Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

S tabletami na zväčšenie penisu je to podobne ako s gélami, krémami a masťami. Sľubujú toho veľa, ale výsledky často nikde.

Veľa mužov ich kupuje v nádeji na zlepšenie rozmerov svojej pýchy. Vo finále prichádza len frustrácia a hnev z vyhodených peňazí a nulových výsledkov.

V článku sa dnes pozrieme, ako to s tabletami na zväčšenie penisu je. Čo všetko výrobcovia svojim zákazníkom nasľubujú a na čo ich lákajú? Ako to je vlastne s týmito prípravkami v skutočnosti?

tablety na zväčšenie penisu

 

Zoznam najznámejších klamlivých sľubov o zväčšovaní penisu

Výrobcovia a predajcovia tabliet na zväčšovanie penisu sú prefíkaní. Koľkokrát prídu s výrokom, ktorý mnohých mužov zláka ku kúpe. Čo na tom, že ich sľuby môžu znieť koľkokrát smiešne.

Veľa mužov sa nechá pod vidinou lepšieho sexuálneho života zlákať. Vybral som niektoré klamlivé výroky z českého internetu, ktoré naozaj stoja za to.

TIP: Kliknite a čítajte perfektný článok o zväčšení penisu a o tom, ako vás reklamy na internete klamú a okrádajú o peniaze. Penis za NEDÁ ZVÄČŠIŤ!

 

1/ blud: „Prírodné zväčšenie penisu až do +7,5 cm

Tvrdenie jedného z výrobcov prírodného doplnku na zväčšenie penisu. Táto dĺžka je skôr z ríše rozprávok.

Bohužiaľ nemôžeme menovať konkrétne značky. Pokiaľ ale tieto sľuby budete čítať, neverte a nekupujte. Každý, kto sľubuje tieto nepravdy, klame a snaží sa predať neúčinné nič.

Táto dĺžka je výzva aj pre skúseného chirurga, ktorý vykonáva plastickú operáciu penisu. Účinkom tabliet nemôže dôjsť k takto výraznému predĺženiu.

Kvalitné tablety dokážu zaistiť správnu výživu tkaniva penisu, ale samy o sebe nezaistia tak masívny rast tkaniva penisu. V úspešných prípadoch šlo o desatiny centimetra. Zväčšenie o 7,5 cm je naozaj prehnané, absurdné a drzé tvrdenie.

K takto veľkému posunu je potrebná operácia, ktorá nie je bez rizika.

TIP: Bezbolestným riešením na predĺženie penisu je napríklad cvičenie jelqing. Môže dôjsť k zlepšeniu o desatiny centimetra. Výsledky sú viditeľné až po dlhšej dobe.

 

2/ blud: „Väčší penis už za 22 dní

Ďalšie nezmyselné tvrdenie. Výrobca deklaruje, že vďaka pôsobeniu prípravku sa môžu telieska viac rozťahovať, a tým pádom dôjde k zväčšeniu už za 22 dní po užívaní. Aj tu platí fakt, že k rozšíreniu tkaniva síce branie tabliet môže pomôcť, ale ide o veľmi dlhodobú záležitosť. Výsledok naviac nie je garantovaný.

Šance sú vyššie, pokiaľ človek k braniu tabliet priberie ďalší stimul pomocou špeciálnych cvikov. Alternatívou sú závažia alebo vákuové pumpy. Nejde však o celkom bezpečné cesty na zväčšenie penisu.

 

3/ blud: „Každá žena bude šalieť orgazmom

Výrobcovia často lákajú na výrok, že na veľkosti záleží a len vtedy každá žena bude šalieť v orgastickom kŕči. Toto tvrdenie nie je tak celkom pravdivé. Podľa dotazníka lekárskej fakulty MU v Brne síce 68 % opýtaných žien uviedlo, že veľkosť penisu hrá rolu.

Zároveň ale 53 % opýtaných uviedlo, že s malým penisom dosiahli orgazmus rovnako dobre, ako s veľkým. Veľkosť penisu 14 % žien neriešilo v dotazníku vôbec.

ČÍTAJTE TIEŽ, ako žene zaručene dopriať orgazmus aj bez dlhého penisu. 

 

4/ blud: „Máme najlepšie tabletky na zväčšenie penisu na Slovensku

Tvrdenie jednej z reklám na českom internete. Vzhľadom na to, že s účinnosťou tabliet na zväčšenie penisu to nie je také horúce, zaujímalo by ma, o čo výrobca toto tvrdenie opiera. Pokiaľ sa pozrieme na zloženie, je hlavnou zložkou Tribulus terrestris.

Túto látku by som čakal v niektorom prípravku na zvýšenie testosterónu a podporu erekcie. To je, bohužiaľ, všetko, čo dokáže.

ČÍTAJTE TIEŽ: Všetko o účinku Tribulusu, ktorý okrem iného obsahuje aj kanadský Vimax pre pevnú erekciu a dlhšiu výdrž

tribulus tablety

 

5/ blud: „Ani ten najdokonalejší milenec sa nemôže predviesť, keď má malý penis

Ďalší skreslený výrok. Aj s malým gašparom sa dá zahrať veľké divadlo a otázky medzi študentkami v Brne to potvrdzujú. Je síce pravda, že určité percento žien vzrušuje dráždenie krčka maternice, ale nejde o väčšinu. Vagína je najviac citlivá do hĺbky asi 7 centimetrov. Menší penis si tak pomerne dobre poradí.

 

Čo tablety skutočne dokážu?

Žiadna tableta sama o sebe nedokáže zväčšiť penis v centimetroch, ako sľubujú niektoré reklamy. Čo je možné očakávať, je podpora prekrvenia penisu a jeho výživa. Niektoré produkty fungujú ako podpora tvorby testosterónu.

Čo môžete od prírodných tabliet očakávať?

 

Ktoré tablety odporúčam?

Keď už viete, čo očakávať a aké účinky môžu tablety ponúknuť, možno si poviete, prečo ich neskúsiť. Nakoniec benefity, ktoré tieto prírodné doplnky stravy môžu ponúknuť, nie sú celkom zanedbateľné.

V prípade, že vás výhody týchto tabliet oslovili, prikladám zoznam niekoľkých produktov, ktorých účinku naozaj verím a viem, že s nimi nestúpite vedľa:

 

VIMAX – „sila kanadských byliniek“

Kanadské tablety, ktoré sme testovali viac ako pred rokom. Od tej doby sa nič nezmenilo. Ide stále o špičku medzi doplnkami na podporu erekcie. Zloženie je dobre premyslené a prechádza veľmi prísnou kontrolou kvality.

V testoch si VIMAX vedie veľmi dobre a veľa ľudí si chváli jeho schopnosť zaistiť pevnú erekciu a celkovo zvýšenú sexuálnu výkonnosť. Pri jeho pravidelnom užívaní uvidíte prvé výsledky už po 2 týždňoch. Značné zlepšenie erekcie príde spravidla po 1. mesiaci.

vimax

 

PROMAN Plus – „nórska podpora testosterónu“

Tento nórsky výrobok sme testovali vo veľkom teste prípravkov na podporu testosterónu. ProMan Plus vyšiel ako jeden z najlepších. Kvalita je na veľmi vysokej úrovni.

Základ tvorí kombinácia mocných bylín a látok na podporu testosterónu. Vďaka nórskym rybám obsahuje ProMan veľmi kvalitný vitamín D, ktorý je jedným z pilierov na podporu tvorby mužského hormónu. Nórsky výrobca garantuje vysokú kvalitu svojho výrobku a spĺňa GMP standard (zásady správnej výrobnej praxe).

proman

 

Lieky ani doplnky na zväčšenie penisu neexistujú

V prípade, že by ste radi prebrali zväčšenie penisu so svojím lekárom, rozhodne vás od toho neodrádzam. Naopak je konzultácia s odborníkom to najlepšie, čo môžete urobiť. Jednu otázku vám ušetrím.

Pokiaľ budete chcieť predpísať liek na zväčšenie, dočkáte sa negatívnej odpovede. Žiadny oficiálny liek či doplnok na zväčšenie penisu neexistuje a žiadna farmaceutická firma ho nevyrába.

V prípade, že sa na internete stretnete s pojmom liek na zväčšenie penisu, ide na 100 % o zavádzaujúcu a klamlivú informáciu. Na trhu existujú len doplnky stravy sľubujúce tento účinok. Všetci už ale vieme, ako je to s týmto sľubovaným efektom naozaj.

 

Zhrnutie na záver

Tablety na zväčšenie penisu nie sú vo finále celkom bezcenné, pretože je možné čakať aspoň nejaké prekrvenie a s ním aj podporu erekcie. Garancia tohto výsledku nie je 100 % a závisí od mnohých ďalších faktorov. Bohužiaľ je na svete stále veľa mužov, ktorí podľahnú ilúzii masívneho zväčšenia penisu.

Pritom je oveľa ľahšie uvedomiť si pravdu. Vo väčšine prípadov na tom muži nie sú s veľkosťou vôbec zle. Len podľahli modernému nátlaku spoločnosti a pornopriemyslu.

Majú teda tablety zmysel? Rozhodne áno. Veľkú rolu hrajú v podpore erekcie, oddialení ejakulácie a celkovej výžive penisu pre jeho lepšiu kondíciu a zdravie. Môžu hrať menšiu rolu vo zväčšení penisu, ale celkovo majú na túto oblasť len minimálny vplyv.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

5/5 - (1 vote)