Želé cukríky Proerecta pre podporu erekcie: Exkluzívna a úplne prvá recenzia na internete

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Želé cukríky Proerecta sú určené pre rýchlu podporu erekcie do pol hodiny. Keďže sme najväčšia slovenská stránka o erekcii a jej podpore, výrobca Proerecty (firma eMarkest, s.r.o.) si nás opäť vybrala pre prvé zhodnotenie svojej horúcej želatínovej novinky.

V prvom rade chcem upozorniť, že Proerecta je skutočne inovatívny výrobca doplnkov stravy. Iba nedávno na trh vypustila nápoj pre podporu erekcie Proerecta SHOT. Po cca. 3 rokoch SHOTu na trhu sa začali konkurenční výrobcovia doslova predbiehať, kto príde s podobným výrobkom ako ďalší. Na trhu ich je dnes hneď niekoľko. Vývojový tím Proerecta ale zjavne nespí na vavrínoch a o svoje prvenstvá sa nechce nechať okradnúť. Preto ide ďalej, inovuje, vymýšľa a na trh prináša ďalšiu unikátnu novinku – čučoriedkové želé žuvacie cukríky.

Sám som zdravý, ako dlho potrvá, než si cukríky všimne aj konkurencia a celý scenár odkukávania, resp. nehanebného kopírovania sa bude opakovať. Proerecte tento konkurenčný boj nezávidím, ale prajem jej, nech sa nenechá nikým rozhodiť a ide ďalej podľa svojej fungujúcej metódy: Byť vždy prvý s niečím novým, o čom konkurencia zatiaľ ani nepočula. Ide o skutočne inovatívnu, modernú, až „vizionársku“ firmu a ja takým praktikám úplne fandím.

Teraz ale ku triezvemu a dôkladnému zhodnoteniu nových cukríkov.

želé cukríky Proerecta Men sexual energy gummies, recenzia

 

Proerecta Men sexual energy gummies – základné informácie

Cena: 20 euro, klesá s vyšším počtom balení (OBJEDNAŤ)
Doprava: Osobný odber v Prahe ZADARMO, Zásielkovňa ZADARMO, kuriér SPS 2,99 euro
Počet dávok v balení: 60 cukríkov v 1 balení, čo je 20 až 60 dávok
Podpora erekcie: do 30 minút
Dlhšia sexuálna výdrž a opakovaná súlož: áno, uspokojivo
Posilnenie libida: áno, spoľahlivo
Predčasná ejakulácia: bez zmeny
Väčší penis: nie, žiadny doplnok penis nikdy nezväčší
Vhodné pre: plnoletých mužov
Nevhodné pre: deti, tehotné a dojčiace ženy, pacientov, ktorým lekár podobné doplnky neodporúča
Lekársky predpis: nie
Zľavový kód/kupón: proerectax10
Zloženie: extrakt zo zeleného čaju, taurín, kofeín, niacín, vitamín B6, l-citrulín
Diskrétne doručenie: áno, do 48 hodín
Dávkovanie: 1 až 3 cukríky 30 minút pred sexom

 

Čo presne sú želé cukríky Proerecta?

Proerecta Men sexual energy gummies

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Cukríky Proerecta, celým menom Proerecta Men sexual energy gummies (gumkáči pre podporu mužskej sexuálnej energie) sú celkom nový a inovatívny doplnok stravy pre bezpečnú podporu erekcie, sexuálnej výkonnosti a výdrže.

Hneď na začiatku sklamem vegánov, pretože cukríky sú vyrobené z želatíny, čo je vlastne kolagén získaný vyvarením hovädzích šliach, koží, kostí a iných živočíšnych zdrojov bohatých na kolagén. Vegetariáni a ľudia bez špecifických stravovacích preferencií môžu zostať pokojní.

Želatína ale nie je to, čo mužom prináša podporu erekcie a sexuálnej zdatnosti. Tieto účinky prináša zmes extraktu zo zeleného čaju, aminokyselín, vitamínov a stimulantov kofeínu a taurínu. Cukríky Proerecta tak možno vnímať ako fyzické a duševné povzbudenie. Vďaka tomu ich má zmysel užívať aj v prípade, že sa práve nechystáte súložiť, ale potrebujete vzpruhu a nakopnutie napríklad do práce, do školy alebo niekam na výlet.

Každopádne ale pozor, pretože aj to najmenšie vzrušenie vyvolá vďaka Proerecte pevnú erekciu, ktorá sa vám nemusí hodiť práve kdekoľvek 🙂

 

Hlavné účinky Proerecta Men sexual energy gummies

proerecta men sexual gummies

Naše testovacie balenie zatiaľ nemalo etiketu. Vaša objednávka ale už bude riadne označená.

Sme stránka Lepšia-Erekcia.sk, preto hľadáme a hodnotíme doplnky stravy, ktoré podporu erekcie sľubujú. Ostatné účinky sú iba „čerešničkou“ na torte navyše a my sme radi, že sa Proerecta nezameriava iba na jediný cieľ. Svojim zákazníkom sa vždy snaží prospieť v niekoľkých rôznych rovinách.

Hlavným účinkom je teda podpora mikrocirkulácie krvi v tele, z ktorej nás zaujíma hlavne podpora prekrvenia penisu. Ako už dostatočne skúsený tester môžem prehlásiť, že cukríky Proerecta erekciu skutočne podporia a to už do pol hodiny práve vďaka svojej želé konzistencii. Tá sa v žalúdku a črevách veľmi rýchlo rozloží, vstrebe a začína účinkovať. Výsledkom je pevná a spoľahlivá erekcia, ktorá vydrží dostatočne dlho pre uspokojenie partnerky. Obsiahnutý kofeín a taurín stimulujú fyzický výkon, takže budete pekne nabudený a nebudete chcieť spať hneď po prvom kole.

Keď súložím bez doplnku, zvládnem jedno, maximálne dve kolá. Keď som súložil na cukríkoch, druhé kolo sa konalo zaručene a úspešne som sa pokúsil aj o tretie kolo. Erekcia vydržala a moja žena bola veľmi spokojná. Prekvapená nebola, pretože jej vždy hlásim, že som si vzal podporný prostriedok. Sme k sebe úprimní a ja sa za potrebu „pomocnej paličky“ nehanbím 🙂 Žene imponuje, že sa ju snažím vždy čo najdokonalejšie uspokojiť a Proerecta mi svojimi doplnkami spoľahlivo pomáha.

Ďalšie účinky konkrétnych zložiek menujem v odseku zloženia nižšie.

 

Hlavné výhody gumkáčov Proerecta

curíky Proerecta, zloženie

Cukríky krásne voňajú a výborne chutia

Za hlavnú výhodu považujem prekvapivo rýchly nástup účinkov a pevnej erekcie. V reakcii na erotické vzrušenie možno významnú podporu sily erekcie očakávať už za pol hodinu. Cukríky účinkujú rovnako rýchlo, ako ich „starší braček“ a to broskyňový nápoj Proerecta SHOT, ktorý sme tiež exkluzívne testovali a spokojne hodnotili ako prví.

Zloženie cukríkov je bezpečné a nenávykové, takže sa nikto nemusí báť, že by si na nich vybudoval závislosť a už nebol schopný súložiť bez nich.

Čo musím vďačne pochváliť, je obsiahnutý kofeín a taurín. Jedná sa o dobre známe stimulanty fyzickej aj mentálnej energie. Pri sexe zvládnete omnoho viac a omnoho dlhšie. Vaša myseľ bude jasná a triezva, vďaka čomu sa dokážete dokonale sústrediť na svoju partnerku a na to, čo všetko vám urobí. Aj vďaka mysli nastavenej na prijímanie radosti zažijete ešte silnejšie vzrušenie a o to silnejšiu erekciu. Pamätajte, že kde nie je sexuálne vzrušenie, tam nemôže dôjsť k nástupu erekcie. Odporúčam cukrík užiť ešte pred sexom počas erotickej predohry. Vzrušíte sa, obaja sa naladíte na sex a keď Proerecta naplno zaúčinkuje, vrhnete sa na uspokojivú súlož.

Ja osobne už skúsenosti s podobnými doplnkami mám. Ak ich zatiaľ nemáte, budete prekvapení, ako pohotovo bude vaša erekcia reagovať. Bude to „jazda“, vážení čitatelia.

Na záver spomeniem pozitívum v podobe vitamínov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne balastné prídavné látky a nežiaduce vypĺňače, aby cukrík nabral na objeme. Práve naopak. Každá zo zložiek pôsobí na organizmus prospešne a já opäť ďakujem Proerecte, že nás zásobuje tak čistými a prvotriednymi produktmi.

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Nežiaduce účinky želatínových cukríkov Proerecta

Osobne som po dávkovaní jedného cukríka žiadne nepríjemné prejavy nezaznamenal. Som zdravý muž a vediem zdravý život, takže ma „nejaký cukríček“ nerozhodí 🙂

Musím ale určite zdôrazniť, že vedľajšie účinky sú možné. Sám výrobca upozorňuje, že u citlivejších mužov môže obsiahnutý kofeín a taurín vyvolať nepríjemné príznaky, konkrétne nepokoj, zmätenosť, podráždenosť, nervozitu, problémy so zaspávaním až nespavosť (pozor na večerné predávkovanie), hnačky, poruchy pamäti, či dokonca rýchle zmeny nálady a správania.

Tu vás ale môžem ubezpečiť, že jeden cukrík Proerecta obsahuje 5 mg kofeínu a 100 mg taurínu. Bezpečná denná dávka kofeínu pre dospelého muža je 400 mg, taurínu do 2000 mg. Jeden cukrík tak obsahuje prakticky „zanedbateľné“, a stále celkom bezpečné množstvo.

L-citrulín a extrakt zo zeleného čaju nemajú žiadne hlásené vedľajšie účinky a sú celkom bezpečné.

Niacín môže u citlivejších jedincov alebo v prípade predávkovania vyvolať nevoľnosť, zvracanie, alebo až poškodenie pečene. Cukríky užívajte vždy tak, ako odporúča výrobca a ako som si sám overil, že je to bezpečné.

Dlhodobé nadužívanie vitamínu B6 (pyridoxínu) môže poškodiť nervový systém, čo sa prejaví nervovou nevyrovnanosťou, tŕpnutím a neobratnosťou končatín.

 

Zloženie a konkrétne účinky zložiek Proerecta Men sexual energy gummies

Zložka: 1 cukrík 2 cukríky 3 cukríky
L-citrulín 200 mg 400 mg 600 mg
Taurín 100 mg 200 mg 300 mg
Extrakt zo zeleného čaju s kofeínom 20 mg 40 mg 60 mg
Vitamín B3 (niacín) 0,75 mg 1,5 mg 2,3 mg
Vitamín B6 (pyridoxín) 0,35 mg 0,7 mg 1,05 mg

 

Extrakt zo zeleného čaju

Ako som písal, hlavný účinok na prekrvenie penisu a vznik pevnej erekcie má extrakt zo zeleného čaju.

Česká Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI, ktorá jednotlivé zložky a výživové doplnky z Českej republiky preveruje a odsúhlasuje, tvrdí, že extrakt ďalej:

 • udržiava správny krvný obeh, aby do penisu prúdil dostatok krvi,
 • udržiava normálnu činnosť srdca, aby vám sex nedal až toľko zabrať,
 • udržiava pružnosť ciev, aby cez nich krv hladko prúdila,
 • udržiava normálny stav prostaty, aby ste nebehal príliš často na malú,
 • udržiava normálne funkcie močových ciest a obličiek, ktoré mávajú starší muži často v neporiadku,
 • povzbudzuje fyzický a duševný výkon (vďaka obsiahnutému kofeínu), takže zvládnete súložiť aj opakovane,
 • prispieva koncentrácii a udržiava bdelosť, aby ste pri tom nezaspal,
 • stimuluje imunitný systém, aby ste bol zdravý a neprechladol,
 • pôsobí ako antioxidant, ktorý bráni bunky pred poškodením,
 • udržiava normálny stav kostí,
 • udržiava dentálne zdravie,
 • udržiava normálnu hladinu cholesterolu v krvi, takže sa cievy až toľko nezanášajú tukom,
 • stimuluje metabolizmus tukov a udržiava telesnú hmotnosť, takže funguje ako prevencia obezity, ktorá je na Slovensku častou príčinou erektílnej dysfunkcie.

 

Aminokyselina L-citrulín

O tejto zložke inšpekcia SZPI neuvádza žiadne konkrétne účinky. Prehľadal som odborné zdroje, ktoré tvrdia, že l-citrulín:

 • zvyšuje prirodzenú produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje malé tepny a zlepšuje prekrvenie penisu aj celého organizmu,
 • zmierňuje príznaky ťažkej erektílnej dysfunkcie,
 • znižuje krvný tlak u osôb s vysokým tlakom (lekársky hypertenzia), pričom vysoký tlak je jednou z hlavných príčin oslabovania erekcie,
 • môže byť účinný u pacientov s Parkinsonovou chorobou, ktorá taktiež spôsobuje erektílnu dysfunkciu,
 • urýchľuje hojenie rán,
 • bráni podvýžive u starších ľudí,
 • u športovcov rýchlejšie buduje svaly a zlepšuje fyzický výkon.

 

Taurín

Ani o tauríne sa SZPI nevyjadruje. Podľa relevantných vedeckých štúdií ale taurín:

 • bráni zlyhaniu srdca,
 • zlepšuje funkcie srdca,
 • zlepšuje fyzický výkon a zvyšuje schopnosť cvičiť,
 • zlepšuje funkcie pečene.

 

Vitamín B3 (niacín)

 • prispieva k energetickej rovnováhe tela,
 • zaisťuje uvoľňovanie a spotrebu energie,
 • prispieva k normálnym psychickým funkciám, udržiava schopnosť koncentrácie, učenia a pamäti,
 • znižuje mieru únavy a vyčerpania.

 

Vitamín B6 (pyridoxín)

 • prispieva k tvorbe červených krviniek,
 • reguluje hormonálnu aktivitu, čím čiastočne bráni úbytku testosterónu a hormonálnej nerovnováhe,
 • prispieva normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti,
 • prispieva funkcii imunitného systému,
 • znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Zvyšok zloženia tvoria zdravotne neaktívne alebo menej významné látky: želatína, prírodná čučoriedková aróma, voda, glukózový sirup, sladidlo steviol, kyselina citrónová, želírujúca látka a antokyany.

Cukríky nie sú vhodné pre vegánov, deti do 18 rokov a tehotné ani dojčiace ženy.

cukríky Proerecta, príbalový leták

Takto bude vyzerať finálna etiketa cukríkov, ktoré vám pošle predajca. V čase písania recenzie som mal k dispozícii iba balenie bez etikety.

 

Užívanie a dávkovanie cukríkov Proerecta

Užívanie nikdy nebolo jednoduchšie, a hlavne nenápadnejšie. Poznáte to. Klasický doplnok má obvykle formu tabletky alebo kapsuly. To znamená, že každý, kto vás uvidí tabletku užívať, bude mať pocit, že s vami zdravotne nie je niečo v poriadku. Roztúženej milenke tiež nemusí pripadať normálne, že na súlož potrebujete nejakú pomocnú ruku.

Koho by ale napadlo, že tie pekné, mäkké a po čučoriedkach voňajúce cukríky slúžia na podporu erekcie? Určite nikto, pretože taký výrobok na slovenskom trhu jednoducho nikdy nebol (a zrejme tak skoro ani nebude).

Určite ale SKLADUJTE CUKRÍKY MIMO DOSAH DETÍ! Zjedli by vám ich na posedenie, čo nie je úplne bezpečné. Cukríky Proerecta sú určené výhradne pre zdravých dospelých mužov s oslabenou erekciou.

Zavoňať by mohli aj ženám, ale pre nich nie sú nebezpečné. Maximálne by nastimulovali ich výkonnosť, podporili sústredenie a citeľne pozdvihli ich erotické libido. To ale môže byť žiaduce, takže jednu ponúknite aj partnerke 🙂

Cukríky sa užívajú nepravidelne a iba v prípade potreby. Nie je nutné užívať ich denne, ako tomu je napríklad u Proerecta LONG. Užite ich iba vtedy, keď viete, že za pol hodinky bude sex.

Ja osobne som pri testovaní užíval iba 1 cukrík a účinkoval veľmi uspokojivo. Výrobca dovoľuje užiť za jeden deň až 3 cukríky, takže pokiaľ ste starší muž, máte výrazný problém s erekciou, diagnostikovanú erektílnu dysfunkciu alebo ste obézny, diabetik alebo trpíte inou chorobou, vyskúšajte dávku zvýšiť. Vopred totiž nemožno odhadnúť, či vám bude stačiť 1 alebo 3. Ide o doplnok stravy, takže všetko je nutné odskúšať sám na sebe. Začnite vždy s 1, a pokiaľ by bol účinok slabý, po pol hodine užite ďalší.

Užíva sa 1 cukrík 30 minút pred sexom. Cukrík rozžujte alebo nechajte pomaly rozpustiť v ústach, ale vždy poriadne zapite vodou, aby sa dostal celý do žalúdka a čriev.

V prípade vážnejších problémov s erekciou alebo iných zdravotných problémov možno dávku zvýšiť až na 3 cukríky. Vždy dodržujte rozostup aspoň pol hodiny.

rozhryznutý cukrík proerecta

Jeden napoly rozhryznutý cukrík Proerecta

 

Cenník cukríkov Proerecta

Produkt je nový, takže aktuálny cenník by sa nemal dlhšiu dobu meniť. Určite sa ale pozrite priamo do e-shopu, kde nájdete vždy aktuálnu cenu.

Obchod vám doručí balíček diskrétne zabalený už do 48 hodín. Ihneď sa tak môžete zásobiť účinným a chutným doplnkom pre bezpečnú podporu erekcie. Nezabudnite využiť zľavový kód na zľavu 10 % proerectax10.

1 balenie (20 – 60 dávok) 2 balenia + 1 ZADARMO (60 – 180 dávok) 4 balenia + 2 ZADARMO (120 – 360 dávok)
20 42,90 75

 

Spôsoby dopravy a cena

Osobný odber (Domažlická 1232/3, 13000 Praha, Žižkov, ČR): ZDARMA
Zásielkovňa kdekoľvek u vás: ZDARMA
Kuriér SPS: 2,99 euro

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Proerecta Men sexual energy gummies a často kladené otázky FAQ

Aký je hlavný účel cukríkov Proerecta?
Cukríky Proerecta sú výživový doplnok pre podporu erekcie a prekrvenie celého organizmu.
Aká je forma cukríkov Proerecta?
Ide o chutné a mäkké želatínové žuvacie cukríky s prírodnou čučoriedkovou arómou.
Za ako dlho nastúpi účinok a erekcia bude pevná?
Cukríky Proerecta sa vstrebú a zaúčinkujú už do 30 minút od užitia.
Pre koho sú určené cukríky Proerecta?
Pre všetkých plnoletých mužov so slabou erekciou a krátkou či nevýraznou sexuálnou výkonnosťou.
Majú cukríky Proerecta nežiaduce vedľajšie účinky?
Ojedinele sa u citlivejších mužov môže objaviť búšenie srdca, zrýchlený tep, nervozita, poruchy sústredenia alebo žalúdočná nevoľnosť.

Ak sa tieto symptómy objavia, odporúčam cukríky ďalej neužívať a vrátiť ich predajcovi za vrátenie peňazí na bankový účet.

Ako sa cukríky Proerecta užívajú?
Užívajte nepravidelne dávku 1 až 3 cukríkov vždy s rozostupom aspoň pol hodiny.

Užite ich iba v prípade potreby, keď budete vedieť, že sa blíži sex alebo budete potrebovať nakopnúť fyzický či mentálny výkon podobne ako možno pijete kávu alebo energy drinky.

Kto by cukríky Proerecta nemal užívať?
Cukríky nie sú vhodné pre neplnoletých mužov, pre deti, pre tehotné ani dojčiace ženy.
Sú cukríky bezpečné pre dospelého muža?
Áno, zloženie je namiešané tak, aby nehrozilo žiadne riziko predávkovania.

Cukríky sú nenávykové, takže si na nich nevybudujete závislosť.

Aké je zloženie Proerecta Men sexual energy gummies?
Extrakt zo zeleného čaju, taurín, vitamín B3 a B6 a l-citrulín.
Môžem cukríky kombinovať s inými doplnkami stravy pre podporu erekcie?
Obecne je to možné, ale záleží, aký bude konkrétne druhý výrobok.

Cukríky sú namiešané tak, aby účinkovali, takže pokiaľ by ste užíval ďalší výrobok s podobnými zložkami, nemožno vylúčiť predávkovanie a negatívne účinky.

Môžem cukríky kombinovať s liekmi na predpis?
Na bezpečnosť kombinácie s akýmikoľvek liekmi sa musíte spýtať lekára, ktorý vám lieky predpisuje.

Obecne by mala byť kombinácia bezpečná, ale iba lekár dokáže odhadnúť, či tomu tak bude aj u vašich liekov.

Môže niektorá zložka vyvolať alergickú reakciu?
Alergickú reakciu nemožno vylúčiť, ale je veľmi málo pravdepodobná. Ak ste alergik, skontrolujte si podrobné zloženie.
Možno cukríky Proerecta reklamovať a dostať naspäť svoje peniaze?
Áno. Proerecta jedná čestne, a pokiaľ by vám cukríky akokoľvek nevyhovovali, aj už otvorené a neúplné balenie môžete poslať naspäť na adresu firmy spoločne s číslom účtu.

Po prijatí zásielky vám firma vyplatí plnú sumu na váš bankový účet.

Koľko dávok obsahuje jedno balenie cukríkov Proerecta?
Jedno balenie obsahuje 60 cukríkov, čo je v závislosti na zvolenej dávke 20 až 60 jednorazových dávok.
Existuje nejaký zľavový kód alebo kupón?
Vyskúšajte kód na zľavu 10 % z celej objednávky v tvare proerectax10.

Firma inak zvýhodňuje odber viacerých balení a aktuálne funguje akcia 2+1 alebo 4+2 balenia ZDARMA. Určite ju využite a ušetrite.

Ako dlho trvá doručenie?
Firma doručuje spravidla do 2 pracovných dní.

Na výber máte kuriéra SPS za 2,99 euro, Zásielkovňu poblíž vášho bydliska ZDARMA alebo osobný odber ZDARMA v sídle e-shopu na Domažlickej 3 na pražskom Žižkove.

Je balenie cukríkov diskrétne?
Áno, balíček obsahuje iba vašu adresu, názov a adresu odosielateľa. Žiadne reklamy, žiadne iné nálepky, žiadny dôkaz o tom, čo je v balíčku.
Kde mám Proerectu nakupovať tak, aby som mal vždy istotu, že dostanem originálny výrobok?
Určite vždy na oficiálnom e-shope Proerecta.com.

Na jej výrobky niekedy narazíte aj v lekárňach alebo na iných e-shopoch, tie si ale obvykle účtujú maržu navyše. Najvýhodnejšie a s najrýchlejším doručením nakúpite vždy na Proerecta.com.

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

TIP: Pokiaľ vám náhodou želatínové cukríky nevyhovujú, kliknite a pozrite sa na rebríček TOP 10 doplnkov stravy pre podporu erekcie, ktoré sme za vás otestovali a môžeme ich smelo odporučiť.

Rate this post
MOJE SPOKOJNÉ HODNOTENIE CUKRÍKOV PROERECTA
 • Účinok:
 • Rýchlosť nástupu:
 • Oddialenie ejakulácie:
 • Predĺženie súlože:
 • Posilnenie libida:
 • Bezpečnosť:
 • Cena:
 • Kvalita a spokojnosť:
4

Závěrečný verdikt

Proerecta Men sexual energy gummies sú bezpečné, chutné, voňavé, a hlavne nenápadné cukríky pre spoľahlivú podporu erekcie do 30 minút. Môžem ich iba odporúčať, pretože sa skvelo osvedčili a ako skúsený tester doplnkov som s nimi maximálne spokojný.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Leave a Reply

Sending