Proerecta – 12 pevných erekcií z Čiech

Dnes pre vás recenzujem niečo úplne nové a špeciálne. Iste viete, že sa zaoberáme recenzovaním všetkých doplnkov pre podporu erekcie na trhu.

Vďaka tomu už presne vieme, ktoré konkrétne zložky erekciu skutočne podporujú a o ktorých to, bohužiaľ, sľubujú iba predajcovia.

Doplnok Proerecta vyrába český výrobca. Vďaka precíznej českej výrobe spája najsilnejšie zložky, ktoré podporili našu redakčnú, aj vašu zákaznícku erekciu v iných prípravkoch. Sklad má spoločnosť aj na Slovensku, Proerectu teda dostanete už do 2 dní.

Prečítajte si podrobne o účinkoch, zložení a dávkovaní Proerecty – nového doplnku pre okamžitú podporu erekcie a predĺženie sexuálnej výdrže.

 

 

proerecta

Zlepšenie erekcie Do 1 hodiny
Dlhšia výdrž Áno
Posílené libido Bez zmeny
Predčasná ejakulácia  Oddialená
Opakovaná súlož  Áno
Väčší penis  Nie, doplnky penis nezväčšujú
Vhodné pre Plnoletých bez problémov so srdcom
Nevhodné pre  Pacientov s vysokým tlakom a chorým srdcom
Lekársky predpis  Nie
Diskrétne doručenie Áno

 

Úvod

Recenzovania som sa ujal ja, redaktor Honza. Ako najstarší musím priznať aj najslabšiu erekciu. Na druhej strane dokážem najcitlivejšie rozoznať nástup a trvanie účinkov.

Proerecta sa predáva v balení po 12 tabletách, a teda po jednorazových 12 dávkach. Doplnok nesľubuje žiadne prehnané sľuby ani zavádzajúce tvrdenia.

V Česku výroba a predaj podliehajú prísnym povinnostiam. Ako teda hodnotím Proerectu po 12tich dávkach?

 

Účinky Proerecty

Žiadne nejednoznačné tvrdenia, žiadne prehnané sľuby. Bohato postačia 3 hlavné výhody:

Okamžitá podpora erekcie – Silný prílev krvi do penisu a spevnenie erekcie nastáva do hodiny od užitia.

Podpora výdrže a predĺženie súlože – Pevná erekcia sa udrží a neopadne hneď po prvej ejakulácii.

Prírodné zloženie –  Podľa zákona nesmú doplnky stravy obsahovať žiadne liečivá. Proerecta spája najsilnejšie prírodné zložky a spĺňa tak prísne, ale štandardné zákonné nariadenia.

 

Prínosy Proerecty

Najväčším prínosom je jednoznačne silná podpora erekcie, ktorá nevymizne ani po ejakulácii. Osobne som zvládol súložiť asi o polovicu dlhšie, než bez doplnku. Dĺžku pripisujem svojmu veku. Intenzívny sex ma dokáže celkom rýchlo unaviť.

Kolega Pavol totiž Proerectu vychválil do nebies a tvrdí, že súložil omnoho dlhšie. Pravdepodobne na neho Proerecta zaberala lepšie, pretože je mladší (31) a sexuálne stále zdatnejší, než ja (51).

Každopádne je skvelá správa, že Proerecta funguje ako u mladších, tak u starších a nebojte sa ju vyskúšať aj ak ste ešte starší.

Proerecta fungovala rovnako po prvom aj dvanástom užití. Hodnotím kladne, že sa účinok nijak neznižoval.

 

Nežiaduce účinky Proerecty

U mňa sa žiadne nepríjemné príznaky neprejavili. Výrobca však predsa len kvôli bezpečnosti prezradil, že testovacia vzorka mužov opísala:

 • Mierne pálenie žáhy – príčinou môžu byť rastlinné zložky, ktoré citlivejšiemu pánovi privodili prekyslenie žalúdka
 • Slabé sčervenanie v tvári – pripisujem ho rýchlej a žiaducej podpore prekrvenia tela. Začervenanie v tvári mávajú často muži s vysokým krvným tlakom. Vo všeobecnosti sa žiadne doplnky na erekciu neodporúčajú mužom s problematickým tlakom, a už vôbec nie, pokiaľ užívajú lieky na jeho zníženie.

Toto však boli iba 2 prípady zo vzorky stoviek mužov, takže šlo zrejme iba o citlivejšie povahy. Opakujem, že som osobne nič podobné nespozoroval a cítil som sa naopak skvele.

 

Balenie Proerecty

Balenie Proerecty za 22 € som si nechal doručiť Slovenskou poštou (poštovné 4 €). Do 2 dní bol balík v redakcii a obsahoval:

Zľavový kód PROERECTAX10 sa dá použiť na každý ďalší nákup. Systém automaticky odčíta 10 % z celkovej ceny nákupu.

proerecta zľavový kupón

 

Zloženie Proerecty

Proerecta je doplnok výhradne z rastlinných extraktov a zložiek pod prísnym dohľadom českých výrobných štandardov.

Obsahuje iba tie zložky, ktoré účinne zaberali v iných výrobkoch a naobsahuje tie, ktoré sa do doplnkov pridávajú obvykle iba ako „plnivo“, prípadne aby etiketa pôsobila „bohatšie“.

Proerecta obsahuje:

 • Koreň Maca – Nájdete ho takmer v každom doplnku. Stáročia sa užíva na podporu erekcie a zmiernenie intímnych mužských problémov. Pôsobí veľmi dobre na plodnosť a odďaľuje andropauzu – mužský prechod.
 • Rastlina Tribulus Terrestris – Vďaka pôsobeniu saponínov dokáže rapídne podporiť prekrvovanie organizmu. Okrem toho dôkladne vyživuje semenníky, čo sa odráža na kvalite spermií a plodnosti. Aj s Tribulusom sa stretnete vo väčšine doplnkov.
 • Theobromín z kakaových bôbov – Stimulant pre podporu prekrvenia. Rozširuje cievy, takže krv prúdi rýchlejšie a dostáva sa aj do neprekrvených miest v oslabenom penise.
 • Aminokyselina L-Citrulín – Poporuje okysličenie krvi, čím rýchlejšie prekrvuje penis a zároveň prekrvenie skvalitňuje. Dostatočne okysličená krv je pre telo omnoho cennejšia a lepšie využiteľná.
 • Aminokyselina L-Lysín – Telo ju potrebuje pre správnu produkciu hormónov, od ktorých je závislá sila erekcia a sexuálna dravosť.
 • Vitamín E – Spomaľuje zrážanlivosť krvi, ktorá tak ľahšie cirkuluje do potrebných miest.

PITE VEĽA VODY: Slabá hydratácia vedie k hustnutiu krvi, ktorá tak ťažšie cirkuluje telom. Za deň vypite minimálne 2 litre vody a dávku Proerecty zapite vždy aspoň 3 deci vody.

proerecta etiketa

 

Užívanie a dávkovanie

Proerectu som užíval podľa odporúčania, a teda 1 tabletu aspoň hodinu pred sexom. Zo skúsenosti s inými prípravkami nikdy neodporúčam presiahnuť stanovené dávkovanie.

Zároveň doplnky všeobecne nekombinujte s alkoholom, i keď 2 deci vínka „na rozohriatie“ neuškodia.

Proerectu vždy riadne zapite, aby sa rýchlo dostala do žalúdka a ten začal uvoľňovať účinné látky do krvi.

Balenie vám postačí na 12 dávok. Proerectu neužívajte denne, ale iba pred sexom. Negatívne účinky pri predávkovaní nie sú známe, ale skúšať to na sebe naozaj nemusíte. Jedna tabletka vám postačí.

proerecta dávkovanie

Tablety sú tvrdé a prehĺtajú sa celé. Dostatočne ich zapite. 

 

Moja skúsenosť s Proerectou

Pevná erekcia znamená obojstranne uspokojivý sex a Proerecta ma v tomto nesklamala. Žene som priznal, že užívam podporné doplnky, takže presne poznala, kedy sme súložili „na Proerecte“ a kedy nie. Ak je ona spokojná, som spokojný aj ja.

Sex som si skvele užil, vydržal som dlhšie a s pevnejšou erekciou. Proerectu tým pádom odporúčam.

Mrzí ma iba balenie po 12 dávkach. Zdá sa mi to málo a výrobcovi som osobne písal, aby uvažoval o väčšom (a verím, že aj výhodnejšom balení).

 

 

Výhody a nevýhody Proerecty

 • Silná podpora erekcie
 • Spoľahlivý nástup po 1 hodine
 • Predĺžená výdrž a oddialená ejakulácia
 • Bez negatívnych účinkov (u mňa)
 • Prírodné zloženie – precízna česká receptúra
 • Zľava 10% na ďalšie nákupy
 • Iba 12 dávok v balení – nutné dokupovať častejšie
 • Ohlásené pálenie záhy a začervenanie tváre (minimum prípadov)

 

Skúsenosti s Proerectou

Proerecta je na trhu zatiaľ veľmi krátko, podarilo sa mi však dohľadať niekoľko pozitívnych ohlasov. Vo väčšine sa s nimi stotožňujem aj ja.

 

proerecta skúsenosti

Oneskorený účinok môže byť dôsledkom plného žalúdka. Vtedy sa účinné látky vstrebávajú do krvi pomalšie.

 

proerecta skúsenosť

Pán bol s Proerectou spokojný. Upozorňujem, že Proerecta nie je liek, ale voľne dostupný doplnok stravy. Erekciu nelieči, ale zlepšuje jej stav. Pán sa pomýlil v označení.

 

proerecta diskusia

Presne taký účinok som sám zaznamenal. Súhlasím.

 

proerecta názory

Pán si užil až 2 kolá a nebojí sa úprimne priznať so spokojnosťou.

 

proerecta fórum

Iste, na kvalitu erekcie vždy vplýva aj nálada a kondícia. Po ťažkom dni počas vyčerpania môže byť účinok slabší. Je to vždy otázka aktuálnej telesnej aj psychickej pohody.

 

Cena a dostupné balenia

Jedno balenie ma vyšlo na 22 EUR, čo je necelé 1,85 € za 1 dávku. Objednával som priamo zo slovenského e-shopu Proerecta.com

K objednávke dostanete kupón so zľavou 10 % na ďalšie nákupy. Do formulára zadajte kód PROERECTAX10.

Čím viac balení kúpite, tým je cena za balenie nižšia a tak sa mi to zdá fér.

proerecta zľavový kupón

 

Mojich 12 pevných erekcií s Proerectou

Nie je čo tajiť, nie je sa na čo sťažovať. Proerecta ma vyslovene povzbudila, spevnila moju erekciu a nesľubovala žiadne iné reklamné a zavádzajúce tvrdenia.

V kvalitu zloženia mám dôveru. Proerecta sa vyrába pod prísnym dohľadom českých noriem. Žiadne dovozy z Východnej Európy, žiadne falzifikáty a „garážové“ výrobky.

Mám veľkú radosť. Použité sú iba tie zložky, ktoré by mal obsahovať každý silný doplnok pre podporu erekcie. Tlieskam!

Proerecta – 12 pevných erekcií z Čiech
5 (100%) 1 vote
MOJE SPOKOJNÉ HODNOTENIE
 • Účinok
 • Rýchlosť nástupu
 • Oddialenie ejakulácie
 • Cena
 • Kvalita a spoľahlivosť
4.8