Crilex na podporu erekcie – úprimné zhodnotenie

Prípravok Crilex je menej známy výrobok pôvodom z Čiech. Skúseností s ním nie je veľa a hodnotení na internete nájdete ako prstov na jednej ruke. Pozrime sa preto bližšie, či výrobok vôbec vzbudzuje dôveru v sľubované.

Navigácia v recenziiCrilex

 

Neznáme riziká a nedostatočné informácie

Ak nemáte čas čítať celý posudok, už teraz prezradíme, že nás Crilex nezaujal. Aby bolo všetko jasné a dostatočne popísané, požiadali sme predajcov (z viacerých stránok) o zaslanie aspoň príbalového letáku.

Ani po týždni však nikto z troch opýtaných neodpovedal, čo je na jednej strane neslušné a na druhej strane podozrivé. V otázke sme vystupovali ako zákazníci a tí logicky majú nárok na akékoľvek podrobnejšie informácie o výrobku.

Nám však zodpovedané neboli a nedomohli sme sa ani príbalového letáku, takže nie sú jasné obmedzenia užívania, riziká predávkovania ani prípadné nežiaduce účinky.

Crilex

 

Zloženie Crilex

O zložení sme sa dočítali na stránkach. Popravde sa veľmi neodlišuje od podobných prípravkov, takže účinok môže byť podobný. Nie je však dostatočne preverený a časom odskúšaný.

Zloženie je prírodného charakteru a obsahuje bežné zložky, ako je u týchto prípravkoch zvykom.

 • Tribulus terrestris – napomáha prekrveniu tela vrátane penisu, podporuje tvorbu spermií
 • Maca – okrem funkcií, ako pri Tribuluse, spomaľuje starnutie organizmu a oslabovanie jeho funkcií
 • Panax ginseng – taktiež ďalší stimulant prekrvovania
 • Smilax officinalis – podporuje tvorbu testosterónu a má afrodiziakálne účinky
 • Schizandra chinensis – znižuje únavu, a teda nabíja telo energiou
 • L – arginín – aminokyselina, ktorá môže zvýšiť obsah oxidu dusného. Ten vplýva na prekrvenie svalstva
 • Vitamín E, B5, B6 a Koenzym Q10 pre zásobenie pohlavného ústrojenstva

Crilex má dobrú kombináciu zložiek. Reálne by teda mohol účinkovať tak, ako sľubuje. Odporúčaná doba užívania je stanovená na 3 mesiace. Pokiaľ chcete štvrť roka prípravok užívať, kliknite sem.

 

Crilex cena a balenie

Jedno balenie Crilex tabliet aktuálne kúpite za 44 €.

 • 120 tabliet v 1 balení
 • Užívanie 4 tabliet denne
 • 1 balenie vydrží na 30 dní
 • 3-mesačná kúra Crilex stojí 132 €

TIP: Účinný prípravok Vimax tiež odporúča 3 mesiace užívania a k tomu sľubuje zväčšenie penisu až o 2cm! Kúra aktuálne stojí 103 €.

erekcia

 

Crilex penis nepredlžuje! Nečakajte nemožné!

Pravdepodobne sa zaujímate aj o predĺženie penisu a jeho objemu. Existujú výrobky, ktoré dokážu pridať približne 2 cm, nie je to však prípad Crilex. Opäť sme sa zahrali na detektívov, avšak žiadnu zmienku o zväčšení sme (bohužiaľ) nenašli. Potvrdzuje to aj odpoveď predajcu na stránke vitalita.cz.

Jednoznačná odpoveď zo stránok vitalita.cz

 

Potrebujete normálny penis? Pozor, Crilex normalizuje!

Predajca Crilexu používa dnes už tradičné vety ohľadom účinnosti . Nechce sľubovať nemožné, preto celú vec „zaobaľuje“. Na mysli máme tvrdenie:

„Crilex obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na normálne funkcie pohlavných orgánov.“

Toto tvrdenie teda nič nesľubuje, nechce nič zlepšiť, nič neprináša. Všetko ostáva „v normále“. Pýtame sa však, čo má robiť muž, ktorý by si rád trošku prilepšil k erekcii alebo k výdrži. Pokiaľ totiž užije Crilex, všetko bude normálne fungovať a to pravdepodobne nie je to, čo každý hľadá.

Celkom nás pobavilo aj toto tvrdenie:

„Crilex obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na podporu fyzickej aktivity.“

Fyzická aktivita znamená, že vyvíjame nejakú fyzickú záťaž. Napríklad cvičíme alebo pracujeme manuálne. Máme teda očakávať, že po užítí Crilexu automaticky priskočíme k činkám alebo začneme nahadzovať do miešačky? Vec je tak hlúpo sformulovaná, že stráca zmysel a my ju hodnotíme iba ako reklamný žvást.

 

Ďalšie účinky Crilexu

 • Plodnosť, sexualita, fyzické a psychické zdravie – toto tvrdenie uvádza, že vlastne všetko bude v poriadku telesne aj duševne. Nechceme krivdiť, ale bol by to „zázračný preparát“ a istotne by ho už dávno používali lekári. Crilex je však sotva známy na internete, nieto ešte bežne v lekárňach, či nedajbože v ambulanciach
 • Erekciu, vitalitu, únavu a sexuálne zdravie – aj toto tvrdenie je akýsi „univerzál“. Zbožne si prajeme, aby bolo pravdivé
 • Normálnu činnosť svalov – máme to chápať, že svalstvo ochabnutého starčeka sa razom premení na Stalloneho hory svaloviny?
 • Duševný stav a výkon – Výmysel. Ak by Crilex akokoľvek pozmeňoval duševný stav, jednoznačne by musel byť zaradený medzi omamné látky alebo prekurzory, pretože mení vedomie užívateľa. Predstavujeme si dealera, ktorý po uliciach nenápadne ponúka Climax ako zakázanú drogu.
 • Podpora mentálnej pohody – rovnako zvláštne tvrdenie
 • Normálnu činnosť nervovej sústavy, psychickej činnosti, znižuje únavu a vyčerpanie – slovo „normálna činnosť“ v nás čoraz viac vzbudzuje nepríjemné sklamanie z očakávaní.

Nebudeme zahmlievať. Pokiaľ vám niekto tvrdí, že jeho výrobok zabezpečí, aby ste fungovali normálne, je to len ospravedlnenie nízkeho alebo slabého účinku výrobku. Ak by ste sa sťažovali, odvolajú sa na to, že žiadne „povzbudenie“ vlastne nesľubovali! Rozhodnite sa sami.

 

Extra vysoká koncentrácia účinných látok? Zbytočné!

Predajca sa na stránkach doslova „vychvaľuje“ v tom, že Crilex obsahuje výrazne väčší obsah účinných látok, než konkurenčné výrobky. Vec však má jeden háčik. Telo nadbytok účinnej látky bez úžitku vylučuje. Telo nedokáže vstrebať všetko, čo do neho vložíme. Vstrebá určitú mieru, ktorú dokáže spracovať a zvyšok odíde v moči alebo stolici.

Prečo iní výrobcovia neodporúčajú prekračovať odporúčané dávkovanie? V niektorých prípadoch je to kvôli zbytočnosti. V iných prípadoch (lieky na predpis) sú účinné látky vo vysokej miere škodlivé (syntetické látky). Hrozí predávkovanie. Nie však pri výrobkoch s prírodným zložením.

Výrobcovia preto bežne volia optimálne pomery v zložení tak, aby odporúčané dávkovanie prinieslo maximálny možný efekt. Ten sa zisťuje výskumom a dlhodobými meraniami.

 

4 tablety denne? Budem ešte vôbec hladný?

Prípravky na podporu erekcie skúmame a prešetrujeme už dlho. Drvivá väčšina si vystačí s dávkovaním 1 tablety denne. Ideálne v ranných hodinách, aby zloženie pôsobilo počas dňa. V noci má telo odpočívať a regenerovať sa.

Crilex však odporúča až 4 (!) tablety denne, takže posledná sa má užiť niekedy podvečer. Našim cieľom však nie je, aby telo spracúvalo látky počas noci. Organizmus chce byť v pokoji.

 

Úprimné hodnotenie

Crlex nezatracujeme, i keď uznávame, že na trhu je množstvo iných, naozaj fungujúcich prípravkov na zlepšenie erekcie. Od nákupu nechceme odhovárať, ale odporúčame prečítať si aj ostatné naše recenzie.

Nákupy prípravkov, ktoré plánujete dávať do svojho tela, nikdy neberte na ľahkú váhu a všetko si dostatočne pozisťujte.

Rate this post
Crilex
 • Podpora erekcie
 • Dlhodobosť účinku
 • Cena
 • Iné účinky
2.3