Recenzentka Daniela: Proerecta WOMEN bezpečne zlepší vaše sexuálne zdravie a intímnu kondíciu

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Proerecta WOMEN pomáha dospelým ženám zmierniť nepríjemné príznaky spojené so starnutím a menopauzou. Skvalitňuje život všetkým ženám, ktoré sa potýkajú:

 • s oslabeným libidom, kvôli ktorému zo vzťahu mizne intimita, slabne priťažlivosť a partner môže byť dlhodobo sklamaný,
 • so sústavnou únavou a nepríjemnými zmenami nálad, kvôli ktorým nezvládajú bežné denné úlohy, a často sa nechtiac hádajú s partnerom a okolím,
 • majú podozrenie na hormonálnu nerovnováhu, ktorá oslabuje fyzikú aj duśevnú kondíciu,
 • majú nepríjemný, často bolestivý priebeh menštruácie, každý mesiac trpia, prípadne majú silný syndróm PMS, ktorý trvá až 2 táždne do mesiaca,
 • a pre všetky ženy, ktoré potrebujú jedálniček obohatiť o prospešné látky v správnom množstve.

Užitočná a podrobná recenzia Proerecta WOMEN vysvetlí vśetko od zloženia a prospešných účinkov vśetkých zložiek, cez dávkovanie a užívanie až po aktuálny cenník.

Na konci recenzie nájdete zľavový kód na zľavu 10 % z celého nákupu, takže čítajte až do konca 🙂

Proerecta WOMEN

Cena od 14,32 EUR za balenie / 0,47 EUR za dávku (KÚPIŤ)
Zlepšenie libida áno, rapídne
Zmiernenie PMS a príznakov menopauzy áno
Opakovaná súlož a zvýšený záujem o sex áno
Lepšie prekrvenie tela a genitálií áno
Viac energie, lepšia sústredenosť áno
Zloženie bylinné extrakty, vitamíny, minerály

recenzia Proerecta WOMEN

 

Čo je Proerecta WOMEN a prečo ju recenzujeme?

Sme vďační, že si nás český výrobca doplnkov stravy Proerecta vybral pre odborné posúdenie nových toboliek pre ženské intímne zdravie Proerecta WOMEN. V minulosti sme už hodnotili aj výrobky pre mužov – Proerecta LONG, Proerecta SHOT a Proerecta KLASIK a to veľmi úspešne.

Proerecta WOMEN sú bylinné tobolky s pridanými vitamínmi a minerálmi. Na začiatok upozorňujeme, že WOMEN nie je liek, ale doplnok stravy. Organizmus teda obohacuje o prospešné látky, ktoré môžu vyťaženej a zaneprázdnenej zrelej žene chýbať.

Cieľom je hlavne podpora oslabeného libida (s čím má firma dlhoročné skúsenosti a ide o hlavný účinok ich produktov), ďalej vyrovnanie hormonálnej hladiny (ktorá je obzvlášť po 40. roku často kolísavá až nedostatočná), zmiernenie nepríjemných súčastí menštruácie (ktorú zažíva každá žena, ale niektoré potrebujú jednoducho uľaviť od ťažkostí) a zmiernenie príznakov PMS (ktoré štatisticky postihujú až 80 % mladých žien).

Proerecta WOMEN môže užívať každá dospelá žena, pričom „cieľovou skupinou“ je žena nad 40 rokov. U nich sa totiž negatívne príznaky telesných procesov vyskytujú najčastejšie.

Aby sme zistili, ako WOMEN pomáha práve tejto cieľovej skupine, tobolky pre recenziu 2 mesiace užívala externá redaktorka Daniela, 43 rokov, aktuálne pracovníčka na mestskom úrade.

 

Recenzia prospešných bylinných toboliek pre sexuálnu kondíciu a intímne zdravie žien Proerecta WOMEN

externá recenzentka Daniela

Anonymná recenzentka Daniela, 43 rokov, ktorá ako prvá na Slovensku 2 mesiace testovala český doplnok Proerecta WOMEN. Na jej vlastnú žiadosť sme nepoužili žiadne fotografie ani celé meno. 

 

Daniela je aktívna Slovenka v strednom veku s rodinou a záujmami

[su_testimonial name=“Daniela, 43 rokov, pracovníčka mestského úradu a prvá recenzentka Proerecta WOMEN“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Dobrý deň. Ďakujem, že som mala možnosť bezplatne otestovať a zrecenzovať novú Proerectu pre ženy. Som s jej účinkami veľmi spokojná. Ďakujem aj za možnosť hodnotiť anonymne 🙂

Mám 43 rokov a zaćínam sa báť menopauzy a negatív s ňou spojených. Posledné 2 – 3 roky zaćínam mať pocit, že slabnem. Prácu síce zvládam, ale vraciam sa unavená, popoludní varím, upratujem a ledva si v týždni vyhradím 2 hodiny na svoje záujmy. Vtedy športujem. Raz hráme volejbal, inokedy idem na jógu. Na ďalšie aktivity čas a v poslednej dobe ani energiu nemám.

Stravujeme sa s celou rodinou zdravo, máme radi zeleninu aj mäso, s manželom nefajčíme, občas si dáme ku filmu víno. Máme aj deti, ale tie už sú skoro sebestačné a majú svoje záujmy.

Čo sa týka sexu a vzájomnej intimity vo vzťahu, dosť to pokrivkáva. S manželom sme svoji 22 rokov a aj cez to, že ho milujem, sex dávno nie je ako keď sme sa spoznali. Súložíme maximálne 2x za mesiac a to tiež nie vždy. Sex som mala a mám rada. Manžel ale nevydrží tak dlho a už aj ja mám pocit, ako by som strácala tú chuť, potrebu a uspokojenie, ktoré som mala kedysi.

Kvôli týmto dvom problémom som do testovania Proerecta WOMEN išla. Tu je moja úprimná recenzia po 2 mesiacoch. Tobolky som užívala podľa odporúčania každý deň.[/su_testimonial]

 

Prečo Daniela prijala ponuku testovania Proerecta WOMEN?

Túžba po silnejšom libide, potreba prehĺbenia partnerskej príťažlivosti a intimity

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Doplnkov pre ženy s podobným zámerom nie je mnoho a ja vítam túto možnosť.

Po 22 rokoch manželstva sa nám zo vzťahu začala vytrácať intimita a vzájomná príťažlivosť. Samozrejme spolu s manželom stále ešte spíme. Máme sa radi a iba kvôli slabšiemu sexu sa náš vzťah nezrúti.

Uvítala by som ale niečo, čo by ma posilnilo. Niečo, vďaka čomu by som sa na sex viac tešila a tiež si ho lepšie užila. Chcela by som citlivejšiu vagínu, aby bolo vyvrcholenie silné a „búrlivé“ 🙂 Tak by sa mi to páčilo omnoho viac.

Netušila som, že existuje výrobok, ktorý dokáže podporiť práve toto. Ukázalo sa, že áno a čo je lepšie, vďaka môjmu nadšeniu a radosti z lepšieho sexu pookrial aj manžel. Po pár týždňoch (spali sme spolu asi 4x) ma pochválil. Vraj „Takto si ma nevzrušovala už roky, Danka“ 🙂

Vtedy som si uvedomila, že sex nie je len o tej rutine, zvykoch a „búšiť do toho čo to dá“, ale aj o radosti, ktorá musí byť jasne poznať a byť obojstranná. To sa nám presne podarilo vo veľkej miere vďaka Proerecta WOMEN.[/su_testimonial]

Kliknite a dostanete sa do e-shopu Proerecta.com k podrobným účinkom a objednávkovému formuláru.

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

POZNÁMKA REDAKCIE: Prečo vlastne klesá ženské libido?

Príčin je celá rada a väčšina z nich sa v živote ženy bežne vyskytne. Nezdravá životospráva (žiadny pohyb, tučná a presladená strava, fajčenie a alkohol).

Libido oslabí aj hormonálna antikoncepcia, ktorá je u Sloveniek úplne bežná. Negatívny psychický stav (úzkosti, nízke sebavedomie, depresie, smútok, pocity vyhorenia), neznesiteľné prejavy menštruácie. Samostatnou kapitolou sú choroby (problémy štítnej žľazy, choroby nadobličiek, hysterektómia a ďalšie).

Príčinu je často ťažké sama zistiť, navyše sa príčiny často vyskytujú a oslabujú libido vzájomne.

Doplnenie energie, každodenná podpora sústredenosti a bdelosti

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Druhou vecou, ktorú som s Proerectou potrebovala vyriešiť, bola sústavná únava. Kvôli nej mám skoro denne náladu pod psa.

Spím rada, spím dostatočne dlho (22:00 – 6:20), pred spaním sa neprejedám ani nepijem alkohol, 2x týždenne športujem a snažím sa s rodinou žiť zdravo.

Niekedy skutočne padám po práci do postele aj keď nie sú ani 4 hodiny poobede. Kamarátky toto vyčerpanie pripisovali starnutiu a tiež ako súčasť premenopauzy (doba pred úplnou stratou menštruácie – menopauza, ktorá se objavuje už behom plodnej a produktívnej časti života, pozn. red.).

Žiadnymi chorobami netrpím, preto ma táto sústavná únava dosť otravuje. Vraj: „Máš sa na čo tešiť, Danka. Bude horšie!“ vraveli moje staršie kamarátky. Dnes viem, že horšie byť nemusí.

A zlepšenia som sa dočkala. Žijeme zdravo, takže som žiadne zmeny nepodnikala a Proerecta mi aj tak pomohla. Môžem len odporúčať všetkým ženám, ktoré potrebujú spoľahlivú silu zvládať svoje denné úlohy a zodpovednosti starať sa o rodinu.[/su_testimonial]

Kliknite a dostanete sa do e-shopu Proerecta.com k podrobným účinkom a objednávkovému formuláru.

 

POZNÁMKA REDAKCIE: Prečo sú staršie ženy sústavne unavené, aj keď  na to zdanlivo nie je dôvod?

Únava a pocity sústavného vyčerpania sú u žien pred a v menopauze úplne bežné. Bohužiaľ ich mnohé ženy vnímajú ako súčasť týchto dejov, s ktorými sa nedá nič robiť, ale nie je to pravda.

Únava často prichádza kvôli nedostatku pohybu a fyzickej záťaže. Myslite preto na šport aj keď sa vám do neho práve nechce. Pomôže vám.

Ďalšou príčinou je jedálniček. Ženy milujú sladké a tučné potraviny a nápoje, ktorými si jednak (nesprávne) snažia doplniť energiu, a zároveň zajedajú stres, smútok a frustráciu. Tieto nezdravé potraviny telo vyčerpávajú a odtiaľ tá neznesiteľná únava, často už v mladom veku.

S takou stravou telu chýbajú základné vitamíny a minerály, a presne kvôli tomu ich nájdete v Proerecta WOMEN. Doplňte ich jednoducho, bezpečne a v dostatočnom množstve.

 

Pre koho je Proerecta WOMEN určená?

Primárne ide o tobolky pre podporu ženského libida a hormonálnej rovnováhy. Slabnú kvôli pomaly prichádzajúcej menopauze (okolo 45 až 55 rokov), ale aj kedykoľvek inokedy behom života. Pokiaľ má žena znížený záujem o sex, je často unavená a náladová, čo sú stavy, ktoré myšlienky a záujem o sex oslabujú. WOMEN je ten správny výrobok. 

Rastliny pomáhajú optimalizovať hormonálnu hladinu. Pomáhajú lepšie zvládnuť menštruáciu a jej nepríjemné súčasti (bolesti hlavy, náladovosť, kŕče v brušku a maternici a podobne). Navodzujú menštruačný komfort.

Typickým zákazníkom je žena nad 40 rokov, ktorá na sebe začína pociťovať oslabenie tela a mysli a snaží sa týmto zmenám predchádzať. Vďaka prospešnému zloženiu je WOMEN vhodný ako pre mladšie, tak aj pre staršie ženy. Vždy je priestor dopĺňať prospešné látky v ktoromkoľvek veku.

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Účinky Proerecta WOMEN po prvom mesiaci podľa Daniely

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]S účinkami som perfektne spokojná, nemám čo vytknúť. Užívala som 2 mesiace, pričom naplno som si pozitívny efekt všimla po prvom mesiaci. 

Čo sa týka zvýšeného libida a lepšieho prekrvenia tela, to som spoľahlivo poznala podľa toho, že už v práci som sa tešila na večer na manžela. Nebola som tak unavená a čakala, kým si s manželom ľahneme do postele.

Napadali ma „hriešne myšlienky“, robila som veci, na ktoré som skoro zabudla a manžel iba pozeral s vyvalenými očami. Najskôr sexy tanček, potom predohra a vôbec som nemyslela iba na seba. Bolo to krásne, intenzívne a o dosť dlhšie, než inokedy.

Proerecta určite pomáha prekrviť telo vrátane intímnej oblasti. Manželove dotyky som cítila omnoho intenzívnejšie, uspokojenie bolo silné. Keď do mňa vnikol, detailne som cítila každý jeho milimeter.

Všetko bolo omnoho citlivejšie, výraznejšie a silnejšie. A všetko to prišlo po pár dňoch užívania „tak nejak samo od seba“. Na percentá nedokážem zrátať, o koľko sa mi libido zvýšilo, ale zvýšilo sa a to je pre nás najdôležitejšie. 

Lepšie prekrvenie som si uvedomila aj na tom, že ma toľko neoziabali nohy a ruky, ktoré inak mávam studené aj v lete. Ale to je len taký hrejivý bonus navyše.

Behom celých 2 mesiacov a pár týždňov po vysadení som sa zároveň cítila silnejšie a menej unaveno. Nie som chemik, aby som dokázala popísať, ako presne tieto toboľky fungujú, ale mám omnoho viac energie, lepší pocit zo seba a z novej iskry v sexuálnom živote.

Budím sa kvalitne odpočinutá, po práci nepadám únavou a mám energiu aj na veci, do ktorých sa mi pôvodne nechcelo. Kvalitný sex mi robí radosť, cítim sa lepšie a nabitá energiou, ktorá sa už pomaly vytrácala. Mám dlhodobo dobrú náladu a problémy mi pripadajú tak nejak „menej dôležité“.

Nechcem vzbudiť dojem, že je Proerecta WOMEN nejaký stimulant a že zmení vaše správanie. To vôbec nie. Iba sa cítim dobre vo vlastnom tele s vlastnými myšlienkami a to bol zrejme tiež cieľ výrobcu Proerecty, za čo mu ďakujem.[/su_testimonial]

VYSVETLENIE: Na telesnú energiu a správne hospodárenie s ňou má vplyv hlavne maca, kotvičník, ženšen, horčík, vitamín B3 a B12. Všetky nájdete v poctivom množstve v každej dávke Proerecta WOMEN.

 

Potvrdené prínosy

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Bohužiaľ nedokážem potvrdiť, či a v akej miere sa zmenili moje hormonálne hladiny alebo o koľko sa mi podarilo oddialiť menopauzu. Tieto účinky nie sú merateľné, ale žena ich na sebe bezpečne spozná.

Určite by som vypichla citeľnú podporu libida. Na sex s manželom myslím skoro celý deň, teším sa na neho a po rokoch si ho dokážem parádne užiť. Aj pokiaľ trvá krátko (manžel tiež nie je žiadny pornoherec 🙂 ). Sex máme taký „bežný a normálny“. Dnes už som s ním ale spokojná a cítim sa „bezstarostnejšie“. Nemyslím na to, či si ho užijem a či budem spokojná. Vďaka Proerecte viem, že určite áno. 

Mám dostatok energie. Vstanem, postarám sa o desiate, idem do práce, ktorá ma už ale úplne nevyšťaví, z práce idem s ľahkosťou a nie unavená. Večer som pripravená na sex, ktorého by som teraz kľudne privítala aj viac a asi si kúpim nejakú tú hračku 🙂

Som celkovo dobre naladená, cítim sa vitálne a nemôžem sa na nič sťažovať. Dobrý sex a dostatok energie ma teší a mám radosť, ako všetko pekne klape.

Životosprávu ani návyky som nijak nemenila, práve aby som dokázala popísať účinky. Tie som zaznamenala po prvom mesiaci a vydržali ešte skoro mesiac po vysadení toboliek.

Môžem teda potvrdiť spokojnosť s výrobkom a odporučiť ho každej žene, ktorá sa necíti úplne vo svojej koži, stráca motiváciu, záujem alebo energiu na partnerský život taký, aký bol.

Behom užívania som nezaznamenala žiadne negatíva, kvôli ktorým by som WOMEN neodporúčala.[/su_testimonial]

 

Nežiaduce účinky

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Žiadne. Prvých pár dní som sa pozorne pozorovala, či sa neobjavia nejaké návaly tepla alebo vyrážka, ale nič z toho sa neprejavilo.

Predajca o žiadnych negatívnych vedľajších účinkoch nepíše ani na stránkach, takže WOMEN vnímam celkom bezpečne. Nemám čo vytknúť.[/su_testimonial]

POZNÁMKA: 

Toboľky obsahujú výťažky z rastlín (maca, ženšen, kotvičník atď.) a sú teda rastlinného pôvodu. Ojedinele sa preto môže objaviť alergická reakcia (podráždenie úst a krku, vyrážka), ale ide iba o veľmi malú pravdepodobnosť a alergické reakcie zatiaľ nikto nehlásil.

 

Zloženie a účinky jednotlivých zložiek

Upozorňujeme, že Proerecta WOMEN nie je liek a žiadne choroby nelieči. Je to doplnok stravy vo forme toboliek so sypkám práškom. Zmes rastlín, výťažkov z nich, vitamínov a minerálov.

Existujú rôzne komplikácie, ktoré sa po rokoch prejavia práve kvôli nedostatku týchto látok v strave. WOMEN je jednoduchá možnosť, ako ich do seba dostať ráchlo a v bezpečnej dávke.

Vśetky výživové a zdravotné tvrdenia nižšie pochádzajú priamo od Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), ktorá nad doplnkami vyrobenými v Česku drží dohľad, skúma ich zloženie, bezpečnosť a účinnosť.

zloźenie Proerecta WOMEN

Etiketa a podrobné zloženie Proerecta WOMEN

 

Maca peruánska (Lepidium peruvianum, extrakt z koreňa)

Maca peruánska pre podporu ženského libida

 • Prospieva plodnosti, sexualite, udržiava činnosť hormonálneho systému, upravuje menopauzu, má vplyv na fyzické a duševné zdravie, dodá vytrvalosť a vitalitu. V sexuálnej oblasti sa vďaka nej budete cítiť fit, s lepšou výdržou a lepšou náladou.

 

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris, extrakt)

Tribulus terrestris, ženské afrodiziakum

 • Udržiava kondíciu pohlavných orgánov a hormonálnu aktivitu, udržiava funkcie reprodukčného systému, udržiava funkcie močovej sústavy, udržiava energiu a svalový tonus, pôsobí na čistotu krvi, udržiava prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém.

 

Žešen pravý (Panax ginseng, extrakt z koreňa)

Ženšen pravý, ženské afrodiziakum

 • Prispieva sexuálnemu zdraviu, udržiava správny krvný obeh. Tieto účinky majú vplyv na lepšie prekrvenie tela vrátane genitálií a tým zvyšuje ich citlivosť a celkový sexuálny zážitok.
 • Udržiava duševný stav, koncentráciu a výkon, uľavuje od stresu, prispieva fyzickému výkonu, podporuje bdelosť, imunitný systém a vitalitu. Budete sa teda cítiť silnejšie a výkonnejšie, čo je pre kvalitný sex veľmi potrebné.

 

Vitex jahňací (Vitex agnus castus, extrakt)

Vitex jahňací proti príznakom menopauzy

 • Navodzuje premenštruačný, menštruačný a menopauzálny komfort. Veľmi dôležitá bylina, ktorá váš cyklus spraví znesiteľnejším a uľaví aj od negatívnych príznakov menopauzy.

 

Horčík

 • Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Budete sa cítiť menej unavená, behom menštruácie budú svalové kŕče znesiteľnejšie a podporí sa tiež vaša bdelosť a koncentrácia.

 

Zinok

 • Prispieva k normálnej plodnosti, reprodukcii a tiež k normálnemu stavu kostí. Kosti rednú a krehnú hlavne v období menopauzy a je vhodné chrániť ich.
 • Zároveň udržiava stav vlasov, nehtov a pokožky, ktoré majú vekom tendenciu slabnúť, lámať sa a vypadávať. Dá sa tvrdiť, že má zinok „omladzujúce účinky“ a to je dôležité pre všetky ženy, nie iba tie v menopauze.

 

Vitamín B2

 

Vitamín B3 (niacín)

 • Udržiava funkcie nervovej sústavy (žiadne náhle zmeny nálad), psychickú činnosť (dobrá nálada a myslenie), normálny stav slizníc (prevencia pred vaginálnou suchosťou), stav pokožky (pomalejší rozvoj vrások), znižuje mieru únavy a vyčerpania.

 

Vitamín B6

 • Reguluje hormonálnu aktivitu (prevencia hormonálnej nerovnováhy), prispieva k činnosti nervovej sústavy, prispieva k činnosti imunitného systému a zníženiu miery únavy a vyčerpania.

 

Vitamín B12

 • Prispieva k činnosti nervovej sústavy, imunitného systému, psychickej činnosti, znižuje mieru únavy a vyčerpania.

 

Vitamín D3

 • Udržiava pevnosť kostí, svalov a zubov, prispieva k fungovaniu imunitného systému, udržiava v tele potrebný vápnik.

Proerecta WOMEN etiketa

 

Odporúčané užívanie Proerecta WOMEN

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Užívala som presne podľa odporúčania 2 tobolky každé ráno. Vstala som, napustila 2 dcl čistej vody, prehltla 2 tobolky a zapila vodou.

Osobne sa mi tobolky zdajú dosť veľké, preto som neskôr prášok z tvrdého obalu vysypala priamo do vody a tú vypila. Podstatný je prášok v tobolkách. Obal je z potravinárskej celulózy.[/su_testimonial]

DÁVKOVANIE: Užívajú sa 2 tobolky každé ráno po prebudení. Zapite čistou vodou. Užívajte pravidelne. Pozitívny účinok vydrží 2 až 3 týždne po vysadení. 

Tobolky sú bezpečné pre dlhodobé užívanie. Dávku nezvyšujte ani neznižujte. Nie sú návykové ani neobsahujú škodlivé látky.

Skladujte na temnom, suchom a chladnom mieste (šuflík, komora). Chráňte pred deťmi alebo domácimi zvieratami. Doba spotreby sú minimálne 2 roky.

Proerecta WOMEN dávkovanie

Proerecta WOMEN denná dávka

Vľavo denná dávka – užívajú sa 2 tobolky každé ráno. Vpravo vysypaný obsah jednej tobolky.

 

Kde kúpiť Proerectu WOMEN?

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]2 balenia pre recenziu mi poslali zo stránky Proerecta.com. Tam odporúčam nakupovať vždy, aby ste nakúpili najlacnejšie.

Ktorýkoľvek ďalší predajca, a to kľudne aj lekáreň, je iba „ďalšia hladná ruka“, ktorá sa naťahuje za províziou z predaja a tým vám nákup predražuje.

Doplnky vždy nakupujte na oficiálnych e-shopoch prípadne v kamenných predajniach. Predajňu Proerecty nájdete zatiaľ iba v Prahe na Žižkove, Domažlická 1232/3 (firma eMarkest, s.r.o.).[/su_testimonial]

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Cena a dostupné balenia

Výrobok je na trhu nový, ceny sú platné k jeseni 2020. Pokiaľ ste si všimli zmeny, dajte nám vedieť do komentára. Cenníky sa snažíme pravidelne aktualizovať.

Značka Proerecta ponúka pravidelné zľavy a množstevné akcie. Aktuálne vychádza najvýhodnejšie 2+1 balenie ZDARMA. To je zásoba na 3 mesiace s cenou za dennú dávku 0,47 euro. Ani nie polovica kávy z kaviarna, zato s mnohými prospešnými účinkami.

Proerecta WOMEN 1 balenie / 60 toboliek / mesiac užívania 2 + 1 balenie ZDARMA / 180 toboliek / 3 mesiace užívania 4 balenia / 240 toboliek / 4 mesiace užívania
  Proerecta WOMEN, 1 balení Proerecta WOMEN, 3 balení Proerecta WOMEN 4 balení
Cena: 23,44 euro (KÚPIŤ) – 0,78 euro / dávka 42,98 euro (KÚPIŤ) – 0,47 euro/ dávka 58,67 euro (KÚPIŤ) – 0,49 euro / dávka

 

Výhody a nevýhody Proerecty

 • silná podpora libida
 • intenzívny sexuálny zážitok a orgazmus
 • lepšia vaginálna lubrikácia
 • doplnenie energie, výkonnosti a sústredenia
 • zvládateľnejšia menštruácia
 • žiadne negatívne účinky
 • bohaté a bezpečné zloženie
 • férová cena
 • rýchle doručenie
 • nedokážem si zmerať hormonálnu hladinu a či ju Proerecta zrovnala
 • nedokážem posúdiť, či oddialila menopauzu
 • škoda, že všetky skvelé účinky po pár týždňoch vymiznú

 

 

Balenie a dodanie Proerecty WOMEN

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2020/10/externa_recenzentka_daniela.jpg“]Balíček dostanete do 2 pracovných dní od objednania. Objednávky prijaté počas víkendu budú spracované až v pondelok.

Balík je nenápadný a je na ňom iba vaša adresa bez reklám. 

Balík obsahuje objednané množsvto balení. V jednom balení je 60 toboliek určených ku 30 dňom užívania.

Ďalej reklamné materiály a zľavové kupóny. Potrebné informácie nájdete na etikete alebo na stránke.

Faktúru v balíčku nehľadajte. Máte ju na maile, aby nevznikal zbytočný papierový odpad. Pozrite sa do zložky SPAM (nevyžiadaná pošta). Niekedy spadne tam.[/su_testimonial]

Balenie Proerecta WOMEN

Klasická biela obálka s adresátom, žiadna reklama.

 

Proerecta WOMEN – často kladené otázky

Prečo nikde na internete nie sú žiadne skúsenosti?
Pretože Daniela bola prvým človekom, ktorý Proerectu WOMEN verejne otestoval. Iné skúsenosti sa preto zatiaľ na internet nedostali.

Budeme ale nesmierne radi, pokiaľ nám svoje vlastné skúsenosti napíšete priamo do komentára a pomôžete tak rozhodnúť sa aj iným záujemkyniam. Ďakujeme za pomoc.

Koľko stojí poštovné?
 • Slonenská pošta – Expres kuriér: 2 eurá
 • Kuriér SPS – Slovak Parcel Service: 2 eurá

Pokiaľ chcete platiť na dobierku, priplatíte ďalšie 1 euro naviac. Preto odporúčame platbu prevodom alebo kartou online, pri ktorých navyše nič neplatíte.

Za ako dlho balík dostanem?
Balík dostanete do 2 pracovných dní. Pokiaľ objednáte cez víkend, balík čakajte najskôr v utorok.
Je balenie diskrétne?
Áno, fľaštička s tobolkami je zabalená v bielej bublinkovej obálke bez reklám. Na štítku je iba vaša adresa a názov odosielateľa (eMarkest, s.r.o.). Balík nie je zvukotesný a hrká, takže je poznať, že obsahuje nejaké tablety.
Je Proerecta WOMEN bezpečná? Neexistujú vedľajšie účinky?
Proerecta WOMEN sú bylinné tobolky s vitamínmi a minerálmi. Telo ich bežne potrebuje a pre sexuálnu, fyzickú a psychickú kondíciu sú veľmi potrebné.

WOMEN tieto potreby predpokladá a zohľadňuje. Zloženie je bezpečné a nenávykové. Môže iba prospieť.

Ako sa Proerecta WOMEN užíva?
Užívajú sa 2 tobolky každé ráno. Jedno balenie s 60timi tobolkami teda vydrží na 30 dní po 2 tobolky.

Tobolky prehltnite a zapite čistou vodou. Recenzentka Daniela tobolky rozoberala a prášok z nich si nasypala priamo do vody, ktorú ihneď vypila. Aj to je možnosť.

Kedy sa naplno prejavia účinky Proerecty WOMEN?
Ide o dlhodobú podporu sexuálnej kondície a fyzickej vitality. Doplnky majú mierne a bezpečné zloženie, preto je ale nutné užívať ich dlhšiu dobu na rozdiel od liekov na predpis, ktoré účinkujú ihneď.

Výrobca a skúsenosť z recenzie potvrdzuje, že účinok budete určite cítiť po prvom mesiaci a vydrží až 3 týždne po vysadení.

Poskytuje predajca (firma eMarkest, s.r.o.) garanciu vrátenia peňazí?

Áno a to pri akejkoľvek nespokojnosti. Stačí tovar poslať na adresu sídla spoločne s číslom účtu. Peniaze vrátia zo zákona do 30 dní, ale obvykle je to omnoho skôr.

Obsahuje Proerecta WOMEN nejaké alergény?
Ide o rastlinný produkt, takže áno, ojedinele môže niektorá žena alergiou trpieť. Je to však veľmi ojedinelé a žiadna zo zložiek nepatrí medzi 14 základných alergénov.
Je Proerecta WOMEN prírodná?
Obsahuje extrakty z rastlín, sušené rastliny a pridané vitamíny a minerály. Kvôli pridaným látkam nie je možné zo zákona tvrdiť, že je prírodná, ale dá sa označiť za bylinnú.
Môžem Proerectu WOMEN kombinovať s inými doplnkami pre podporu libida alebo proti negatívam menopauzy?
Keďže výrobca nemôže tušiť, čo presne užívate alebo plánujete užívať, kombináciu s inými doplnkami neodporúča. Odporúčame ale zavolať predajcovi a spýtať sa priamo (00420 607 657 370, Po – Pia: 09:00 – 18:00).
Koľko dávok obsahuje jedno balenie?
 • 1 balenie obsahuje 30 denných dávok.
 • 1 denná dávka sú 2 tobolky.
 • dokopy je vo fľaštičke 60 toboliek.
Existuje zľavový kupón?
Áno a zľavu dostávate automaticky s prvým nákupom.

Pre verné čitateľky ale máme špeciálny kód women10, ktorý môžete uplatniť už teraz. Zaplatíte o 10 % menej za celý nákup. 

Kódy vždy zadávajte do príslušného políčka v objednávke.

Kde odporúčate Proerectu WOMEN kúpiť, aby som dostala originál?
Vždy na adrese oficiálneho e-shopu (Proerecta.com), v kamennej predajni alebo v lekárni.

 

Dá sa Proerecta WOMEN kúpiť v lekárni?
V kamenných lekárňach zatiaľ nie. Navyše by sa nákup v lekárni o pár euro predražil, pretože si každá lekáreň účtuje maržu navyše.

Najvýhodnejší je vždy nákup priamo na e-shope. Nezabudnite na svoj čitateľský kód women10. Zadajte priamo v objednávke.

Ako uplatím zľavový kód na Proerecta WOMEN?

V košíku na e-shope nájdete políčko „Mám zľavový kód„. Do nej vpíšte women10 a kliknite „Použiť„. Zľava je aktívna a váš nákup je o 10 % lacnejší.

Ako uplatniť zľavu Proerecta WOMAN

 

Pre koho je Proerecta WOMEN určená?
 • Primárne pre zrelé ženy nad 40 – 45 rokov, ktoré majú podozrenie na príchod menopauzy a pociťujú jej nepríjemné príznaky.
 • Ich libido je nízke, uspokojivý sex sa zo vzťahu náhle vytráca. Sú často unavené a to aj ak dostatočne odpočívajú.
 • Majú nepríjemnú menštruáciu, ktorú potrebujú zvládať znesiteľnejšie. Postihuje ich aj premenštruačný syndróm (PMS), ktorý nepríjemné menštruačné pocity ešte viac znásobuje (bolesti hlavy, kŕče, náladovosť, návaly tepla, únava a vyčerpanosť a to aj mimo menštruačný cyklus).
 • Majú nestabilnú hormonálnu hladinu (dá sa zistiť z rozboru krvi).
 • Chcú telu dodať cenné živiny a prospešné látky, ktoré im v jedálničku chýbajú (výťažky z rastlín, vitamín B2, B3, B6, B12, D3, horčík, zinok).

Ak ste sa spoznala aspoň jedenkrát, zvážte aspoň 2 mesiace užívania niekoľkokrát behom roka.

Obsahuje balenie Proerecty WOMEN aj príbalový leták?

Balenie obsahuje informačný letáčik a zľavy na ďalšie nákupy. Faktúru nájdete vo svojom maile (pozrite sa aj do zložky SPAM). Predajca papierovú faktúru neposiela z ekologických dôvodov. Na maile sa vám nikam nestratí a tak je to bezpečné.

 

ZAJÍMAVOSŤ

Proerecta WOMEN je prvým výrobkom pre ženy českej značky Proerecta. Muži majú na výber Proerectu KLASIK pre občasnú podporu erekcie, Proerectu LONG pre slhodobú podporu erekcie a hladiny testosterónu zrelých mužov a broskyňový nápoj Proerecta SHOT pre extra zrýchlený nástup spoľahlivej erekcie.

Pokiaľ váš partner trpí slabou erekciou, nízkym libidom alebo má podozrenie na zníženú hladinu testosterónu, odporučte mu niektorý z produktov Proerecta.

Proerecta KLASIK pre občasnú podporu erekcie Proerecta LONG pre dlhodobú podporu erekcie Proerecta SHOT pre extra rýchlu podporu erekcie
Proerecta KLASIK Proerecta Long Proerecta SHOT

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Teraz už si môžete WOMEN objednať. Uplatnite kód women10. Za 2 dni je na vašej adrese.

 • Do mesiaca podporíte libido, dodáte si energiu a všetko budete lepšie zvládať.
 • Menštruačný cyklus vrátane PMS zvládnete znesiteľnejšie a bez vážnejších nepríjemností. Pomôžete si oddialiť nástup menopauzy, a pokiaľ už v nej ste, stlmíte jej negatívne súčasti.
 • Telu doplníte látky, ktorých možno v strave neprijímate dostatok.

Proerecta WOMEN predpokladá vaše problémy, vďaka čomu vám s nimi dokáže cielene pomôcť. 

Proerecta WOMEN 1 balenie

Kliknite a dostanete sa do e-shopu Proerecta.com k podrobným účinkom a objednávkovému formuláru.

 

hodnotenie Proerecta WOMEN

 

 

Rate this post
Hodnotenie Proerecta WOMEN 14,32 EUR
 • Cena (v porovnaní s konkurenciou) - 100%
  100%
 • Posilnenie libida (už po prvých dňoch) - 100%
  100%
 • Doplnenie energie, podpora sústredenia (výrazné zlepšenie) - 100%
  100%
 • Zmiernenie negatívnych súčastí menštruácie a PMS (nemožno presne posúdiť) - 80%
  80%
 • Zlepšenie vaginálnej lubrikácie (výrazne) - 100%
  100%
 • Podpora prekrvenia celého tela a genitálií - 100%
  100%
 • Spomalenie nástupu menopauzy (nemožno presne posúdiť) - 50%
  50%
 • Kvalita zloženia (iba rastliny, vitamíny, minerály a aminokyseliny) - 100%
  100%
 • Jednoduchosť užívania (zjesť, zapiť) - 100%
  100%
 • Dôveryhodnosť značky (roky na trhu s doplnkami, tisíce spokojných zákazníkov) - 100%
  100%
93%

Proerecta WOMEN zlepšuje kvalitu života zrelých žien

Bylinné zloženie s vitamínmi a minerálmi, podpora libida, doplnenie energie a zníženie únavy a vyčerpania, prekrvenie organizmu, lepšie zvládanie menštruácie a PMS, oddialenie nástupu menopauzy, zmiernenie jej negatívnych príznakov. S tým všetkým pomôže český doplnok Proerecta WOMEN.

Pros

 • silná podpora libida
 • intenzívny sexuálny zážitok a orgazmus
 • lepšia vaginálna lubrikácia
 • doplnenie energie, výkonnosti a sústredenia
 • zvládateľnejšia menštruácia
 • žiadne negatívne účinky
 • bohaté a bezpečné zloženie
 • férová cena
 • rýchle doručenie

Cons

 • nedokážem si zmerať hormonálnu hladinu a či ju Proerecta zrovnala
 • nedokážem posúdiť, či oddialila menopauzu
 • škoda, že všetky skvelé účinky po pár týždňoch vymiznú