Almea – recenzia a hodnotenie

V dnešnej recenzii si predstavíme doplnok pre podporu erekcie Almea. Produkt patrí do skupiny tzv. „rýchlych“ prípravkov určených na zmiernenie a odstránenie ťažkostí spôsobených erektilnou dysfunkciou, známou tiež ako impotencia. Prípravky patriace do tejto skupiny slúžia ako okamžitý pomocník na povzbudenie pred pohlavným stykom.

Pozitívom je rýchly nástup účinku, no nevýhodou je jeho krátkodobosť. Doplnky v tejto skupine teda slúžia skôr na  odloženie problému, než na jeho dlhodobé riešenie.

Navigácia v recenzii

Almea balenie

Almea – bylinný prípravok na podporu erekcie (zdroj: www.almea.sk)

 

(Nežiaduce) účinky

Poďme sa ale bližšie pozrieť na to, čo nás zaujíma najviac – na efektivitu doplnku.
Okamžite po prvom otvorení webových stránok sme si všimli nasledujúce tvrdenie:

„Almea švédska modrá tabletka, ktorá umožňuje erekciu tvrdú ako kameň. 100 % prírodná, 100 % účinná a bez vedľajších účinkov.“

 

Bez vedľajších účinkov?

Po dôkladnejšom skúmaní ale nájdete celú sekciu s názvom „nežiaduce účinky“. Najčastejšie vedľajšie účinky sú sčervenanie tváre, mierna bolesť hlavy, sucho v ústach a grganie. Už spomenutá skutočnosť vzbudzuje určité podozrenie z protichodných tvrdení, no poďme sa pozrieť ďalej.

Prírodné zložky v tablete by mali podľa výrobcu uvoľňovať svalové tkanivo, rozširovať cievy a zvyšovať prietok krvi v presne určených častiach mužského tela. To by malo mať za následok väčší prítok krvi do penisu a čo je najdôležitejšie, zabránenie rýchleho odtoku krvi z penisu.

Nasledovné tvrdenia sú podľa nášho názoru nepravdepodobné až nezmyselné. Samozrejme nespochybňujeme princíp, akým doplnok dosahuje svojho účinku – rozširovanie ciev, no je fyziologicky nemožné, aby bola v ľudskom tele prekrvená len jeho určitá časť. Predstavme si, že by sme chceli mať prekrvenú len jednu ruku. Akým spôsobom by sme to dosiahli?

Krvný obeh

Je nemožné cielene prekrvovať iba jednu konkrétnu časť tela

 

Krvný obeh ja nazývaný obehom, pretože krv „obieha“ po celom ľudskom tele konštantne, čo platí aj o krvnom tlaku – v cievach je konštantný. Tento jednoduchý fakt nám taktiež ukazuje, prečo výrobca neodporúča užívať prípravok v prípade kardiovaskulárnych ťažkostí, akými sú problémy so srdcom, srdcová arytmia či stav po prekonaní infarktu.

 

Dôveryhodnosť a reklamácia

„Ľudia majú rôznu psychosomatickú štruktúru, preto sa môže fungovanie prostriedku Almea líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi.“

Toto je dôvod, pre ktorý predajca doplnku pri akýchkoľvek nežiaducich účinkoch garantuje vrátenie peňazí v plnej výške. Tým, že hlavným dôvodom pre prípadné nežiaduce účinky je fyziologická, nie psychosomatická telesná štruktúra sa momentálne zaoberať nemusíme. Garanciu vrátenia peňazí považujeme z pohľadu zákazníka za sympatickú výhodu. Pozreli sme sa teda bližšie na proces objednávania a prípadnej reklamácie.

Dôveryhodnosť
Absencia osobného kontaktu

Pri vyplňovaní formulára nám chýbala možnosť osobného odberu. Skontrolovali sme teda sídlo dodávateľa pre Slovensko, ktorým je anglický Tottenham.

Najväčším problémom pri internetovom predaji potenciálne nedôveryhodného produktu je absencia osobného kontaktu s predajcom. Keď osobný kontakt existuje, máte záruku, že existuje niekto, na koho sa môžete obrátiť v prípade reklamácie. Uvedené telefónne číslo pre účely zákazníckej podpory je, samozrejme, medzinárodne rovnaké,  s anglickou predvoľbou.

Ak teda neovládate angličtinu, s iným, ako elektronickým kontaktom sa môžete rozlúčiť. Týmto, samozrejme, nespochybňujeme reálnosť vrátenia peňazí, len poukazujeme na obtiažnosť komunikácie.

 

Cena, užívanie a zloženie tabletiek Almea

Cena za jedno samostatné balenie obsahujúce 4 modré tablety Almea je 28,90 €. Predajcovia ponúkajú pre zákazníkov množstevné zľavy. Čím viac balení zakúpite, tým viac peňazí ušetríte. Pri zakúpení 10 škatuliek až 20%.

Almea balenia

Celkovú ponuku množstevných zliav nájdete priamo na stránkach predajcov (zdroj: www.almea.sk)

 

Poštovné je nemenné – 5.00 €. Pri zakúpení 6 a viac balení je poštovné zdarma.

 

Užívanie:

Odporúčané užívanie doplnku je 1 tabletka hodinu pred sexuálnou aktivitou. Za túto dobu dokáže organizmus účinné látky spracovať a vyvolať tak požadovaný efekt. Samozrejme to záleží aj od rýchlosti metabolizmu a množstva skonzumovaného jedla pred užitím tabletky. 60 minút je teda priemerná odhadovaná doba nástupu účinku.

Čas fungovania 1 tabletky je 24 hodín. Počas tejto doby výrobca neodporúča užívať viac ako jednu tabletku pre možné zvýšené riziko nežiaducich účinkov a ich intenzity. Almea nie je určená neplnoletým osobám a ženám.

 

Zloženie:

Zloženie tabliet je čisto prírodné. Tvorí ho 11 bylinných zložiek, medzi ktorými sa nachádzajú tradičné a overené látky používané na výrobu prípravkov na podporu erekcie. Obyčajne sa dané produkty líšia iba pomerom a koncentráciou konkrétnych zložiek vo výrobku.

Obsah jednej tabletky Almea je 450 mg, jej zložky sú Ginseng (90 mg), Wolfberry fruit (90 mg), Maca (90 mg), L-arginin (54 mg), Rhodiola (47 mg), Angelica (35 mg), Muira puama (20 mg), Zinok (10 mg), Cesnak (8 mg), Tiamín (3 mg) a Riboflavín (3 mg).

TIP: prečítajte si recenziu výrobku Vimax

 

Hodnotenia zákazníkov

Pre čo najobjektívnejšie hodnotenie produktu sme hľadali recenzie od reálnych zákazníkov s reálnymi skúsenosťami. Snažili sme sa prejsť diskusné fóra na externých stránkach v rámci Slovenska, ale aj v zahraničí. Čo nás prekvapilo asi najviac – žiadne sme nenašli.

Znamená to, že Almeu nikto nekupuje? To určite nie, pravdepodobne ide len o dobre odvedenú prácu spoločnosti v rámci vymazávania reálnych názorov a komentárov o produkte.

Samozrejme, existuje množstvo veľmi pozitívnych ohlasov a kladných recenzii, ktoré nájdeme na stránkach predajcov. V rámci zachovania objektívnosti ale nepovažujeme tieto recenzie za relevantné.

 

Výhody a nevýhody tabletiek Almea

+ prírodné zloženie
+ možnosť vrátenia peňazí
+ nástup erekcie do hodiny

protichodné a nejednoznačné tvrdenia zo strany predajcov
riziko nežiaducich účinkov
vysoká cena (v porovnaní s inými doplnkami v danej kategórii)
nepôsobí na príčinu problému

 

Záverečné hodnotenie

Produkt Almea patrí medzi doplnky na podporu erekcie zložený z pomerne tradičných látok v tejto oblasti. Pôsobí seriózne najmä svojou rozšírenosťou vo svete. Práve preto nás prekvapila absencia akýchkoľvek recenzii na diskusných fórach, či na externých stránkach od reálnych užívateľov.

Množstvo protichodných priam až nezmyselných tvrdení na oficiálnych stránkach najmä ohľadom nežiaducich účinkov. Nemožnosť osobného kontaktu v prípade akýchkoľvek problémov. To všetko sú dôvody, prečo by sme pri užívaní tabletiek Almea boli opatrní a pravdepodobne by sme hľadali riešenie pre naše problémy niekde inde.

 

4.3/5 - (6 votes)
Almea
  • Cena
  • Podpora erekcie
  • Opakovaná súlož
  • Posilnenie libida
  • Dlhodobý účinok
  • Zloženie
2.7