10 tipov, ako si užiť análny sex čo najuspokojivejšie, bez prekážok, a hlavne bezpečne

Análny sex je rozporuplná téma. Niektorí ignorujú jeho existenciu. Iní ho milujú alebo nenávidia.

Hry so zadnými dvierkami sú tu pre spestrenie sexuálneho života. Kto aspoň raz skúsi, môže sa zaradiť medzi skúsenejšiu časť sexu poznajúcej populácie. Objavte s nami 10 tipov, ako zvládnuť análny sex s prehľadom.

bezpečný a uspokojivý análny sex

 

Toto robte, aby ste maximalizovali zážitok análneho sexu a neublížili sebe ani partnerke

Tip #1 Čo jete a pijete

Uvažujte v širších súvislostiach. Mexické ostré jedlo nie je pred análnym sexom ten najlepší nápad. Trapas je v tej chvíli na ceste.

Jednoducho sa vyhnite všetkému, čo podporuje ľahšie uvoľňovanie stolice a plynatosť. Najmä teda ostrému a dráždivému jedlu.

Tiež veľké porcie nerobia dobrotu. Všeobecne žiadne jedlo neurobí veľmi dobrú službu priamo pred sexom. Je jedno, či ide o vaginálny, alebo análny sex.

Vhodná je hydratácia vodou. Pokiaľ ste v roli toho, kto bude strkať penis do miest pred tým nepreskúmaných, vyhnite sa alkoholu. Mohli by ste byť až príliš hrrr. Prijímajúci naopak malé množstvo ocení kvôli lepšej relaxácii. Každopádne, všetko s mierou!

TIP: Zdôrazňujem, že najmä pre análny sex je nevyhnutná poriadne pevná erekcia.

Jej sila vekom klesá, ale vždy existuje bezpečná metóda zlepšenia. 

České tablety Proerecta pre okamžitú podporu sú vám poruke vždy, keď potrebujete. Mrknite na podrobnú recenziu po 12-tich dávkach

Proerecta

 

 

Tip #2 Hygiena pred akciou

Nie sú potrebné žiadne extrémy. Sprcha a väčší dôraz na oblasť okolo análneho otvoru bohate stačí. Navzdory všeobecnému názoru obsahuje rektum len minimum stolice. Stačí preto dôslednejšia hygiena.

TIP: Pokiaľ máte pochybnosti a chcete mať análik úplne čistý, objednajte si análnu sprchu klystír. 

análna sprcha

 

Tip #3 Kondóm je základ a nepísané pravidlo

Aj keď žijete v monogamnom súžití, použitie kondómu je namieste. Najmä z hľadiska prevencie infekcie baktériami z čriev a prenosu sexuálnych chorôb. Lubrikovaný kondóm naviac uľahčuje vstup.

 

Tip #4 Zvoľte správny lubrikant

Silikónový lubrikant je najlepšia voľba, keď príde na análny sex. Dobre sa znáša s kondómom a je perfektný voči sliznici vnútri análu.

Gély na vodnej báze ľahko vyschnú a môžu byť análnou stenou ľahko absorbované. Prípravky na olejovej báze naopak ľahko porušia obal kondómu.

Najlepšie na silikóne je, že ho môžete použiť spolu s kondómom a tvoria silnú vrstvu. Tým pádom je penetrácia oveľa pohodlnejšia. V análnom sexe lubrikantom určite nešetrite.

análny lubrikačný gel

 

Tip #5 S hračkou alebo bez?

Toto je dobrá otázka. Je to celkom na vás. Hračky sú výborné, keď chcete otvor pripraviť a dráždiť pred vstupom samotného penisu. Určite môžete použiť aj ruky, ale s hračkou je to o poznanie zábavnejšie.

 

Tip #6 Komunikácia a úprimnosť

Je dôležitejšia ako akékoľvek iné prípravy. Schopnosť vyjadriť vaše pocity, priania, obavy a dokonca očakávania, je kľúčová. Len tak si obaja užijete zážitok naplno.

Príjemca musí byť v stave dokonalého pokoja. Hlavne spočiatku. Nedostatok spätnej väzby môže spôsobiť nepríjemné pocity a napätie. Čím intenzívnejšia komunikácia, tým lepšie. To platí najmä pre váš prvý análny sex.

 

Tip #7 Lubrikácia

Naozaj kľúčová vec počas análneho sexu. Vaginálny sex je rozdielny, pretože žena prirodzene vylučuje počas sexu pošvový sekrét, ktorý má vynikajúci sklz.

Situácia okolo análneho otvoru je iná. Cena za lubrikant je smiešna v porovnaní s potenciálom, ktorý prináša. Nájsť správny lubrikant je niekedy alchýmia. Zainvestujte do 2 až 3 značiek a vyskúšajte, ktorá vám najviac sedí.

 

Tip #8 Relaxácia a uvoľnenie

Predovšetkým osoba prijímajúca by mala byť pred análnym sexom v dokonalom pokoji. Zo zenového pokoja budú ťažiť obaja aktéri.

Najlepším spôsobom je cesta pomalého rozohriatia. Potom pokračujte až do takej miery vzrušenia, odkiaľ nie je návratu. Na tomto musia pracovať obaja partneri. Pre podrobnejší postup sa inšpirujte v našom rozsiahlom návode na análny sex.

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ: Aké metódy a pomôcky používajú pokročilí milovníci análneho sexu?

 

Tip #9 Voľba vhodnej polohy

Úprimne nie je až taký rozdiel medzi TOP polohami pre análny alebo vaginálny styk. Ide len o to, nájsť polohu, ktorá vám obom prinesie maximálne potešenie. Tu sú 4 odporúčané polohy:

  • misionár – skvelá komunikácia, ideálny pre štart
  • psia poloha – na všetkých 4, najzákladnejšia poloha pre anál
  • kovbojka – žena hore, má najväčšiu kontrolu
  • lyžičky – lenivá a maznavá poloha

TIP: Nielen pre anál sa vám určite hodí podrobný zoznam 51 ľahko zvládnuteľných polôh pre obidvoch.

 

Tip #10 Čo robiť po úspešnej akcii?

Tesne po akcii je ideálne utekať do kúpeľne. Prijímajúca osoba bude mať pravdepodobne pocit, že potrebuje na veľkú. Použitý kondóm vyhoďte do koša.

Skočte do sprchy a obaja si doprajte príjemný kúpeľ pod teplou vodou. Na maznanie si počkajte až po akcii.

Pokiaľ ale zvládate, môžete si dopriať ďalšie kolo v sprche alebo vo vani. A pokiaľ by po anále hnevalaerekcia, opäť odporúčam českú Proerectu s nástupom do 45 minút

Proerecta

 

Veľa šťastia pri hrách, nie len tých análnych

Ako prídavok k tomu, čo tu bolo napísané, vám celá naša redakcie praje šťastné a veselé hry so zadnými dvierkami. Ak hľadáte asistenciu, skúste sa pozrieť po nejakých šikovných hračkách. Preskúmajte ľuďmi obľúbenú kvalitnú lubrikáciu, análne kolíky, análne vibrátory a ďalšie. Prajeme príjemnú zábavu.

 

Ďalšie články o análnom sexe

Prvý anál – ako si neublížiť a čo nakúpiť?
22 najčastějších mýtov o análnom sexe, ktoré brzda vaše sexuálne rozlety
10 tipov, ako si užiť análny sex čo najuspokojivejšie
Análny sex a všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si užili, neublížili a dobre nakúpili
Análny sex – 18. tipov pre TOP zážitok
Análny sex z pohľadu žien – prečo sa ho niektoré nevedia nabažiť a iné vám ho nikdy nedovolia?

 

5/5 - (1 vote)