajte obohraté baliace hlášky

Posledný prístup pickuperov k baleniu dievčat uznáva prirodzený štýl. Znamená to, že nepoužívajú žiadne vopred pripravené hlášky. Lepšie je sa situácii prispôsobiť a hrať podľa nej. Ak vyrukujete so spontánnym komentárom jej oblečenia alebo správania, máte väčšiu šancu na úspech.

Napríklad môžete skúsiť povedať: „Všimol som si, ako ti topánky zvýrazňujú lýtka. Som presvedčený, že o tom dobre vieš.“ V situácii, keď komentujete jej správanie, to robte pozitívne. „Zdá sa, že sa dobre bavíte“. Menej vhodné je prísť s vetou „Všimol som si, že XY už robíš tak 15 minút.

Skúste predvídať jej reakciu a spôsob nadväzovania. Najlepšie je sa uvoľniť a pri konverzácii byť v pohode. Všetko sa väčšinou dostaví s praxou. Nezabúdajte, že dobrí poslucháči sú väčšinou považovaní za najlepších konverzačných partnerov.

ako zbaliť ženu

V prípade baliacich hlášok si vezmite príklad od profesionálov

 

Pravidlo 3 – Nebojte sa odmietnutia

Čo môžete stratiť, keď vás odmietne? Možno len trocha hrdosti, no po nejakom čase vás to vôbec nebude trápiť. Neriešte to. Ak sa počas balenia budete báť odmietnutia, budete tento strach prejavovať aj navonok a nakoniec sa ho presne dočkáte.

Nezamerajte sa na výsledok. Predstavte si, že si idete len pokecať. Nemyslite na sex. Ak sa to dostane ďalej, je to pre vás len dobre. Pár rýchlych vtipov a vrelý úsmev. To stačí, aby spoznala vašu lepšiu stránku.

Ak vás žena považuje za sexuálneho partnera, nie je dôležité ČO, ale AKO to hovoríte. Platí to najmä pre tón hlasu a reč tela. Pozerajte sa jej priamo do očí a stojte alebo seďte rovno. Dávajte si pozor na hladinu hlasu. Nemal by byť privysoko. Značí to nervozitu. Gestá by mali byť pomalé a jasné. Sebavedomie je dokonalý repelent na odmietnutie.

 

Pravidlo 4 – Sledujte reč jej tela

Existuje mnoho signálov a jemných náznakov. Stačí si pamätať, že platia podobné zásady ako u vás. Ak sa hrá s vecami a dotýka sa predmetov, je nervózna a v nepohodlí. Možno ani nemá záujem.

V prípade, že si oblizuje pery, hrabe si vo vlasoch alebo sa hrá s ušným lalôčkom, ste na dobrej ceste. Posiela vám signál, že je dostupná a má na vás čas.

Ako je to so smiechom? Ide o dobrý signál?

Áno, za predpokladu, že ide o správny druh smiechu. Ak vám ukazuje zuby a smeje sa otvorene, je všetko ok.

Plachý úsmev a pohľad stranou naopak značí nezáujem. Je iba milá a nechce dať najavo, že sa s vami nudí. Vtedy dlho neotravujte. Nabudúce by sa vám vyhla oblúkom.

reč tela žien

Ak na vaše slová reaguje nejako takto, ste na tej najlepšej ceste

 

Pravidlo 5 – Dajte jej 15-minútový test

Môže vám to trvať dlhšie, no po chvíli už budete vedieť, kedy o vás má žena záujem a kedy túži po príležitostnom sexe. Reč tela vám napovie, do akej miery má o vás slečna záujem. Množstvo signálov spolu s ďalšími informáciami vypovedajú, aký záujem má o jednorazový sex.

Možno si hovoríte, že počas 15 minút odpíšete až priveľa slečien. Nezabúdajte však, že je potrebná kombinácia niekoľkých faktorov – záujem o vás, správna nálada, žiadny priateľ, aby ste našli ženu, ktorá bude vyhovovať vašim túžbam.

Akonáhle prostredníctvom týchto míľnikov ovládnete umenie konverzácie, malo by skutočne stačiť 15 minút na to, aby ste vedeli, ako na tom ste. Ako túto úroveň dosiahnuť? Stačí na to, jednoducho, prax.

 

Pravidlo 6 – Naučte sa odísť

Je možné, že žena nebude mať záujem. To odhalíte v našom 15-minútovom teste. Ak ním žena neprejde, z rozhovoru sa kultivovane ospravedlňte. Nemusíte sa pre to cítiť zle. Mali by ste tiež vedieť, akej žene sa treba vyhnúť. Sú nimi predovšetkým zadané ženy. Sú síce hráči, ktorí lovia aj zadané ženy. Niekedy dokonca aj pred zrakom ich partnerov. Je to však niečo, od čoho súčasný trend ustupuje.

Atraktívne ženy sú zvyknuté na to, že s nimi muži hovoria. Nestrácajte teda čas. Hneď na začiatku si zistite, či je zadaná. Nemusí to byť vôbec divné. Následne možno jednoducho prejsť na otázku ohľadom ich záujmov.

Pointou je, že pokiaľ vás žena nechce vodiť za nos, o svojom priateľovi vám povie včas. Odporúčame byť rovnako fér a nestarať sa do zadaných žien. V konečnom dôsledku je rozhodnutie len na vás.

POHĽAD Z OPAČNEJ STRANY: Ako zistiť, či vám je žena neverná? Ako sa to prejaví v zmene správania?

 

Pravidlo 7 – Používajte negáciu

Konverzáciu začnite komplimentom. Na začiatku jej bohato postačí jeden. Následne pridajte niekoľko negatívnych poznámok. A to najmä vtedy, ak je baba pekná. Nie je na škodu udržať jej ego v šachu.

Príklad: „Podobných účesov tomu tvojmu som dnes videl už asi päť. Možno by si mohla byť originálnejšia. Na druhú stranu z tých báb, čo som videl, vyzeráš asi najlepšie.

Všimnite si, že negatívna poznámka sa nerovná urážke. Končí vždy v pozitívnom tóne. Zároveň dá najavo, že príliš netlačíte na pílu. Keď získate jej záujem, dovoľte si udeliť jej pekný kompliment. Dajte vedieť, čo pozitívne si naozaj myslíte. V prípade, že ju budete uctievať, ucíti, že vás môže mať alebo odkopnúť. S komplimentami to nepreháňajte. Zabíja to vaše šance.

 

ZABAVTE SA: Youtuber a video balenia dievčat. 

 

Pravidlo 8 – Neklamte a buďte úprimný

V zámeroch buďte vždy úprimný. Nikdy nebuďte neokrôchanci. Veci hovorte kulantne. Namiesto: „Vidím, že vás tu je pekných viac,“ skúste povedať: „Páčiš sa mi a je s tebou zábava. Presne to teraz potrebujem. Niekoho s kým môžem stráviť pár pekných chvíľ.“

Práve ste jasne vyjadril svoje zámery. Neťaháte ju za nos a to je fajn. Ak nastavíte pravidlá skôr, udáte tempo a hranice. Potom už mnoho rečí nie je. Všetko je dané. Niečo iné je, ak sa všetko vyvinie viac romantickým smerom. Možno to nakoniec bude aj to, čo v skutočnosti chcete. Trvalú lásku a vzťah. Verte, že aj v tomto prípade využijete tento postup.

 

Pravidlo 9 – zožeňte si dobrého wingmana

Je samozrejmé, že pri stretnutí na ulici po ruke dobrého kamoša mať nebudete. Napriek tomu je ideálne mať jedného po ruke. Na párty či v bare jeho prítomnosť oceníte. Na týchto miestach je dôležité pôsobiť nevtieravo. Nechcete pôsobiť vtieravo a otravne. S dobrým parťákom to bude omnoho jednoduchšie. Sám budete pôsobiť viac ako lovec. Potrebujete nenápadnosť.

Ideálny wingman je vtipný a v konverzácii vynikajúci. Vie udržať tempo rozhovoru, keď nastane hluché miesto. Nesmie vás však zatieniť. Nechcete, aby vám zobral vietor z plachiet. Pozná tiež základy pickupu, a teda vycíti, kedy už pomoc nepotrebujete. Môže sa stiahnuť do úzadia alebo sa sústrediť na kamarátku vášho objektu záujmu.

Dôležité je, aby wingman vždy dbal na vaše a nie na svoje záujmy. Vašim smerom dokonca môže nadhodiť pár negatívnych poznámok tak, aby ste ukázali, že sa dokážete ubrániť.

 

Pravidlo 10 – Situáciu vždy zakončite

Veci sa vyvíjajú dobre a vy cítite, že ste na správnej ceste. Teraz máte niekoľko možností, ako situáciu zakončiť. Ak všetko ide dobre, no žena vás sama nepozve domov, môžete navrhnúť presun niekam inam. Podľa rozpoloženia môžete skúsiť tieto návrhy:

  • „Poďme niekam na pohárik. Len my dvaja.“
  • „Myslím, že by nám prospelo trocha viac súkromia.“
  • „Čo s tebou chcem robiť sa na verejnosti môže považovať za trestný čin. Radšej by sme sa mali presunúť inam.“

AK SA ROZBEHNETE, postupujte opatrne. 

Môže sa tiež stať, že veci nepôjdu podľa plánu. Nikdy ju nenechávajte, pokým sa nespýtate aspoň na telefónne číslo či mailovú adresu. Ľudia majú e-mail radi. Komunikácia totiž neprebieha v priamom prenose. Môžu sa teda veci pri komunikácii viac premyslieť a cítia sa tak pohodlnejšie.

V prípade, že neodpovedia, nevešajte hlavu. Zažili ste peknú konverzáciu a takmer ste dosiahli cieľ. Na všetko sa pozerajte pozitívne aj v prípade neúspechu. Máte novú skúsenosť.

TIP: Keď so ženou skončíte v posteli, rozhodne si nechcete urobiť hanbu. Preto sa starajte o kondíciu svojho penisu a do životného štýlu zaraďte naše tipy na oddialenie ejakulácie.

 

Pravidlo 11 – Pracujte na niekoľkých cieľoch súčasne

Toto je rada niektorých pickuperov na získanie sebavedomia, ak vám pri stretnutí so ženami chýba. Ak ste typ, ktorý hľadá pravú lásku, pravdepodobne to nebude nič pre vás. Tento krok možno vynechať. V prípade, že je vaším cieľom lovenie žien, určite tento tip nevynechajte.

Ak sa budete stýkať s viacerými ženami naraz, budete sa logicky omnoho rýchlejšie zlepšovať. Lekcie z predošlých stretnutí môžete aplikovať na ďalšie, kým si to budete pamätať.

Vo svete randenia všetko závisí od krivky učenia. Ak je v hre viacero žien, je omnoho jednoduchšie brať veci menej osobne. V prípade, že sa na túto hru čísiel zahráte, nerozhodí vás, pokiaľ to s jednou ženou nepôjde podľa plánu. Ovplyvní to vaše sebavedomie. Ženy milujú sebavedomých mužov a dokážu ich vycítiť na míle ďaleko. Ak si všimnú váš pokoj, iba vám to prospeje.

alfasamec

Ženská mysel je až primitívne jednoduchá: Čo má jedna, to chcú všetky ostatné.

 

Pravidlo 12 – Vždy myslite pozitívne

Spoločné veci veľmi dobre poslúžia vášmu účelu. Môže ísť o hudbu, jedlo či filmy. To všetko sú dobré témy na ďalšie rande. Na škodu nie je ani spoločná záľuba vo fyzickom kontakte.

Veci, v ktorých ste rozdielni, sú trocha iná kapitola. Ak budete napríklad randiť so staršou ženou, skúste sa na vec pozerať jej očami. Možno síce nepoznáte všetky triky, ako ju uspokojiť, no ešte ste mladý. Vďaka tomu si vedľa vás bude pripadať sviežo a veľmi dobre. Pohár je vždy lepšie vidieť poloplný ako poloprázdny.

To bolo 12 zlatých pravidiel pri balení žien. Nezabúdajte, že aj táto oblasť si vyžaduje prax. Neustále teda pracujte na svojej forme a nenechajte sa odradiť prípadnými neúspechmi.

 

Balenie dievčat na Facebooku

Internet a Facebook sú čoraz mocnejšími nástrojmi. Mnohí z vás si ich silu ani neuvedomujú. Facebook je dnes ideálnym nástrojom na propagáciu rôznych oblastí. Možno ho tiež veľmi dobre využiť na balenie žien. Tu je pár tipov:

 

Tip 1 –  Pridajte si iba dievčatá, ktoré sa vám páčia

Tejto činnosti venujte niekoľko hodín týždenne. Pridajte si 5 až 10 dievčat, o ktorých si myslíte, že sú roztomilé. Do okna pri pridávaní ďalších priateľov im napíšte niečo milé. Vždy sa snažte o nové znenie. Aj vám nenapadne nič vtipné, dievča si pridajte aj bez odkazov.

 

Tip 2 – Oboznámte sa s jej profilom

Jej profilu venujte 15 minút. Záujmy, minulé príspevky na časovej osi a fotky. Získajte predstavu o tom, kto je a ako komunikuje s priateľmi. Získate lepší prehľad o jej osobnosti. Možno na tom dobre stavať neskoršie.

 

Tip 3 – Komentujte nové fotky, videá a úpravy statusov

Keď zdieľa novú fotku, video alebo status, ktorý sa vám páči, dajte jej lajk alebo ho okomentujte vtipnou poznámkou. Nebuďte negatívny a priveľmi sa nesnažte. Akurát by ste ich rozčúlili. Túto činnosť robte približne 3 týždne. Tak si na vás zvykne a možno aj začne byť zvedavá.

 

Tip 4 – Pošlite prvú správu

Po tejto fázy je na čase veci rozhýbať prvou správou. Buďte stručný. Spýtajte sa jej na názor v oblasti, ktorú rada zodpovie. Ženy veľmi rady radia. Je to pre ne rovnaké, ako dýchanie.

komentovanie

Buďte aktívny, no nie príliš dotieravý

 

Tip 5 – Nadviažte hlbší vzťah

Ak vám odpovedá na každú správu, páčite sa jej. Udržujte teda spojenie. Každá správa by mala byť sladká a krátka. Mali by ste sa so slečnou snažiť nadviazať hlbší vzťah. Snažte sa pochopiť, pre čo žije, ako sa cíti a kým v skutočnosti je. Keď tieto kroky dodržíte, konverzácie budú omnoho zaujímavejšie a nadviažete hlbšie spojenie.

 

Tip 6 – Dohodnite si stretnutie

So schôdzkou sa nikdy neponáhľajte. K stretnutiu by malo dôjsť minimálne po mesiaci posielania správ. Niekedy to môže trvať aj dlhšie. Záleží na tom, koľko správ ste si vymenili a do akej miery na vás reagovala.

V správe ju pozvite na kávu alebo na dobré jedlo. Naplánujte rande a stretnite sa.

Najlepšou cestou je pozvať ju cez telefón. Dajte jej číslo a napíšte, aby vám zavolala. Druhým najlepším spôsobom je textová správa na mobil alebo na Facebook.

 

Pravidlá, ktoré musíte dodržať

Zapíšte si ich za uši. Sú kľúčové pre správne zoznamovanie sa na internete.

  • Uistite sa, že sú vaše fotky aktuálne – fotky si udržiavajte aktuálne, maximálne niekoľko mesiacov staré. Potom nebude pri stretnutí prekvapená. Je fajn mať staré fotky, no lepšie je, ak ich nebudete mať verejné.
  • Zmažte akékoľvek fotky náhodných dievčat – ak máte v albume iné dievčatá, ktoré by vám mohli ohroziť povesť, zmažte ich.
  • Použite sociálny dôkaz – nahrajte fotky, na ktorých ste s babami. Musia mať však len priateľské ladenie. Ide napríklad o fotky zo spoločného výletu.
  • Nikdy sa nenechávajte označiť na fotkách, ktoré by mohli znížiť váš kredit – ľudia radi označujú iných na vtipných fotkách. Fotka vás, ako vraciate na dvore, alebo pobehujete nahý po námestí vám na povesti nepridá. Chcete mať istotu, že nebudete na žiadnej podobnej snímke.
  • Keď zverejní novú fotku, nikdy jej nevravte, že je krásna – ženy rady zdieľajú fotky online. Robia to na zvýšenie svojho sebavedomia. Nedávajte im toto potešenie zadarmo. Okomentujte fotku vtipne, prípadne radšej vôbec.
  • Nebuďte stále len ten vtipný typ. Ženy majú vtipných mužov rady. Keď sa ale snažíte byť vtipný stále, rýchlo ich to omrzí. Vtipné hlášky tak používajte iba niekedy.
  • Ak si ju pridáte medzi priateľov, nepýtajte sa hneď na číslo. Pôsobí to divne, až otravne.

 

Morálne poučenie na záver

Aj napriek týmto trikom, ktoré fungujú vždy inak, majte ženu v úcte. Kým sa človek usadí, v mladosti niekedy nie je na škodu poznať viac žien a získať skúsenosti. Osobne nie som názoru, že by muž mal zotrvať v tomto stave nastálo. Aj veľmi dobrí pickuperovia po čase zistili, že síce dobyli mnohé ženy, no k šťastiu im stále niečo chýbalo.

Preto berte tieto rady a nakladajte s nimi podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Fungujú a sú overené praxou. Omnoho radšej budem, ak vám pomôžu získať stály vzťah. Vzťah, ktorý niekam povedie a bude mať budúcnosť. Prajem vám veľa šťastia.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Keď sa konečne ocitnete v posteli, nezabudnite na kvalitnú predohru. Ako postupovať? 

milostná predohra

5/5 - (2 votes)