Vimax – dlhodobá podpora erekcie z Kanady

Vimax nie je iba značka. Vimax je prémiový produkt pre silnú a dlho trvajúcu erekciu a nie len to.  Pozitívne vplýva na veľkosť penisu, ktorý zväčší až o 3 cm! V súčasnosti na trhu neexistuje výrobok, ktorý by spájal zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálneho výkonu a predĺženie penisu.

Vimax krabička

Chcem produkt

Vimax je kandaský produkt. Predáva sa vo forme malých bledohnedých alebo čisto bielych toboliek. Nie je tomu tak dávno, čo si páni s problematickou erekciou objednávali Vimax priamo od výrobcu, pretože na území SR a ČR neexistoval distribútor.

Počas uplynulých troch rokov na Slovensku a v Čechách vzniklo niekoľko firiem, ktoré sa označovali ako oficiálny distribútor. Prax však preukázala, že sa na tuzemskom trhu vyskytovali aj falzifikáty Vimax-u, rôzne napodobeniny s prevažne čínskym pôvodom.

O tom ako rozpoznať originálny produkt a seriózneho predajcu sa dozviete v článku neskôr.

Chcem produkt

Je Vimax „spasiteľom“ môjho sexuálneho života?

Tvrdíme, že ÁNO a to bez najmenších pochybností. Recenziám podobných prípravkov sa venujeme už dlho, pričom často narážame na rozdiely medzi reklamou na produkty a reálnymi hodnoteniami zákazníkov.

Hodnotenia Vimax-u sú vždy pozitívne. Je vidieť, že Vimax sa stal súčasťou života mnohých Slovákov. Tí na tabletky nedajú dopustiť a na otázku čo by bez Vimax-u robili odpovedajú: „Taký scenár si ani nechcem predstaviť.“

Pre ilustráciu uvádzame autentické hodnotenia z rôznych stránok:

Vimax hodnotenie

Jeden zo spokojných zákazníkov

 Vimax názory

V tomto prípade bola okrem pána zákazníka spokojná hlavne jeho žena. 

 Vimax hodnotenie

Ďalší zákazník odporúča Vimax alebo operáciu. Čo uprednostníte Vy? 

 

Prečo je Vimax taký úspešný?

Odpoveď je jednoduchá a logická: „Neexistuje človek, ktorý by po užití Vimax-u nespozoroval pozitívny účinok“. 

Toto nie je iba reklamná fráza, ale fakt, ktorý potvrdí každý užívateľ Vimax-u. Či je to mladý muž pod stresom, ktorý v posteli zlyhal alebo starší pán, ktorý kvôli veku cíti pokles sexuality, Vimax podáva pomocnú ruku každému.

 

Konkrétne prínosy užívania Vimaxu

Hlavnou výsadou Vimaxu je zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu. Práve vďaka tomu nájdete recenzie a možnosť Vimax kúpiť na stránkach, ktoré hodnotia prípravky na erekciu, zväčšenie, predĺženie výdrže atď.

Ako sme už spomenuli, Vimax rieši problémy a nedostatky komplexne, a teda celoplošne. Neexistuje jediná oblasť rozmnožovacieho ústrojenstva, na by ktorú Vimax nereagoval prínosne. Pri správnom dávkovaní sa už teraz môžete tešiť na:

 • Silná a trvácna erekcia – vďaka zvýšenému prekrveniu penis tak rýchlo neochabne a krv sa v ňom udrží omnoho dlhšie.
 • Predĺženie a celkové posilnenie penisu – druhá z vlastností, ktorá stavia Vimax na prvé miesto predajnosti. Sústavným prekrvovaním sa tkanivá v penise rozťahujú, čo vedie k zmohutneniu penisu a predĺženie až o 3 cm.
 • Oddialenie ejakulácie (orgazmu) – prekrvením prostaty a zvieračov budete po čase schopní ejakuláciu regulovať a oddialiť tak výron.
 • Posilnenie libida (chuti na sex) – vďaka zvýšenej hladine testosterónu (mužského hormónu) dôjde k zvýšenému záujmu o sex a to kedykoľvek. To ocenia najmä starší muži, ktorí majú problém vzrušiť sa.
 • Intenzívnejší zážitok – vďaka intenzívnemu prekrveniu sú nervové zakončenia v penise a hlavne na žaludi „vnímavejšie“ a Vy budete mať zo sexu omnoho väčší pôžitok.
 • Silnejšie orgazmy – viac semena, silnejší pôžitok a dlhší pocit rozkoše.

Vidíte, čoho všetkého je tá malá tabletka schopná? Neznalí muži riešia svoje problémy chirurgickými zákrokmi, rôznymi „naťahovačmi“ penisu, terapiami.

Zbaviť sa trápenia nebolo nikdy jednoduchšie! Už jedna tableta denne zaručuje nápravu a pomoc v každom smere mužských trápení.

 

Chcem produkt

Ako funguje Vimax?

Tabletky Vimax fungujú na veľmi jednoduchom a o to účinnejšom princípe.

Obsiahnuté zložky podporujú krvný obeh a zvyšujú prietok krvi telom vrátane penisu. Pri erekcii taktiež dochádza k pritekaniu krvi do penisu. Ako sme už spomenuli, muži mávajú problém s prítokom krvi a to buď kvôli zúženým alebo upchatým cievam.

Zložky Vimax-u zvyšujú prietok krvi, čím rozširujú a najmä spriechodňujú cievy.

Penis je tvorený hubovitým tkanivom podobným špongii. Vďaka zvýšenému prietoku krvi v penise sa komôrky v tomto tkanive „nafukujú“. Dlhodobé užívanie má za následok zvýšenie objemu komôrok v tkanive a penis tak rastie do dĺžky a do hrúbky.

Celá problematika sa točí okolo nedostatku krvi v penise a nepriechodných ciev. Životodarná tekutina – krv – odplavuje usadeniny a nečistoty v cievach, čím znižuje riziko ich zablokovania (infarkt, mozgová príhoda), a zároveň ich čístí a odplavuje z tela neželané látky (cholesterol, tuk, kovy, nečistoty, karcinogény a pod.).

 

Čo všetko Vimax obsahuje?

Za všetkých mužov chceme vyjadriť radosť z toho, že sa konečne niekomu podarilo vytvoriť účinnú, ale hlavne bezpečnú a nenávykovú receptúru prípravku.

Zloženie je čisto prírodné, čo dokazujú aj testy a rozbory zo strany štátnych kontrol a rozborov.

Kombinácia účinných látok bola vyvíjaná a testovaná dlhú dobu, vďaka čomu sa Vám do rúk dostáva overený, schválený a odporúčaný produkt. Pozrime sa teda na konkrétne zloženie a prospešnosť týchto látok:

 

 • Gingko Biloba (Jinan dvojlaločný) – Listy tohto čínskeho stromu sú prísadou mnohých doplnkov stravy. Gingko má totiž okrem účinku na penis preukázateľný prínos pre dobrú kondíciu celého tela.

 

Hlavným prínosom je lepšie prekrvenie tela vrátane penisu. Okrem toho veľmi dobre pôsobí na pamäť a funkciu mozgu, vďaka tomu si budete pôžitok zo sexu pamätať naveky.

 

 • Saw Palmetto (Serenoa plazivá) – Palmovitá krovina pôvodom z Floridy v Amerike je bohatá na mastné kyseliny a fytosteroly. Má veľmi dobré účinky na zápaly močových ciest a zväčšenú prostatu.

 

Prostata pribúdajúcim vekom narastá a spôsobuje problém pri močení (tzv. hyperplázia prostaty). Serenoa pôsobí regeneračne a upokojujúco, čím odstraňuje bolesť pri močení a po tvrdšom pohlavnom styku. Najmä muži po 40-ke by mali dbať o zdravie svojej prostaty, čím sa neskôr vyhnú nepríjemným komplikáciám.

 

 • Panax Ginseng (Ženšen pravý) – Ženšen pochádza z Ázie, avšak jeho priam magické účinky na posilnenie buniek a tkanív ľudia poznajú už tisícročia.

 

Pomáha pri neplodnosti a impotencii. Dlhodobé užívanie ženšenu môže aj neplodných mužov opäť „vrátiť do hry“. Zároveň má afrodiziakálne účinky, čím zvyšuje chuť na sex. Znižuje riziko rakoviny, ktorá je v dnešnej syntetickej dobe „strašiakom č. 1“.

 

 • Cayenne Pepper (Kajenské korenie) – Ide o istý druh chilli papričky. Napomáha dobrému prekrveniu organizmu vrátane penisu. Jednoducho Vás pred sexom „nakopne“ energiou.

 

Má vplyv aj na vylučovaniu endorfínov – hormónov šťastia a dobrej nálady. Pri sexe už nebudete myslieť na starosti a konečne si ho užijete naplno.

 

 

 • Rice flour (Ryžová múčka) – Ide o prášok z pomletej ryže. V tabletkách slúži ako plnivo a nosič účinných látok.
 • Crataegus Monogyna (Hloh) – Kvet a plody hlohu sú ďalšou zo zložiek, ktoré napomáhajú lepšiemu prúdeniu krvi v tele.

 

Ďalšie vitamíny a živiny vyživujú celé telo a udržujú ho v dobrej kondícii.

 

 • Vitamín E – tento vitamín v najväčšej miere nájdeme v semiačkach, orechoch a listovej zelenine. Pôsobí ako veľmi účinný antioxidant, a teda zbavuje telo škodlivých látok, ťažkých kovov, usadenín a odpadu.

 

Stabilizuje hladinu dobrého cholesterolu a napomáha z tela odbúrať škodlivé tuky, podporuje imunitu. Je bežnou súčasťou liekov a doplnkov proti neplodnosti. Pôsobí v celom tele, penis nevynímajúc. Zdravie musí vychádzať z vnútra.

 

 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) – Vňať tejto rastliny obsahuje tzv. steroidné saponíny. Tie dokážu zvýšiť hladinu testosterónu až o 30 %, teda jednu tretinu!

 

To má priamy vplyv na celové sexuálne libido, žiadostivosť a posilnenie penisu. Kotvičník nájdete v každom podobnom preparáte.

 

 • Avena Sativa (Ovos siaty) – Ide o bežný ovos, ktorý sa pestuje aj na Slovensku. Je to obilnina, z ktorej sa bežne pripravuje múka.

 

Na mužskú sexualitu pôsobí regenerčne a upokojujúco. Vyživuje preťažený organizmus a eliminuje príznaky fyzickej únavy.

 Vimax krabička

Užívanie tabliet Vimax

Všetky zložky Vimax-u sú v optimálnom pomere, vďaka čomu ich dokáže telo zužitkovať v maximálnej možnej miere.

Užíva sa jedna tableta denne približne pol hodinu po raňajkách, a teda ráno. Malé raňajky, polievka alebo aspoň jogurt a čaj naštartujú trávenie, čo zefektívni vstrebávanie účinných látok. Vimax by sa nemal užívať nalačno. 

Užívanie viacero tabliet za deň nie je potrebné, nakoľko telo by prebytok látok bez úžitku vylúčilo. Nemrhajte preto peniazmi a dodržujte odporúčané dávkovanie.

 

Chcem produkt

Doba užívania

Výrobca štandardne odporúča užívať prípravok aspoň tri mesiace. Za túto dobu sa naplno prejavia účinky Vimax-u.

Skúsenosti a ohlasy zákazníkov však dokazujú, že s Vimax-om zaznamenali účinok už po prvom mesiaci užívania. Pôsobenie látok je individuálne, preto sa taká krátka doba na preukázateľný výsledok nedá zaručiť.

 

Ako dlho užívať Vimax?

Odhliadnuc od odporúčaných 3 mesiacov sa dá odpovedať: „Podľa potreby“. Niekoho sexuálny život sa zlepší po mesiaci, iného zas po pol roku.

Pokiaľ je cieľom zlepšenie erekcie, bude postačovať štvrť až polročná kúra.

Pokiaľ je cieľom zväčšenie penisu, pozorovateľný nárast sa prejaví po cca. 3 mesiacoch.

Pokiaľ je cieľom celkové posilnenie penisu a pridružených orgánov, opäť budú postačovať 3 mesiace.

Ako vyživujúci doplnok stravy je Vimax možné užívať prakticky neobmedzene.

 

Odznie účinok po skončení užívania?

Ideálne je spoločne s užívaním začať meniť svoje stravovacie návyky a celkový prístup k svojmu zdraviu. Cievy obézneho muža alebo tuhého fajčiara sa, samozrejme, samy nevyčistia, pokiaľ sa bude užívateľ takto správať aj naďalej.

Čo sa týka nárastu penisu, Vimax-om dosiahnutý rozmer sa po ukončení užívania môže zmraštiť cca. o 30 % z dosiahnutej dĺžky a hrúbky. Vimax totiž prekrvuje penis, no ak táto podpora prekrvenia skončí, krvný obeh sa začne postupne dostávať do predošlého stavu.

Uvažujme, že penis za zväčší o 3 cm. Vimax prestanete užívať. Tkanivo, ktoré zväčšilo svoju kapacitu, ostáva roztiahnuté (zväčšené) na stálo, no zníženie prítoku krvi ho môže opticky zmenšiť o spomínanú tretinu.

Opakujeme, že výsledky sú individuálne a uvádzame iba vztorový príklad.

Chceme originálny Vimax!

Kvôli účinnosti a úspechu Vimax-u u zákazníkov sa začína objavovať množstvo falšovateľov. Tí neoriginálne výrobky dovážajú najčastejšie z Číny.

 

Ak budete Vimax objednávať, dbajte na to, aby…

…mal predajca reálnu firmu so sídlom, ktoré sídli v krajine, pre ktorú tovar distribuuje.

…bol predajca evidovaný v obchodnom registri.

…predajca mal uvedené kontakty a zákaznícku podporu (živý chat, telefónny kontakt, mail a podobne).

…bola história spoločnosti prehľadná a predajca Vás s ňou nemal problém oboznámiť.

…predajca ponúkal aj možnosť vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

…aby bol k tovaru priložený daňový doklad (faktúra).

…a najmä aby Vám predajca vždy ochotne vyšiel v ústrety a komunikoval s Vami.

Spoločnosti, ktoré nekomunikujú a nedvíhajú telefóny obíďte! Sú to rôzni zahraniční podvodníci, ktorí si najčastejšie nechávajú zaslať peniaze vopred a ďalej nekomunikujú.

Seriózni distribútori sú pravidelne kontrolovaní hygienickým a potravinárskym úradom a do spoločností zasielajú náhodné kontroly. To zaručí, že Vimax je vždy legálny a najmä schválený na distribúciu. Riziko podvodu teda odpadá.

Ak predajca spĺňa tieto požiadavky, produkt si pokojne objednajte. Obetujte krátky čas a získajte istotu.

Vimax – dlhodobá podpora erekcie z Kanady
5 (100%) 9 votes
Vimax
 • Podpora erekcie
 • Dlhodobosť účinkov
 • Podpora zväčšenia penisu
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Cena
4.6

2 komentáre

 1. Pštros 18.9.2018
  • Martin 21.9.2018

Leave a Reply