Ako zvýšiť citlivosť penisu, aby ste si sex poriadne užil a udržal erekciu?

Prečítali ste si 1. časť o citlivosti penisu, ale vôbec ste sa v tom nenašli? Trápi vás pravý opak popísaného problému, teda znížená citlivosť vášho penisu? Hľadáte rady, tipy, návody, skrátka nejaké riešenie, ako zvýšiť citlivosť penisu?

Potom ste tu úplne správne. V druhej časti o citlivosti penisu sa totiž budem venovať práve zníženej citlivosti mužského prirodzenia a jej riešeniu.

ako zvýšiť citlivosť penisu?

 

[su_testimonial name=“Ján, ktorý sa potýka so zníženou citlivosťou penisu“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Potreboval by som poradiť v záležitosti zníženej citlivosti penisu. Počas pohlavného styku mám problém s tým, že aj pri dlhej dobe sexuálnej aktivity neejakulujem.

Na viacerých miestach som sa dočítal, že môže ísť o zníženú citlivosť penisu s tým, že tento nedostatok je možné relatívne rýchlo napraviť. Bohužiaľ, nikde nebola rada o tom, ako to urobiť.

Mohol by som poprosiť o konkrétnu radu, ako citlivosť penisu opäť zvýšiť?[/su_testimonial]

 

Ako zvýšiť citlivosť penisu?

Nie je to síce tak bežné, ako práve zvýšená citlivosť penisu, ale na druhej strane sa môžete stretnúť aj so zníženou citlivosťou. Znížená citlivosť je rovnako nepríjemná, ako napríklad erektilná dysfunkcia.

Hoci dosahujete pevnú erekciu, stále si sex so svojou partnerkou príliš neužívate. Jednoducho preto, že prakticky nič necítite. Ako teda môžete citlivosť svojho penisu zvýšiť?

 

Gél na zvýšenie citlivosti penisu

V prvom rade môžete vyskúšať špeciálny gél či krém určený práve na zvýšenie citlivosti penisu. Ide o stimulujúci gél pre muža, ktorý zvyšuje citlivosť.

Gél prekrvuje penis, a tým zvyšuje jeho citlivosť. Poskytne vám intenzívnejšie vnímanie intímnych chvíľ.

 

Obriezka

Pamätáte si ešte, ako som vás v minulom diele o citlivosti penisu od obriezky dôrazne odraďovala? Potom v tomto prípade vám ju priamo odporučím.

Ako som totiž vo svojom predošlom článku uviedla, obriezka odhalí doposiaľ zakrytý veľmi citlivý žaluď penisu, vďaka čomu je táto časť následne oveľa citlivejšia.

Preto je obriezka ďalším možným riešením vašich ťažkostí. Obriezka vám v tomto prípade môže pomôcť. Skôr, ako sa pre ňu ale rozhodnete, poraďte sa so svojím lekárom.

PODROBNÝ ČLÁNOK Obriezka je pekná a predĺži sex. Má aj nevýhody?

 

Štruktúrované kondómy

Máte necitlivý celý penis alebo len niektoré časti? Pokiaľ sú necitlivé len niektoré časti vášho prirodzenia, môžete sa snažiť správne stimulovať práve tie citlivé časti, napríklad pomocou štruktúrovaných kondómov.

Skvelou voľbou sú Durex Intense Orgasmic, čo sú kondómy s dráždivými vrúbkami a výstupkami.

Ide o špeciálne kondómy, ktoré na sebe majú rôzne drážky a výstupky, ktorými dráždia nie len vašu partnerku, ale aj váš penis.

Chce to ale vyskúšať. Každý človek je unikátny, a tak sú unikátne aj vaše problémy. Niekomu budú viac vyhovovať kondómy s výstupkami, iný zase skôr ocení kondómy s drážkami. Je potrebné to vyskúšať.

Kondómy Durex Intense 16 ks

 

Vibračné krúžky

Skvelou možnosťou pre vás sú aj najrôznejšie vibračné krúžky. Krúžok si jednoducho nasadíte na penis do miest, kde vám to bude príjemné a kde vás to bude stimulovať.

Následne spustíte vibrácie a klasicky sa začnete milovať so svojou partnerkou. Vibrácie nielenže zvýšia erotickú stimuláciu, ale aj sa penis vďaka nim viac prekrví a bude vďaka tomu viac citlivý.

erekčný vibračný krúžok Mio

 

Erekčné krúžky

Podobne, ako vibračné krúžky, fungujú aj nevibračné erekčné krúžky. Jediný rozdiel medzi nimi je v tom, že klasické erekčné krúžky nedisponujú vibráciami.

Avšak výsledok by mal byť aj v tomto prípade rovnaký – zvýšenie erotickej stimulácie, väčšie prekrvenie penisu, podpora citlivosti prirodzenia a zlepšenie vašej sexuality.

erekčný krúžok funfactory lovering

 

Tenšie kondómy

Verím, že to nie je váš prípad, ale rovnako to tu zmienim. Mnohí páni si sťažujú na zníženú citlivosť svojho penisu a keď sa ich potom odborník pýta na detaily ich milostného života, prídu na to, že doteraz používali hrubé kondómy, ktoré naopak citlivosť znižujú.

Preto na chvíľu vyskúšajte používať kondómy tenšie. Skvelou voľbou sú buď Durex Feel Ultra Thin pre čo najväčšiu citlivosť, o 20 % tenšie než štandardné Durex prezervatívy, alebo Durex Invisible Extra Sensitive len 0,045 mm tenké pre dokonale prirodzený pocit.

kondómy Durex Feel Extra Thin

 

[su_testimonial name=“Karol, ktorý se potýká so zníženou citlivosťou penisu“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Mám problémy so zníženou citlivosťou penisu. Teda vlastne takmer žiadnou citlivosťou. Keď si siahnem dole na svoje náradie, tak to proste nejako necítim.

Cítim dotyk ruky rovnako tak, ako na inej časti tela, ale vôbec ma to nevzrušuje. Keď ma priateľka orálne uspokojuje, tak je to to isté ako dotyk, ale nič viac.

Masturbáciou aj pohlavným stykom síce dôjde k ejakulácii, ale len pri nej vystreknem, orgazmus necítim.

Nikdy som ho nezažil, ani neviem, aké to je. Priateľka hovorí, aká to je slasť, a ja môžem len ticho závidieť. Chcem vyhľadať urológa, ale mám príšerný strach. Vždy som bol veľký hanblivec a plachý. Neviem, čo mu mám povedať. Bojím sa, že sa mi vysmeje.[/su_testimonial]

 

Príčiny zníženej citlivosti penisu

Okrem riešenia zníženej citlivosti penisu je ale nutné pamätať aj na príčiny tohto problému. Často vyriešenie samotných príčin môže priniesť aj celkové riešenie vašich ťažkostí.

Za zníženou citlivosťou vášho penisu môže stáť:

 • príliš častá masturbácia,
 • nosenie nevhodnej a nadmerne upnutej spodnej bielizne,
 • používanie hrubších kondómov,
 • nezdravý životný štýl,
 • obezita,
 • prekonaná operácia,
 • cukrovka
 • a ďalšie.

Preto sa okrem účinného riešenia snažte nájsť aj príčinu vašich ťažkostí. Možno práve nájdenie pravej príčiny vám pomôže vyriešiť vaše problémy raz a navždy.

 

Keď to nejde spredu, skúste to zozadu…

Mnohí páni o tom nechcú ani počuť. Ich análny otvor je svätý a nesmie sa naň ani siahnuť. Ale skúste sa otvoriť tejto novej možnosti. Možno zistíte, že práve stimulácia vášho konečníka spolu so sexom alebo masturbáciou vás konečne privedie do orgazmického neba.

[su_testimonial name=“So svojou skúsenosťou sa s nami podelil Oto“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Bývalá priateľka mala vo zvyku mi do zadku vsunúť venušine guľôčky, kým ma orálne uspokojovala. Vždy sa smiala, že vyzerám ako pri vyháňaní diabla, keď som mal orgazmus. Bolo to niečo neuveriteľné. Necítil som ho len v rozkroku, pulzoval celým mojím telom, asi veľmi podobný zážitok, ako ho majú ženy.[/su_testimonial]

Na začiatok stačí iba prst. Postupom času môžete skúšať aj niektoré špeciálne hračky, ako napríklad análne kolíky. S análnymi pomôckami nemusíte zložito manipulovať, stačí ich vložiť do zadku a nechať ich na svojom mieste. Mnohým pánom prináša práve stimulácia prostaty cez konečník tú pravú mieru rozkoše.

[su_testimonial name=“S tým súhlasí aj pán Radko, 32 rokov z Prahy“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Keď som povedal kamarátom, čo nechám svoju priateľku robiť, tak boli v šoku a tvrdili, že by nikdy nenechali nikoho priblížiť sa k ich zadku. Možno som blázon, ale ja počas sexu urobím čokoľvek, čo zintenzívni môj zážitok. Keď mi počas sexu partnerka vloží do zadku análne guľôčky, som úplne hotový a moje orgazmy sú stokrát intenzívnejšie.[/su_testimonial]

 

Prečo je znížená citlivosť penisu výhoda?

Jeden vo svojich problémoch vidí nevýhodu, druhý by za to dal všetko. Alebo ako sa hovorí „Sto ľudí, sto chutí”.

Váš problém je síce veľmi nepríjemný a určite ste kvôli nemu prebdeli veľa nocí, na druhej strane má ale rad výhod, ktoré vám môžu ostatní muži iba závidieť.

Vďaka zníženej citlivosti penisu:

 • vydržíte v sexe oveľa dlhšie,
 • dokážete uspokojovať partnerku aj niekoľko dlhých desiatok minút,
 • ste schopný počas sexu prestriedať nespočetné množstvo polôh,
 • netrápi vás problém nazývaný predčasná ejakulácia,
 • rozhodne nikdy nezískate prezývku „rýchlik“.

 

SLOVO AUTORA:

Martin

Áno, viem, že je to len chabá útecha, ale nemusíte hneď vešať hlavu a hádzať flintu do žita. Vaše problémy sú riešiteľné, chce to len skúsiť nájsť ten správny spôsob pre vás.

Každý človek je totiž unikátny, a tak to, čo bude fungovať u vás, nemusí fungovať u niekoho iného. Preto je potrebné to skúšať.

Pokiaľ vám žiadny z vyššie spomínaných spôsobov nepomôže, obráťte sa na svojho lekára.

 

Ďalšie články o ejakulácii a metódach oddialenia

MEGA sprievodca oddialením ejakulácie
Triky proti predčasnej ejakulácii
Prečo klesá objem ejakulátu?
Ako zvýšiť citlivosť penisu?

Ďalšie erotické pomôcky pre mužov

ANÁLNE GUĽôČKY PRE MUŽOV posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie
POPPERS – sú naozaj také neškodné?
EREKČNÉ KRUŽKY
VIBRAČNÝ A EREKČNÝ KRÚŽOK – aký je rozdiel?
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

 

5/5 - (1 vote)