Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné

Zlákala vás reklama na zväčšenie penisu? Najprv si radšej zistite, čo v skutočnosti očakávať.

Reklamy lákajú na zázračne účinky gélov, mastí a krémov na zázračné zväčšenie penisu. Je ich všade mnoho a sľubujú zväčšenie dĺžky a šírky vášho penisu hneď o niekoľko centimetrov.

Každopádne vedecké dôkazy neexistujú. Všetko je klamlivé, zavádzajúce a úplne zbytočné. Jedinou skutočne zaručenou metódou na zväčšenie penisu je len operácia. Tá však nie je bez rizika.

Produkty na internete sú neúčinné a niektoré dokonca môžu penis poškodiť. Preto by ste si mali nákup dvakrát premyslieť.

gel na zväčšenie penisu

 

Aký penis sa považuje za normálny a dostatočný?

Strach z toho, že penis vyzerá príliš malý, je bežný. Muži majú strach z malých rozmerov a nedostatočného uspokojenia partnerky. V mnohých prípadoch je táto obava zbytočná.

Penis dlhý v erekcii 13 centimetrov a viac je normálny. Za malý penis je možné považovať dĺžku pod 7,5 centimetrov v erekcii. Čítajte, ako správne merať dĺžku penisu. 

 

Náhle zmenšenie penisu môže znamenať aj zdravotný problém

Pokiaľ je váš penis skutočne menší môže ísť o vážnejší zdravotný problém. Všeobecne sa nazýva erektilná dysfunkcia a nastáva v prípade, kedy vaša erekcia nefunguje tak, ako obyčajne. Táto porucha môže značiť aj závažnejšie problémy so srdcom. V každom prípade je namieste návšteva lekára.

 

Ako to s veľkosťou vidia partnerky?

Reklamy vám chcú nahovoriť, že vaše partnerky neustále riešia veľkosť penisu. Pokiaľ máte tieto obavy, prehovorte si s ňou. Niektoré ženy riešia veľkosť viac a iné menej. Všetko záleží na vkuse obidvoch partnerov. Kľúčová je komunikácia a vyjadrenie obidvoch strán.

Pochopenie potrieb a túžob partnerky má ďaleko väčšiu šancu uspieť, ako zmena veľkosti penisu.

 

Nenechajte sa zmiasť a okradnúť

Spoločnosti často ponúkajú riešenia pomocou gélov, mastí, krému na zväčšenie penisu. Rady podporujú svoje tvrdenia „zaručenými“ vedeckými štúdiami. Tie majú s realitou len veľmi málo spoločného.

Reklamné oddelenia vsádzajú na ovplyvnené údaje a pochybné fotky výsledkov terapie pomocou gélu.

 

Druhy gélov, mastí a krémov na zväčšenie penisu

Hmotyna penis je možné rozdeliť do niekoľkých kategórií:

 • Podpora erekcie – v tomto prípade výrobcovia často sľubujú zázraky v podobe bezchybnej erekcie. Tieto  prípravky, samozrejme, nedokážu aktívne pomôcť, pretože pôsobia len zvonka a krátkodobo. Na vnútornú činnosť toporivých telies majú len malý a dočasný vplyv.
 • Zväčšenie penisu – ani v tomto prípade nie je funkčnosť vedecky overená. Výrobcovia vsádzajú na klamlivú a zavádzajúcu reklamu, ktorá nie je podložená žiadnymi vedeckými tvrdeniami.
 • Hrejivé lubrikačné prípravky – slúžia na lepšie vnímanie a stimuláciu. Majú zahrievajúci efekt a nie sú teda vhodné pre muža s rýchlym nástupom ejakulácie.
 • Znecitlivejúce lubrikačné prípravky – nijako neovplyvňujú navodenie erekcie. Dokážu len oddialiť ejakuláciu svojimi tlmiacimi účinkami.

EJAKULUJETE PRÍLIŠ RÝCHLO? Naučte sa 14 tipov, ako oddialiť ejakuláciu. 

 

Prečo gély na zväčšenie penisu nefungujú a sú vždy podvod?

Aby ste porozumeli prečo, musíte najprv pochopiť funkciu mužskej erekcie. Váš penis obsahuje hubovité komory, ktoré sa pri vzrušení plní krvou. Tieto vláknité komory sú fixované k lonovej kosti. Tým pádom je veľmi ťažké ich akokoľvek ovplyvniť. To sa týka ich šírky a dĺžky. Sú fixované na mieste. Väčšina mužov dosiahne svoje maximum v puberte.

Prípravky na zväčšenie penisu zvyšujú väčšinou prietok krvi penisom. Tým pádom sa toporivé telesá zaplnia rýchlejšie a erekcia nastúpi skôr a výraznejšie. V skutočnosti k žiadnemu zväčšeniu nedôjde. Maximálne ku krátkodobému zdureniu penisu po nanesení prípravku. Trvalé zväčšenie je len nesplniteľný sľub.

 

Operácia penis zväčší, ale nie je bez rizika

Síce ide o najistejšiu metódu zväčšenia penisu, ale nie je celkom bez rizika. Pokiaľ je to možné, vyhnite sa lákadlám súkromných kliník. Ide im hlavne o vaše peniaze.

Doktori na týchto pracoviskách zavádzajú do penisu rôzne druhy penilných implantátov na zväčšenie veľkosti. Tieto procedúry môžu mať vedľajšie efekty.

Materiál implantátu môže migrovať a poškodiť okolité tkanivo. Rovnako tak hrozí aj zníženie citlivosti penisu.

Tieto chirurgické procedúry predstavujú potenciálne nebezpečenstvo pre muža a môžu mať skutočne negatívny dôsledok na kvalitu sexuálneho života.

 

Aký je rozdiel medzi gélom, masťou a krémom na zväčšenie penisu?

Krémy, gély a masti pracujú na podobnom princípe. Obsahujú vitamíny, minerály, bylinky alebo hormóny s údajným účinkom na veľkosť penisu.

Žiadny výrobca neodhalí presné zloženie a ich funkciu. Pokiaľ sa muž rozhodne produkt vyskúšať, mal by tak učiniť len v overených obchodoch a sexshopoch.

Maximálne ale čakajte na podporu erekcie alebo citlivosti. Nič sa zväčšovať nebude. Ľudské telo jednoducho nie je schopné zväčšiť penis len pomocou nejakej mastičky. 

 

Krém na prekrvenie penisu LARGO

Tento krém prináša lepšie prekrvenie penisu a lepšiu erekciu. Muž s problémovou erekciou si bude v posteli veriť a lepšie uspokojí potreby vlastné aj svojej partnerky.

Výrobca sľubuje lepší a intenzívnejší sexuálny zážitok. Výrobok rozhodne nie je riešením vážnejších problémov s erekciou. Pridanou hodnotou je skôr pre tých mužov, ktorí chcú mať penis krátkodobo plnší a viac prekrvený.

Oproti gélom má lepšiu vstrebateľnosť a zanecháva na penise len jemnú vrstvu. Tá pôsobí po celý čas aktu ako nenápadný lubrikant.

krám Largo na prekrvenie penisu

Výhody:

 • účinkuje rýchlo
 • dobrá regulácia dávkovania
 • penis naozaj prekrví a zväčší
Nevýhody:

 • cena
 • môže dráždiť pokožku penisu

 

Durex Intense Orgasmic gel

Tento gél nie je určený na zväčšenie penisu. Ďaleko viac vám poslúži na vyššiu intenzitu orgazmu. Zaujímavé je, že jeho účinky si pochvaľujú predovšetkým ženy. Dokáže totiž veľmi silno zvýšiť dráždenie na penise, klitorise a predovšetkým vo vagíne. Ponúka teda veľmi príjemné spestrenie sexu.

Je potrebné nechať gél chvíľu pôsobiť. Pôsobí chladivo a hrejivo zároveň. Dokáže zosilniť citlivosť nervových zakončení na penise, takže používateľ môže cítiť silné brnenie. Tento výrobok ponúka jedinečný zážitok zo sexuálnej stimulácie.

Výhody:

 • dobrý sklz
 • jednoduchý na použitie
 • jedinečný pocit chladu, tepla a dráždenia
 • príjemná aróma
Nevýhody:

 • dĺžka účinku
 • pumpička by mohla byť kvalitnejšie spracovaná
 • veľkosť balenia

 

Tlmivý lubrikačný gél

Tento gél je zameraný na výdrž počas sexuálneho aktu. Je teda vhodný najmä pre mužov začínajúcich so sexuálnym životom a jedincov trpiacich predčasnou ejakuláciou. Slúži na lubrikáciu a predĺženie sexuálneho aktu.

Prípravok spôsobuje lokálne znecitlivenie penisu, a tým pádom predlžuje dobu súlože. Jeho účinok je rozdielny v závislosti od používateľa. Niekomu dokáže pomôcť veľmi výrazne a inému len mierne.

Tento lubrikant je určený práve pre mužov. Dokáže oddialiť ejakuláciu v rade niekoľkých minút a zvyšuje celkovú výdrž. Nevýhodou je, že gél ovplyvní aj citlivosť partnerky. Preto je namieste použiť kondóm.

tlmivý lubrikačný gel

Výhody:

 • dobrý sklz
 • český produkt
 • pôsobí tlmivo
 • predlžuje sex
Nevýhody:

 • má vplyv aj na partnerku
 • gél funguje na každého inak

 

Gél na zväčšenie penisu s penisom ani nehne

Gély na podporu prekrvenia penisu sú zaujímavým trhovým produktom. Nedá sa povedať, že by boli celkom bez účinku.

Čo môžu ponúknuť, je krátkodobé lepšie prekrvenie penisu. Zväčšenia sa ale nedočkáte, takže s tým účelom gély určite nekupujte. 

Zázraky od neho nemožno očakávať. Rovnako, ako sľuby výrobcov masívneho zväčšenia penisu o niekoľko centimetrov. Skutočne je potrebné investovať peniaze do produktu, ktorý nemá preukázateľné výsledky?

Pokiaľ ide o sebavedomie v sexe, je možno lepšie celú vec prebrať s partnerkou. Možno celá záležitosť nie je taká horúca, ako sa môže na prvý pohľad zdať, a problém s veľkosťou si nosíte len v hlave.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

5/5 - (3 votes)