Proerecta LONG – poctivé české tobolky pre podporu erekcie a moja výborná skúsenosť

 

Cena: Od 19, 75 € (KÚPIŤ)
Zlepšenie erekcie: áno, rapídne
Dlhšia výdrž: áno
Posilnenie libida: subjektívne áno
Opakovaná súlož: áno
Zloženie: bylinné extrakty, aminokyseliny, koenzým Q10

 

V redakcii máme najradšej, keď si nás niekto vyberie ako médium na testovanie svojich produktov.

Proerecta Long je úplne nový doplnok na dlhodobú podporu erekcie od českej značky Proerecta. Keďže sme s ich Proerectou Klasik boli veľmi spokojní, s radosťou sme prijali návrh na otestovanie a zhodnotenie najnovšej Proerecty Long.

Je určená hlavne pre „staršie ročníky“, a teda pre mužov po cca 50. roku života. Pre tých, ktorí potrebujú erekciu spevniť dlhodobo, a teda nie len okamžite na chvíľkové potešenie.

Recenzie sa zhostil externý redaktor Adam, ktorý má 53 rokov, pracuje ako predajca v stavebninách a s manželkou je 11 rokov. S dlhodobými doplnkami už má skúsenosti. 

proerecta long, recenzia

 

Recenzia silného a poctivého českého bylinného doplnku pre podporu erekcie Proerecta Long

(Recenziu a podrobné výsledky spísal externý redaktor Adam, 53 rokov. Text bol redakčne skrátený a upravený. Pozn. red.)

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Ako muž po päťdesiatke mávam problémy s erekciou. Na preventívnej prehliadke som síce nedostal diagnózu erektilnej dysfunkcie, no zdravie trocha škrípe.

Nie som anjelik, športujem len cez víkendy. V sobotu dám peší výlet, v nedeľu s chlapcami volejbal.

Pýtal som sa, čo presne môže za moju slabšiu erekciu. Lekárka ma upozornila, že mám vysoký tlak, ktorý erekcii rozhodne neprospieva (to bolo pred 10 rokmi, no lieky na tlak neberiem).

Bývam aj veľmi unavený, no to už s vekom prichádza akosi „automaticky“.

Lekárky som sa pýtal, či mi tieto voľne dostupné prípravky neuškodia, na čo mi povedala, že nie a že za skúšku nič nedám.

Keďže som balenie Proerecta Long dostal na otestovanie zdarma, rád sa podelím so všetkým, čo sa mi podarilo po mesiaci užívania zaznamenať.[/su_testimonial]

 

Účinky

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Nie som si istý, s akým účelom tieto tablety nakupujú iní páni. Mňa osobne zaujímala práve sľúbená podpora erekcie.

Priznávam, že som veľmi spokojný. Aby som veci vysvetlil čo najpresnejšie:

Tieto tabletky nefungujú po prvom ani druhom užití. Na to sa pripravte. Podstatná je tu dlhodobosť a pravidelné dávkovanie.

Zároveň je pri tomto aj ostatných doplnkoch potrebný erotický stimul a teda nejaký vonkajší sexuálny vnem (manželka v sexi bielizni, láskanie a predohra, či obyčajná myšlienka). Erekciu určite nedostanete „len tak“ a „z ničoho nič“.

Účinné látky musia v tele obiehať dlhšie, aby na ne telo začalo reagovať. Bylinné zložky podporujú tzv. vazodilatáciu ciev. To je názov pre ich rozťahovanie a lepšiu priesvitnosť.

Ako tento účinok pociťujem?

Ako príjemné „brnenie“ v penise v dobe vzrušenia. Doma by som povedal, že mi „hučí vo vtákovi“, no neviem, či sa to hodí do recenzie 🙂

Pokiaľ ma teda žena alebo ja sám stimulujem, erekcia prichádza rýchlo a je dostatočne pevná. Pripravenosť a záujem o sex je 100-percentný.

Tento účinok som začal zaznamenávať po týždni užívania.

Chválim aj tú skutočnosť, že po ejakulácii bol penis stále v erekcii, takže bolo možné súložiť aj ďalej. Túto „schopnosť“ som pôvodne nemal a po vysadení Proerecty sa vytratila.

Tobolky som vysadol po mesiaci (mal som iba 1 balenie). Účinok sa bohužiaľ cca. 2 týždne po vysadení stratil, no z predošlých skúseností (Vimax, ArginMax) chápem, že keď v tele neúčinkujú účinné látky, erekcia nie je ničím stimulovaná.

Na to sa pripravte s akýmkoľvek iným doplnkom, nech už na stránke sľubujú čokoľvek.[/su_testimonial]

 

Prínosy

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Pre mňa je najväčším prínosom akási „bezstarostná pripravenosť a radosť zo sexu“.

Počas užívania som nemal myšlienky typu „Bože, už je doma a teraz zas po mne bude chcieť sex. Boh vie, či ju dnes nesklamem“.

Sila erekcie ide ruka v ruke s tým, ako ste naladený a na čo myslíte.

Pokiaľ máte istotu, že erekcia nezlyhá, nič vás nebude trápiť, budete veselý a budete mať väčšiu chuť. Vďaka tomu budete pre ženu aj príťažlivejší a sympatickejší.

Presne preto staršie ženy mávajú milencov. Ide z nich povestná „dravosť“ a sexualita z nich doslova srší. To je to, čo ženy priťahuje.

Nepozerajú sa na peňaženku, auto či prácu. Potrebujú cítiť silu, záujem a istotu, že sa postaráte o ich blaho.

Netvrdím, že Proerecta pozmení správanie vašej milovanej, no s istotou bude kladne reagovať na zmeny, ktoré vo vás uvidí.[/su_testimonial]

 

Nežiaduce účinky Proerecta Long

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Žiadne. Skutočne, nebolo mi zle, nemal som žiadne návaly tepla, nemal som sucho v ústach ani som sa nečervenal viac, než bežne (mám mierne začervenalú tvár kvôli vyššiemu tlaku).

Myslím, že je to vďaka „miernej povahe“ zloženia. Proerecta Long nie je Viagra, kvôli ktorej môžete aj skolabovať.

Mierny a pokojný vplyv byliniek nemá takú silu, že by na vás začal pôsobiť nepríjemne či priamo negatívne, a to chválim.[/su_testimonial]

 

Pre koho je Proerecta Long určená?

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Primárne ide do predaja ako podpora erekcie pre zrelých mužov nad 50 rokov. Nič ale nepokazia ani mladšie ročníky. Je pre každého plnoletého muža.

Ani v prípade iných doplnkov pre zrelých mužov sa nebojte užívania aj pokiaľ ste mladší.

Neznamená to, že v 49 rokoch ich nesmiete a v 50 už potrebujete. Sú bezpečné v každom veku.[/su_testimonial]

 

Zloženie Proerecty Long

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Za roky vlastného aj redakčného testovania doplnkov na erekciu som si všimol, že sa zložky dosť často opakujú.

K nim ale výrobca pridal také, ktoré som ešte inde nevidel.[/su_testimonial]

Proerecta LONG, zloženie

Zloženie obsahuje známe aj tradičné zložky. Novinkou je koenzým Q10.

 

Tradičné zložky, ktoré obsahujú aj iné doplnky:

Citrulín

Citrulín je tradičná α-aminokyselina v zložení doplnkov na podporu erekcie. V športe sa využíva ako suplement na podporu tvorby oxidu dusnatého, stimuláciu rastového hormónu, zníženie svalovej bolesti a zlepšenie výkonnosti.

 

Horčík

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy.

 

Maca extrakt

Maca udržiava sexualitu, plodnosť, vitalitu a vytrvalosť aj fyzické či duševné zdravie.

 

Zinok

Zinok prospieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Zároveň prispieva k normálnemu stavu vlasov, nechtov, zraku a pokožky.

 

Vitamín D3

Vitamín D prospieva k udržaniu normálneho stavu imunitného systému, kostí, zubov a svalov.

 

Nové zložky, ktoré som u konkurencie nevidel:

Extrakt z hroznových semien

Podľa dostupných zdrojov účinkuje extrakt zo semien hrozna ako antioxidant, ktorý predlžuje trvanlivosť tabletky. Pre užívateľov má pozitívny vplyv na zdravie.

Znižuje pravdepodobnosť vzniku srdcovo-cievnych ochorení a niektorých typov rakoviny.

 

Vitamínový premix

Podľa výrobcu ide o akýsi mix prospešných vitamínov v malých množstvách. Také malé množstvá údajne nemusia byť na etikete rozpísané, no keď už tam je premix spomínaný, zaujíma ma, aké to sú.

Proerecta LONG, dávkovanie

Na ľavej strane je denná dávka Proerecta Long – 2 tobolky. Na pravej strane vidíte obsah jednej tobolky. Tobolky užívajte vcelku a zapite ich čistou vodou.

 

Užívanie a dávkovanie

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Na etikete sa odporúča užívať 2 tobolky denne, čo je aj maximálna denná dávka.

Neuvádza sa presne, kedy ich užívať, preto som si „naordinoval“ jednu ráno a jednu večer. Vždy som ich zapil pohárom čistej vody a nikdy nekombinoval s alkoholom.

Podľa účinkov, ktoré som zaznamenal, som sa rozhodol správne.

Výrobca by ale toto mal riadne špecifikovať na etikete, aby nevznikali ďalšie otázky.[/su_testimonial]

Proerecta LONG, dávkovanie a užívanie

Výrobok je pre plnoletých mužov. Denná dávka sú 2 tobolky.

 

Kde kúpiť Proerectu Long?

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Môj testovací balíček mi poslali zo stránky Proerecta.com. Tam odporúčam nakupovať vždy, aby ste mali najlacnejšiu cenu.

Ktorýkoľvek ďalší predajca, a to pokojne aj lekáreň, je iba „ďalšia hladná ruka“, ktorá sa naťahuje za províziou z predaja a tým vám nákup predražuje.

Akékoľvek doplnky vždy nakupujte na oficiálnych e-shopoch, prípadne v kamennej predajni. Predajňu Proerecty nájdete na pražskom Žižkově, Domažická 1232/3 (firma eMarkest, s.r.o.).[/su_testimonial]

 

Cena a dostupné balenia

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Výrobek je nový na trhu a z praxe viem, že ceny sa ešte zrejme budú meniť.

Každopádne je aktuálny cenník nasledovný. Klasicky platí, že čím viac balení nakúpite, tým lacnejšie vás vyjdú.[/su_testimonial]

Proerecta LONG: 1 balenie / 60 toboliek / 1 mesiac užívania 3 balenia / 180 toboliek / 3 mesiace užívania 4 balenia / 240 toboliek / 4 mesiace užívania
proerecta long 1 balenie proerecta long 3 balenia proerecta long 4 balenia
Cena: 31, 99 € (KÚPIŤ) /
1, 066 € za dávku
62, 97 € (KÚPIŤ) /
0, 699 € za dávku
78, 99 € (KÚPIŤ) /
0, 658 € za dávku

 

Prečo kúpiť Proerectu Long?

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Je nová, skvele pôsobí, cenovo patrí k tým menej drahým, má dobré a bezpečné zloženie.

Navyše je to mladšia sestra „Proerecty Klasik“, s ktorou majú Slováci už viac než 2 roky výborné skúsenosti. Výrobca by isto nerád stúpil vedľa a je to aj vidieť. [/su_testimonial]

 

Balenie Proerecty 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]1 balenie obsahuje 60 toboliek. Fľaštička nie je veľká, a pokiaľ sa s ňou nechcete „pýšiť“, jednoducho ju niekam schováte.

Balenie dostanete do 2 dní od objednávky. Poštár alebo kuriér donesie nenápadnú bielu bublinkovú obálku.

V obálke nájdete aj zľavový kupón na ďalšie nákupy.

Nenájdete tam faktúru. Tú vám predajca pošla na mail kvôli ekológii, aby nevznikal zbytočný odpad.

Do mailu vám po objednávke príde sledovacie číslo zásielky, takže vždy viete, kde je a kedy bude doručená. Vždy v objednávkach zadávajte správny mail a telefón!

Na obálke NIE JE žiadna reklama ani logá. Iba odosielateľ (firma eMarkest) a vaše meno s adresou.

Všetko je úplne rýchle, bezpečné a bez najmenších komplikácií.[/su_testimonial]

 

Proerecta LONG balenie

Iba klasická biela obálka s adresátom. Žiadna reklama.

 

Moja skúsenosť s Proerectou Long

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Skúsenosť je výborná a úplne s istotou to netvrdím len preto, že som mesačné balenie dostal zdarma.

Čo bolo sľubované v popise toboliek, to sa prejavilo naplno.

Po týždni som dosiahol vysoké libido a záujem o sex.

Erekcia bola po vzrušení a následnej stimulácii pevná a trvácna.

Nemám si na čo sťažovať. Proerecta Long je skutočne výborný doplnok a ja vám vrelo odporúčam ihneď tobolky objednávať.

Cenovo sú na tom ešte lepšie. Väčšina práškov na dlhodobé užívanie je o niečo drahších.[/su_testimonial]

 

Výhody a nevýhody Proerecty LONG

 • znamenitá podpora erekcie (u mňa po prvom týždni)
 • opakovaná súlož aj po vyvrcholení
 • žiadne nežiadúce účinky
 • dôveryhodná česká značka Proerecta
 • rýchle a diskrétne dodanie
 • garancia vrátenia peňazí pri akejkoľvek námietke či nespokojnosti
 • cena ďaleko pod priemerom
 • zľavový kód na 10 %: shotlacnejsie
 • účinok sa cca 2 týždne po vysadení stratí (na toto sa ale pripravte pri všetkých podobných látkach, takže to nie je ani tak nevýhoda, ako skôr štandardná vlastnosť
 • 2 tabletky sa mi zdajú zbytočné a výrobca mohol dávku napchať aj do jednej tobolky, aby na ňu človek nemusel myslieť od rána do večera

 

Skúsenosti s Proerectou

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Bohužiaľ som ešte žiadne hodnotenia ani skúsenosti nedohľadal.

Proerecta Long je úplná novinka a predajca nám ju poslal na otestovanie snáď ešte pred spustením predaja.

Každopádne počkám niekoľko mesiacov a skúsenosti aj hodnotenia z debát a diskusií doplním.

Musíme si ale počkať, kým zákazníci výrobok spoznajú a otestujú sami na sebe.[/su_testimonial]

 

Môj mesiac pevnej erekcie s Proerectou Long

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/08/martin.png“]Nemožno hľadať nedostatky tam, kde nie sú.

Preto bez zbytočných podrobností hodnotím ako skvelý produkt pre cielenú a dlhodobú podporu erekcie, špeciálne „adresovanú“ pre mužov nad 50 rokov.

Verím ale, že rovnako dobrú prácu vykoná aj u mladších plnoletých mužov.

Pretože je Proerecta Long novinkou na trhu, na ďalšie skúsenosti a hodnotenia si ešte niekoľko týždňov počkáme. Avšak ako prvý recenzent výrobok vrelo odporúčam.

Nižšie nájdete časté otázky, ktoré sa muži na adresu látok na podporu erekcie pýtajú najčastejšie.

Ďakujem redakcii za možnosť zoznámiť sa s ním a overiť na sebe pozitívne účinky.[/su_testimonial]

 

Proerecta Long – často kladené otázky pred nákupom

Koľko stojí poštovné?

 • Koľko stojí poštovné?
 • Slovenská pošta – 2 €
 • SPS kuriér – Slovak Parcel Service – 2 €
 • Zásielkovňa – 2 €

 

Ako dlho trvá doručenie?

Balík dorazí do 2 dní od objednávky. Zásielka je zabalená a odoslaná hneď druhý deň od prijatia objednávky.

 

Aké sú spôsoby doručenia?

Produkt možno vyzdvihnúť osobne, nechať poslať Slovenskou poštou, kuriérom GLS alebo poslať do Zásielkovne v mieste vášho bydliska.

 

Je balenie diskrétne?

Áno. Biela bublinková obálka bez reklám iba s menom adresáta a odosielateľom eMarkest, s.r.o.

 

Je Proerecta bezpečná? Existujú nejaké vedlajšie účinky?

Nie.

 

Ako sa Proerecta Long užíva?

Užívajú sa 2 tobolky denne.

Etiketa čas užívania nešpecifikuje. Odporúčame užívať jednu ráno a druhú večer. Vždy zapite pohárom čistej vody.

 

Kedy sa prejavia účinky Proerecty?

Užívanie musí prebiehať aspoň mesiac. Prvé účinky na tvrdosť a trvácnosť erekcie sa prejavia najskôr po prvom týždni.

 

Poskytuje predajca garanciu vrátenia peňazí?

Áno.

 

Obsahuje Proerecta nejaké alergény?

Obsahuje extrakty z bylín, takže pokiaľ na niektorú z týchto rastlín máte alergiu, reakcia sa ojedinele môže prejaviť.

Žiadna zo zložiek ale nepatrí medzi bežne rozšírené alergény, takže riziko je minimálne.

 

Je Proerecta prírodná?

Obsahuje bylinné extrakty a je obohatená aminokyselinami a koenzýmom Q10.

Podľa zákona teda nemožno tvrdiť, že je prírodná, ale skôr ide o „bylinné zloženie s prídavkom aminokyselín a koenzýmu Q10“.

 

Možno Proerectu Long kombinovať s inými doplnkami na erekciu?

Výrobca to neodporúča, pretože nemôže tušiť, s čím plánujete Proerectu kombinovať.

Odporúčanie teda znie nekombinovať s inými doplnkami či priamo liekmi na erekciu.

 

Koľko dávok obsahuje jedno balenie?

 • 1 balenie obsahuje 30 denných dávok.
 • 1 denná dávka sú 2 tobolky.

 

Existuje zľavový kupón či kód?

Áno, existuje. Jednak zľavové kupóny dostanete vždy s prvým nákupom, takže každý ďalší bude lacnejší.

Vyskúšajte aj zľavový kód longlacnejsie.

Kódy vždy zadávajte do príslušného políčka v objednávkovom formulári.

 

Kde odporúčate Proerectu Long kúpiť, aby som dostal originál?

Vždy na adrese oficiálneho e-shopu.

 

Dá sa Proerecta kúpiť v lekárni?

Nedá. A pokiaľ by sa do lekární dostala, celkom určite si naúčtujú stovky korún ako maržu.

Tento a podobné výrobky odporúčame nakupovať vždy výhradne cez e-shop.

 

Pre koho je Proerecta určená?

Primárne pre mužov okolo 50 rokov, medzi ktorých patrím aj ja.

Neurobíte ale nič zlé, ak ju začnete užívať aj skôr v rámci prevencie pred zhoršovaním a slabnutím erekcie.

Pokiaľ hľadáte okamžitú vzpruhu erekcie, redakčne odporúčame pôvodnú Proerectu Klasik, ktorá účinkuje do 45 minút.

 

Zoženiem Proerectu Long cez nákupný portál Heuréka.sk?

Zatiaľ nie a myslím, že ani v budúcnosti. Opakujem, že najlepšiu istotu máte vždy na oficiálnom e-shope.

 

Obsahuje balenie Proerecty aj príbalový leták?

Balenie obsahuje informačný letáčik a zľavy na ďalšie nákupy.

 

ZAUJÍMAVOSŤ

Proerecta Long je sestra pôvodnej Proerecty Klasik. Na trh prichádza po 2 rokoch úspešného predaja predošlej verzie.

Zameriava sa na iné „publikum“, a to na mužov, ktorí budú erekciu posilňovať dlhodobo aspoň niekoľko týždňov.

>> VIETE, ŽE PROERECTU MÔŽETE SLEDOVAŤ AJ NA INSTAGRAME?

 

HORÚCE ZÁKULISNÉ INFORMÁCIE

Výrobca na trh uviedol ďalší, tretí produkt. Ide o drink s extra rýchlym nástupom účinku.

Či pôjde o revolúciu v podpore erekcie a nápoj vytlačí klasické tablety z trhu už vieme. KLIKNITE a prečítajte si podrobnú recenziu prvého drinku pre podporu erekcie v Čechách a na Slovensku.

recenze Proerecta Long

 

Rate this post
Hodnotenie Proerecta LONG 19,75 €
 • Účinok - 100%
  100%
 • Rýchlosť nástupu - 50%
  50%
 • Oddialenie ejakulácie - 33%
  33%
 • Predĺženie súlože - 80%
  80%
 • Bezpečnosť - 100%
  100%
 • Cena - 100%
  100%
 • Kvalita a spokojnosť - 100%
  100%
 • Posilnenie libida - 100%
  100%
83%

Moja skvelá skúsenosť s Proerectou LONG

Nedá sa hľadať nedostatky tam, kde nie sú. Skvelý produkt pre cielenú a dlhodobú podporu erekcie, špeciálne pre mužov nad 50 rokov.

Ako úplne prvý slovenský recenzent výrobok vrelo odporúčam.

Pros

 • znamenitá podpora erekcie (u mňa po prvom týždni)
 • opakovaná súlož aj po vyvrcholení
 • žiadne nežiadúce účinky
 • dôveryhodná česká značka Proerecta
 • rýchle a diskrétne dodanie
 • garancia vrátenia peňazí pri akejkoľvek námietke či nespokojnosti
 • cena ďaleko pod priemerom
 • zľavový kód na 10 %: shotlacnejsie

Cons

 • účinok sa cca 2 týždne po vysadení stratí (na toto sa ale pripravte pri všetkých podobných látkach, takže to nie je ani tak nevýhoda, ako skôr štandardná vlastnosť
 • 2 tabletky sa mi zdajú zbytočné a výrobca mohol dávku napchať aj do jednej tobolky, aby na ňu človek nemusel myslieť od rána do večera