Ako pomôžu doplnky stravy zlepšiť sexuálny a intímny život? Ktoré aspekty posilnia?

Človek lieta na mesiac, do tela si vpravuje mikročipy a pomaly presúva život do virtuálnej reality. Áno, doba je dnes rýchla, moderná a technologická modernizácia sa týka aj vývoja nových doplnkov stravy pre dosiahnutie šepecifických mužských cieľov.

Našich čitateľov (a teda na 98% mužov) poznáme veľmi dobre. Vďaka tomu vieme, čo vás na našej stránke zaujíma najčastejšie. Je to podpora erekcie, podpora tvorby testosterónu a predĺženie sexuálnej výdrže (oddialenie ejakulácie).

Spísali sme preto 10 druhov moderných doplnkov pre mužov a 1 falošný, ktoré okrem posledného pomôžu zlepšiť sexuálny život v rôznych smeroch.

Pamätajte, že pomoc vždy existuje. Teraz možno ešte netušíte, s čím všetkým vám dnešné doplnky dokážu pomôcť. Nájdite svoj problém, s ktorým potrebujete pomôcť a pozrite sa, čo vám trh ponúka.

doplnky stravy pre mužské sexuálne zdravie

 

Moderné doplnky stravy pre mužskú sexuálnu výkonnosť a intímnu kondíciu

Kvalitný sexuálny život a dobrá kondícia intímneho zdravia sú základom spokojnej a silnej mužskej sexuality.

Existujú rôzne príčiny, ktoré oberajú mužov o pevnú a spoľahlivú erekciu, skracujú sexuálny výkon a kradnú bujaré orgazmy. Tieto príčiny ale v článku riešiť nebudeme.

Zameriame sa iba na konkrétne intímne problémy a na to, ako presne s nimi pomôžu moderné mužské doplnky stravy. 

ÚČINOK: NAJČASTEJŠIA FORMA:
Podpora erekcie: toboľky, tablety, nápoj (shot)
Podpora libida: toboľky, tablety, roztoky, kvapky, spreje
Podpora tvorby vlastného testosterónu: toboľky, tablety
Podpora plodnosti a kvality spermií: toboľky, tablety
Podpora citlivosti penisu a intenzívneho orgazmu: toboľky, tablety, gély, spreje, náplasti
Oddialenie ejakulácie a predĺženie výdrže: toboľky, tablety, gély, spreje, náplasti
Zmiernenie príznakov andropauzy: toboľky, tablety
Zlepšenie kondície prostaty: toboľky, tablety, nápoje
Pomoc s inkontinenciou (únikom moču): toboľky, tablety
Zväčšenie penisu? čokoľvek, ale nič z toho NEFUNGUJE >> je to klamstvo

 

UPOZORNENIE:

Doplnky stravy nie sú lieky, preto nemajú žiadne liečivé účinky a z chorôb vás nevyliečia. Pomáhajú iba „prekryť“ hlavnú príčinu problému. Preto pokiaľ je akýkoľvek sexuálny a intímny problém dôsledkom choroby, neváhajte s návštevou lekára.

Doplnky majú iba „stimulačný, tonizačný, optimalizujúci, prípadne preventívny“ účinok, čo znamená, že upravujú prostredie organizmu do svojej najlepšej kondície a umožňujú lepšie sexuálne fungovať.

Pokiaľ vám ale zmizla erekcia kvôli úrazu, prípadne vás bolí prostata kvôli zápalu alebo zväčšeniu alebo vás o libido oberie depresia, ani doplnky nepomôžu. Navštívte lekára. Doplnky nakupujte, pokiaľ viete, že sú vaše problémy iba občasné, dočasné, nerizikové a viete, čo ich spôsobilo.

 

Doplnky pre podporu erekcie

doplnky pre podporu erekcie

AKO TO FUNGUJE?

Erekcia závisí od naplnenia penisu krvou. Kvôli stresu, únave alebo chorobám môžu byť cievy zúžené. Vtedy je erekcia slabá. Môže tiež dôjsť k úplnému zastaveniu prietoku krvi (erektílna dysfunkcia), ktorá dosiahnutie a udržanie erekcie znemožňuje.

Doplnky pre podporu erekcie majú tzv. vazodilatačný efekt. Pôsobia na roztiahnutie ciev, podporujú prekrvenie a udržujú normálny stav srdca, ciev a mikrocirkuláciu krvi. 

Doplnok užijete, účinná látka roztiahne cievy do pol hodiny až hodiny. Výsledkom je erekcia dostatočne pevná pre sexuálny styk. Účinok doplnku zmizne, keď telo účinné látky spotrebuje alebo vylúči.

Tieto doplnky sú bezpečné. Ide o rastlinné zložky v rôznych kombináciach a v rôznom množstve.

NAJRÝCHLEJŠÍ nástup pevnej erekcie do 30 minút zaručuje nápoj Proerecta SHOT

Kliknite na obrázok a čítajte podrobne o všetkých prospešných účinkoch.

 

Doplnky pre podporu plodnosti a tvorby ejakulátu

doplnky pre podporu tvorby spermií

AKO TO FUNGUJE?

Mužská plodnosť (fertilita) závisí od kvality spermií. Dôležitá je ich pohyblivosť (motilita), tvar a kondícia. Spermie sa produkujú v semenníkoch a pre rast a správny vývoj potrebujú výživu. Tvorba spermií čiastočne záleží aj na hladine testosterónu, ktorú doplnky pomáhajú zvýšiť tiež.

Doplnky pre podporu mužskej plodnosti obsahujú rastlinné zložky (a ďalšie prospešné vitamíny a minerály), ktoré vyživujú semenníky a stimulujú produkciu zdravých, kvalitných spermií (spermatogenéza).

Výsledkom je vyššia produkcia kvalitnejších spermií, vďaka čomu sa zvyšuje aj šanca na oplodnenie vajíčka a počatie.

 

Doplnky pre zvýšenie hladiny testosterónu

doplnky pre podporu testosterónu

AKO TO FUNGUJE?

Testosterón je hlavný mužský hormón (androgén), ktorý stojí za tým, ako muž vyzerá, aký je silný a ako sa fyzicky a psychicky cíti. Testosterón ovplyvňuje rast svalov, pevnosť kostí, vlasy a ochlpenie, plodnosť, silu erekcie a ďalšie základné mužské charakteristiky. Nízka hladina znamená problém a muž stráca fyzickú aj psychickú silu a schopnosti.

Testosterón produkujú semenníky a nadobličky. Rastliny a ďalšie prospešné zložky tieto orgány kvalitne vyživujú, vďaka čomu sú v lepšej kondícii a lepšie produkujú optimálne množstvo testosterónu.

Doplnky teda dokážu stimulovať tvorbu testosterónu , udržať ju v optimálnej rovnováhe a brániť pred jej zväčšovaním.

PRE DLHODOBÚ PODPORU TVORBY TESTOSTERÓNU A EREKCIE ODPORÚČAME ČESKÚ PROERECTU LONG

Kliknite na obrázok a čítajte podrobne o všetkých prospešných účinkoch.

Proerecta LONG, nákup

 

Doplnky pre podporu citlivosti penisu a intenzívnejší orgazmus

doplnky pre zvýšenie citlivosti penisu

AKO TO FUNGUJE?

Aj citlivosť penisu závisí od jeho dostatočného prekrvenia. „Studený“, nedostatočne prekrvený penis je menej citlivý, kvôli čomu ho nemožno dobre stimulovať a muž tak necíti dostatočné uspokojenie. Niekedy nedokáže dosiahnuť orgazmus, pretože penis doslova nič necíti.

Aj tu je preto vhodné prekrvenie penisu zlepšiť, priviesť do neho dostatok krvi a zvýšiť jeho citlivosť. Okrem rôznych tabliet existujú aj gély, náplasti, kondómy a spreje s výťažkami z rastlín, ktoré pôsobia na povrchu penisu a zintenzívňujú sexuálny pôžitok.

 

Doplnky pre oddialenie ejakulácie a predĺženie výdrže

doplnky pre oddialenie ejakulácie

AKO TO FUNGUJE?

Dostávame sa k nerastlinnej výnimke. Pokiaľ má muž vysoko citlivý penis a žaluď, potrebuje ich chladiť a znecitlivieť. Cieľom je „otupenie“ zmyslov, aby penis nebol tak silne stimulovaný a muž vydržal súložiť dlhšie bez predčasnej ejakulácie.

Používajú sa chladivé gély, náplasti či kondómy so znecitlivujúcimi látkami (tzv. lokálne anestetiká). Tie sú obvykle syntetického, nie rastlinného pôvodu.

A rýchla pomoc? Uterák namočený v studenej vode alebo kocky ľadu. Znížiť citlivosť penisu a žaluďa teda môžete aj bez nákupu špeciálnych doplnkov

 

Doplnky pre spomalenie nástupu a zmiernenie príznakov andropauzy

doplnky stravy pre zmiernenie a spomalenie andropauzy

AKO TO FUNGUJE?

Andropauza je súčasťou života každého muža a nastupuje okolo 55. roku života. Andropauza je dôsledkom zníženej hladiny testosterónu, ktorý počas nej ešte viac klesá. Muž začne slabnúť, stráca sexuálnu kondíciu a záujem o sex (libido). Priberá na váhe, rednú mu vlasy a kosti, vytráca sa mužná sila. Andropauza muža pripravuje „na dôchodok“ a pomaly z neho vytvára staršieho pána.

Pre oddialenie andropauzy sú tiež vhodné doplnky pre zvýšenie testosterónu. Môžu nepríjemné príznaky zmierniť a mužovi uľaviť.

NÁKUPNÝ PORADCA:

Nástup andropauzy sa zrýchľuje kvôli úbytku testosterónu. Je vhodné zvýšiť produkciu prirodzenou cestou.

Odporúčame české rastlinné toboľky Proerecta LONG. 

Proerecta LONG, nákup

 

Doplnky pre zlepšenie kondície prostaty a ochrany pred zväčšovaním

doplnky pre zdravie prostaty

AKO TO FUNGUJE?

Prostata je citlivý orgán náchylný na poranenie, chlad alebo nesprávnu životosprávu. Má tendenciu nezhubne alebo zhubne sa rozširovať, tlačiť na močovú trubicu, a tým pádom bolieť a škodiť. Pridávajú sa problémy s močením, bolestivé a prerušované močenie, nutkavé a časté močenie a nenávidené nočné močenie.

Prostatu je preto portebné dobre živiť, aby bola dostatočne prekrvená a nič jej nechýbalo. Doplnky nájdete najčastejšie vo forme bylinných tabliet, toboliek alebo sirupov.

NÁKUPNÝ TIP: 

Toboľky Proerecta PROSTATE preventívne chránia prostatu pred zápalmi a zväčšovaním, vďaka čomu nevznikne problém s častým a prerušovaným močením. 

 

Doplnky pre zdravie močovej sústavy

doplnky pre zdravie močovej sústavy

AKO TO FUNGUJE?

Cieľom je správna funkcia močového mechúra, močových ciest, ľadvín a tiež prostaty. Doplnky preto obsahujú podobné rastlinné zložky, ako doplnky na prostatu. Dá sa tak vyhnúť alebo zmierniť časté močenie, bolestivé močenie a inkontinencia – samovoľný únik moču a kvapkanie po vymočení.

Tieto doplnky pôsobia ako prevencia, ale majú tiež schopnosť tlmiť rôzne zápaly, prekrvovať močovú sústavu, čistiť moč a odstraňovať z nich škodliviny. Mávajú aj močopudné (diuretické) účinky pre rýchlejšiu očistu močových ciest.

NÁKUPNÝ TIP:

Doplnok pre podporu správnej činnosti prostaty s uľavujúcim účinkom na bolestivé a nutkavé močenie. 

Proerecta PROSTATE, balenie

 

Doplnky pre celkové mužské sexuálne zdravie

doplnky pre mužské sexuálne zdravieAKO TO FUNGUJE?

Pojem „celkové sexuálne zdravie“ nemáme v redakcii príliš v láske. Prečo? Pretože je to nejednoznačné tvrdenie a nepresný popis účinkov.

Niekto chápe sexuálne zdravie ako pevnú erekciu a silné libido, iný ako zdravé spermie a bezproblémové močenie.

Doplnky z tejto triedy najčastejšie obsahujú viacero zložiek, a teda celé súbory rastlín s vplyvom na rôzne vlastnosti mužskej sexuality. Určite vám nijak neuškodia, ale zo skúsenosti odporúčame nakupovať výrobky, ktoré sľubujú konkrény účinok. Napríklad „podporu erekcie“ alebo „zvýšenie testosterónu“ či „zvýšenie libida“.

Sú to výrobky zamerané na konkrétny problém a nesľubujú „od každého niečo“. Čo sa týka zloženia, nájdete v nich obvykle rôzne pomery rastlinných zložiek, vitamínov, minerálov, aminokyselín a podobne.

 

Doplnky pre podporu slabého libida a afrodiziaká

doplnky pre zvýšenie mužského libida

AKO TO FUNGUJE?

Libido (sexuálny chtíč, sexuálny apetít, apetencia) je záujem o sex a dostatočné nanvadenie na neho. Sexuálne libido závisí na dobrej psychickej kondícii, dobrom pekrvení pohlavnýh orgánov a od dostatočnej hladiny testosterónu, ktorý muža ženie za erotickými zážitkami.

Doplnky pre podporu libida sú teda najčastejšie bylinné zmesi rastlín pre podporu prekrvenia penisu, podporu tvorby testosterónu a navodenie psychickej pohody.

 

Doplnky pre zväčšenie penisu

doplnky pre zväčšenie penisu

PREČO TO CELKOM URČITE NEFUNGUJE?

Tieto klamavé výrobky sme si nechali nakoniec, pretože vieme, že ich muži často hľadajú, ale nakoniec vyhodia peniaze zbytočne a žiadneho zväčšenia penisu sa nedočkajú. Ani o milimeter, páni. Nič také neexistuje.

Penis sa dá zväčšiť IBA A LEN CHIRURGCKY a aj tam sú možnosti velmi obmedzené. Áno, na internete nájdete stovky tabletiek, krémov, gelov, sprejov a ďalších klamavých produktov. Sľubujú zväčšenie a predĺženie o 5, 7 a pokojne aj 10 cm. ALE TO JE KLAMSTVO a upozorňujeme na neho po celý čas fungovania webu.

Aký penis vám príroda nadelila, taký proste bude a nič sa nezmení. Pomocou doplnkov sa dá penis zväčšiť iba opticky a to minimálne. S doplnkom pre podporu erekcie do penisu vteká viac krvi, takže sa vypĺňajú aj pôvodne prázdne a málo naplnené komôrky v tkanive. Penis tak opticky mierne zmohutnie a naberie na objeme, ale to je všetko, čo je možné pre veľkosť spraviť.

Nikdy preto nenakupujte žiadne doplnky, ktoré sľubujú zväčšenie penisu. Tieto výrobky porušujú zákon., pretože sľubujú účinok, ktorý nie je možný. Vyhodíte desiatky a stovky euro úplne zbytočne.

 

 

5/5 - (1 vote)

Zanechte odpověď