Erekčný krúžok udrží penis tvrdý dlhšie

PRE OPATRNÝCH: Ak sa vám nepozdáva myšlienka penis „škrtiť“ a nechať ho pomaly zmodrať, vyskúšajte bezpečnejšie české tablety Proerecta. 

Bylinné zloženie (Ženšen, Maca, Tribulus) mierne rozšierujú cievy. Krv sa tak dostane rovnomerne do celého penisu. Erekcia je pevnejšia a trvácnejšia. 

Proerectu som podrobil testovaniu a všetky pozitívne účinky spísal v podrobnej recenzii (obsahuje aj 10 % zľavu na nákup).

Proerecta

 

 

Ako vlastne erekčný krúžok funguje? Krúžok pomáha udržať mužovi erekciu počas súlože. Nosí sa na koreni penisu. Jeho funkcia spočíva v zadržaní krvi v penise, kým ďalšia krv prúdi dovnútra, ale nie von. Krv zostáva v penise a erekcia neupadá tak rýchlo.

Krúžok sa môže samostatne použiť u mužov, ktorí dosahujú iba krátkodobú erekciu. Tiež je ho možné použiť v kombinácii s vákuovou erekčnou pumpou. To v prípade, že muž nie je schopný dosiahnuť erekciu vôbec. Použitie krúžku spolu s pumpou môže byť užitočné počas obnovy síl po operácii prostaty.

Erektílna dysfunkcia je najčastejšia sexuálna porucha. Erekčný krúžok preto hrá dôležitú rolu v obnove sexuality a sebavedomí muža. Dysfunkcia môže byť spôsobená mnohými rozdielnymi príčinami. Tými sú napríklad stres, emocionálne traumy, vedľajšie účinky liekov a podobne.

Krúžok tiež môže pomôcť mužom, ktorí zlyhávajú kvôli úzkosti z podaného výkonu. Teda erekcia im normálne funguje, len majú obavu, aby pri pohlavnom styku nezlyhali. To následne spôsobuje ochabnutý penis. Krúžok je schopný tomu zabrániť. Vďaka vedomiu, že krúžok pomáha, zbaví muža tlaku v hlave a pridá žiaduci tlak v penise. Sex potom prebieha bez problémov.

erekčný krúžok

 

Erekčný krúžok a použité materiály

Krúžok môže byť vyrobený z flexibilného materiálu. Takým sú napríklad guma, silikón, plast a ojedinele aj kov alebo drevo. Niektoré značky prichádzajú s úchopmi, takže je jednoduchšie nasadiť ich na penis a dať ich preč. Niektoré majú dokonca funkciu okamžitého uvoľnenia, čo ešte zjednodušuje ich sňatie.

Určité typy sú nastaviteľné, kým iné prichádzajú v rôznych veľkostiach. Určité druhy majú príslušenstvo umožňujúce vibrácie. To môže byť príjemné nositeľovi aj jeho partnerke, ktorej vibračné teliesko dráždi klitoris. Erekčný krúžok sa vždy umiestňuje na koreň stoporeného penisu. Len tak zostane krv v penise.

TIP: V prípade, že krúžok nie je možné sňať, použite ako pomocníka lubrikant.

 

Bezpečnosť erekčných krúžkov

Krúžky sú považované za bezpečné pre väčšinu mužov. Je potrebné používať ich opatrne. Krúžok patrí len na stoporený penis a nemal by zostať nasadený dlhšie ako 20 minút, ideálne aj menej.

Mal by sa odstrániť, keď muž cíti bolesť, mdloby alebo pocit chladu v oblasti penisu. Pokiaľ má muž kosáčikovité ochorenie, srdcové problémy alebo berie lieky na riedenie krvi, mal by sa najprv poradiť so svojím lekárom.

Krúžok by sa ďalej nemal používať v podnapitom stave ani pod vplyvom rekreačných drog. Tiež sa nikdy nesmie zaspať s krúžkom na penise. Hrozí potom jeho trvalé poškodenie na základe nedokrvenia tkaniva okysličenou krvou.

 

Druhy erekčných krúžkov

Na trhu dostanete rozmanité množstvo erekčných krúžkov. Prichádzajú vo variáciách s vibráciami aj bez. Dokážu zaručiť pevnejší penis aj erekciu. Tiež dokážu oddialiť ejakuláciu. Tieto krúžky sú erekčné (škrtiace).

Špeciálnym sortimentom sú potom stimulujúce krúžky, ktoré slúžia hlavne na dráždenie partnerky aj partnera. Špeciálnou kapitolou sú navyše krúžky na zaškrtenie semenníkov.

 

Análny kolík s krúžkom Ring & Plug

Tento krúžok dopraje nositeľovi nielen tlak okolo koreňa penisu, ale aj dráždenie prostaty. Tento krúžok zaručuje pevné zaškrtenie a vďaka dráždeniu prostaty prináša novú dimenziu orgazmu. Tento typ navyše veľmi dobre drží na mieste.

Prevedenie je v čiernej farbe a povrch je dokonale hladký. Materiál sa ľahko udržuje vodou a dezinfekčným prostriedkom. Je ho možné tiež bez problémov použiť v sprche a vani.

erekčný krúžok Ring Plug

Výhody:

 • dobre drží
 • vhodný pre sex aj masturbáciu
 • stimuluje anál, koreň penisu a hrádzu
 • dobré prevedenie materiálu
 • slušná cena
Nevýhody:

 • chýbajú vibrácie
 • väčší priemer

 

 

Erekčné krúžky Elephant Rings

Najpredávanejšia sada erekčných krúžkov. Obsahujú výstupky, ktoré dráždia muža aj ženu. Vďaka rôznym veľkostiam je možné alternovať ich nasadenie. Je teda možné nasadiť nie len klasicky na koreň penisu, ale aj na žaluď alebo semenníky. Materiál je pružný a poddajný. Aj tak nie je nezničiteľný. Je preto potrebné opatrne naťahovať a vyhnúť sa radšej silikónovým lubrikantom.

Na povrchu každého krúžka sa nachádzajú dráždivé guľôčky zvyšujúce stimuláciu. Je tiež možné použitie všetkých 3 krúžkov naraz na rôznych miestach penisu. Krúžky sú plne vodotesné. Na ich údržbu stačí voda a mydlo.

erekčné krúžky elephant rings

Výhody:

 • celkom 3 krúžky rôznych veľkostí
 • odolný materiál
 • výstupky pre stimuláciu
Nevýhody:

 • môžu prasknúť
 • nemusia sedieť na 100 %

 

 

Erekčný krúžok Iron Single

Zaujímavý erekčný krúžok s kovovými vložkami. Základ tvorí pružný silikónový krúžok s vnútorným priemerom asi 3 cm. Vnútri vlisované kovové vložky vyvíjajú tlak a umocňujú príjemný zážitok. Krúžok je pružný a je ho možné nasadiť aj na väčší penis.

erekčný krúžok Iron Single

Výhody:

 • dobré stiahnutie penisu
 • pružný materiál
 • odolný materiál
 • obsahuje kovové vložky pre väčšiu pevnosť
Nevýhody:

 

 

Vibračný krúžok Silicone Rabbit – fialový

Dobre vyzerajúci krúžok na penis čiastočne sťahuje koreň. Najmä to platí pre mužov s väčším priemerom penisu. Svojím vzhľadom pripomína králika. Vibrácie dráždia jemne muža aj ženu.

Vibračné motorčeky sú zabudované vnútri, takže nie je potrebné žiadne vkladať. Krúžok má 3 stupne intenzity vibrácií a 4 programy. Nastavenie prebieha stlačením gombíka na ušiach králika. Zariadenie je plne vodeodolné a luxusne vyhotovené. Povrch je z kvalitného chirurgického silikónu, ktorý je hygienický a veľmi príjemný na dotyk.

erekčný krúžok Silicone Rabbit

Výhody:

 • príjemný kvalitný silikón
 • 2 silné vibračné motorčeky
 • rôzne programy
 • ovládanie jedným tlačidlom
 • vodeodolné prevedenie
Nevýhody:

 • nehodí sa pre všetky polohy

 

PRE ISTOTU ZOPAKUJEM, že pre niekoho môže byť manipulácia s krúžkami náročnejšia a „škrtenie“ nepríjemné. Určite vtedy vyskúšajte českú proerectu s jednoduchým užívaním a výbornými výsledkami. Do 2 dní je u vás.

proerecta zľavový kupón

 

Ďalšie erotické pomôcky pre mužov

ANÁLNE GUĽôČKY PRE MUŽOV posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie
POPPERS – sú naozaj také neškodné?
EREKČNÉ KRUŽKY
VIBRAČNÝ A EREKČNÝ KRÚŽOK – aký je rozdiel?
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

 

4.7/5 - (3 votes)