Dráždenie klitorisu – vysoká škola sexu

Vieme, že tam niekde je. Niektorí z nás sú si vedomí toho, čo so ženou dokáže urobiť. Iní to až tak nevedia. Dokonca to niektorí ani netušia. Hovoríme o ženskom klitorise a dnešný článok článok bude práve o ňom.

Môžete ho láskať či naň fúkať. Môžete sa s ním hrať. Jedna vec je istá. Keď budete vedieť, ako na to, máte veľkú šancu priviesť ženu až k orgazmu.

 • Ako ho teda správne dráždiť?
 • Kedy a ako začať?
 • Aké pohyby a finty použiť?
 • Aký nástroj má klitoris najradšej?
 • Stačia nám na to ruky či penis?

V tomto článku si spolu postupne preberieme, ako správne ovládať ženské tlačidlo slasti.

dráždenie klitorisu

Klitoris nie je ťažké nájsť, ale chce to cit a skúsenosť pri manipulácii.

 

Pred začiatkom stimulácie klitorisu

Pred skúšaním stimulačných techník potrebujete pripraviť príjemnú atmosféru. V nej si partnerka nasledujúce tipy a techniky vychutná omnoho viac.

Spomaľte. Aj keď sa určite neviete dočkať, kedy všetko vyskúšate. Správna nálada a netlačenie na pílu robí divy. Majster stimulácie klitorisu si dá na čas.

Nalaďte sa s partnerkou na rovnakú vlnu. Odporúčania:

 • Príjemná hudba
 • Aróma lampa
 • Primerané množstvo alkoholu na povzbudenie a uvoľnenie
 • Spoločná vírivka alebo kúpeľ
 • Bozkávanie
 • Celotelová masáž

 

Honba za klenotom medzi ženskými stehnami

Ako nájsť klitoris? Žena roztiahne nohy a vy prejdete ukazovákom po vagíne. Viditeľná časť klitorisu predstavuje guľôčku pripomínajúcu hrášok. Nachádza sa tesne nad močovým vývodom blízko spojenia malých pyskov. Toto citlivé miesto je kryté pod plášťom (miesto spojenia veľkých pyskov).

Klitoris odhalíte jemným stiahnutím plášťa smerom k brušku partnerky. Toto by ste mali robiť až vtedy, keď je žena vzrušená. Klitoris je na dotyk veľmi citlivý a pri nedostatočnom vzrušení môže byť kontakt veľmi nepríjemný.

Pocit sa podobá tomu, ktorý zažívate na žaludi po ejakulácii. Precitlivený a zdurený žaluď tiež nemôžete ihneď láskať. Nie je to príjemné.

ODPORÚČANIE:

Dráždenie klitorisu je iba začiatok celej „zábavy“. Pre kompletne uspokojivú súlož potrebujete pevnú erekciu. 

Pokiaľ zlyháva, spoľahnite sa na rýchly nástup účinku vďaka českej Proerecte.

Proerecta

 

Kedy začať s dráždením klitorisu?

Nezačínajte dotykom priamo na klitoris. Stimulujte ženu aj na iných miestach. Bradavky, vnútorná strana stehien, venušin pahorok. Až potom príde na rad vagína a jej okolie.

Správne vzrušenie poznáte, keď žena začne sama rozťahovať nohy a pohybovať panvou. Nadšenie často prejaví aj zvukmi. V tejto fáze preniknite prstami do vagíny. Na klitoris je stále čas.

Pokračujte letmými dotykmi na vonkajších genitáliách. Stimulujte najprv malé a veľké pysky. Vagínu jej dráždite prstami. Keď bude skutočne veľmi vzrušená a bude takmer prosiť, dajte sa do toho.

TIP: Stimuláciu klitorisu netreba robiť priamo. Dobre funguje aj dráždenie cez látku nohavičiek.

 

Rýchle dráždenie klitorisu urýchľuje orgazmus

Je to veľmi individuálne. Existuje možnosť prejsť rovno na cielené dráždenie klitorisu a priviesť ženu k orgazmu za pár sekúnd. Orgazmus ale nebude taký intenzívny, ako pri dlhšom hraní.

 

Tvrdá stimulácia klitorisu ženu odradí

Predstavte si na chvíľu jej klitoris ako penis. Keď vás partnerka uspokojuje rukou chcete, aby pohyb nebol príliš rýchly ani pomalý. Úchop nechcete ani veľmi vláčny, ani príliš drsný. Musí to byť tak akurát. Rovnaké princípy platia aj tu.

Silné dráždenie klitorisu väčšina žien neznáša. Je to pre ne nepríjemné a na míle vzdialené od rozkoše. Na stránke lovepanky.com uvádzajú, že mužský penis má 4000 nervových zakončení. Klitoris ich má neuveriteľných 8 000 na omnoho menšom priestore, než je tomu pri penise. Toto číslo ovplyvňuje približne 15 000 nervových zakončení v celom tele. Už rozumiete celotelovým orgazmom?

Na klitoris tak treba ísť pomaly. Rýchle a zmätené pohyby mu dobre neurobia. Rovnako to platí aj pre silný tlak. Výnimkou môže byť, ak je žena veľmi vlhká a vzrušená. Samozrejme sa aj medzi ženami nájdu typy, ktorým silné dráždenie klitorisu robí dobre. Každá partnerka je jedinečná.

Pri dráždení prstom začínajte zľahka a nechajte jej vzrušenie narastať. Keď sa budete blížiť vyvrcholeniu, zrýchlite tempo aj tlak. Po orgazme môžete tlačením a uvoľňovaním tlaku na klitoris predĺžiť jej rozkoš.

paprika ako vagína

Ak by toto bola vagína, klitoris by ste nahmatal hneď pod stopkou

 

Lízanie klitorisu – osvedčená cesta k orgazmu

Výhodou jazyka je jeho jemnosť a mäkkosť. Navyše ho aj priebežne zvlhčuje. Možno tak zvýšiť intenzitu tlaku.

Na orálny sex reagujú mnohé ženy veľmi intenzívne. Chcete vidieť partnerku úplne rozbrblanú alebo ju chcete doviezť do stanice s názvom orgazmus? Orálny sex je stávka na istotu.

Dráždiť špičkou jazyka alebo celou plochou? Je to rôzne. Musíte to skúsiť. Celý jazyk má väčšiu plochu a je jemnejší. Špička je tvrdšia. Pred a pri orgazme teda radšej špičku nepoužívajte. Väčšina žien dáva prednosť celej ploche uvoľneného jazyka.

TIP: Pri stimulácii jazykom aj prstom je to pri každej partnerke individuálne. Musíte si odsledovať, čo jej robí najlepšie.

Na zistenie môžete využiť skvelý abecedený trik. Okolo klitorisu skúste jazykom vypisovať písmená abecedy. Nie je to vtip! Jazyk tak preskúma každú oblasť v okolí, pričom spoločne s partnerkou prídete na ten najlepší pohyb.

Pri lízaní nevynechajte ani ostatné citlivé časti. Vnútorná strana stehien, pysky, vchod do vagíny.

Keď sa žena blíži k orgazmu, udržujte rytmus lízania klitorisu. Bude vás bolieť čeľusť, no jej orgazmus za to stojí.

Do vagíny ešte preniknite jedným alebo dvomi prstami. Dráždite nimi hornú časť vagíny. Tam, kde je zvrásnená a vypuklá. Ide o oblasť bodu G. Prstami napodobňujte pohyby typu „Poď ku mne“. Vydržte, udržujte tempo a čo nevidieť bude hotová.

TIP: Všetko, čo potrebujete vedieť o bode G a jeho dráždení. 

 

Ďalšie tipy pre ešte lepší orálny sex:

 • Ak je váš jazyk pri lízaní unavený, pocucajte klitoris medzi perami.
 • Lízanie zmrzliny – lížte celou plochou jazyka od spodku vagíny až nahor
 • Peperminová žuvačka alebo bonbón. Dajte si ho pred lízaním do pusy. Výsledok bude prekvapivý.
 • Med alebo zmrzlina. Kvapnite na klitoris a zlížte. Studená zmrzlina je skvelá.
 • Pri orgazme ju jemne bozkávajte na vagínu.

TIP: Ako správne lízať vagínu, aby ste sa nezahanbil a žena si vás pochvaľovala?

ako správne lízať vagínu?

 

Klitoris a dráždenie rukou

Na toto je najlepšie, ak budete svoju partnerku sledovať pri vzájomnej masturbácii. Zistíte tak, čo jej robí najviac dobre. Možno vás prekvapí, že pri rastúcom vzrušení volí partnerka dlhšie dotyky a tlaky bez pohybu. Práve vtedy prežíva narastajúce vzrušenie.

Najlepšie to vidieť pri dráždení klitorisu vibrátorom. Žena zostáva na jednom mieste a nechá narastať vzrušenie. Tak dlho, kým jej to je príjemné. Následne sa presunie na iné miesto a nechá vzrušenie opäť narastať. Pohyb okolo klitorisu môže poskytovať vzrušenie, no niekedy ho môže aj zbrzdiť.

Masturbujúca žena môže byť z pohľadu muža omnoho menej akčná, než by muž predpokladal. Toto si zapamätajte pri najbližšej stimulácii partnerky. Bude sa vám to hodiť.

NA ČO NEZABUDNÚŤ: Masáž klitorisu vykonávajte s lubrikačným gélom. Malý detail = veľký rozdiel.

zelenina v tvare vagíny

Mandľa uprostred by na reálnej vagíne bola klitoris

 

Stlačte klitoris a nepustite ho

Mnohí ľudia o tejto technike nemajú ani potuchy. Pritom je tak účinná. Nejde o priamu stimuláciu.

Spôsobov na masáž klitorisu je veľa. Opäť vás teda vyzývame experimentovať. Nájdite si štýl, ktorý bude čo najviac vyhovovať vašej partnerke.

Podstata tejto stimulácie spočíva v uchopení, stláčaní a pohybovaní plášťom (niekto ho nazýva predkožka) pokrývajúcim klitoris. Ten sa nachádza priamo pod záhybmi kože. Dráždenie klitorisu teda neprebieha priamo. Túto techniku je najlepšie vykonávať palcom a ukazovákom.

Keď stlačíte tento kus kože medzi prsty, partnerka ucíti tlak na svoj klitoris. Je to pre ňu veľmi príjemný pocit.

Pridržte plášť medzi prstami a začnete s ním pohybovať. Zo strany na stranu. Zhora nadol. Experimentujte a zistite, čo jej robí najviac dobre.

Rôzni ľudia majú iné preferencie. Skúšajte rôzne pohyby. Stláčajte rôzne miesta plášťa. Nakoniec budete sláviť úspech.

 

Klitoris dráždite jemne

Ďalšia technika je veľmi jednoduchá a ide o presný opak predošlého štýlu. V minulej technike je na klitoris dovolený silnejší tlak. Toto je iný prípad.

Musíte sa snažiť o pôsobenie minimálneho tlaku. Robte tak takmer do bodu, keď sa ho už sotva budete dotýkať.

Naneste si malé množstvo slín alebo lubrikantu. Odhaľte klitoris a prstom sa jemne dotknite oblasti tesne vedľa.

Partnerka bude mať pocit, akoby sa sa jej dotklo pierko. Na klitoris nepokladajte celý prst. Naozaj sa ho dotýkajte len po stranách.

Pohybujte prstom hore-dolu, zatiaľčo stále majte kontakt s bočnou stranou klitorisu. Prstom pohybujte len niekoľko milimetrov. Bude to vyzerať, že stojí na mieste.

Partnerka bude pohyb vnímať skôr ako jemné vibrácie. Postupne v nej bude narastať napätie. Za chvíľu bude chcieť, aby ste zvýšili intenzitu stimulácie. Nepodľahnite! Pokračujte v jemnej stimulácii. Vďaka nej prežije partnerka predlhý orgazmus.

 

Vibrátor na klitoris vám pomôže ženu spraviť intenzívnejšie a so strojovou presnosťou

Trh so sexuálnymi pomôckami je široký, vďaka čomu nájdete perfektný stimulátor pre každý typ klitorisu. Odporúčam objednať partnerke aspoň malý vibrátorík a v nečakanej chvíli ho použiť.

Aj žena, ktorá hračky nepoužíva, dosiahne tak skvelé uspokojenie, že budete obaja radi, že ste vibrátor objednal. Nemusia byť ani Vianoce alebo sviatok. Myslite na ženino blaho – oplatí sa vám to!

Malý vibrátor na klitoris: Malým nenápadným vibrátorom so silnými vibráciami môžete dráždiť klitoris i celú vagínu, bradavky, análik a ďalšie citlivé miestečka. Je malý, praktický a nenápadný.

 

 

Vibrátor s dráždičom klitorisu: Ak je pre ženu príjemnejšia súčasná stimulácia klitorisu a vagíny, určite siahnite po niektorom z vibrátorov, ktorý má výbežok na dráždenie klitorisu. Majú silné vibrácie a mnohé z nich aj impulzy, ktoré v rôznych intervaloch stimulujú klitoris, zatiaľ čo si vagína užíva veľmi príjemné vibrácie alebo rotácie vibrátora.

 

 

Podtlaková pumpa:Malé pumpičky na klitoris sú z príjemného mäkkého gélu a k jemnej sliznici sú dostatočne citlivé. Ide v podstate o malé vaničky, ktoré sa priložia na klitoris. Opakovaným stláčaním balónika sa upevnia na požadovanom mieste, ktoré zväčšia a prekrvia. Znásobí sa tak jeho citlivosť.

Vibračný krúžok na penis: Má dva účinky: zaškrtí koreň penisu (zaručí jeho pevnejšiu erekciu) a súčasne pri slúži výbežok na hornej časti krúžku (väčšinou v tvare zvieratka) pri dotyku žene dráždi klitoris.

Vibračný motýlik: Malý pripínací stimulátor na vonkajšiu časť rodidiel. Väčšinou má tvar nejakého zvieraťa (najčastejšie motýlika). Niektoré obsahujú aj menšie dildo do vagíny. K telu sa pripevňuje gumovými remeňmi a dá sa nosiť aj pod nohavičkami.

 

TIP: WOMANIZER – bezkontaktná továreň na ženské klitorisálne orgazmy. Bezkonkurenčná pomôcka!

 

 

Gél na stimuláciu klitorisu navodí príjemný sklz

Keď máte tú česť s klitorisom, preukážte mu láskavosť a namažte ho. Nie je nič lepšie, ako keď majú vaše ruky, prsty a jazyk správny sklz. Partnerka si na seba potom nebude musieť klásť ľadové obklady.

 • Číre neparfémované gély – pre vyznávačov jednoduchosti a milovníkov prirodzených vôní. Sú vhodné aj pre orálny sex.
 • Lubrikačné gély s príchuťou a vôňou – aromatizovaný zážitok. Sú vhodné aj pre orálny sex.
 • Hrejivý gél – zážitok bude iný a silnejší vďaka účinku prekrvenia. Gél nemožno olizovať, a preto ej vhodný pre stimuláciu rukou alebo vibrátorom.

 

Keď príde čas na „kocúra v trúbe“ – 4 polohy pre intenzívne dráždenie klitorisu

Je vlhká, vzrušená a dostatočne pripravená. Nemusíte zostať len pri rukách a jazyku. Prečo si tiež neužiť. Stále sa nezabúdajte venovať jej klitorisu. Stačí iba vedieť, v akej polohe dosiahnete maximálnu stimuláciu.

Žena hore

Skvelá poloha. Vy ležíte. Partnerka je na vás. Ste otočení čelom k sebe. Táto poloha ponúka veľa spôsobov masáže gombíčka lásky.

Partnerka sa nahne viac dopredu a môže si tak trieť klitoris o vašu spodnú časť brucha. Aj stimulácia nie je dostatočná, priložte jej pod klitoris palec. Bude sa mať o čo oprieť. Klitoris jej rukou môžete aj aktívne masírovať.

TIP OD PROFESIONÁLA: Naneste na klitoris dodatočne aj lubrikant. Zlepší sklz aj zážitok.

 

Žena hore otočená chrbtom k vám

Ide o variáciu predošlej polohy. Partnerka sa k vám otočí chrbtom. Môžete si predstaviť, že na vás sedí kľudne aj Selena Gomez. Vstup do vagíny v tejto polohe býva náročnejší, takže si radšej pomôžte malým množstvom lubrikantu. Sexi poloha. Je ideálna pre pomalý sex.

Táto poloha je výborná aj pre hanblivé partnerky, ktoré sa klitorisu boja dotýkať pred partnerom. Nie je sa však za čo hanbiť.

VARIÁCIA: Žena sa v tejto polohe mierne natočí a dá si vaše pokrčené stehno medzi stehná. Bude sa tak mať o čo trieť.

 

Položte si ju na stôl

Vezmite partnerku a položte ju na stôl alebo inú plochu. Ideálne tak, aby ste mali jej vagínu vo výške bokov. V tejto polohe žena dokáže pohodlne roztiahnuť nohy a ponúknuť tak prístup ku klitorisu. Kto sa ho ujme, je už len na vás.

 

Lotosová poloha

Podrobnosti si prečítajte v Kámasutre. Podstatné je, že pri tejto polohe budete k sebe natesno. Partnerka má možnosť vrtieť panvou a trieť sa o vaše podbruško. Môže si tiež pomôcť rukou.

 

VIDEO: Tip na dráždenie klitorisu v misionárskej polohe

 

FAQ – Často kladené otázky

Existujú okrem klitorálenho orgazmu aj iné druhy?

Áno. Podrobne sa o všetkých dočítate na blogu VIMAX.sk. 

Môže žena po stimulácii klitorisu striekať?

Áno. Nejde o bežnú ženskú ejakuláciu. Výstrek prichádza v jednej vlne a tekutina je hustá s typickou arómou.

Chcem sa dozvedieť viac o masáži vagíny. Na koho sa obrátiť?

Prečítajte si náš web alebo odporúčame návštevu tantrického salónu.

Je veľký klitoris bežný?

Je to úplne normálne. Muži majú rôzne vybavenie. Podobné je to aj u žien.

Čo robiť, keď klitoris bolí?

Môže ísť o prejavy zápalu. Partnerka by rozhodne mala navštíviť gynekológa.

Sú niektoré druhy penisu na stimuláciu klitorisu lepšie?

Vo všeobecnosti nie. Tvar a veľkosť zohráva rolu skôr pri vaginálnom orgazme.

NEZABUDNITE na pevnú erekciu. 

Je nevyhnutá pre uspokojivý sex a dosiahnete ju vďaka českej Proerecte.

Proerecta

 

5/5 - (2 votes)