Proerecta – 12 pevných erekcií z Čiech

 

Cena AKCIA 2+1 ZDARMA za 37,- € (KÚPIŤ)
Zlepšenie erekcie Do 1 hodiny
Dlhšia výdrž Áno
Posílené libido Bez zmeny
Predčasná ejakulácia  Oddialená
Opakovaná súlož  Áno
Väčší penis  Nie, doplnky penis nezväčšujú
Vhodné pre Plnoletých bez problémov so srdcom
Nevhodné pre  Pacientov s vysokým tlakom a chorým srdcom
Lekársky predpis  Nie
Zloženie Bylinné s vitamínami a aminokyselinami
Diskrétne doručenie Áno
Zľavový kód/kupón PROERECTAX10

 

RECENZIA PROERECTA Klasik: Zrýchlené videoinformácie: 

Dnes pre vás recenzujem niečo úplne nové a špeciálne. Iste viete, že sa zaoberáme recenzovaním všetkých doplnkov pre podporu erekcie na trhu.

Vďaka tomu už presne vieme, ktoré konkrétne zložky erekciu skutočne podporujú a o ktorých to, bohužiaľ, sľubujú iba predajcovia.

Doplnok Proerecta Klasik vyrába český výrobca. Vďaka precíznej českej výrobe spája najsilnejšie zložky, ktoré podporili našu redakčnú, aj vašu zákaznícku erekciu v iných prípravkoch. Sklad má spoločnosť aj na Slovensku, Proerectu teda dostanete už do 2 dní.

Prečítajte si podrobne o účinkoch, zložení a dávkovaní Proerecty Klasik – nového doplnku pre okamžitú podporu erekcie a predĺženie sexuálnej výdrže.

ALE HNEĎ NA ZAČIATOK INFORMÁCIA: Proerecta Klasik sa veľmi dobre predáva v Čechách. Na trh prišla v roku 2017 a odvtedy si našla cestu aj medzi Slovákov.

Skúsenosti s ňou sú zatiaľ veľmi dobré, až nadpriemerné. Snažil som sa nájsť aj negatívne hodnotenia, aby bola recenzia čo najobjektívnejšia, ale žiadne som nenašiel 🙂

Je Proerecta Klasik jedným z mála doplnkov, ktoré si obľúbia všetci zákazníci? Ja pevne verím, že áno a Proerectu vrele odporúčam.

Nezabudnite na zľavový kód – PROERECTAX10. Zadajte ho priamo v objednávke (je v nej kolónka na kód).

proerecta klasik

 

Proerecta Klasik ako moderný doplnok s presne zacieleným zložením

Recenzovania som sa ujal ja, redaktor Martin. Ako najstarší musím priznať aj najslabšiu erekciu. Na druhej strane dokážem najcitlivejšie rozoznať nástup a trvanie účinkov.

Proerecta Klasik sa predáva v balení po 12 tobolkách, a teda po jednorazových 12 dávkach. Doplnok nesľubuje žiadne prehnané sľuby ani zavádzajúce tvrdenia.

V Česku výroba a predaj podliehajú prísnym povinnostiam. Ako teda hodnotím Proerectu Klasik po 12tich dávkach?

 

Účinky Proerecty Klasik

Žiadne nejednoznačné tvrdenia, žiadne prehnané sľuby. Bohato postačia 3 hlavné výhody:

 • Okamžitá podpora erekcie – Silný prílev krvi do penisu a spevnenie erekcie nastáva najneskôr do hodiny od užitia. Účinné látky musí žalúdok stráviť a tak sa dostanú do krvného obehu.
 • Podpora výdrže a predĺženie súlože – Pevná erekcia sa udrží a neopadne hneď po prvej ejakulácii.
 • Prírodné bylinné zloženie obohatené vitamínom E –  Podľa zákona nesmú doplnky stravy obsahovať žiadne liečivá. Proerecta spája najsilnejšie prírodné zložky a spĺňa tak prísne, ale štandardné zákonné nariadenia.

 

Prínosy Proerecty

Najväčším prínosom je jednoznačne silná podpora erekcie, ktorá nevymizne ani po ejakulácii. Osobne som zvládol súložiť asi o polovicu dlhšie, než bez doplnku. Dĺžku pripisujem svojmu veku. Intenzívny sex ma dokáže celkom rýchlo unaviť.

Kolega Pavol totiž Proerectu vychválil do nebies a tvrdí, že súložil omnoho dlhšie. Pravdepodobne na neho Proerecta Klasik zaberala lepšie, pretože je mladší (31) a sexuálne stále zdatnejší, než ja (51).

Každopádne je skvelá správa, že Proerecta funguje ako u mladších, tak u starších a nebojte sa ju vyskúšať aj ak ste ešte starší.

Proerecta fungovala rovnako po prvom aj dvanástom užití. Hodnotím kladne, že sa účinok nijak neznižoval.

 

Nežiaduce účinky Proerecty

U mňa sa žiadne nepríjemné príznaky neprejavili. Výrobca však predsa len kvôli bezpečnosti prezradil, že testovacia vzorka mužov opísala:

 • Mierne pálenie žáhy – príčinou môžu byť rastlinné zložky, ktoré citlivejšiemu pánovi privodili prekyslenie žalúdka. Takisto môže byť niekto alergický na rastlinné zložky, ale o je veľmi oedinelý prípad. Takže ak nie ste alergik, užívania sa určite neobávajte.
 • Slabé sčervenanie v tvári – pripisujem ho rýchlej a žiaducej podpore prekrvenia tela. Začervenanie v tvári mávajú často muži s vysokým krvným tlakom. Vo všeobecnosti sa žiadne doplnky na erekciu neodporúčajú mužom s problematickým tlakom, a už vôbec nie, pokiaľ užívajú lieky na jeho zníženie. Pokiaľ ste ale zdravý muž bez problémov s tlakom či srdcom, Proerecta je pre vás úplne bezpečná.

Toto však boli iba 2 prípady zo vzorky stoviek mužov, takže šlo zrejme iba o citlivejšie povahy. Opakujem, že som osobne nič podobné nespozoroval a cítil som sa naopak skvele.

 

Balenie Proerecty

Balenie Proerecty Klasik za 22 € som si nechal doručiť Slovenskou poštou (poštovné 4 €). Do 2 dní bol balík v redakcii a obsahoval:

Zľavový kód PROERECTAX10 sa dá použiť na každý ďalší nákup. Systém automaticky odčíta 10 % z celkovej ceny nákupu.

TIP AKO UŠETRIŤ: Určite sa na stránku pozerajte častejšie. Predajca obvykle ponúka aj príležitostné „nárazové“ akcie okolo Vianoc, Black Friday a ďalšie.

Vtedy je dokonca možné nakúpiť 3 balenia za 37 € (1 balenia za 12 €), takže istotne sledujte e-shop pozorne.

 

Zloženie Proerecty

Proerecta je doplnok výhradne z rastlinných extraktov  s obohatením o prospešný vitamín Epod prísnym dohľadom českých výrobných štandardov.

Obsahuje iba tie zložky, ktoré účinne zaberali v iných výrobkoch a naobsahuje tie, ktoré sa do doplnkov pridávajú obvykle iba ako „plnivo“, prípadne aby etiketa pôsobila „bohatšie“.

Proerecta Klasik obsahuje:

 • Koreň Maca – Nájdete ho takmer v každom doplnku. Stáročia sa užíva na podporu erekcie a zmiernenie intímnych mužských problémov. Pôsobí veľmi dobre na plodnosť a odďaľuje andropauzu – mužský prechod.
 • Rastlina Tribulus Terrestris – Vďaka pôsobeniu saponínov dokáže rapídne podporiť prekrvovanie organizmu. Okrem toho dôkladne vyživuje semenníky, čo sa odráža na kvalite spermií a plodnosti. Aj s Tribulusom sa stretnete vo väčšine doplnkov.
 • Theobromín z kakaových bôbov – Stimulant pre podporu prekrvenia. Rozširuje cievy, takže krv prúdi rýchlejšie a dostáva sa aj do neprekrvených miest v oslabenom penise.
 • Aminokyselina L-Citrulín – Poporuje okysličenie krvi, čím rýchlejšie prekrvuje penis a zároveň prekrvenie skvalitňuje. Dostatočne okysličená krv je pre telo omnoho cennejšia a lepšie využiteľná.
 • Aminokyselina L-Lysín – Telo ju potrebuje pre správnu produkciu hormónov, od ktorých je závislá sila erekcia a sexuálna dravosť.
 • Vitamín E – Spomaľuje zrážanlivosť krvi, ktorá tak ľahšie cirkuluje do potrebných miest.

PITE VEĽA VODY: Slabá hydratácia vedie k hustnutiu krvi, ktorá tak ťažšie cirkuluje telom. Za deň vypite minimálne 2 litre vody a dávku Proerecty zapite vždy aspoň 3 deci vody.

proerecta etiketa

 

Užívanie a dávkovanie Proerecty

Proerectu som užíval podľa odporúčania, a teda 1 tobolku aspoň hodinu pred sexom. Zo skúsenosti s inými prípravkami nikdy neodporúčam presiahnuť stanovené dávkovanie.

Zároveň doplnky všeobecne nekombinujte s alkoholom, i keď 2 deci vínka „na rozohriatie“ neuškodia. Pamätajte ale, že za oslabenou erekciou stojí aj alkoholizmus a pravidelné popíjanie!

Proerectu vždy riadne zapite, aby sa rýchlo dostala do žalúdka a ten začal uvoľňovať účinné látky do krvi.

Balenie vám postačí na 12 dávok. Proerectu neužívajte denne, ale iba pred sexom. Negatívne účinky pri predávkovaní nie sú známe, ale skúšať to na sebe naozaj nemusíte. Jedna tobolka vám postačí.

proerecta klasik, dávkovanie

Tobolky sa prehĺtajú celé. Dostatočne ich zapite. Na obrázku vidíte vysypaný obsah jednej tobolky.

 

Moja výborná skúsenosť s Proerectou

Pevná erekcia znamená obojstranne uspokojivý sex a Proerecta ma v tomto nesklamala. Žene som priznal, že užívam podporné doplnky, takže presne poznala, kedy sme súložili „na Proerecte“ a kedy nie. Ak je ona spokojná, som spokojný aj ja.

Sex som si skvele užil, vydržal som dlhšie a s pevnejšou erekciou. Proerectu tým pádom odporúčam.

Mrzí ma iba balenie po 12 dávkach. Zdá sa mi to málo a výrobcovi som osobne písal, aby uvažoval o väčšom (a verím, že aj výhodnejšom balení). Nezabudnite sledovať aktuálne zľavy a akcie priamo na stránke.

MÁTE RÁD PRÍBEHY SO ŠŤASTNÝM KONCOM?

Čítajte, ako Proerecta KLASIK zachránila 5ročný vzťah 36ročného Michala a udržala jeho priateľku pred útekom.

Proerecta KLASIK a SHOT skúsenosti

 

Výhody a nevýhody Proerecty

 • Iba 12 dávok v balení – nutné dokupovať častejšie
 • Ohlásené pálenie záhy a začervenanie tváre (minimum prípadov)

 

Skúsenosti s Proerectou

Proerecta je na trhu zatiaľ veľmi krátko, podarilo sa mi však dohľadať niekoľko pozitívnych ohlasov. Vo väčšine sa s nimi stotožňujem aj ja.

 

proerecta skúsenosti

Oneskorený účinok môže byť dôsledkom plného žalúdka. Vtedy sa účinné látky vstrebávajú do krvi pomalšie.

 

proerecta skúsenosť

Pán bol s Proerectou spokojný. Upozorňujem, že Proerecta nie je liek, ale voľne dostupný doplnok stravy. Erekciu nelieči, ale zlepšuje jej stav. Pán sa pomýlil v označení.

 

proerecta diskusia

Presne taký účinok som sám zaznamenal. Súhlasím.

 

proerecta názory

Pán si užil až 2 kolá a nebojí sa úprimne priznať so spokojnosťou.

 

proerecta fórum

Iste, na kvalitu erekcie vždy vplýva aj nálada a kondícia. Po ťažkom dni počas vyčerpania môže byť účinok slabší. Je to vždy otázka aktuálnej telesnej aj psychickej pohody.

 

Cena a dostupné balenia

Jedno balenie ma vyšlo na 22 EUR, čo je necelé 1,85 € za 1 dávku. Objednával som priamo zo slovenského e-shopu Proerecta.com.

K objednávke dostanete kupón so zľavou 10 % na ďalšie nákupy. Do formulára môžete ale už dnes zadať kód PROERECTAX10.

Čím viac balení kúpite, tým je cena za balenie nižšia a tak sa mi to zdá fér.

 

Mojich 12 pevných erekcií s Proerectou

Nie je čo tajiť, nie je sa na čo sťažovať. Proerecta ma vyslovene povzbudila, spevnila moju erekciu a nesľubovala žiadne iné reklamné a zavádzajúce tvrdenia.

V kvalitu zloženia mám dôveru. Proerecta sa vyrába pod prísnym dohľadom českých noriem. Žiadne dovozy z Východnej Európy, žiadne falzifikáty a „garážové“ výrobky.

Mám veľkú radosť. Použité sú iba tie zložky, ktoré by mal obsahovať každý silný doplnok pre podporu erekcie. Tlieskam!

 

Proerecta – vaše často kladené otázky

Koľko zaplatím za poštovné? 

Doručenie Slovenskou poštou aj kuriérom SPS stojí rovnako 2€, čo je veľmi priaznivá cena.

 

Ako dlho trvá doručenie? 

Balík dostanete do 2 dní od objednávky. Ak by zásielka meškala, určite volate predajcu 00420 607 657 370 – presne vám zistia, kde sa balík nachádza.

 

Aké sú možnosti doručenia?

Slovenská pošta, kuriérska služba SPS, prípadne sa dá balíček osobne vyzdvihnúť na Domažlickej 1232/3 v Prahe, eMarkest, s.r.o, ak by ste mal cestu okolo.

 

Je balenie diskrétne a nie je vidieť, čo v ňom je? 

Áno, klasická biela bublinková obálka bez reklám – obsahuje vašu adresu a adresu firmy eMarkest, s.r.o.

 

Je produkt bezpečný? Nemusím sa báť objednať si ho? 

Áno, Proerecta je bezečná, takže ak nemáte alergiu na niektorú z rastlinných zložiek aleb ovýrazný problém s tlakom či srdcom, smelo si objednajte.

 

Ako presne mám Proerectu užívať?

Proerectu užite 45 minút pred súložou. Nezabudnite, že bude potrebný sexuálny stimul, takže začnite s predohrou.

 

Kedy sa prejavia účinky?

Žalúdok tobolky vstrávi a do krvného obehu vyplaví účinné látky za približne 45 minút.

 

Existuje nejaká garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti?

Ak by sa vám čokoľvek nepáčilo, tobolky môžete vrátiť a to bezdôvodne. Osobne ale myslím, že k tomu nebudete mať dôvod 🙂

 

Obsahuje Proerecta nejaký alergén?

Keďže obsahuje bylinné zložky, ojedinele môže niekto trpieť alergiou. Každopádne som podobné skúsenosti nikde nenašiel, takže iste sú veľmi ojedinelé, až mizivé.

 

Je produkt prírodný? 

Áno. Produkt má bylinné zloženie s prídavkom vitamínu E. Ten tiež prispieva k lepšiemu prekrveniu penisu a pevnejšej erekcii.

 

Môžem Proerectu užívať spolu s iným doplnkom pre podporu erekcie? 

Vylúčené to nie je, ale reálne vám to nikto neodporučí. Určite sa spýtajte lekára. Každopádne nadbytok podobných účinných látok telo vylúči a nevyužije, takže by ste doplnky kombinoval zbytočne. To sa týka aj užívania viac tabliet jedného doplnku, než je odporúčané.

 

Koľko dávok je v 1 balení?

1 balenie obsahuje 12 tabliet.

 

Mám nárok na nejakú zľavu?

Áno, s prvým balíčkom dostanete aj kód na zľavu 10 %. Ten som už však dostal za vás, takže pokojne použite kód PROERECTAX10 ihneď a ušetrite.

 

Kde odporúčate Proerectu nakúpiť, aby som istotne dostal originál?

Určite priamo v oficiálnom eshope. Jednak tam je tovar najlacnejší (nikto si k nemu neprihadzuje maržu a máte isté férové obchodné podmienky), a zároveň dostanete tovar najrýchlejšie.

 

Zoženiem Proerectu aj v lekárni?

Proerectu v lekárni nezoženiete a tu sú logické dôvody, prečo predajca lekárne nezásobuje:

 • Internetový predaj je menej nákladný, čo sa odráža aj na priaznivej cene. Schválne si porovnajte ceny podobných výrobkov, ktoré nájdete v lekárni. Sú omnoho drahšie.
 • Lekáreň tiež potrebuje zarobiť a na tovar si prihadzuje vlastnú maržu. Proerecta by v lakárni stála minimálne o 10-20 % viac a to je úplne zbytočný príplatok, navyše bez možnosti tovar vrátiť.
 • Nemusíte nikam chodiť a zháňať. Balíček dorazí tam, kam si ho objednáte a vtedy, kedy si prajete.

 

Pre koho je Proerecta určená v prvom rade?

Pre každého muža, ktorému sa zhoršila erekcia, je slabá, penis mäkký a výdrž krátka.

 

Zoženiem Proerectu lacnejšie napríklad cez Heuréku, či iný porovnávač cien? 

Opakujem, že najlacnejšie Proerectu nakúpite priamo v e-shope. Každý ďalší predajca si prihadzuje vlastné marže.

 

Obsahuje balenia aj príbalový leták? 

Neobsahuje, pretože všetko potrebné je na etikete. Všetky odpoveda na vaše otázky nájdete v sekcii často kladených otázok.

>> VIETE, ŽE PROERECTU MÔŽETE SLEDOVAŤ AJ NA INSTAGRAME?

 

Zaujímavosť

Proerecta expanduje aj do zahraničia, konkrétne ju predajca začína šíriť aj do Maďarska a v Česku sa predáva už od roku 2017.

Proerecta

 

5/5 - (2 votes)
MOJE SPOKOJNÉ HODNOTENIE
 • Účinok
 • Rýchlosť nástupu
 • Oddialenie ejakulácie
 • Cena
 • Kvalita a spoľahlivosť
4.8

ČESKÚ PROERECTU HODNOTÍM BEZCHYBNE

Pevná erekcia znamená obojstranne uspokojivý sex a Proerecta Klasik ma v tomto nesklamala. Žene som priznal, že užívam podporné doplnky, takže presne poznala, kedy sme súložili „na Proerecte“ a kedy nie. Ak je ona spokojná, som spokojný aj ja.

Sex som si skvele užil, vydržal som dlhšie a s pevnejšou erekciou. Proerectu Klasik tým pádom odporúčam.

Mrzí ma iba balenie po 12 dávkach. Zdá sa mi to málo a výrobcovi som osobne písal, aby uvažoval o väčšom (a verím, že aj výhodnejšom balení). Nezabudnite sledovať aktuálne zľavy a akcie priamo na stránke.

Pros

Cons

 • Iba 12 dávok v balení – nutné dokupovať častejšie
 • Ohlásené pálenie záhy a začervenanie tváre (minimum prípadov)