Zerex – skúsenosti po 12 dávkach

Zerex Klasik kúpiť

Zerex – spoľahlivý partner pre nový sexuálny život

Zerex je špičkový doplnok stravy určený na pomoc s výhradne mužskými problémami. Výrobca okrem klasického Zerex-u uviedol na trh aj ďalšie dve varianty. Každý z troch druhov Zerex-u je určený na riešenie špecifického problému. Cieľ však ostáva rovnaký a to pomôcť všetkým mužom znovu naštartovať sexuálny život a zlepšiť ho do maximálnej možnej miery.

Mnohým mužom výrobok Zerex netreba predstavovať. Za roky celosvetovej predajnosti už ho vyskúšali státisíce mužov, ktorí svoju spokojnosť neskrývajú. Práve naopak. O Zerex-e sa na internete dočítate iba pozitívne hodnotenia.

Práve preto sme svoju pozornosť zamerali na Zerex a prinášame Vám toto obsiahle hodnotenie. Pokiaľ ste ešte o Zerex-e nepočuli, prípadne by ste sa radi dozvedeli viac, čítajte ďalej.

Zerex Klasik Balenie

 Chcem produkt

 

Americká kvalita za slovenské ceny – ušetrite na poštovnom!

Prípravok Zerex sa vyrába v Amerike, kde sa zároveň teší najväčšej obľube. Výrobcom je spoločnosť iPharma®. Dávnejšie bolo možné objednávať tovar iba priamo od výrobcu, no dnes je tomu koniec. Na Slovensku už vznikla distribučná sieť, vďaka čomu zákazníci ušetria na poštovnom z Ameriky. Oproti zahraničnej konkurencii to vnímame o veľkú výhodu.

 

Prečo práve Zerex a nie iné doplnky?

Odpoveď je jednoduchá: Kým iní sľubujú, Zerex pomáha. Podobné konkurenčné produkty zvyčajne nútia zákazníkov užívať produkty dlhodobo, aby sa prejavil aspoň malý efekt.

Zerex na to ide opačne. Zlepšenie a posilnenie mužnosti dodá na počkanie. Na dlhé zimné večery sa už nemusíte pripravovať od leta. Zerex pomáha okamžite a bez čakania.

Zerex pôsobí okamžite a užíva sa pred pohlavným stykom, ktorý po užití získa úplne iný rozmer. Sex si konečne užijete ako zamlada, prípadne ešte lepšie.

 

Preukázateľné účinky Zerex-u

Keďže výrobca Zerex-u chce pomôcť každému mužovi, vyvinul 3 rôzne zloženia tak,. Aby uspokojil každú skupinu. Rozdiel spočíva v rôznych pomeroch účinných látok. Všetky 3 typy však majú niekoľko spoločných vlastností.

 

Užívanie Zerex-u Vám zabezpečí nasledovné výhody:

 • silnejšia a dlhšie trvajúca erekcia
 • pevnejší a posilnený penis
 • väčší výkon
 • vyššia hladina testosterónu
 • intenzívnejší pôžitok zo sexu
 • zlepšenie pri problémoch s prostatou
 • viac energie a pozitívna nálada
 • objednávka už od 1 skúšobnej tabletky

Zerex Klasik kúpiť

 

Na čo môžete pri užívaní Zerex-u zabudnúť?

 • žiadna bolesť hlavy a nepríjemný pocit tlaku
 • žiadne dráždenie žalúdku a dehydratácia organizmu
 • žiadny pocit vyčerpania a náhlej únavy po súloži
 • žiadny stres zo zlyhania
 • žiadne lekárske predpisy – Zerex je voľne dostupný

 Chcem produkt

Zerex pre každého muža

Zerex Klasik je určený na akútnu pomoc. Užíva sa v prípade potreby pred sexom. Podpora erekcie sa dostaví do 60 minút, než sa účinné látky vstrebú do krvného obehu.

Ideálne je Zerex klasik vhodné užiť hodinu pred stykom a zapiť dostatočným množstvom vody.

Po ceste z práce, ráno pred tým, než partnerka vstane alebo pri odchode z baru do perín. Načasujte si užitie a prekvapte svoju vyvolenú. Pomoc Zerex-u oceníte obaja.

Zerex Klasik objednáte TU.

Zerex Klasik

Zerex Extralong je určený na predĺženie a zintenzívnenie pohlavného styku. Pokiaľ ste sa dodnes trápili veľmi krátkou výdržou, ďalej si hlavu nelámte. Zerex Extralong zdvojnásobí Vašu výdrž, čím dosiahnete dvojnásobné potešenie.

Zerex Extralong objednáte TU.

ZerexExtralong

 

Zerex Ultragold je špeciálne namiešaný pre mužov po 40-ke, no môžu ho užívať aj mladší muži.  Zabezpečuje všetky univerzálne pozitíva Zerex-u.

V prvom rade komplexne napomáha pri postupnom zlepšovaní sexuálneho zdravia muža vo všetkých smeroch. Vekom, stresom a nezdravým životným štýlom spôsobené ťažkosti sa vďaka účinným látkam zmiernia alebo zmiznú úplne.  

Mix vitamínov a minerálov udrží v tele optimálnu hladinu živín, vďaka čomu Zerex Ultragold pôsobí aj na celkový telesný stav a nie len na oblasť mužských orgánov.

Peknú recenziu na Ultragold nájdete aj na Výživove.

Zerex Ultragold objednáte TU.

 

Zerex Ultralong

 

Neviete sa rozhodnúť?

Pokiaľ ste doteraz nemali so Zerex-om skúsenosti a neviete, ktorý pre Vás bude najvodnejší, objednajte si Zerex Megabalík a ušetrite!

Zerex Megabalík obsahuje všetkly 3 druhy Zerex-u. Megabalík sa predáva v troch veľkostiach:

Zerex Megabalík MINI obsahuje 1 x Zerex Klasik, 1 x zerex Extralong a 1 x Zerex Ultragold

Zerex Megabalík MEDIUM obsahuje 2 x Zerex Klasik, 2 x zerex Extralong a 2 x Zerex Ultragold

Zerex Megabalík MAXI obsahuje 3 x Zerex Klasik, 3 x zerex Extralong a 3 x Zerex Ultragold

Zerex Megabalíky objednáte TU. Čím väčšie balenie, tým výhodnejšia cena! 

 

Zerex megabalík.

Nechcete hneď kupovať celé balenie?

Pokiaľ zatiaľ nemáte v Zerex dôveru, nemusíte objednávať celé balenie. Výrobca umožňuje objednať si iba 1 tabletu, vďaka čomu si ihneď vytvoríte názor.

 

Zloženie Zerex-u

Výrobca na svojej stránke uvádza, že Zerex je zložený výhradne z prírodných rastlinných látok v spojení s minerálmi a vitamínmi na podporu zdravia. Pozrime sa na zložky bližšie:

 

 • Silybum marianum (Pestrec mariánsky – extrakt)

 

Rastlina pripomínajúca bodliak napomáha prekrvovať panvovú oblasť, čím čiastočne zabezpečuje prítok krvi do penisu a pridružených orgánov. Zlepšuje, a hlavne predlžuje erekciu. Dlhá erekcia zaručuje dlhší a príjemnejší sex.

Zároveň Silybum podporuje činnosť pečene, vďaka čomu dochádza aj k prečisťovaniu krvi.

Tretím významným účinkom je zmiernenie stresu a celkové navodenie pokojnej nálady. Pokiaľ by mala Vaša porucha erekcie pôvod v strese a psychickom napätí, Silybum tieto stavy odbúra a Vy sa  môžete oddať príjemnej, priam romantickej súloži.

 

 • Koreň rastliny Maca

 

Tomuto prášku sa hovorí aj Peruánska Viagra. Extrakt sa získava z mletého koreňa známej rastliny Maca. Slúži ako zdroj energie, ktorú budete pri dlhej súloži istotne potrebovať. Maca je plná vitamínov, minerálov a aminokyselín.

Maca sa často používa ako náhrada čaju alebo kávy. Pokiaľ ste na tieto nápoje náchylní, Zerex užívajte opatrne, pretože má silné povzbudzujúce schopnosti.

Maca zároveň zmierňuje teplotu a potenie, čo pri sexuálnych radovánkach istotne oceníte.

 

 • Tribulus terrestris

 

Tribulus terrestris je malý krík so žltými kvietkami. Nájdete ho vo väčšine prípravkoch na podporu erekcie. Niet sa čomu čudovať, keďže patrí medzi najvýznamnejšie a najúčinnejšie zložky tabliet.

Extrakt z tejto rastliny v tele zvyšuje hladinu testosterónu – mužského hormónu. Stimuluje totiž žľazy, ktoré ho vylučujú, vďaka čomu vracia stratenú mužnosť a dodáva mužskú silu.

Nepriamo tak podporuje aj tvorbu spermií, posilňuje mužské orgány a celkovo uvádza telo muža do optimálneho stavu. Ocenia to najmä starší muži, ktorí s pribúdajúcim vekom strácajú prirodzenú mužnosť.

Bez Tribulusu sa dnes nezaobíde žiaden preparát, ktorý sľubuje pomoc pri rýdzo pánskych problémoch.

 

 • L-Citrulline

 

Táto kombinácia látok pôsobí na rozširovanie tvorbu oxidu dusného v tele. Ten má priamy vplyv na rozširovanie a spriechodnenie ciev. Zhoršená alebo chýbajúca erekcia je totiž často dôsledkom zúžených a upchatých ciev. L-Citrulline teda nepriamo podporuje zlepšenie cirkulácie krvi, čo sa opäť odráža na posilnenej erekcii a dlhšej výdrži.

 

 • L-Arginin

 

Veľmi účinná esenciálna aminokyselina, ktorá sa nachádza v rastlinných bielkovinách (proteínoch). Má veľký prínos v podobe podporenia tvorby spermií a ich zlepšenia ich kvality.

Ďalej podporuje tvorbu oxidu dusného, čím ešte väčšmi prispieva k priechodnosti ciev a tým pádom dokonalému prekrveniu mužských partií.

Zároveň znižuje riziko vzniku rakoviny. Tá zákerne napáda hlavne semenníky a v súčasnosti ňou trpí veľké množstvo mužov. Obzvlášť opatrní by mali byť muži po 40-ke.

 

Zerex teda okrem ostatných pozitív pôsobí aj ako prevencia proti rakovine. 

 

 • L-Lyzin

 

Ďalší z pomocníkov pre zlepšenie a udržanie silnej erekcie. Napomáha regenerácii organizmu, hojí rany a udržuje telo v stave bdelosti, čo sa Vám hodí hlavne po „prvom kole“.

Vďaka tejto aminokyseline už nebudete poznať slovo „Nevládzem“ a svojej partnerke vždy zaručene doprajete aj „druhé kolo“.

Druhotným efektom je podpora imunity, takže okrem vyriešenia sexuálnych problémov pomôže udržiavať Váš zdravotný stav v norme.

 

 • Hodnotné vitamíny a minerály

Vitamín E vplýva opäť na prekrvenie. Správny prietok krvi v organizme Vás „napumpuje“ a získanú silu okrem Vás všimne hlavne Vaša priateľka.

Mangán pôsobí na tvorbu hormónu dopamínu. Úlohou dopamínu je prenášanie nervových vzruchov medzi mozgom a telom. Zjednodušene to znamená, že vzrušenie a následný orgazmus budete prežívať omnoho intenzívnejšie, než doposiaľ. Mozog totiž nevyhodnocoval vnemy tak intenzívne, aj keď bolo vzrušenie rovnaké. Prirodzená stimulácia dopamínu v tele dostane Vašu sexualitu na úplne iný level.

Vitamín B6 má v Zerex-e na starosti udržiavanie svalstva v dobrej kondícii. Prostata a ďalšie súčasti rozmnožovacieho ústrojenstva sú tiež svaly a vďaka vitamínu B6 budú fungovať správne. Okrem toho má určitý vplyv aj na zlepšenie vylučovania mužských hormónov.

 

Vitamín A vzniká v tele premenou β-karoténu. Ten je v Zerex-e obsiahnutý a jeho funkciou je zvýšenie tvorby spermií. Ide o akúsi potravu pre spermie, takže v tele muža je vitamín A nevyhnutný.

Chcem produkt

 

Vápnik nepôsobí priamo na sexualitu, avšak pomáha udržiavať pevnosť kostí a svalov, čo sú vlastnosti žiadané aj pri sexe. Pri „krkolomnejších“ polohách dochádza k zvýšenému namáhaniu svalstva a kostí, ktoré práve vápnik udržiava silné, pevné, pružné a zdravé.

 

Zinok je ďalšou z látok podporujúcich tvorbu testosterónu, ktorého nízka hladina v krvi dokáže zapríčiniť až úplnú stratu záujmu o sex. Veríme, že žiadny muž nemá záujem prísť o schopnosť a možnosť kvalitnej súlože. Zinok je pre správny vývin muža veľmi dôležitý.

 

Horčík je posledným zo stimulantov testosterónu. Merania preukázali, že nižšia hladina horčíku v tele zapríčiňuje nižšiu plodnosť spermatu, resp. čím menej horčíku – tým menej plodných spermií.  

 

Užívanie Zerex-u

Zerex Klasik slúži na okamžité privodenie erekcie. Užívať je vhodné 1, maximálne 2 tobolky denne v prípade potreby 40 až 60 minút pred stykom.

Zerex Extralong slúži na predĺženie súlože a zvýšenie výkonu. Užívajte  1 až 2 tobolky 40 – 60 minút pred stykom.

Zerex Ultragold je určený pre celkovú a dlhodobú podporu sily muža a jeho dobrého, vyváženého zdravotného stavu. Výrobca odporúča užívať 1 tobolku denne počas minimálne 3 mesiacov. Skutočný čas však záleží na užívateľovi a na schopnosti jeho tela vstrebať a využiť účinné látky.

Zerex Klasik kúpiť

 

5/5 - (4 votes)
Zerex
 • Podpora erekcie
 • Nástup účinku
 • Iné účinky
 • Cena
4.3

3 Comments

 1. janko 21.1.2016
 2. indy 20.6.2016
  • Redakcia Lepšia-Erekcia.sk 18.7.2016

Leave a Reply