Predĺženie penisu – iba nesplniteľný chlapčenský sen, ktorý vás ošklbe o peniaze

Pristúpite k posteli, kde na vás už netrpezlivo čaká vaša partnerka. Je odetá len do ľahučkej košieľky, vďaka čomu vidíte jej vypínajúce sa poprsie. Už len tento pohľad vás rozpáli do biela. Začnete ju jemne hladiť a láskať. Bozkávate ju po celom tele. Vyzliekate ju z tej najjemnejšej košieľky a kladiete pod seba. Idete na vec.

Celý sex avšak neprebieha tak, ako by ste chceli. Stále tam niekde vzadu máte myšlienku, že by ste mohol byť lepší. Meníte preto polohy ako zmyslov zbavený, ale stále to nie je ono. Nakoniec obidvaja vyvrcholíte, aj keď vy s myšlienkou, či sa partnerka naozaj urobil, alebo to len predstierala pre vaše potešenie.

Tiež túžite po dlhšom penise? Priali by ste si aspoň centimeter alebo dva k dobru, aby ste boli pre partnerku nielen atraktívnejší, ale aj lepší milenec? Neustále sa sám seba pýtate, či je váš penis dostatočne dlhý?

Uznávaný chirurg MUDr. Ján Pilka otvára túto tému:

Rovnako, ako veľa žien rieši veľkosť svojich pŕs, tak muži zase veľkosť svojich penisov, ale verejne to nepriznajú.

Predĺženie penisu je pre veľa mužov doslova vytúženou možnosťou, ako zväčšiť svoj úd, a tým sa stať väčším alfa samcom. Avšak, čo sa už málokde dočítate alebo dozviete, je fakt, že prakticky žiadny variant predĺženia penisu reálne nefunguje. Venujte mi preto pár minút svojho času a zistite, ako to vlastne s tým predĺžením je.

predĺženie penisu

 

Predĺženie penisu nie je väčšinou nutné. Aká je priemerná dĺžka penisu?

Pochybovať o svojom tele a o svojom vzhľade je ľudské. Prakticky všetci na sebe vnímame nejakú nedokonalosť alebo nedostatok. Niekto by chcel schudnúť pár kíl, niekto by ste zase chceli nabrať nejaké tie kilá svalov, niekto by dal čokoľvek za to, aby bol jeho penis dlhší.

Avšak príroda je k nám, Európanom, pomerne neúprosná. Priemerná dĺžka penisu Európana, konkrétne Slováka, činí 15,5 cm. Teda rozhodne žiadne obrovské klády ani dlhé údy, aké môžete vidieť vo filmoch pre dospelých.

Ale to vaše myšlienky určite neupokojí. Tiež by ste chceli byť tým jedným z niekoľkých málo mužov, ktorí disponujú obrovským údom? Potom skôr či neskôr dôjdete k záveru, že by sa pre vás najskôr možno hodila niektorá z možností predĺženia penisu. Než sa to do toho ale po hlave vrhnete, prečítajte si nasledujúce riadky.

priemerná dlžka penisu na Slovensku

Slovensko spadá pod svetlozelenú farbu, čo je rozmedzie dĺžky medzi 14,88 16,10 cm. Viac, než je slušné. Nemáte sa za čo hanbiť/zdroj/

 

Doplnky stravy na predĺženie penisu bohužiaľ bez efektu

Asi najjednoduchšou možnosťou, na akú môžete natrafiť, sú najrôznejšie tabletky na predĺženie penisu. Desiatky reklám sľubujú získanie niekoľkých centimetrov pri užívaní zázračnej pilulky každý deň. Kto by to teda neskúsil?

Lenže pozor! Páni, zabudnite na to, že by ste si len vďaka nejakým tabletkám pridali centimetre naviac! Tak to rozhodne nefunguje. Tieto tabletky sú úplne neúčinné a rozhodne vám v rozkroku ani nikde inde nepridajú žiadne centimetre. Len za ne vyhodíte peniaze a budete čakať na zázrak. Tabletky nedokážu prinútiť penis, aby rástol alebo sa inak predlžoval. Taká tabletka zatiaľ vynájdená nebola. Preto na túto možnosť okamžite zabudnite!

PODROBNE sme tieto zbytočné preparáty spísali v užitočnom článku

 

Gél na predĺženie penisu

Ďalšou rovnako pofidérnou a neúčinnou možnosťou sú najrôznejšie gély či masti. Predstava je to nádherná. Namazali by ste si na penis nejakú zázračnú mastičku a po pár dňoch mali penis napríklad o 3 cm dlhší.

Bohužiaľ, realita je oveľa drsnejšia. Tieto gély ani mastičky inak neúčinkujú. Maximálne vám môžu privodiť alergickú reakciu, ale to je jediná reakcia, ktorú môžete očakávať.

PODROBNE sme tento tovar odpísali v samostatnom článku

 

Nebezpečné naťahovanie penisu a závažia na penis

Niektorí páni dokážu doviesť túžbu po veľkom úde tak ďaleko, že si dokonca spôsobia zranenie a zdravotné problémy. Reč je o fyzickom naťahovaní penisu, kedy na penis pripevníte závažie alebo ho ručne naťahujete.

Pokiaľ ste rozumný muž, asi vám už len pri tejto predstave prebieha mráz po chrbte. Pokiaľ nie, hneď vás od tohto variantu odradíme. Nie len, že táto možnosť vôbec nefunguje, takže vám penis rozhodne nepredĺži, ale tiež si týmto spôsobom môžete spôsobiť závažné zdravotné komplikácie.

Tým najhorším je narušenie močovej trubice. A verte nám, to zažiť nechcete. Preto opäť radšej myšlienky na podobné „cviky“ rýchlo opustite.

TIP: Poriadne naplnený penis je ten, ktorý je správne prekrvený. Pokiaľ je problém s cirkuláciou krvi, nedostane sa úplne všade a penis tak pôsobí menší a mäkký. Pre okamžité prekrvenie penisu a pevnú erekciu odporúčam českú Proerectu

Proerecta

 

Jelqing na predĺženie penisu

Jelqing – bezbolestná technika na zväčšenie penisu”, hlásia pútavé titulky. Avšak je to naozaj pravda? Bohužiaľ sme sa opäť zatúlali do oblastí mýtov a legiend. Ani „dojenie” mužskej pýchy nespôsobí jej zázračný rast. A čo to ten Jelqing vlastne je?

V jednoduchosti sú Jelqing špeciálne preťahovacie cviky, ktoré by mali vo výsledku viesť k predĺženiu penisu. Ako sme už ale uviedli, teória Jelqingu je na míle vzdialená od reality. Neexistuje totiž jediný muž na našej planéte, ktorý by pravdivosť tvrdenia o Jelqingu potvrdil. Naopak, táto metóda má rad odporcov, čomu sa ani nedivíme.

TU sa naučíte kompletný návod na Jelqing pre podporu erekcie a prekrvenie všetkých partií penisu

 

Chirurgické predĺženie penisu

A teraz k tým bolestivejším a náročnejším metódam. Medzi predlžovacie metódy totiž spadá aj chirurgické predĺženie penisu. Áno, aj nám okamžite napadla otázka „Ktorý rozumne uvažujúci muž môže kvôli predĺženiu penisu zaľahnúť pod skalpel?!”, ale verte tomu alebo nie, pár takých bláznov skutočne existuje. Avšak výsledky opäť nie sú celkom 100 %.

Penis ako orgán je vlastne živé hubovité teleso, ktoré sa pri vzrušení naplní krvou, spevní a tým lepšie preniká pri pohlavnom akte do pošvy. Práve preto, že hubovité teleso je živé tkanivo, nie je možné do neho rezať ani ničím nastavovať.

Pokiaľ sa tak stane, poškodená časť tkaniva sa v mieste poranenia zjazví neplní sa a penis sa môže v erekcii v tomto mieste ohýbať. Jedinou možnosťou predĺženia je uvoľnenie časti penisu, ktorá je pripevnená k lonovej kosti. Preto sa tom hovorí relatívne predĺženie,vysvetľuje tento zákrok MUDr. David Tomášek.

Chirurgické predĺženie penisu teda penis len opticky predĺži tým, že sa povytiahne teleso penisu viac von z tela. Reálne ale k žiadnemu predĺženiu ani natiahnutiu nedôjde. Penis je len trochu vysunutý a dochádza preto len k optickému klamu. Na to, že za takú operáciu zaplatíte v priemere zhruba 4 000 €, je to výsledok pomerne mizerný. Naviac tu hrozí rad zdravotných rizík a komplikácií.

U pacienta sa môžu objaviť napríklad opuchy, hematómy, krvácanie alebo nedokonalý výsledný efekt daný nedodržaním pokynov pooperačnej starostlivosti odporúčaných ošetrujúcim lekárom. Inými slovami povedané, niektoré riziká si môže pacient privodiť sám, keď riadne nedodržuje naše pokyny,upozorňuje na možné riziká uznávaný chirurg MUDr. Ján Pilka.

Môže dôjsť aj k poškodeniu nervov penisu, k poškodeniu dorzálnych penilných artérií a žíl so všetkými dôsledkami a celkovo je operáciou dosiahnuté len malé predĺženie. A čo by nás ani vo sne nenapadlo, tak je možné poškodenie mobility penisu pri erekcii, a s tým súvisiace aj horšie udržanie penisu v správnom smere v pošve pri súloži. Nie je teda lepšie sa radšej zmieriť s menším údom?

TIP: Tu vysvetľujeme, že chirurgické zväčšenie penisu zväčšuje penis len opticky. Aké sú dostupné metódy?

 

Liposukcia pre predĺženie penisu

Dosť obľúbená je v posledných rokoch aj liposukcia. Muž nielenže trochu „schudne“, príde totiž zhruba o 2 kg váhy, ale tiež sa vďaka tomu zmenší jeho brucho a opticky tak vystúpi penis.

Nejde teda, rovnako ako v predošlom prípade, o žiadne predĺženie penisu ako takého, ale len o jeho optické „zväčšenie“. Výsledkom preto rozhodne nie je dlhší penis. Na to treba stále myslieť.

V niektorých prípadoch zájdu muži až tak ďaleko, že si odobraný tuk nechajú do penisu priamo implantovať, aby ho týmto spôsobom zväčšili. Avšak to by som rozhodne nerobil. Za všetko hovorí príbeh muža, ktorý si chcel nechať predĺžiť penis vlastným tukom, avšak pri operácii zomrel.

Informoval o tom denník, ktorý uviedol, že pacientovi bol najskôr odsatý tuk z brucha a následne vstrekovaný do jeho penisu. Počas operácie ale došlo k tachykardii, teda inak povedané k zvýšenej tepovej frekvencii a k ďalším problémom, ktorým následne muž podľahol.

Tukové tkanivo sa dostalo náhodne do mužovho krvného obehu, prešla pravou polovicou srdca a následne sa dostala do pľúc. Tam upchala pľúcne tepny a spôsobila kolaps. Počas injekčného dodania tuku do tkaniva vždy existuje riziko embólie, obzvlášť keď ide o väčšie množstvo tuku, napríklad počas zväčšovania pŕs,napísali Brita Zilg a Petra Råsten-Almqvist v Journal of Forensic Sciences. Preto odporúčame vyhýbať sa aj tejto metóde.

 

Existuje teda zaručený spôsob predĺženia penisu alebo hľadám úplne zbytočne? 

Ako vidíte, predĺžiť si svoju pýchu nie je vôbec jednoduché. Páni, radšej na všetky uvedené možnosti ihneď zabudnite a snažte sa so svojím náradím zžiť a naučiť sa s ním pracovať.

Viac než dĺžka je totiž dôležitá jeho pevnosť pri erekcii a tvrdosť. Niektoré ženy dokonca uvádzajú, že oveľa dôležitejšia než dĺžka penisu, je podstatná jeho hrúbka. Na dĺžke prakticky žiadnej žene nezáleží.

Naviac je nutné uvedomiť si, že rovnako, ako sú muži s menším vybavením, existujú i ženy s menej hlbokou vagínou. Pre tie sú potom takí páni dokonalým miláčikom a darom z nebies. Obdarenejšieho chlapa by totiž ani nechceli.

Preto si nerobte vrásky z menšej dĺžky a rozhodne si neberte príklad z porno snímkov. Radšej sa snažte žiť zdravo, užívať doplnky stravy pre lepšie prekrvenie aj končatín, aj penisu a uvidíte, že váš sexuálny život bude krásny a spokojný.

Pokiaľ totiž bude prekrvená každá, aj tá najmenšia medzierka vo vašom penise, bude váš penis počas erekcie pevnejší a dokonca aj opticky trochu väčší. Uvidíte, že vďaka tomu bude vaša partnerka v siedmom nebi.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

Rate this post