Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?

Zväčšenie penisu a jeho objemu je snom snáď každého muža. Muži si už odmalička porovnávajú veľkosť prirodzenia a neustále porovnávajú priemernú dĺžku a hrúbku penisu s tou svojou. V mnohých prípadoch platí, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, no záleží na technike a šikovnosti.

Väčšina žien dá ale predsa radšej prednosť vybavenejšiemu partnerovi. Veľkosť a objem penisu je práve preto pre drvivú väčšinu mužov naozaj veľmi dôležitá. Pocit nedostatočnosti sa môže premietať do psychiky a do ďalších stránok života.

Už v dávnych dobách sa používali metódy zväčšenia penisu. Priemerná dĺžka slovenského penisu je v erekcii 12 až 15 cm a priemerná šírka penisu alebo hrúbka penisu 3 až 4 cm. Veľmi ale záleží na jeho zväčšení a stuhnutí.

Len tak v pokoji sa to veľmi nepozná. Je mnoho prípadov, že penis vyzerá na pohľad veľký, ale nestuhne a nezväčší sa. Naopak vás zase často ohromí tým, ako dokáže po svojom stoporení markantne zväčšiť objem.

ako zväčšiť objem penisu

ČÍTAJTE TIEŽ: Ako správne odmerať presnú veľkosť penisu? 

 

Hrúbka penisu a jej zväčšenie

V súčasnej dobe existuje niekoľko účinných spôsobov, ako ovplyvniť veľkosť svojej mužnosti, i keď ani dnes nie je nič stopercentne zaručené. Mnoho prípravkov 042a pomôcok na zväčšenie penisu nie je príliš kvalitných.

Je preto nutné voliť overené a certifikované produkty, ktorá vám zaistia úspechy, ale aj bezpečnosť, ktorá je v prípade tak citlivého orgánu veľmi dôležitá. Existujte teda veľa zázračných liekov na zväčšenie penisu, púmp, naťahovačov a ďalších produktov, ktoré sľubujú zväčšenie penisu.

Mnoho z nich ale môže byť aj zdravotne veľmi nebezpečných. Doplnky stravy musia byť riadne notifikované, kozmetika dermatologicky testovaná a mechanické pomôcky bezpečné.

 

Pomôcky na zväčšenie objemu penisu

Medzi pomôcky pre zväčšenie a predĺženie penisu slúži napríklad hydropumpa, teda špeciálna vákuová pumpa na zväčšenie penisu, skvalitnenie a predĺženie erekcie. Vodná pumpa Bathmate sa dobre používa vo vani alebo sprchovom kúte.

Tvar rúry, kam je umiestnený penis, následne na ňu pôsobí podtlak a penis sa zväčší, ale účinky púmp nie sú trvalé. K zväčšeniu údu dochádza obvykle na dobu niekoľkých hodín. Pri príliš častom používaní ale môže dôjsť k poškodeniam či zraneniam, preto je potrebné pracovať s citom a zapojiť aj iné metódy.

 

Naťahovače penisu extendery

Extender je pomôcka pre zväčšenie penisu založená na naťahovaní alebo tenzii penilných šliach upínajúcich sa k lonovej kosti muža. Mierny a dlhodobo pôsobiaci ťah vyvoláva mechanizmy zvané mitóza a cytokinéza, čím dochádza k predĺženiu penisu a zväčšeniu obvodu penisu.

Naťahovač penisu je asi najstaršou metódou na zväčšenie penisu. V minulosti nebol veľmi bezpečný. Dnes existujú certifikované pomôcky zaisťujúce bezpečnosť a ochranu pred zranením.

Najväčšie výhody spojené s touto metódou tkvejú vo vysokej účinnosti a s trvalými výsledkami. Prostriedok na zväčšenie libida prináša výsledky až po čase, ale úspechy rozhodne stoja za to.

U nás je asi najznámejší Andropenis, ktorý vlastní certifikáty a je bezpečný. Andropenis je kvalitný zdravotnícky prostriedok na zväčšenie penisu, ktorý pracuje na metóde, pri ktorej sa výsledky dostavujú už do 2 mesiacov.

Niekedy proste aktuálny objem, teda hrúbka alebo šírka, žene proste nestačí. Každá vagína je iná a tenký penis ju niekedy nedráždi dokonale. Potom je potrebné použiť dildo, ktoré môže byť aj dvojité, pokojne aj unisex, v rôznych dĺžkach, šírkach, s vibráciami aj bez vibrácie. Vo vagíne ženy môže byť súčasne aj s penisom.

TIP: Redakcia erekce.cz vyberá TOP 10 najlepších díld. 

 

Doplnky stravy pre zväčšenie objemu penisu

Ďalej sú v ponuke exkluzívne doplnky stravy, ktoré majú unikátne a veľmi silné zloženie. Väčšinou obsahujú látky s kladným vplyvom na mikrocirkuláciu krvi priamo do penisu, čo má následný vplyv na jeho veľkosť.

Vyskúšajte teda aj tieto jedinečné lieky na zväčšenie objemu penisu.

  • Vimax slúži na povzbudenie erekcie. Je jedným z prvých doplnkov stravy pre muža používaný viac ako 10 rokov s vynikajúcou povesťou a je hodnotený ako jeden z najlepších.
  • Český doplnok stravy RX-extreme dodá sexuálnemu životu nutný náboj. Odstráni problémy s udržaním erekcie, slabou sexuálnou výdržou a zväčší penis.
  • Andropharmia Penis slúži na zlepšenie sexuálnej výkonnosti a zväčšenie penisu pomocou unikátnej kombinácie prírodných látok zvyšujúcich hladinu testosterónu až o 30 %, zvyšujúcich aj libido, podporujúcich tvorbu spermy, potlačujúcich predčasnú ejakuláciu.
  • Vyskúšať môžete aj ProSolution Pills, Size Gain Plus, XtraSize, Male Extra s extraktom z granátového jablka či Phallosan na trvalé zväčšenie penisu do dĺžky aj do šírky. Pomáhajú aj bylinky určené na zväčšenie penisu.
  • Extrakt z listov krpčiarky veľkokvetej – Epidemium Leaf Extrakt, obsahuje látku nazývanú icariin, ktorá pôsobí v tele ako prírodná viagra.
  • Gingko Biloba sa bežne v lekárstve používa na posilnenie mužskej potencie.

MOŽNO VÁS PREKVAPÍ, že Viagru zoženiete iba na predpis. Prečo to tak je sme sa spýtali sexuologičky MUDr. Taťány Šrámkovej, PH.D.

 

Sprej a gél na zväčšenie hrúbky penisu

Medzi produkty z radov intímnej kozmetiky potom patrí sprej na zväčšenie penisu a gél na zväčšenie penisu. Lovely Lovers je v podobe intímneho lubrikačného gélu na báze vody s efektom okamžitého zväčšenia penisu pomocou lepšieho prekrvenia a s kladným vplyvom na erekciu.

Ako intímny sprej s efektom okamžitého zväčšenia penisu pomocou lepšieho prekrvenia zase zaručuje diskrétne použitie pred sexuálnym stykom. Zaberie aj teplá sprcha pred stykom. Teplá voda ale zase nemá dlhodobo dobrý vplyv na erekciu, takže radšej dlhodobo zvoľte iné metódy. Perfektné sú masáže penisu a masáže prostaty, a to tie vnútorné.

ČÍTAJTE TIEŽ: 

 

Cviky na zväčšenie objemu a dĺžky penisu

Možno sa budete čudovať, ale cvičenie úspešne zaberá. Je možné skutočne dosiahnuť zväčšenie bez akýchkoľvek pomôcok alebo prípravkov a investícií, a to vlastnou disciplínou. Jednou z veľmi účinných a moderných metód sú cviky na zväčšenie údu vyvinuté v 70 rokoch minulého storočia britským lekárom Brianom Richardom.

Séria špeciálnych cvikov bola prvýkrát uverejnená v časopise British Journal of Sexual Medicine. Cviky na zväčšenie penisu sú účinné, ale vyžadujú vysokú časovú náročnosť. Je nutné vykonávať ich pravidelne a potom je možné výrazné zlepšenie dosiahnuť po niekoľkých mesiacoch alebo dokonca rokoch.

Je to ako so sexom. Kto trénuje, má lepšie výsledky. Svaly vám tiež nenarastú cez noc a je potrebné stráviť veľa hodín v posilňovni.

 

Kegelove cviky

Cvičenie na spevnenie panvového dna vymyslel v roku 1948 americký gynekológ Dr. Arnold Kegel pôvodne pre ženy po pôrode. Majú ale pozitívny vplyv na mužské prirodzenie a sexuálnu výkonnosť, pretože majú výrazný vplyv na prekrvovanie penisu a zlepšenie erekcie.

Sú zamerané na posilňovanie skutočného kostrového svalstva a svalov panvového dna. Zlepšujú:

Technika spočíva v sťahovaní PC svalu, teda svalu panvového dna, tzv. pubococcygeus, len vtedy, keď nemočíte a vydržíte tak čo najdlhšie. Je potrebné vykonávať ju vždy obdeň, 3 až 4 x týždenne.

 

Jelqing

Ide o celkom prírodnú cestu k zväčšeniu penisu. Cvik začínate tak, že uchopíte penis za žaluď palcom a ukazovákom a uchopený penis začnete naťahovať pred seba a do strán. Strany striedajte po 15 sekundách a po sérii si dajte chvíľku pauzu.

Penis ťahajte, kým vás nezačne bolieť. Pred cvičením penis zahrejte teplou vodou alebo teplým uterákom, predídete prípadným komplikáciám a zrazeninám. Potom na penis naneste lubrikačný gél alebo detský olej, nedosahujte erekciu a myslite na niečo asexuálne, aby sa nestoporil.

Zložte prsty do gesta OK a zovrite penis veľmi tesne pod žaluďom. Ťahajte ho dopredu po dobu 15 sekúnd a opakujte 5 x. Potom si dajte pauzu, opäť si chyťte penis a ťahajte na ľavú stranu a potom na pravú. Vystriedajte strany 5 x. Ide o princíp extenderu – naťahovača penisu. Preťahujú sa toporivé telieska, ktoré majú vplyv na objem, dĺžku a šírku. Výsledky prichádzajú už za 4 týždne.

 

VIDEO: Ako správne vykonávať jelqing a neublížiť si?

 

Wally Wally Up

Metóda na zväčšenie penisu Wally Wally Up je prirodzená cesta a každý ju môže využiť takmer kdekoľvek. Sadnite si na okraj stoličky, aby penis visel dole a začnite ho masírovať, kým nedosiahnete plnú erekciu.

Potom naň položte uterák, ak chcete pridať záťaž, môžete uterák namočiť do vody a potom ho penisom zdvíhajte. Cvik Wally Wally Up vykonávajte po 5 sekundách asi 20 x za sebou.

 

Dá sa objem zvýšiť chirurgicky?

Existujú 2 hlavné metódy chirurgického zväčšenia penisu. Pri tej prvej metóde sa medzi toporivé telieska a žaluď implantuje silikónová protéza známa pod názvom Subriniho protéza alebo časť rebrovej chrupavky, ktorá sa pred tým odoberie z hrudníka.

Pri druhej metóde dochádza k narezaniu väzu upínajúceho penis k lonovej kosti a penis pri erekcii nesmeruje prirodzene nahor, ale smeruje potom dopredu, niekedy aj smerom nadol. Objem penisu je potom možné zmeniť tukovými injekciami. Operatívne postupy môžu byť účinné, ale sú dosť nákladné, invazívne a nie vždy bezpečné.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

4.3/5 - (3 votes)