Proerecta FERTIL pre podporu mužskej plodnosti: Podrobné účinky, zloženie a cenník

Proerecta FERTIL je prírodný doplnok stravy pre podporu mužskej plodnosti. Je určený pro mužov, ktorí plánujú dieťa a snažia sa dostať svoje spermie do čo najlepšej kondície pre oplodnenie partnerky. Rovnako tak je výborný pre starších otcov, ktorí už deti majú, ale chcú ďalšie a kvôli vyššiemu veku sa boja, aby nedošlo ku komplikáciám.

Proerectu FERTIL zoženiete bez predpisu. Najvýhodnejšie vždy cez oficiálny e-shop Proerecta.com. Značke Proerecta fandíme vďaka výborným skúsenostiam s jej ostatnými produktmi.

Článok vám poradí:

 • kedy je vhodné Proerectu FERTIL užívať,
 • ako presne podporuje mužskú plodnosť,
 • aké prospešné zložky podporujúce plodnosť obsahuje,
 • ako sa užíva a kto pre koho nie je vhodná,
 • a kde ju nakúpiť vždy najlacnejšie aj so zľavou.

Proerecta FERTIL

 

Pre ktorých mužov je Proerecta FERTIL vhodná?

proerecta fertil

Obecne pre každého plnoletého muža, ktorý plánuje počať dieťa. Existujú ale rôzne skupiny budúcich otcov. Vzorových užívateľov FERTILu sme preto zoradili do 4 hlavných skupín.

 

Muži, ktorí sa chystajú na prvé dieťa

Proerecta FERTIL pre plodných mužov

Isto sa na svoje prvé dieťa chcete čo najzodpovednejšie pripraviť. Dieťa sa bude vyvíjať z vašej víťaznej spermie, preto je na vás, aby táto spermia bola čo najsilnejšia, najrýchlejšia a najkvalitnejšia.

Zdravá spermia zabezpečí, že sa z nej vyvinie zdravé dieťa, ktoré bude správne rásť. Iste po takom dieťati túžite aj s partnerkou. FERTIL túto šancu zvyšuje na maximum.

FERTIL začnite užívať 3 mesiace, najmenej však 1 mesiac pred plánovaným oplodnením.

Ešte predtým vám ale odporúčame vyšetrenie spermiogram u sexuológa a partnerke gynekologické vyšetrenie plodnosti.

Spermiogram zistí, v akej kvalite a množstve semenníky produkujú spermie a či vôbec potrebujete užívať doplnok pre ich posilnenie. Gynekológ zistí, či je partnerka reprodukčne zdravá a či je schopná dieťa vynosiť a porodiť. Tieto vyšetrenia by ste mali obaja podstúpiť či už sa pre FERTIL rozhodnete alebo nie. Poskytnú tie najpresnejšie informácie.

 

Muži, ktorým sa dlhšiu dobu nedarí počať dieťa

Proerecta FERTIL pre podporu plodnosti

Aj tu môže byť chyba na strane muža, ktorého spermie nie sú dosť silné, rýchle alebo pohyblivé pre dosiahnutie vajíčka. To ale dokáže zistiť iba sexuológ, takže vám za ním odporúčame zájsť.

FERTIL zvyšuje množstvo a kvalitu spermií, takže zvyšuje šance, že sa spermie konečne vzchopia, dosiahnu vajíčko a uchytia sa v ňom.

Aj v tomto prípade odporúčame gynekologické vyšetrenie aj vašim partnerkám, či nie je problém s plodnosťou na ich strane. Pokiaľ ale budú zdravé, pokojne sa spoľahnite na FERTIL. Vhodná doba užívania sú pre vás aspoň 3 mesiace, než sa semenníky spamätajú a začnú produkovať dostatok spermií.

 

Muži, ktorým sexuológ potvrdil slabé a pomalé spermie, alebo ich majú málo

Proerecta FERTIL pri slabej plodnosti

Títo muži už u lekára boli. Pokiaľ k nim patríte, dodržujte všetky odporúčania, ktoré vám sexuológ dal. Jedným z nich bola určite zdravá, pestrá a čerstvá strava s dostatkom zinku, selénu, horčíka či bóru. Jedzte preto zdravo.

FERTIL je doplnok stravy, ktorý tieto dôležité látky obsahuje. Jeho užívaním tak zvýšite ich príjem a to aj pokiaľ by v strave práve chýbali. V otázke stravy sa logicky nemôžete spoliehať iba na FERTIL a inak jesť nezdravo a nedostatočne.

Spoločne so stravou ale FERTIL rýchlejšie a výdatnejšie zásobí semenníky potrebnými živinami a o to rýchlejšie sa vám podarí počať dieťatko.

 

Skúsení otcovia, ktorí sa chystajú na ďalšie dieťa

Proerecta FERTIL pre starších mužov

Tu ide hlavne o starších mužov, ktorí už deti mali, vychovali ich a možno už sa aj odsťahovali. Na Slovensku ale máme mnohých otcov, ktorým sa s prvými potomkami lúčilo ťažko a chceli by ďalšie.

Vyšší vek (nad 40 rokov) ale oslabuje funkcie semenníkov. Tie tak produkujú menej spermií v nižšej kvalite, a zároveň menej testosterónu.

Aby ste mal istotu, že splodíte zdravé a vitálne dieťa aj keď máte už cez 40 alebo 50, Proerecta FERTIL je pre vás veľmi vhodnou a zodpovednou voľbou.

proerecta fertil

Kliknite na tlačidlo nižšie, vyberte si počet balení a podľa návodu zadajte kód proerecta10 pre zľavu 10% z celého nákupu.

 

Čo presne je doplnok Proerecta FERTIL?

FERTIL je voľne dostupný doplnok výživy vo forme toboliek (prášok v stráviteľnom celulózovom obale). Obsahuje 16 účinných zložiek namiešaných pre cielenú a bezpečnú podporu mužskej plodnosti (fertility).

Pri dlhodobom užívaní pôsobí hlavne na dostatočnú výživu semenníkov, ktoré tak vďaka spektru prospešných živín produkujú viac spermií a mužského hormónu testosterónu.

Plný účinok sa dostavuje do 1 až 3 mesiacov. To je zároveň vhodná doba, po ktorej by ste sa mal začať snažiť oplodniť partnerku. Po vysadení FERTILu účinky pozvoľne klesajú, až sa plodnosť po cca. mesiaci vráti do pôvodného stavu.

Majte preto istotu, že sa o počatie snažíte buď behom, alebo veľmi krátko po vysadení Proerecty FERTIL.

 

Hlavné účinky Proerecty FERTIL

Hlavným účinkom je podpora mužskej plodnosti. FERTIL stimuluje produkciu spermií a testosterónu.

Silné, rýchle a zdravé spermie majú najväčšiu šancu dosiahnuť vajíčko, uhniezdiť sa v ňom a začať sa premieňať na embryo. Z neho sa následne vyvinie silné a zdravé bábätko. Zdravie spermie je tak plne zodpovedné za zdravie budúceho dieťaťa a v rukách ho máte práve vy ako otec.

Dostatočná hladina testosterónu udržuje vaše semenníky v dobrej kondícii a pripraví ich na zvýšenú záťaž v podobe zvýšenej produkcie spermií.

Vďaka FERTILu tak možno jednoducho, bezpečne, a hlavne prirodzene povzbudiť mužskú plodnosť. FERTIL je nenávykový, bezpečný a nepotrebujete na neho lekársky predpis. Dopĺňa jedálniček tak, aby semenníkom nič nechýbalo a mohli sa naplno „sústrediť“ na produkciu kvalitných spermií.

Proerecta FERTIL, etiketa

Etiketa s dávkovaním a zložením. Na spodku dátum spotreby a výrobná šarža.

 

Pre koho nie je FERTIL vhodný?

Ako všetky doplnky nie je vhodný pre neplnoletých chlapcov. Pre nich sú doplnky pre podporu plodnosti prakticky zbytočné, pretože stále pohlavne zrejú, a zatiaľ nemôžu tušiť, či ich plodnosť bude oslabená alebo nie.

Pokiaľ ste muž pod 21 rokov, doplnky stravy nepotrebujete. Počkajte si, kým sa reálne nejaký problém prejaví, alebo pokiaľ vás lekár upozorní, že je vaša tvorba spermií (spermatogenéza) alebo hladina testosterónu príliš nízka. Slúži na to vyšetrenie spermiogram. Hladina testosterónu sa meria z krvi.

Pokiaľ máte alergie alebo potravinové intolerancie, pozrite sa na podrobné zloženie FERTILu nižšie. Obsahuje rastlinné látky (výťažok z Vitánie snodárnej – ashwagandy), takže sa vo veľmi ojedinelých prípadoch môže objaviť alergická reakcia. Riziko je mizivé, pretože v jednej dávke je týchto látok iba malé množstvo.

Doplnok je úplne nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a ženy obecne. Toto odporúčanie sa týka všetkých doplnkov stravy a nie len FERTILu.

Proerecta FERTIL, 1 balenie

1 balenie obsahuje 60 toboliek a je určené na 30 dní užívania po 2 toboľkách denne.

 

Dávkovanie a užívanie FERTILu

Denná dávka FERTILu sú 2 drobné toboľky. Užívajte ich po jedle, ideálne večer po večeri, aby mohli semenníky vyživovať behom noci a zvyšovať tak produkciu spermií a testosterónu. Dávku zapíjajte čistou vodou.

Prečo FERTIL užívať práve po jedle? Obsahuje totiž niektoré vitamíny (konkrétne D a E), ktoré sú rozpustné práve v tukoch. Bez príjmu tuku by ich telo nevstrebalo, nevyužilo a vylúčilo bez úžitku.

Preto dbajte na to, aby vaša večera obsahovala zdroj tuku, napríklad maslo či masť alebo zdravé rastlinné tuky. Pozor na stužené rastlinné margaríny a rôzne náhrady, ktoré sú zdraviu škodlivé.

Minimálna odporúčaná doba užívania je 1 mesiac. Za túto dobu správne živené semenníky zvýšia produkciu spermií a testosterónu.

Ideálna doba užívania sú 3 mesiace pred pokusmi o oplodnenie partnerky. Objednajte si FERTIL dnes a za 3 mesiace začnite súložiť bez ochrany. Samozrejmosťou je vysadenie akejkoľvek antikoncepcie zo strany partnerky.

Proerecta FERTIL dávkovanie a užívanie

Vľavo denná dávka (2 toboľky), vpravo sypký obsah jednej toboľky

 

Kompletné zloženie Proerecta FERTIL a etiketa

Zloženie je bezpečné, kvalitné, veľmi pestré a zložky spĺňajú tie účinky, ktoré FERTIL sľubuje. Podrobné účinky zložiek nájdete na stránkach českej Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI, ktorá vytvára a povoľuje použitie týchto zdravotných a výživových tvrdení.

Účinky FERTILu si tak môžete vopred overiť na stránke štátneho úradu, konkrétne v sekcii Vodítek k problematice zdravotních a výživových tvrzení. Nájdete tam aj iné zložky a látky s kompletným výpisom odsúhlasených účinkov. Nákupom produktov, ktoré sa riadia povolenými tvrdeniami, získavate istotu, ze budú skutočne účinkovať a ich sľuby sie sú iba reklama ani nafúknuté polopravdy.

Proerecta FERTIL obsahuje až 16 (!!) účinných zložiek, čo je v porovnaní s konkurenciou skutočne unikát. Výrobca do drobných toboliek doslova „napchal, čo sa dalo“.

Zložka: Množstvo v dennej dávke (2 toboľky): Percento dennej odporúčanej dávky:
Extrakt z ashwagandy (Vitánia snodárna) 500 mg denná dávka nie je stanovená
L-karnitín 400 mg denná dávka nie je stanovená
Koenzým Q10 90 mg denná dávka nie je stanovená
Vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg 100 %
Vitamín B3 (niacín) 16 mg 100 %
Vitamín E (tokoferol) 12 mg 100 %
Zinok 10 mg 100 %
Kyselina pantothenová 6 mg 100 %
Vitamín B6 (pyridoxín) 1,4 mg 100 %
Vitamín B2 (riboflavín) 1,4 mg 100 %
Vitamín B1 (thiamín) 1,1 mg 100 %
Kyselina listová 200 μg 100 %
Selén 55 μg 100 %
Vitamín H (biotín) 50 μg 100 %
Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 μg 500 %
Vitamín B12 (kobalamín) 2,5 μg 100 %

Tabuľka všetkých zložiek Proerecty FERTIL pre podporu mužskej plodnosti.

 

Cenník, najvýhodnejší nákup Proerecta FERTIL a zľavový kód

Ako uplatniť zľavový kód?

Cenu v porovnaní s podobnými výrobkami hodnotíme ako „fajn priemer“. Za svoje peniaze dostávate skutočne dôkladne namiešaný doplnok pre podporu plodnosti muža.

Pre dosiahnutie cieľa vám stačia 3 balenia na 3 mesiace užívania. Po tejto dobe budete dokonale pripravený splodiť dieťa. Ďalšie investície tak nebudú potrebné.

Proerecta FERTIL Cena / cena za balenie: Cena s kódom proerecta10:
1 balenie na mesiac 27,99 € 25,19 €
2+1 balení ZADARMO na 3 mesiace (odporúčame) 54,90 / 18,30 € 49,41 / 16,47 €
4 balenia na 4 mesiace 79 / 19,75 € 71,10 / 17,75 €

Cenník Proerecta FERTIL platný od decembra 2021.

ZĽAVA PRE VERNÝCH ČITATEĽOV: Ušetrite ďalších 10% z celého nákupu doplnkov Proerecta. V objednávkovom formulári zadajte kód proerecta10 (viď obrázok) a automaticky sa vám odčíta 10% z celkovej ceny objednávky. Platí na všetky produkty.

Proerecta FERTIL, zľavový kód

Kliknite na tlačidlo nižšie, vyberte si počet balení a podľa návodu zadajte kód proerecta10 pre zľavu 10% z celého nákupu.

 

Zákaznícke skúsenosti a hodnotenie

Proerecta FERTIL je na trhu nová a predáva sa od 25.11.2021. Zatiaľ sme teda nedohľadali žiadne ohlasy ani recenzie. Situáciu ale pravidelne monitorujeme a reakcie zákazníkov doplníme hneď, ako to bude možné.

Doplnky Proerecta ale majú vždy len tie najlepšie hodnotenia, čo môžete vidieť v reakciách na stránke e-shopu. Do FERTILU tak vkladáme nádej, že kvalita, účinky a férová cena zostanú bez zmien 🙂

 

Zdá sa vám, že pre vás Proerecta FERTIL nie je to pravé? Tu sú ďalšie výrobky značky Proerecta

Pokiaľ ste zistil, že vaším cieľom nie je podpora plodnosti, dovoľte nám predstaviť vám aj ďalšie výrobky značky Proerecta a všetky ich prospešné účinky.

Produkt: Foto: Účinky a vlastnosti:
Proerecta KLASIK Proerecta KLASIK pro podporu erekce
 • toboľky pre občasnú podporu erekcie do 45 minút
 • 12 rastlinných toboliek
 • pre plnoletých mužov
Proerecta SHOT proerecta shot
 • nápoj pre okamžitú podporu erekcie do 30 minút
 • 1 dávka pre občasné SOS použitie
 • pre plnoletých mužov
Proerecta LONG Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu
 • toboľky pre dluhodobú podporu erekcie, tvorby testosterónu a zvýšenie erotického libida
 • 30 dávok v balení pre dlhodobé užívanie
 • pre plnoletých mužov
Proerecta PROSTATE Proerecta PROSTATE
 • toboľky pre ochranu zdravia a kondície prostaty, mechúra a močových ciest
 • 60 dávok v balení pre dlhodobé užívanie
 • pre zrelých mužov nad 40. rokov s problematickou prostatou
Proerecta WOMEN Proerecta WOMEN
 • toboľky pre uchovanie hormonálnej rovnováhy, zmiernenie negatívnych prejavov menopauzy, navodenie menštruačného a menopauzálneho komfortu, zvýšenie libida, podporu plodnosti a sexuálneho uspokojenia
 • 30 dávok v balení pre dlhodobé užívanie
 • pre dospelé ženy s nepravidelnou a problematickou menštruáciou alebo nepríjemnou menopauzou

 

Často kladené otázky: Čo je dobré vedieť pred nákupom Proerecty FERTIL?

Aký je hlavný účinok Proerecty FERTIL?
Hlavným účinkom je prirodzená a bezpečná podpora mužskej plodnosti. FERTIL vyživuje semenníky, ktoré tak produkujú viac silných, zdravých a pohyblivých spermií.

Zároveň FERTIL stimuluje produkciu vlastného testosterónu, ktorý je rovnako nevyhnutný pre správnu výrobu spermií.

Ako Proerecta FERTIL zvyšuje mužskú plodnosť?
Zloženie obsahuje extrakt z prospešnej Ashwagandy (Vitánia snodárna), ktorá udržuje a stimuluje prirodzené funkcie semenníkov. Tie produkujú spermie a testosterón.

Dostatočná hladina testosterónu je potrebná pre funkciu semenníkov a tvorbu spermií. Obsiahnuté minerály, aminokyseliny a vitamíny semenníky vyživujú a dopĺňajú látky, z ktorých zdravý semenník dokáže vyrobiť zdravú spermiu.

Laicky možno Proerectu FERTIL nazvať ako výživa pre semenníky, pretože iba vďaka týmto špecifickým živinám dokážu vyrábať spermie a udržiavať tak plodnosť muža na maxime.

Po akej dobe s FERTILom dosiahnem svoju maximálnu plodnosť?
Plodnosť logicky nemôže „vystreliť“ zo dňa na deň a semenníky potrebujú správny jedálniček dlhodobo. Dôležité je tiež to, čo jete.

Obecne možno ale zlepšenie stavu a množstva spermií očakávať po 1 až 3 mesiacoch pravidelného užívania.

Ako vlastne spoznám, že mi FERTIL skutočne podporil plodnosť?
Jednoznačným dôkazom je oplodnenie partnerky. Zlepšenie kvality spermií odhalí aj vyšetrení spermiogram, ktoré vykonáva sexuológ.
Čo pokiaľ ani cez užívanie FERTILu neoplodním partnerku?
Chyba nemusí byť nutne na vašej strane. Pokiaľ dlhodobo neuspejete, je vhodné, aby za gynekológom šla aj vaša partnerka. Poruchy plodnosti u žien sú veľmi časté, takže aj keď budete plodný „na maximum“, ešte nie je vyhraté. Aj žena musí byť plodná, aby mohla otehotnieť.
Musím FERTIL užívať po celý život?
Nie je potrebné, pretože o dieťa sa tiež neusilujete celý život.

FERTIL tak odporúčame užívať iba pred snahou o oplodnenie partnerky kedykoľvek behom plodnej časti života.

Je Proerecta FERTIL liekom proti neplodnosti (infertilite, sterilite)?
Nie. Proerecta FERTIL je voľne predajný doplnok stravy. Dopĺňa do semenníkov živiny a látky, ktoré môžu v bežnom jedálničku chýbať alebo je ich v ňom príliš málo (vitamíny, minerály, aminokyseliny, extrakt z rastlín pre podporu plodnosti).

Proerecta FERTIL tak nemá liečivé účinky. Nevylieči neplodnosť, kedy semenníky nefungujú správne a nevylieči ani choroby či úrazy, ktoré neplodnosť spôsobili.

Proerecta FERTIL tak nespraví z neplodného muža plodného, ale „iba“ podporí a zvýši plodnosť v prípade, že je oslabená a dlhšiu dobu sa vám nedarí oplodniť partnerku.

Potrebujem na FERTIL lekársky predpis?
Nie, Proerecta FERTIL je voľne dostupná pre plnoletých mužov bez predpisu. Lekár vám ale tento alebo podobný doplnok môže odporúčať v rámci spestrenia výživy pre cielenú podporu plodnosti. Nie však ako liek.
Ako sa FERTIL užíva a dávkuje?
Denne sa užívajú 2 toboľky zapité čistou vodou. Ideálne po jedle, pretože niektoré zo zložiek sú rozpustné v tukoch. Myslite teda na dostatok tuku v strave, samozrejme zdravé tuky ako je maslo a nestužené rastlinné oleje.
Ako dlho mi vydrží balenie FERTILu a koľko si ich mám objednať?
1 balenie obsahuje 60 toboliek, čo je 30 denných dávok po 2 toboľky. Balenie vydrží mesiac.

Odporúčaná doba užívania je 1 až 3 mesiace, a teda 1 až 3 balenia Nákup 3 balení vychádza zároveň najlacnejšie.

Je vhodné s FERTILom zapojiť aj nejaké ďalšie zmeny životosprávy pre zvýšenie plodnosti?
Určite áno, pretože životospráva v najvyššej miere ovplyvňuje plodnosť a kvalitu spermií.

Vhodná je zdravá strava, šport a pohyb, dostatok odpočinku a zbavenie sa škodlivých zlozvykov.

Komu sa užívanie FERTILu odporúča?
Mužom, ktorí sa chystajú na prvé dieťa, mužom, ktorým sa dlhšiu dobu nedarí oplodniť partnerku, a zároveň mužom, ktorí už deti majú, ale snažia sa o ďalšie a chcú istotu, že všetko prebehne bez väčších komplikácií z ich strany.
Pôsobí Proerecta FERTIL aj na podporu ženskej plodnosti??
Ženská plodnosť závisí od stavu maternice a vajíčok. Tie potrebujú iné špecifické zložky, ktoré FERTIL neobsahuje. FERTIL je určený pre mužov.

Pre podporu ženskej plodnosti môžeme vďaka skvelej skúsenosti odporučiť toboľky Proerecta WOMEN so zložením namiešaným špecificky pre ženy.

Komu sa Proerecta FERTIL neodporúča?
Neplnoletým mužom, mužom, ktorí nemajú potvrdenú zníženú kvalitu spermií, mužom s alergiou či neznášanlivosťou na niektoré zložky (viď zloženie), ďalej potom obecne ženám.
Má zmysel užívať FERTIL v mladom veku okolo 20tich rokov?
Pokiaľ dochádza k problému s oplodnením partnerky, je rozumné zájsť na spermiogram, ktorý zistí kvalitu spermií. Pokiaľ lekár zistí, že spermie nie sú kvalitné, FERTIL má zmysel.

U inak zdravých mladých mužov nemá ani FERTIL, ani iné podobné doplnky zmysel užívať.

Mám FERTIL užívať v seniorskom veku okolo 60 rokov?
Pokiaľ sa niektorý muž snaží počať dieťa aj vo vyššom veku, FERTIL má zmysel užívať. Keďže je ale záujem o dieťa u starších mužov veľmi ojedinelý a ďalšie dieťa obvykle „na staré kolená“ nechcú, FERTIL užívať nepotrebujú.

Pre podporu erekcie, libida a hladiny testosterónu vo vyššom veku odporúčame skôr produkt Proerecta LONG.

Čo pokiaľ zabudnem užiť dennú dávku?
Vynechanie jednej dávky nie je problém. Dávajte ale pozor, aby sa vynechanie neopakovalo a semenníky dostávali svoju „potravu“ pravidelne.
Kde Proerectu FERTIL kúpim najlacnejšie?
Vždy na oficiálnom e-shope Proerecta.com, kde máte zároveň možnosť výrobok reklamovať v prípade nespokojnosti.

Iní obchodníci, ktorí výrobok iba prepredávajú, takú možnosť neponúkajú.

Existuje zľavový kód či kupón na Proerectu FERTIL?
V objednávke ktoréhokoľvek produktu Proerecta použite kód proerecta10. Ušetríte 10% z ceny každého nákupu.

Zároveň sa prihláste k odberu newsletteru, v ktorom budete dostávať ďalšie zľavy a akcie (Black friday, Vianoce, výpredaje, špeciálne akcie a pod.).

Za ako dlho mi FERTIL doručia?
Proerecta doručuje balíčky diskrétne do 48 hodín, takže prakticky ihneď môžete ťažiť z prospešných účinkov a cielene podporiť plodnosť.
Môžem Proerectu FERTIL kúpiť osobne v lekárni či predajni?
Ojedinele možno zohnať FERTIL a ďalšie produkty Proerecta aj v lekárňach. Tie však účtujú vlastnú maržu, čím sa nákup predražuje aj o desiatky eur, a navyše lekáreň či tretia predajná strana nemusí uznávať reklamácie ani vracať peniaze.

Najlacnejšie a najbezpečnejšie vždy nakúpite cez oficiálny eshop Proerecta.com.

Ponúka značka Proerecta nejakú garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti?
Áno. Predajca sa na nič nepýta a nepátra po dôvodoch vrátenia. Nespotrebované balenia pošlite na adresu predajcu (eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 13000 Praha 3, ČR). Po prijatí vám bude plná čiastka vrátená na bankový účet, takže jeho číslo nezabudnite pripojiť ku vrátenej zásielke.
Čo mám robiť teraz?
Teraz kliknite na tlačidlo nižšie a objednajte si aspoň 1, ideálne 3 balenia Proerecty FERTIL.

Bezpečne a rýchlo podporíte plodnosť. Navyše nič neriskujete, pretože môžete výrobok kedykoľvek vrátiť bez zbytočných otázok a byrokracie.

proerecta fertil

 

Rate this post
Proerecta FERTIL pre podporu mužskej plodnosti: Základné informácie a hodnotenie
 • Účinky - výborné, podľa očakávania - 90%
  90%
 • Zloženie - čisté a bezpečné - 100%
  100%
 • Užívanie a dávkovanie - nenáročné, max. 3 mesiace - 100%
  100%
 • Cena - dobrá - 75%
  75%
 • Dôveryhodnosť predajcu - overená firma - 100%
  100%
 • Celkový dojem z produktu - výborný - 95%
  95%
93%