Ako zväčšiť penis a neprísť o peniaze a zdravie?

Veľkosť penisu rieši drvivá väčšina mužov. Mnoho žien má naopak často dojem, že snáď muži nič iné ani neriešia. Pocit istej nedostatočnosti u muža sa premieta aj do ďalších stránok života.

Od nepamäti sa preto vymýšľajú a používajú mnohé metódy určené na zväčšenie penisu. Nie všetky sú však bezpečné. Pri prípravkoch a pomôcok na zväčšenie penisu vyberajte tie kvalitné, overené a certifikované, ktoré vám zaistia úspechy a bezpečnosť, ktorá je pri tak citlivom orgáne veľmi dôležitá.

Naprieč internetom prúdi veľké množstvo „zaručených spôsobov“. Sú to ale skôr reklamné žvásty a triky. Napríklad gél na zväčšenie penisu vám sľubuje nesplniteľné. Váš penis sa len viac prekrví.

ako zväčšiť penis?

 

Ako si zväčšiť penis?

Medzi prírodné doplnky a tabletky, ktoré si možno zakúpiť aj bez lekárskeho predpisu, patria najmä pilulky na podporu prekrvenia penisu, akými sú Proerecta, Vimax, Zerex, Clavin a podobne.

Prírodné látky prinášajú rýchle výsledky v oblasti väčšieho prekrvenia. Lieky na zväčšenie penisu sú obľúbené najmä z dôvodu, že je to pre mužov bez práce. Výhodou tejto metódy je aj to, že tieto doplnky stravy mávajú obvykle aj ďalšie pozitívne účinky.

Ide najmä o skvalitnenie erekcie a súčasné zvýšenie libida. Ide o metódu, ako si prírodne zväčšiť peni LEN o niekoľko milimetrov. Zamerajte sa na správnu životosprávu, obmedzte alkohol, vynechajte fajčenie a pravidelne cvičte. Fyzická aktivita produkuje testosterón a to je pre celkové fungovanie tela aj vášho penisu to najdôležitejšie. Po prekrvení sa penis javí robustnejší a pevnejší.

TIP: Kliknite a urobte si rýchly test na hladinu testosterónu.

 

Ako prírodne zväčšiť penis? Skúste bylinky

Ďalší spôsob, ako si zväčšiť penis po domácky, sú prekrvujúce bylinky. Ide však v každom prípade skôr o zlepšenie prekrvenia a funkcie penisu v podobe lepšej erekcie. Ako si doma zväčšiť penis pomocou byliniek a ktoré na to použiť?

 • Extrakt z listov epimedium grandiflorum má úžasné účinky na erektilnú dysfunkciu. Napomáha tomu lepší prietok krvi penisom, čo spôsobuje zlepšenie erekcie a súčasné zväčšenie penisu. Vpúšťa do tela aj viac testosterónu a to má vplyv na zväčšenie údu, skvalitnenie erekcie, zlepšenie plodnosti a zvýšenie chuti na sex. Extrakt z tejto rastliny obsahuje látku zvanú icariin, ktorá v tele pôsobí ako prírodná viagra.
 • Gingo Biloba sa bežne používa na posilnenie mužskej potencie. Pri dlhodobom užívaní sa dostaví zlepšenie a zvýšenie chuti na sex. Ide o vysoko kvalitnú prírodnú látku pôsobiacu na zlepšenie erekcie a veľmi efektívne napomáhajúcu pri spevnení ochabnutého údu. Získate viac energie, vitality a zlepší sa vám aj pamäť.
 • Tribulus terrestris alebo kotvičník zemný sa považuje za najsilnejšiu rastlinnú Viagru na zlepšenie erekcie. Zvyšuje hladinu testosterónu a iných mužských pohlavných hormónov. Zvyšuje záujem o sex, libido a potenciu. Je vhodný aj pri mužskej neplodnosti či hypertrofii –  zväčšenej prostate. Má vplyv na zvýšenie svalovej sily, pomer svalstva a tuku a odbúrava z tela cholesterol. Má priaznivý vplyv na metabolizmus.

TIP: Všetky tieto a ďalšie zložky nájdete v špičkových recenziách na Lepsia-erekcia.sk. Kliknite na obrázok. 

doplnky na podporu erekcie

 

Ako si zväčšiť penis bez doplnkov?

Cviky na zväčšenie penisu

Cviky na zväčšenie penisu sú ďalšou veľmi funkčnou a fungujúcou metódou zväčšenia penisu. Skutočne možno pomocou nich dosiahnuť zväčšenie penisu, no opäť očakávajte iba mierne zväčšenie. Zlepšíte si tak prekrvenie aj erekciu. Ide to bez pomôcok a finančnej investície.

Jedným z veľmi účinných a moderných spôsobov sú práve cviky na zväčšenie penisu. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia ich vyvinul známy lekár Brian Richard. Séria špeciálnych cvikov bola prvýkrát s veľkým ohlasom uverejnená v časopise British Journal of Sexual Medicine.

MOŽNO VÁS PREKVAPÍ, že Viagru zoženiete iba na predpis. Prečo to tak je sme sa spýtali sexuologičky MUDr. Taťány Šrámkovej, PH.D.

 

VIDEO: Kegelove cviky – ako posilniť svaly panvového dna? 

 

Ako si penis zväčšiť cvičením?

Cviky na zväčšenie penisu sú účinné, no musíte počítať s vysokou časovou náročnosťou. Očakávajte ale zväčšenie maximálne v milimetroch. Cviky na zväčšenie penisu sú potrebné vykonávať pravidelne a výrazného zlepšenia možno dosiahnuť až po niekoľkých mesiacoch.

Ide ale o metódu, ako si penis zväčšiť naozaj dlhodobo. Opäť však skôr hovoríme o zlepšení prekrvenia, posilnení erekcie a výdrže. Výsledky však sú (narozdiel od iných spôsobov) trvalé a pre váš penis veľmi prospešné.

 

Kegelove cviky

Kegelove cviky na spevnenie panvového dna vymyslel v roku 1948 americký gynekológ Dr. Arnold Kegel pôvodne pre ženy. Skvelý účinok však majú aj na mužov. Vždy ide o mierne zväčšenie penisu.

Žiadnych 10 cm naviac naozaj neočakávajte, a to pri žiadnej metóde. Ide ale o dlhotrvajúci spôsob, ako si prírodne zväčšiť penis. Viac ho prekrvíte a zlepšíte jeho funkciu. Ak vsadíte na kegelove cviky a Jelqing, urobíte rovnako dobre, ako keby ste masturbovali a pravidelne súložili.

Udržujete svoje náradie v behu a zlepšujete jeho prekrvenie. Penis zväčšíte síce len o pár milimetrov, no určite robíte dobre pre svoj penis aj prostatu.

Kegelove cviky:

 • zlepšujú predčasnú ejakuláciu a erektilnú dysfunkciu
 • majú vplyv na zdravší a tvrdší penis
 • spôsobujú mierne zväčšenie penisu
 • vplyv na dlhotrvajúci erekciu
 • Väčšie množstvo spermatu a sila ejakulácie
 • zdravšia prostata
 • silnejšie prežívanie orgazmov
 • dlhšia výdrž pri sexe

Technika kegelových cvikov spočíva v sťahovaní svalov panvového dna, tzv. pubococcygeus. A to v čase, keď nemočíte. Keď budete najbližšie močiť, zastavte prúd moču. Práve to sú tie pravé svaly.

Pokúste sa stiahnuté svaly vždy udržať čo najdlhšie. Ak budete vykonávať kegelove cviky dlhšiu dobu, uvidíte pokroky. Bez pravidelného tréningu výsledky vidno nie sú. Kegelove cviky vykonávajte obdeň, aby nedošlo natiahnutiu svalov, 3 až 4-krát týždenne.

 

Jelqing

Ďalší tip na zväčšenie penisu úplne prírodnou cestou je cvičebná technika Jelqing. Cvik začína tak, že uchopíte svoj penis za žaluď palcom a ukazovákom, takzvane gestom OK. Následne ho začnite naťahovať pred seba a rôzne do strán.

Strany striedajte asi po 15 sekundách a po sérii 5. opakovaní si dajte vždy chvíľu pauzu. Penis naťahujte jemne, len dokým vás penis nezačne nepríjemne bolieť. Pred cvičením vždy penis zahrejte teplou vodou alebo ručníkom.

Priveľmi teplá voda genitáliám dobre nerobí. Predídete prípadným komplikáciám a krvným zrazeninám. Následne na penis naneste lubrikačný gél alebo detský olej. Nedosahuje erekciu a myslite na niečo skutočne asexuálne. Účinok je rovnaký, ako pri predchádzajúcich cvikoch.

 

Wally Wally Up

Metóda na zväčšenie penisu Wally Wally Up predstavuje úplne prirodzenú cestu, ktorú možno využiť takmer kdekoľvek. Opäť však skôr ide o lepšie prekrvenie a zlepšenie funkcie penisu. Sadnite si na okraj stoličky, aby váš penis visel.

Začnite si ho masírovať až do tej doby, než dosiahnete plnú erekciu. Následne si na penis položte ručník. Ak si chcete pridať záťaž, môžete ho postupom času napríklad namočiť do vody. Následne penisom ručník zdvíhajte.

Cvik Wally Wally Up vykonávajte vždy po 5. sekundách 20-krát za sebou. Je to veľmi dobrý spôsob, ako si skutočne zväčšiť penis. Všetky cviky sú lepšie ako nerobiť nič.

 

Naťahovače penisu – extendery

Ide o najstarší spôsob na zväčšenie penisu. Nie je ale príliš bezpečný a na pravidelné používanie sa veľmi nehodí. Určite buďte opatrný a dodržiavajte návod. Kupujte iba certifikované pomôcky zaisťujúce bezpečnosť a ochranu pred akýmikoľvek možnými zraneniami.

Uvádza sa vysoká účinnosť, zväčšenie libida a trvalé výsledky viditeľné za niekoľko mesiacov. Veľmi tomu ale neverte. Najznámejším je asi Andropenis, ktorý obsahuje certifikáty a pracuje na ťažnom spôsobe. Toto naťahovanie penisu a extendéry prinášajú možnosť reálne dosiahnuť zväčšenie iba o niekoľko milimetrov. I

de o veľmi nebezpečnú metódu. Hrozia pri nej úrazy tak ťažké, že vaša erekcia sa môže dokonca natrvalo vytratiť. Závažie na penis je ešte viac nebezpečné a navyše bez účinku.

 

Vákuová pumpa na zväčšenie penisu

Vákuové pumpy predstavujú ďalšiu možnosť zväčšenia penisu. Sú to také rúry, do ktorých vsuniete penis a následne na ňu spôsobíte podtlak. Následne dochádza k zväčšeniu dĺžky aj objemu penisu. Je to síce spôsob, ako si efektívne zväčšiť penis bez chémie, no nesie so sebou aj nevýhody. Účinky púmp totiž nie sú trvalé.

K zväčšeniu penisu dochádza obvykle iba na niekoľko hodín. Pri príliš častom používaní navyše môže dôjsť k poškodeniam či zraneniam. Z týchto dôvodov nie sú vákuové pumpy príliš bezpečné a vhodné na dlhodobé používanie. Zranenia môžu mať až fatálne následky.

 

Chirurgická operácia a injekcie na zväčšenie penisu 

Existujú dva hlavné spôsoby chirurgického zväčšenia penisu. Buď sa medzi toporivé telieska a žaluď implantuje silikónová protéza, tzv. Subriniho protéza, alebo sa implantuje časť rebrovej chrupavky odobranej z hrudníku.

Nareže sa väzivo upínajúce penis k lonovej kosti. Penis však následne pri erekcii nebude smerovať prirodzene nahor, no skôr dopredu alebo dole. Objem penisu možno krátkodobo zmeniť aj pomocou tukových injekcií.

Operatívne postupy sú síce účinné, no zároveň sú invazívne, nákladné a tiež nie vždy bezpečné. Ide o spôsob, ktorý sa vykonáva len v krajných situáciách pri erektilnej dysfunkcii. Invazívna metóda v podobe operácie penisu prináša skôr optickú záležitosť a reálne vám tkanivo proste nezväčší. Vždy sa dôkladne poraďte s lekárom.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

5/5 - (1 vote)