Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?

Dĺžka penisu je častokrát predmetom rozličných diskusií. Rovnako ako postava, aj penis môže mať rôzny tvar a veľkosť. Variabilná je nielen hrúbka, ale aj jeho dĺžka. Muži odjakživa veľkosti svojho penisu prikladali značnú dôležitosť. Obavy ohľadom dostatočnej veľkosti nemusia byť síce vždy oprávnené, každopádne mužov ovplyvňujú aj po psychickej stránke a môžu vyústiť až do problémov v posteli.

meter

Priemerná dĺžka penisu sa podľa výskumov pohybuje okolo 15-tich centimetrov.

 

Existujú však aj nadmerne obdarení chlapi a naopak. Ak nie ste so svojím prirodzením spokojný, aj tu existuje riešenie – dojenie penisu, inak nazývané aj jelquing – prírodný spôsob, ako zväčšiť penis pomocou rôznych cvikov.

 

Čo je dojenie penisu – jelqing?

Ide o jednoduchú manuálnu techniku, ktorú muž poľahky prevedie aj sám. Podstatou je zvýšenie krvného tlaku a obehu v penise pomocou vlastnej ruky.

 

Ako postupovať pri jelquingu?

  1. Svoj penis pripravte a zahrejte ho, napríklad teplým ručníkom či horúcou sprchou.
  2. Na penis naneste lubrikačný gél.
  3. Dosiahnite čiastočnú erekciu. Nie však úplnú, stačí 50-70%. Váš penis totiž musí byť uvoľnený, aby ním krv mohla postupovať.
  4. Palcom a ukazovákom vytvorte krúžok a zovrite ním koreň svojho penisu, a to čo najbližšie k pubickej kosti.
  5. Jemne penis zovrite a postupujte až k jeho hlavičke. Penis ale nezvierajte prisilno, vaše zovretie nemá bolieť. Technika slúži na efektívne tlačenie krvi naprieč penisom.
  6. Na žaluď ručné dojenie penisu nepoužívajte. Vždy tesne pred žaluďom zovretie ukončite a začnite nanovo. Každý správny jelq (teda ťah) by mal zabrať približne 3 sekundy.
  7. Behom cvičenia by ste mali previesť maximálne 150 ťahov a cvičenie by ste nemali skúšať denne. Pravidlo platí hlavne pre začiatočníkov. Môže totiž dôjsť k poraneniu pokožky.

 

Problémy súvisiace s dojením penisu

Aké problémy sa môžu spájať s jelquingom? Vačšinou ide o chybnú techniku, preto pozorne čítajte. Zdá sa vám, že poznáte svoj penis nadmieru dobre? Možno vás prekvapí 28 zaujímaostí o penise, ktoré ste o penise nevedeli.

 

Vyhnite sa suchému dojeniu penisu

V prvom rade myslite na správny lubrikant. Nepoužívajte žiadne telové mlieka, krémy či mydlá, pri ktorých môže dôjsť k podráždeniu alebo svrbeniu. Skvelou alternatívou je kokosový olej, ktorý má čisto prírodné zloženie, neobsahuje žiadne konzervačné látky a nepodráždi intímne partie.

Ako začiatočník by ste určite nemali dojenie penisu praktikovať bez lubrikantu. Techniku sa nielen ľahšie naučíte, ale vyhnete sa aj veľkému opuchu penisu v blízkosti žaluďa. Ak sa vám to predsa len prihodilo, nepanikárte. Hoci opuch na pohľad nevyzerá príjemne, v skutočnosti nie je nebezpečný a do pár hodín zmizne.

Niekomu suchý jelquing vyhovuje viac. Aj vy naň môžete bez problémov prejsť, ale nie predtým, ako sa naučíte dojenie penisu praktikovať správne.

 

Dávajte si pozor na príliš tvrdú erekciu

Hlavne začiatočníci pri ručnom dojení penisu dosiahnu maximálnu erekciu. Ak sa to stáva aj vám, prestaňte a počkajte, kým vaša erekcia ochabne a až potom znova začnite s jelquingom.

 

Penis ako bejzbalová pálka

Ojedinelý, ale nie jedinečný problém, pri ktorom váš penis získa tvar bejzbalovej pálky. Žaluď sa zväčší a bude tvoriť najväčšiu časť penisu. Efekt sa, samozrejme, nedostaví zo dňa na deň, takže nemusíte mať strach.

Dôležité je, aby ste dojenie penisu a cviky robili ozaj správne, a to podľa vyššie uvedeného návodu.

 

Prasknuté žilky

Pri príliš hrubom zaobchádzaní môže dôjsť aj k popraskaniu žiliek, čo je veľmi bolestivé. Problém síce do pár dní zmizne, ale aj napriek tomu by ste mali byť opatrný a vyvarovať sa tak zbytočným komplikáciám.

úchop ruky pre jelqing

Správna technika jelquingu je veľmi dôležitá. Narábame predsa s našou pýchou a tú nechceme dočasne vyradiť z hry.

 

Funguje dojenie penisu?

Mnohí muži tvrdia, že u nich jelquing zabral. Samozrejme, čo sa týka čísel, výsledky sú veľmi individuálne. Rovnako, nemusia byť vždy trvalé. Záleží totiž na mnohých ďalších faktoroch.

  • Pri cvičení je potrebné mať dostatočnú dávku trpezlivosti. Prvé výsledky sa totiž nedostavia skôr ako po prvých dvoch mesiacoch pravidelného praktizovania jelquingu.
  • Nečakajte, že sa penis zázračne zväčší o polovicu svojej dĺžky. Zväčšenie sa pohybuje v milimetroch a pri správnom praktikovaní jelquingu penis môže narásť až o jeden centimeter.

 

Pumpy a prístroje na dojenie penisu

Na trhu nájdete aj rôzne prístroje na zväčšenie pohlavného údu, ktoré penis o niečo predĺžia. Prístroje na predĺženie penisu priaznivo pôsobia nielen na vašu kožu, ktorú natiahnu, ale poniektoré oplývajú aj schopnosťou znásobiť počet buniek vo vašom penise.

Niektorí tvrdia, že sa im prirodzenie podarilo zväčšiť až o päť centimetrov. Na podobné výsledky sa však netreba spoliehať. Každý muž je individuálny, a teda odlišný môže byť aj konečný efekt.

Aj tu je dôležitá trpezlivosť. Skutočné výsledky sa dostavia až po niekoľkých mesiacoch, spravidla dvoch až troch.

TIP: Pre podporu prekrvenia odporúčame aspoň 3-mesačnú kúru s tabletkami pre podporu erekcie. Kliknite a čítajte podrobné recenzie.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

3.8/5 - (6 votes)