Ako zväčšiť objem a šírku penisu?

Takmer každý muž niekedy aspoň na chvíľu zatúžil po širšom penise. Rovnako medzi ženami existuje nemalá skupina, ktorá nedá na šírku penisu dopustiť. Práve šírka zaručuje potešenie ženy oveľa istejšie, ako jeho dĺžka.

Navzdory všetkým nezmyselným reklamám a tvrdeniam na internete zostáva pravdou, že šírku penisu nie je možné ľahko získať cez noc. Jedine, že by muž navštívil plastickú chirurgiu a nechal si za veľké peniaze svoje náradie upraviť.

Okrem operačného riešenia ľudia na internete preberajú aj iné varianty. Tieto spôsoby sú na prvý pohľad viac prirodzené. Na druhej strane nie je nikde zaručené, že prinesú používateľovi vytúžený účinok. V tomto článku možno nájsť niekoľko rozmanitých spôsobov na úpravu šírky mužského penisu.

UPOZORNENIE: Uvedené metódy sú len na vlastné nebezpečenstvo.

Tento článok má za účel len informovať o technikách, ktoré ľudia na rozšírenie penisu používajú.

ako zväčšiť objem penisu

 

Ako zväčšiť prirodzený objem penisu? 

Veľkosť a objem penisu vo veľkej miere odrážajú kondíciu penisu. Najväčší objem penisu dosiahnete v stave plnej erekcie. Vekom a zhoršovaním zdravotného stavu sa však sila a pevnosť erekcie oslabuje – krv neprúdi všade kam má.

Dôsledkom toho je neúplná erekcia. Krv jednoducho nevyplní všetky toporivé telieska v penise. To sa prejaví aj na objeme penisu, ktorý je neuspokojivý a penis mäkký aj počas erekcie.

Zo skúsenosti odporúčam rýchlu pomoc – české tablety Proerecta. Vďaka bylinnému zloženiu (Maca, Tribulus, Ženšen) mierne rozširujú cievy v penise a tak sa do neho dostáva viac krvi. Erekcia je pevnejšia, penis tvrdší a zväčšuje sa aj objem penisu.

Objem penisu sa zväčšuje podľa toho, či do neho prúdi dostatok krvi.

Pre najrýchlejšie prekrvenie penisu a maximálny objem odporúčam tablety Proerecta s bylinným zložením.

Proerectu som osobne testoval a mám s ňou len tie najlepšie skúsenosti. Kliknite a prečítajte si moje podrobné hodnotenie

proerecta zľavový kupón

 

Uzlovanie penisu pre jeho rozšírenie

Táto metóda spočíva v uviazaní uzla pri koreni penisu v erekcii. Následkom uviazania nemôže krv prúdiť naspäť.

Pretože uzol nepustí krv späť do obehu, toporivé telesá sa plnia nad svoju prirodzenú kapacitu. Časom sa tkanivo roztiahne permanentne, aby bolo schopné zvládnuť väčší tlak. To môže viesť k zväčšeniu šírky penisu. Metóda je ale riskantná a neuvážené zväzovanie môže penis nepekne vnútorne poškodiť.

Pre túto metódu niektorí ľudia používajú miesto previazania a uzla oválnu káblovú svorku. Tú jednoducho obopnú okolo penisu. Tieto svorky môžu byť nepohodlné. Preto používatelia tejto praktiky obaľujú koreň penisu do látky, aby plastová svorka nespôsobila zranenie.

POZOR: Príliš dlho zadržaná krv v penise môže viesť až k priapizmubolestivej a dlhodobej erekcii. 

 

Aký je postup rozšírenia penisu?

 • je podstatné, aby bol penis stimulovaný a v 90 %-nej erekcii
 • ochranná látka je položená okolo koreňa, na vrch príde oválna káblová svorka
 • svorku je potrebné obopnúť opatrne okolo penisu, aby krv nemohla prúdiť naspäť
 • na prvý pokus by mala byť svorka upnutá maximálne 5 minút
 • skúsenejší muž môže čas predĺžiť na 10 minút.
 • medzi jednotlivými seansami je odporučené dať si pauzu, vždy nechať aspoň jeden deň na odpočinok.
 • Kegelove cviky môžu efekt tejto metódy zosilniť.

POZOR: Táto metóda je potenciálne nebezpečná. Hrozí dokonca prasknutie tkaniva, pokiaľ sa svorka neodstráni včas. Túto metódu uvádzam len ako možnosť, ale rozhodne ju neodporúčam. Prísne dodržujte uvedené zásady bezpečnosti.

 

VIDEO: Najmä v Ázii sú muži doslova posadnutí zväčšovaním penisu. Toto je metóda vstrekovania výplňovej látky pod kožu penisu. Efekt pretrváva až 5 rokov. Reálne sa ale penis nezväčšil. 

 

Jelqing pre väčší obvod penisu

Ide o metódu, ktorá nezahŕňa žiadne vybavenie a všetku prácu obstarajú ruky. Metóda funguje podobne ako tá so svorkou. Aj tu sa bráni krvi v odtoku z penisu. Namiesto svorky tu figuruje stisk rúk.

 

Aký je postup?

 • najprv muž vytvorí OK symbol spojením palca a ukazováčika
 • v tejto pozícii ruka obopne koreň penisu. Stlačením penisu týmto úchopom a pohybom smerom k žaluďu je krv tlačená do tkaniva penisu
 • kým jedna ruka stúpa nahor, druhá pridŕža koreň, aby krv nemohla odtiecť preč. Po dokončení cyklu sa ruky vymenia
 • týmto spôsobom dochádza tiež k rozšíreniu tkaniva. Tá sa časom nastálo roztiahne a penis sa môže rozšíriť

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Podrobný návod na jelqing s videom.

 

Vákuová pumpa pre väčší obvod penisu

Pre rozšírenie penisu používajú ľudia aj vákuovú pumpu.

 

Aký je postup?

 • Pre túto metódu je nevyhnutná vákuová pumpa na penis. Tá je schopná vytvoriť vákuum okolo penisu. Efekt sa dosiahne pomocou vzduchu alebo vody.
 • Po strčení penisu do valca pumpy sa vzduch vysaje preč a vznikne vákuum. Vďaka tomuto prostrediu prúdi do penisu oveľa viac krvi. Tento proces časom rozšíri tkanivo penisu a môže dôjsť k zväčšeniu šírky.
 • Pumpu treba používať veľmi opatrne. Príliš veľa pumpovaní môže spôsobiť nadmerný podtlak a poškodenie penisu vplyvom nadmerného prúdenia krvi!

UPOZORNENIE: Pumpa môže poškodiť nervy a tkanivo penisu kvôli kyslíkovej deprivácii. Preto je potrebné pumpu používať len na nevyhnutne dlhú dobu. Na internete je možné nájsť zmienky, ktoré tvrdia, že pravidelné používanie vákuovej pumy zaistí trvalé rozšírenie penisu. Na podporu týchto tvrdení neexistujú žiadne vedecké štúdie.

vákuová pumpa purple power

 

TIP: Objednajte si kvalitnú vákuovú pumpu z e-shopu Ružový Slon.cz.

 

Operácia ponúka isté riešenie

Muži, ktorí naozaj trpia nedostatočnou šírkou penisu, nemusia zúfať. Namiesto spoliehania sa na pochybné produkty a praktiky uvedené vyššie je lepšie dať dôveru spôsobu, ktorý naozaj funguje.

Tým je operatívny zákrok na zväčšenie objemu penisu. Samozrejme, ani ten nie je úplne bez rizika. Vedľajšie účinky hrozia pri operácii vždy. Pokiaľ sa človek rozhodne podstúpiť tento zákrok, mal by v prvom rade siahnuť po tom najlepšom chirurgovi, akého si môže finančne dovoliť.

Ceny operácií sa pohybujú od 800 eur. Preto je potrebné dobre zvážiť, akého chirurga a pracovisko zvoliť.

 

Ako prebieha operácia na zväčšenie obvodu penisu?

 • chirurg najprv odoberie tukové tkanivo z brucha alebo lona
 • na odstredivke sa oddelí len čistý tuk
 • tento tuk sa následne rovnomerne vstrekne do tkaniva penisu
 • výsledok operácie je viditeľný okamžite – opäť sa ale nemení reálna veľkosť tkaniva, len sa napĺňa podkožný priestor

 

Aký je priemerný obvod penisu v SR?

Priemerný obvod penisu mužov na Slovensku je 11,66 centimetrov. Z toho vychádza priemer zhruba 3,7 centimetrov. Medzi dĺžkou a šírkou neexistuje užšia súvislosť.

priemerná veľkosť penisu

 

Je vždy potrebný zásah?

V prípade mikropenisu, kedy je mužský úd dlhý pod 7 centimetrov alebo je extrémne tenký, potrebu zákroku chápem. Až na sporadických exhibicionistov, ktorí svoje malé penisy ukazujú v súťažiach, nikto nechce disponovať malým „náradím“. Často ide o psychicky náročnú životnú situáciu, kedy je potrebné problém riešiť.

Často možno naraziť na opačné prípady. Pomoc vyhľadávajú muži s priemernými rozmermi, kde zásah nie je nutný. Pritom sú ochotní zaplatiť aj tisíce eur na zákrok. Rozšíriť alebo nie? Vždy je namieste zapojiť zdravý sedliacky rozum a to, či si veríte v posteli aj s menším penisom, alebo je pre vás veľkosť naozaj priorita.

NEZABUDNITE: Proerecta dôkladne prekrvuje penis, vďaka čomu rastie objem.

Kliknite na recenziu, kde píšem o všetkých pozitívnych prínosoch. 

Proerecta

 

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

4.7/5 - (3 votes)