Proerecta PROSTATE: Uľavte prostate, zmiernite zápaly a časté, problematické močenie (PREDSTAVENIE)

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Proerecta PROSTATE je nový český doplnok stravy pre dobrú kondíciu a správne fungovanie prostaty a močových ciest. Nejde o liek, takže nelieči zväčšenie ani rakovinu prostaty. Je to rastlinný doplnok, ktorý vďaka preukázaným účinkom tlmí problémy s prostatou a jej zápaly. Môže vás zbaviť bolestivého, častého alebo neúplného močenia. Vďaka tomu navráti komfort do života, kedy nebudete „behať“ kvôli častému močeniu ani sa kvôli nemu nebudete budiť behom noci.

Podrobne vymenujeme štátnym orgánom potvrdené pozitívne účinky všetkých zložiek, naučíme správne užívať a dávkovať, a samozrejme budeme odporúčať najvýhodnejší nákup. Spísali sme všetko dôležité, čo vás bude zaujímať ešte pred objednávkou. 

Pre koho je Proerecta PROSTATE? Plnoletí muži s bolestivou prostatou, problematickým, častým alebo bolestivým močením
Pre koho PROSTATE nie je vhodná? Pre mužov s chorou prostatou (posúdi iba urológ) a mužov s alergiou na niektorú rastlinnú zložku
Zloženie: Serenoa plazivá extrakt, Kurkuma dlhá extrakt, Slivka africká extrakt, Pŕhľava dvojdomá extrakt, Cesnak siaty extrakt, Bioperine (extrakt z čierneho korenia)
Balenie: Plastová dóza
Počet dávok: 60 toboliek na 60 dní
Dávkovanie: 1 tobolka denne kedykoľvek po jedle
Forma: jemná prášková zmes v toboľkách z rastlinnej celulózy (vhodné aj pre vegánov)
Lekársky predpis: nie
Dostupnosť: e-shop alebo osobný odber v sídle firmy
Predajca pre SR a ČR: eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, info@proerecta.com, +421 917 133 459

Zľavový kód: proerectax10
Cena: Od 14,30 euro za balenie (KÚPIŤ) pri kúpe 3 balení na 6 mesiacov

Proerecta PROSTATE, recenzia a predstavenie

 

Čítate priamu zákaznícku recenziu doplnku Proerecta PROSTATE?

Ešte nie. Toto je podrobný sprievodca potvrdenými účinkami a zložením pre všetkých záujemcov o produkt. Podobných výrobkov sú na slovenskom trhu desiatky a nie je ľahké sa v nich orientovať.

Našich čitateľov poznáme veľmi dobre. Na 98% sú to muži a tí sa zaujímajú o konkrétne užitočné informácie. Presne tie vám radi zodpovieme, aby ste nekupoval nič „naslepo“.

ZNAČKE PROERECTA FANDÍME. PREČO?

Proerecta, logo

Pretože si náš web vybrala ako prvé slovenské médium, ktoré má tú česť jej výrobky hodnotiť a recenzovať. PROSTATE nie je prvý výrobok, ktorý sme podrobili dôkladnej revízii.

Ako prví sme veľmi spokojne recenzovali Proerectu KLASIK pre okamžitú podporu erekcie. Nasledovala Proerecta LONG pre dlhodobú podporu erekcie a tvorby testosterónu pre zrelých mužov. Ďalej Proerecta SHOT, čo je absolútny unikát a prvý nápoj pre zrýchlený nástup erekcie v SR a ČR.

Proerecta ide ďalej a vyvinula aj výrobok čisto pre ženy. Proerecta WOMEN zmierňuje negatívne príznaky menštruácie a syndrómu PMS, pomáha oddialiť menopauzu, stimuluje libido a vracia ženám nad 40 energiu do života. 

Sme teda opäť veľmi nadšení, že sme dostali možnosť triezvo zhodnotiť aj najnovší prírastok Proerecta PROSTATE ako úplne prví. Sľubujeme, že všetky informácie sú nezaujaté, objektívne a uvedené účinky sme dohľadali priamo u Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI v jej Vodítkách k problematice zdravotních a výživových tvrzení. Je to český štátny orgán, ktorý monitoruje doplnky stravy. Značka je česká, takže PROSTATE spadá pod inšpekciu SZPI.

Na jej stránkach si môžete tvrdenia dohľadať aj sám. Všetky potvrdené tvrdenia ale nájdete aj tu pod konkrétnymi zložkami.

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Je Proerecta PROSTATE liekom na choroby prostaty alebo močovej sústavy?

Nie a na to upozorňujeme hneď na začiatku. Existujú rôzne ochorenia prostaty a močovej sústavy, ale s tými pomôžu iba lieky na prostatu, ktoré predpisuje urológ.

Proerecta PROSTATE je rastlinný doplnok výživy a je zaradená do zvláštnej skupiny potravín – potravinové doplnky, doplnky stravy. Nemá liečivé účinky, takže pokiaľ máte na chorobu podozrenie alebo vám urológ nejakú chorobu našiel, PROSTATE nepomôže. 

Doplnky vrátane Proerecty majú iba podporné, stimulačné a normálny stav navodzujúce účinky. Môžu tak pomôcť k zmierneniu zápalov prostaty, ktoré vedú k jej zväčšovaniu, bolestiam a tlaku na močovú trubicu. Tento tlak a „blokácie“ sú príčinou boľavého, neúplného a častého močenia. PROSTATE je teda možné vnímať ako prirodzenú pomoc, úľavu a prevenciu pred komplikáciami. 

Zároveň si dávajte pozor na podobné výrobky, ktoré v reklamách sľubujú, že vás z niečoho vyliečia alebo že vám pomôžu, pokiaľ niektorou chorobou trpíte. Je to klamavá reklama a zavádzajúce tvrdenie. Tie sa presne snažíme spoločne so značkou Proerecta búrať a vysvetliť mužom, s čím je možné počítať a čo je nezmysel.

Proerecta PROSTATE, balenie

Jedno balenie so 60 toboľkami a výrobná šarža

 

Čo presne je doplnok Proerecta PROSTATE a pre koho je vhodná?

Toboľky s extraktom z prospešných rastlín s preukázateľným vplyvom na vitalitu a kondíciu prostaty a močovej sústavy. Problémy s prostatou a močením trápia najčastejšie zrelých mužov nad 45 rokov a vyššie, ale kvôli zlej životospráve a zlozvykom sa tieto problémy môžu začať objavovať aj skôr okolo 30. roku. PROSTATE je produkt pre plnoletých mužov, takže je možné užívať ju kedykoľvek si všimnete dyskomfort.

Spoločným menovateľom je hlavne veľkosť prostaty. POZOR – zväčšenie nie je hneď dôkazom rakoviny. Zväčšenie môže byť aj nezhubné. Pokiaľ sa začne zväčšovať, môze vznikať tlak, mierna alebo silnejšia bolesť a dyskomfort behom dňa aj noci. Prostata obopína močovú trubicu, a pokiaľ sa čo i len trošku zväčší, začne na trubicu tlačiť a škrtiť ju.

Močenie je tým pádom problematické. Muž musí viac tlačiť, znížený prietok je bolestivý, močenie je často neúplné a muž musí po chvíľke utekať na WC opäť. Nastáva problém vylúčiť všetok moč naraz, kvôli čomu moč odkvapkáva do spodnej bielizne. S tým sa nesie ďalší problém – inkontnencia (samovoľný, aj drobný únik pár kvapiek moču), a samozrejme nepríjemný zápach, ktorý spôsobujú v bielizni zachytené kvapôčky.

Priznajme si, nič z toho nie je príjemné a postihnutý muž sa chce rýchlo zbaviť všetkých týchto nepríjemností. Už len preto, aby sa dobre vyspal, sústavne „nebehal“ a partnerke ani okoliu nezapáchal. A presne tieto negatíva Proerecta PROSTATE pomôže vyriešiť. Pozrime sa, ktoré konkrétne účinky sú potvrdené.

 

Zloženie a všetky potvrdené účinky

Opäť apelujem na pozornosť, nech už budete zháňať akýkoľvek doplnok, nie len tie na prostatu. Dnes je všetko o reklamćh, ktoré tvrdia čokoľvek, len aby človek nakúpil. Reklamy používajú vábivý jazyk, ale obvykle svoje tvrdenia nepodkladajú dôkazmi a reálnymi informáciami. Presne to na Lepšia-erekcia.sk nerobíme a aj v prípade PROSTATE sa dočítate iba to, čo zákon dovoľuje.

Čo to pre vás znamená? To, že sa dočítate iba overené informácie a reálne účinky, ktoré na vás produkt bude mať. Zvyšujeme tak bezpečnosť nákupov a vašu užívateľskú spokojnostť. Pod preklikmi v tabuľke nájdete podrobné profily zložiek.

Zložka: Obsah v 1 dávke / v 1 toboľke
Extrakt zo Serenoy plazivej (Saw palmetto) 250 mg
Extrakt z Kurkumy dlhej (Curkuma longa) 250 mg
Extrax zo Slivky africkej (Pygeum africanum) 50 mg
Extrakt z Pŕhľavy dvojdomej (Urtica dioica) 50 mg
Extrakt z Cesnaku siateho (Allium sativum) 25 mg
Extrakt z čierneho korenia (Bioperine)  5 mg
Prídavné látky – protispekavá látka Stearan horečnatý (udržiava technologické vlastnosti zmesi)

Podrobné zloženie Proerecta PROSTATE. Jediným plnidlom je stearan, ktorý udržiava sypkosť a stabilitu rastlinného prášku v toboľkách.

 

Serenoa plazivá (Saw palmetto, extrakt)

čerstvé plody Saw palmetto

Serenoa plazivá (Saw palmetto), plody

Tabuľky pod zložkami sme nafotili priamo zo stránok inšpekcie SZPI. Znamená to, že tieto účinky odsúhlasila a povoľuje ich používať v reklamách a informáciách o danej rastline/zložke.

Môžete teda vidieť, že serenoa prospieva normálnej funkcii prostaty a tiež reprodukčného systému. Normálna funkcia prostaty znamená, že orgán funguje správne, produkuje prostatickú tekutinu, (súčasť ejakulátu potrebný pre pohyb a výživu spermií). Nezväčšuje sa, netlačí na močovú trubicu, vďaka čomu nevznikajú problémy s močením.

Normálna funkcia reprodukčného systému značí, že sa spermie tvoria správne, produkcia sa neznižuje a muž je tak pripravený bez problémov oplodniť ženu.

Ako „bonus“ serenoa prispieva rastu vlasov, čo ocenia hlavne muži okolo 50 rokov, ale aj mladší, ktorým začínajú vypadávať vlasy a na hlave sa tvoria nereprezentatívne fľaky a holé miesta.

Serenoa sa na Slovensku ani v Česku bežne nepestuje, takže muži sú odkázaní užívať ju vo forme doplnkov.

účinky Saw palmetto podľa SZPI

 

Kurkuma dlhá (Curcuma longa, extrakt)

Kurkuma dlhá, účinky na prostatu

Kurkuma dlhá (Kurkuma longa, prášok z mletého koreňa)

Z tabuľky nižšie vyčítate rôzne prospešné účinky, bohužiaľ sa v nej neuvádza prostata ani močové cesty. Predsalen na nich ale kurkuma vplýva. Jednak udržiava normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, a teda krvného obehu. Krv je pre prostatu veľmi dôležitá. Vyživuje ju a udržiava jej kondíciu a vitalitu.

Muž ocení aj pozitívny vplyv na činnosť pečene, trávenie, stav kĺbov a kostí, činnosť nervovej a dýchacej sústavy, udržanie duševnej rovnováhy.

Bohužiaľ SZPI tento účinok neuvádza, ale kurkuma, respektíve jej zložka kurkumín má výrazné protizápalové účinky. A to je dobre, pretože tak pomáha chrániť prostatu či močové cesty pred zápalmi, a zároveň pomáha zmierňovať tie, ktoré už existujú.

Kurkumu zoženiete v každom supermarkete, takže pokiaľ doplnkom príliš nefandíte, zožeňte si ju a pridávajte ľubovoľne do jedál ako klasické korenie. Dá sa dokonca užívať aj samotná.

Kurkuma dlhá, účinky podľa SZPI

 

Slivka africká (Pygeum africanum, extrakt)

Slivka africká, účinky na prostatu

Slivka africká (Pygeum africanum, sušená kôra stromu)

Zo stromu africkej slivky sa zbiera kôra a melie na jemný prášok. Aj tu vidíme, že štátny úrad potvrdzuje jej vplyv na funkciu prostaty, močového mechúra a močových ciest. V Proerecta PROSTATE teda má svoje dôležité miesto. Prostata v optimálnom stave netlačí na močovú trubicu, močenie tak nie je bolestivé ani prerušované.

Močový mechúr a cesty fungujú normálne, nedochádza k ich zápalom a všetko funguje ako by malo. Iné účinky SZPI neuvádza, ale týchto pár najdôležiteších nám bude bohato stačiť, zvlášť v kombinácii s účinkami ostatných zložiek.

účinky Slivka africká podľa SZPI

 

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt)

Pŕhľava dvojdomá, účinky na prostatu

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica, listy)

Pŕhľava je zrejme „najobyčajnejšia“ rastlina v zložení PROSTATE, pozrite sa ale, koľko pozitívnych účinkov má a to nie len na prostatu a močové cesty. Skutočne obdivuhodná rastlina, ktorú navyše môžete konzumovať čerstvú na jar, keď začne vyrastať mladá rastlinka.

V prvom rade je to podpora funkcií močových ciest, ľadvín a vylučovania, ktoré organizmus zbavuje odpadových a škodlivých látok. Ďalej potrebné funkcie prostaty. Vďaka tomu nájdete pŕhľavu vo väčšine doplnkov na prostatu.

Poteší aj podpora činnosti kardiovaskulárneho systému, doplnenie energie a vitality, navodenie normálneho stavu kĺbov, imunity, dýchacieho systému a osvieženie tela. Skutočne je to veľmi prospešná, a navyše lokálna rastlina.

Pŕhľava dvojdomá, účinky na prostatu

 

Cesnak siaty (Allium sativum, extrakt)

Cesnak siaty, účinky na prostatu

Cesnak siaty (Allium sativum, plod)

Pŕhľava? Cesnak? Možno sa vám zdá, že výrobca sa snaží šetriť na surovinách a mieša do PROSTATE iba lacné zložky, ale nie je to pravda. Mieša do nej tie zložky, o ktorých sa dá s istotou tvrdiť, že pomáhajú. Presvedčte sa, že cesnak medzi ne právom patrí.

Prispieva prirodzenej obranyschopnosti, a teda imunite. Tá chráni močové cesty pred útokmi škodlivín v podobe baktérií a vírusov. Má antibakteriálne vlastnosti. Udržiava činnosť cievnej sústavy, takže pomáha prekrvovať organizmus vrátane prostaty.

Udržiava duševnú pohodu, chráni pred stresom, prospieva dýchaciemu systému a krvnému tlaku. Udržiava hladinu cholesterolu.

Áno, v účinkoch sa síce nemenujú priame účinky na prostatu ani močové cesty, každopádne nepriamych prospešných účinkov má celý rad.

Cesnak siaty, účinky na prostatu

 

Bioperine (exrakt z čierneho korenia)

Bioperine, účinok na prostatu

Čierne korenie, zdroj Bioperinu

V tabuľkách SZPI sme konkrétne o bioperine zmienky nenašli. Zato sme našli účinky čierneho korenia, z ktorého sa bioperine získava.

Dôležitý je vplyv na obeh v jemných kapilárach, ktoré sa v prostate aj močovej sústave nachádzajú. Bioperin ich výrazne prekrvuje. Prispieva tráveniu a správnej telesnej hmotnosti, udržiava činnosť nervovej sústavy a dýchacieho systému. Vďaka antioxidačným vlastnostiam chráni organizmus pred škodlivými voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky a tým aj tkanivá a orgány, prostatu nevynímajúc.Bioperine, účinky na prostatu

 

Odporúčané dávkovanie a jednoduché užívanie

Značka Proerecta dbá na jednoduchosť užívania. Preto všetky zložky „napchala“ do jednej drobnej toboľky, ktorá sa užíva kedykoľvek behom dňa po jedle. Pokiaľ na ňu ráno zabudnete, užite ju po večeri a nechajte pôsobiť cez noc. Vždy zapite čistou vodou.

Podstatné je, aby ste toboľky užíval na dennej báze a nevynechával. PROSTATE ako jedna z mála obsahuje až 60 toboliek v jednom balení, ktoré tak vystačia na 2 mesiace. Cena balenia je oproti konkurencii výhodná.

Proerecta PROSTATE, užívanie dávkovanie

 

Certifikáty, kontrolné úrady, záruka kvality

HACCP, Proerecta PROSTATE

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů ve výrobě potravin zaručuje, že Proerecta PROSTATE sa vyrába, distribuuje a skladuje v súlade s platnými nariadeniami. Zaručená je tak zdravotná nezávadnosť, správna hygiena, a hlavne bezpečnosť pre kupujúceho.

Státní zdravotní ústav, Proerecta PROSTATE

Výrobky Proerecta sú nahlásené na Státním zdravotním ústavu. Ten ich teda eviduje, má prehľad o tom, že sú na trhu a sú bezpečné. Ďalší krok k bezpečnosti a spokojnosti zákazníkov.

Výrobky Proerecta je možné kedykoľvek vrátiť, pokiaľ vám nesadnú alebo ich jednoducho prestanete chcieť užívať. Pošlite ich na adresu predajcu ideálne s faktúrou za nákup a pripíšte číslo bankového účtu.

 

Ceník, doprava, platba

CENNÍK: CENA BALENIA / CELKOVÁ CENA S KÓDOM proerectax10 BEŽNÁ CENA / BEŽNÁ CENA ZA BALENIE:
1 balenie, 60 toboliek, 2 mesiace užívania 22 EUR 24 EUR
3 balenia, 180 toboliek, pol roka užívania (ODPORÚČAME) 43 EUR / 14,30 EUR 48 EUR / 16 EUR
4 balenia, 240 toboliek, 8 mesiacov užívania 61 EUR / 15,25 EUR 68 EUR / 17 EUR

 

ZĽAVOVÝ KÓD 10% PRE NAŠICH ČITATEĽOV: proerectax10
DOPRAVA: Slovenská pošta – Expres kuriér
PLATBA: dobierka (pozor, s príplatkom 1 euro), kartou online (okamžite), prevodom na účet (trvá až 48 hodín)
DORUČENIE: do 2 pracovných dní
ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ: áno, balenie je možné vrátiť na adresu
DALŠIE V PONUKE: KLASIK, LONG, SHOT, WOMEN

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Často kladené otázky, ktoré vás pred nákupom zaujímajú najčastejšie

Je Proerecta PROSTATE liek na prostatu?
Nie. Ide o rastlinný doplok stravy.
Kto a kedy môže užívať PROSTATE?
Plnoletí muži bez závažných chorôb prostaty, ktoré vyžadujú liečbu predpísanú urológom.

Pokiaľ vás trápi nepríjemný pocit v prostate a pobolieva. Pokiaľ často močíte, močenie je prerušované, neúplné, moč po vymočení odkvapkáva alebo sa do močenia musíte nútiť a „tlačiť“.

Pre koho nie je vhodná?
Pre mužov bez akýchkoľvek problémov s prostatou a močovou sústavou (mechúr, ľadviny, močová trubica). Doplnky nemá zmysel užívať, pokiaľ je človek zdravý.

Pozrite sa aj na zloženie. Ide o rastlinné toboľky, takže veľmi ojedinele môže dôjsť k alergickým reakciám.

Aké je zloženie a ktoré zložky majú priamy vplyv na prostatu a močovú sústavu?
Priamy vplyv na funkcie prostaty má Slivka africká a Pŕhľava dvojdomá. Ostatné zložky majú ďalšie benefity (tlmenie zápalov, prekrvenie, dýchací a nervový systém – viď vyššie v zložení).
Môže mať PROSTATE negatívne účinky?
Zloženie je rastlinné a dávky v toboľkách nie sú veľké na to, aby došlo k nepríjemným stavom. Pozor na prípadnú alergiu.
Ako sa PROSTATE užíva?
1 toboľka 1x denne, ideálne po jedle. Či ráno alebo večer si môžete zvoliť sám.
Mám dávku zvyšovať alebo znižovať?
Nemusíte.
Mám dávku zvýšiť, pokiaľ raz zabudnem užiť?
Nemusíte, ale snažte sa užívanie maximálne dodržiavať.
Ako dlho vydrží jedno balenie?
Balenie Proeretca PROSTATE obsahuje 60 toboliek a vydrží 60 dní.
Kde nakúpím PROSTATE najlacnejšie?
Ako dlho trvá doručenie?
Obvykle 2 pracovné dni. Všetky potrebné informácie nájdete priamo na stránke.
Môžem nakúpiť Proerectu cez Lepšia-erekcia.sk?
Prekliknite sa do do e-shopu Proerecta. Naša stránka nie je predajca ani výrobca. O doplnkoch pre mužov nezávisle informujeme a hodnotíme ich. Ďakujeme, že nás čítate.

ČO TERAZ? Teraz sa prekliknite priamo do e-shopu k podrobným účinkom Prostate.

Objednaný otvar obdržíte do 2 pracovných dní.

Proerecta PROSTATE, balenie

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Rate this post
HODNOTENIE PROERECTA PROSTATE
Proerecta PROSTATE

Product Name: PROERECTA PROSTATE

Product Description: Rastlinný doplnok stravy pre podporu správnych funkcií prostaty a močového systému. Určené pre zrelých mužov nad 45 rokov. Nie je náhrada liečby zväčšenej prostaty ani pestrého jedálnička.

Brand: Proerecta

Offer price: 14,30

Currency: EUR

Availability: InStock

Offer URL: https://www.proerecta.com/produkt/proerecta-prostate/

Leave a Reply