Malý penis – 7 TOP polôh a vychytávky pre uspokojenie večne nenásytných žien

Keď prejde reč na penisy, ľudia si myslia, že je všetko o veľkosti. Realita je našťastie iná. Skúsenosť ukazuje, že väčší penis žiadny bonus neprinesie. Okrem vyššieho sebavedomia. Takže zaujímavé zistenie. Ostatní muži nie sú zase v takej veľkej nevýhode. Čo sa týka sebavedomia, ide o vec, ktorá sa dá ľahko naučiť.

Na veľkosti nezáleží, pretože aj malý gašparko zahrá veľké divadlo. Dôležitá je kreativita a chuť experimentovať. Naviac aj pre málo obdareného borca sú tu polohy, ktoré mu poskytnú pocit, že ho má ako černoch z Afriky.

Takže pokiaľ máte malý penis a nebojíte sa ho použiť, poďte sa spoločne dozvedieť viac o polohách, ktoré môžete s partnerkou vyskúšať.

Zabudnite na to, čo ste niekedy čítali alebo počuli od svojich známych a kamarátov. Bežte do toho po hlave. Rovnako, ako s pokémonmi. Akurát nemusíte všetky polohy chytiť, ale vyskúšať.

Skvelé je, že sexuálny um je možné stále rozvíjať. Nezávisle od veľkosti penisu. Pri experimentovaní je potrebné vždy myslieť na to, či

  • s novinkou súhlasia obidve strany
  • je poloha bezpečná
  • je zdravotne bez rizika
  • je príjemná

malý penis

 

7 polôh a ďalšie užitočnosti pre malé penisy

Poloha č. 1 žena v lone a bokom k mužovi

Poznáte tú scénu z klipu Santa Klaus od Janka Ledeckého? Tam si tiež dievčatá sadajú Santovi (Richard Genzer) do lona a šepkajú mu svoje priania do ucha.

Táto poloha je podobná. Muž sedí napríklad na gauči a partnerka si mu sadne na stehno bokom k nemu a nohy má medzi jeho stehnami. Následne sa partnerka posunie tak, aby došlo k prieniku.

V tejto polohe je prienik veľmi hlboký a špecifický. Penis je nasmerovaný trochu inak oproti iným polohám, a tak je zážitok zo sexu iný. Aktívnejšia tu je žena, ktorá sa pohybuje hore.

Lepšie je skúšať napríklad na gauči, pretože partnerka sa potom môže napichovať v plnom rozsahu. K tomu je to spestrenie sexuálneho života. Kto by chcel stále súložiť len v spálni.

TIP: Pokiaľ je penis dobre tvrdý, žena nebude myslieť na veľkosť. Pokiaľ vám mäkne, užite 45 minút pred sexom českú Proerectu. 

Proerecta

 

Poloha č. 2 misionárska klasika/anál

Malé penisy sú pre análny styk prívetivé a priateľské. Môžete si zatlieskať. Nie každý má takú výhodu. V misionárskej polohe môžete zvoliť klasický sex aj análny prienik.

Pri análnych hrách len pozor na dostatočnú lubrikáciu. Každá žena sa pripravuje na análny prienik rôzne dlho. Zásadný je dostatok lubrikantu, dlhá predohra alebo aj pomôcky. S menším penisom je čas prípravy jednoznačne kratší.

Pri anále je dobré podložiť zadoček vankúšom, aby ste mali lepší prístup. Potom stačia len drobné manévre na dosiahnutie optimálnej polohy. Na záver už len zasunúť.

 

Poloha č. 3 žena na lopatkách a muž akrobat

Táto poloha vyžaduje určitú ohybnosť a bude lepšie fungovať na podlahe s kobercom. Žena si ľahne na chrbát a dá nohy za hlavu. Špičky nôh má čo najbližšie k podlahe. Vy jej môžete pomôcť nadvihnutím jej zadočka. Pokiaľ vaša pani cvičí jógu, určite vie, že ide o polohu nazývanú „Pluh”.

Prichádzate na rad vy. Už ste niekedy v posilňovni drepovali? Tak máte napoly vyhraté. Tentoraz bez činky na bedrách pridrepnete nad svoju partnerku. Ďalej už nemusím napovedať.

 

Chlapi, nepodceňujte jógu

Flexibilita pre dobrý sex? To je nejaká blbosť.“ Toto povie 99 % z nás chlapov. Väčšia ohybnosť v sexe môže znamenať rozdiel medzi dobrým a zlým sexom. Asi ako nebo a gajdy.

Vďaka väčšej flexibilite ste schopný hlbšieho prieniku. Takže pre muža s menším penisom je tréning v tejto oblasti veľmi dobrou možnosťou pre lepší sex.

My muži sme klasicky viac stuhnutí a nie tak ohybní.. Naša koordinácia v bokoch je obmedzená. V každom prípade mnoho žien potvrdí, že schopnosť manipulácie s našou panvou = schopnosť používať náš penis. Čím viac dostaneme svoje boky dopredu, tým hlbšie prenikneme.

Na zlepšenie flexibility nie je potrebné cvičiť dlhé hodiny jógy. Stačí sa naučiť niekoľko základných cvikov, ako je je kompletný pozdrav slnka, alebo poloha žaby. Toto cvičenie sa potom zúročí v každej polohe, kde ste hore.

 

NAUČTE SA: Základné jogové cviky pozdravy slnu

 

Poloha č. 4 štiepanie bambusu

Táto poloha mi vždy pripomenie Jaroslava Duška z filmu Pelíšky, kedy s ňou vyrukuje na vydesenú Evu Holubovú.

Pozícia naozaj pretiahne nohy vašej partnerky. Ona leží na chrbte. Jedna jej noha spočíva na vašom ramene alebo je obtočená okolo vášho boku. Vy zatiaľ obkročmo sadnete na jej druhé stehno a vstúpite do nej.

Ide o plnokontaktnú polohu, kde máte dosť priestoru. Dostanete sa tak naozaj hlboko. Naviac máte super prístup k jej klitorisu = ešte viacej zábavy pre ňu.

TIP: Naučte sa profesionálne dráždiť klitoris. Technika je výhodná pre mužov so slabou výdržou a pre skutočných gentlemanov. 

 

Zapojte aj prstíky a rozohrajte divokú sonátu

Nezabudnuteľná sexuálna skúsenosť. To je často viac ako len obyčajný prienik. Je vlastne normálne použiť viac než len svoj penis na plné uspokojenie partnerky. Z mnohých štúdií vyplýva, že je to len 1/3 žien, ktorým stačí na orgazmus samotný prienik penisu.

Naša kultúra je veľmi postavená okolo strkania niečoho niekam. Stále si myslíme, že je to základ všetkého. Mnoho žien vám potvrdí, že majú radšej sex, ktorý vedie k ich orgazmu a nemusí pritom „hrať biliard“. Nie vždy je potrebné výhradne hádzať gule do dier.

 

Tlak pôsobí nie len v geológii

Veľa ľudí sa domnieva, že je to len trenie, čo spôsobuje intenzívnu rozkoš, ktorá vyústi do orgazmu. Je to tiež tlak, čo prináša nový level rozkoše. Vlastne akási masáž. A prsty sú na tento účel vynikajúce.

 

Poloha č. 5 Naťahujúca sa mačka

Začnite v polohe psa. Partnerka sa opiera o ruky a kolená. Vy kľačíte za ňou. Potom žena klesne hrudníkom a hlavou smerom k posteli a vystrčí zadoček do vzduchu. Presne, akoby bola nadržaná fena alebo mačka. Čím viac prehne chrbát tým lepšie. V tejto polohe ste schopný hlbokého a intenzívneho prieniku.

 

Chcú dievčatá aj menšie penisy? Niektoré ho priamo potrebujú!

Žena dúfa, že ju ocení pre viac, ako len pekné prsia, zadoček alebo ústa. Nezáleží, koľko presne uvádzajú prieskumy priemernú veľkosť. Zabudnite na to.

Ak nejakej ujde nepatričná poznámka na vašu veľkosť, je to jej boj. Niektoré ženy sú zblbnuté pornom. Často zmanipulované verejnou mienkou.

Ruku na srdce. Keby sa hodnota milenca súdila len podľa veľkosti, prečo si toľko žien radšej kupuje vibrátor, než obrovské dildo?

Hovoriť, že na veľkosti nezáleží, by bolo pokrytectvo. Chcem povedať, že pre každú ženu existuje rozdielna základná proporcia. Nikdy žiadny penis nebude fungovať pre každú rovnako. Každá musí tiež vedieť, čo je najlepšie pre jej vlastné telo.

V skutočnosti má mnoho žien radšej menšie nástroje. Sú penisy obrovské a aj také malé, že sotva vojdú do vagíny. Má to dôvod.

Niektoré ženy milujú, keď penis naráža na krčok maternice a iné to neznášajú. Preto je na svete taká rozmanitosť. Niekde tam vonku je dierka, ktorá je ako urobená presne pre vás. A možno ju už máte doma.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 7 veľkostí penisu a vhodné polohy

 

Poloha č. 6 otočená kovbojka

Ležíte na chrbte. Pod zadok si dajte vankúš, tým viac vypnete panvu a predĺžite svoj penis. Vaša partnerka na vás nesadne, ale je k vám otočená chrbtom. Sama si môže kontrolovať pohyb a uspokojiť sa podľa potreby. Výhodou je, že nohy do seba nie sú zapletené a obaja máte množstvo priestoru.

 

Poloha č. 7 kovbojka bokom

Ešte zostaneme pri westerne. Opäť pozícia s partnerkou hore. Tentoraz žiadny vankúš pod vami. Ona je v pozícii hore s tým rozdielom, že nohy si dá tentoraz na stranu. Jej zadoček sa krásne zapasuje do priehlbiny tvorenej vašimi stehnami. To znamená hlbší prienik. Rodeo môže začať.

 

Prajete si pribaliť aj príslušenstvo?

Doplnky, ako vankúše v tvare podkovy, ľadové kocky môžu byť čerešničkou na torte. Pravdepodobne už nejaké máte vo svojom sídle. Niekedy je zábava investovať do viac špecifického príslušenstva.

Skúsili ste napríklad jógovú hamaku? Hodvábna látka umožní vašej partnerke visieť vo vami zvolenej výške bez toho, aby sa musela odierať chrbtom o dosku stola. Nohy si môže zavesiť do strmeňov, takže máte plný prístup na všetky miesta.

Pre spestrenie môžete pridať aj nejakú tú bondáž. Je to ľahké, zábavné a hravé zároveň. Sex, na ktorý len tak nezabudnete.

 

Vneste do sexu autentický zámer

Spýtajte sa akejkoľvek sexuálne aktívnej ženy na jej skúsenosti s mužmi. Málokedy bude popisovať, ako vyzeral penis. Skôr bude popisovať, ako sa na ňu díval, ako sa k nej správal a dotýkal sa jej.

Predovšetkým u náhodných partnerov vášeň a intimita môže nahradiť množstvo iných nedostatkov. Nezáleží ani toľko na milostnom umení daného chlapa.

Ďaleko viac dôležité je byť prítomný a vášnivý. Vlastnosti, ktoré vychádzajú z autentického prístupu. Proste robte to, čo v danej chvíli chcete a cítite, že je správne.

 

Análny sex

Znovu sme pri jednej z najväčších výhod malého penisu. Je totiž anal friendly. To znamená ľahší prístup do zadných dverí.

Anál ženy je od prírody tesnejší než vagína. Tieto hry teda vyžadujú viac trpezlivosti, predohry a komunikácie. Tiež to niekedy nemusí ísť. Hlavne v prípade veľkého penisu.

Žena, ktorá miluje análny sex. Pre tú je malý penis darom z nebies. To isté platí aj pre tú, ktorá análny sex skúša prvýkrát v živote.

Hračky, hračky, hračky… tiež máte radi hračky?

Tí najlepší milenci sú zdatnými používateľmi sexuálnych hračiek. Vedia dobre, ako použiť dildo a vibrátory. Priniesť hračky do spálne je super spôsob, ako veci zábavne zmixovať.

Nemusí ísť len o hračky v tvare penisu. Je ich totiž celý rad. A čo najprv kostýmy? Zábava môže začať!

 

Poloha č. 8 hlboký záklon

Ľahnite si na posteľ tak, že vaše boky sú stále na posteli, ale vaša horná časť tela je ohnutá cez hranu postele. Nechajte ju na vás naskočiť. Táto poloha núti ísť vaše boky smerom nahor, čo napomôže hlbšiemu prieniku.

Musíte byť v tejto polohe dostatočne stoporený, pretože potom bude krv vo veľkom odtekať smerom od penisu.

 

Hlavu hore. Vždy a všade!

Jasne, že vás niekedy bude malé náradie trápiť. Je zbytočné riešiť to. Zabudnite na to, čo ste videli v porne. Je to jeden veľký cirkus. Verte mi. Kto viete, ako to v porne chodí, máte určite vlastný názor. Všetko je napoly fraška a veľmi prifarbený cirkus.

Môže sa vám stať, že stratíte erekciu. Je to tým, že na seba kladiete veľmi veľký tlak. Zvoľnite a užite si moment. Dýchajte a relaxujte. Tvrdý penis sa vám vráti, keď na seba prestanete byť zbytočne tvrdý.

Chápajúca partnerka je v tomto prípade poklad. Pokiaľ dokáže naznačiť, že na erekcii zase toľko nezáleží a dokáže si s vami užiť pekné chvíle, o to je to pre vás lepšie.

Dobre mierený kompliment z jej strany tiež neurazí. Tak sa spozná skutočne dobrá milenka. Tá spolu s vyššie uvedenými polohami tvorí zlatý kľúč k uspokojivému sexu. Nepozerá na veľkosť vášho nástroja.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

5/5 - (1 vote)