Závažie na penis zničí dĺžku aj erekciu

Pokiaľ premýšľate o predĺžení penisu, radšej zažeňte absurdnú myšlienku vešať si niečo na penis, pokiaľ je čas. Ide totiž o veľmi nebezpečný hazard s nulovou efektivitou a výsledkom. Vôbec neodporúčame na penis hocičo vešať, i keď to niektoré národy podstupujú. Vyhnete sa tak rôznym komplikáciám:

 • poškodená pokožka na penise
 • pretrhnutá uzdička
 • v horšom prípade pri nesprávnej manipulácii dochádza k poškodeniu vnútorného tkaniva – toporivých telies
 • to vedie k problémom s erekciou, pretože sa krv nedostane do poškodených častí
 • Peyronieho choroba – zakrivenie penisu
 • deformácia penisu
 • poškodenie ciev v penise a ochabnutá erekcia
 • zápal lymfatických ciev penisu
 • zlomenina penisu

závažie na penis

Možno vás hry s penisombavia, ale vešaním čohokoľvek si skutočne môžete LEN uškodiť

 

Liečba poškodenia penisu po vešaní závažia

Väčšinou sa po úraze nevyhnete sexuálnej abstinencii. Odery je možné liečiť pomocou krému. Zápal buď sám odznie, alebo sú potrebné antibiotiká. Natrhnutá uzdička vyžaduje zastavenie krvácania prikladaním ľadu a obväzom.

Je nevyhnutné vyhľadať lekársku pomoc a podstúpiť chirurgický zákrok v podobe zošitia. Zlomenina penisu, kedy je váš penis fialový, opuchnutý, zväčšený a pritom celkom bezmocný a veľmi bolestivý, podľahne zalomeniu a natrhnutiu toporivých teliesok. Prvou pomocou je penis okamžite schladiť a následne zavolať lekársku pomoc. Následky tohto hazardovania sú naozaj veľmi nebezpečné.

 

Zakrivenie penisu a Peyronieho choroba

Penis je niekedy viac zahnutý doľava alebo doprava, občas vôbec nestojí alebo visí smerom nadol. Iný, ako priamy smer penisu, nemusí byť porucha, pokiaľ môžete súložiť. Keď je ale kvôli ohnutiu sex problémový, je čas ísť k lekárovi.

V estetickej medicíne vám na zakrivený penis odporučia terapiu rázovou vlnou. Masturbácia nemá na zakrivenie žiadny vplyv. Vývoj penisu je daný od narodenia alebo sa zmení práve až po úraze. Stavte na voľnú spodnú bielizeň a zahoďte tesné džínsy.

Problematické a bolestivé zahnutie penisu so zhlukmi tkaniva, kedy sa zamotané tkanivo zapaľuje, zduruje a je bolestivé, môže vzniknúť aj pri úraze práve po vešaní závažia na penis. Pri erekcii sa postihnutý penis výrazne vychyľuje do strany a bolesť bráni v súloži. Na penise si nahmatáte tuhé ložisko, ktoré je nutné chirurgicky odstrániť, kedy hrozí znížená citlivosť penisu a zhoršenie erekcie.

 

Posilňovanie pomocou závažia na penis

Toto radšej neskúšajte. Pokiaľ budete chcieť penis posilňovať a nasuniete si naň napríklad závažie na činku, môžete dopadnúť ako jeden nešťastný tréner. Keď strčil penis do tesného otvoru závažia a vzrušil sa, jeho penis mu opuchol a nešiel vytiahnuť.

S opuchnutým a fialovým penisom v závaží dorazil do miestnej nemocnice. Jeho fialový a opuchnutý penis vysekali z tesného otvoru do 2,5 kg kotúča až miestni hasiči z nemeckého mesta Worms. Kuriózny prípad si niekto z personálu nafotil a snímky sa dostali na internet. Celá záchranná akcia trvala 3 hodiny a lekári aj tak museli nakoniec zavolať pomoc hasičov. Vyslobodili ho pomocou pílky, brúsky a hydraulického zariadenia.

VIETE, ŽE rovnaké riziko opuchnutia penisu vám hrozí pri nesprávnom použití erekčných krúžkov? Tie sa odporúčajú používať minimálne 15 minút. Čítajte, ako si vybrať krúžok a ako sa bezpečne používa.

 

Penisy indických mníchov pod ťarchou závažia

Indickí mnísi si ale závažím pomáhajú. Pred pubertou si na penis uväzujú závažie, vďaka ktorému im potom údajne v dospelosti na metri ukáže číslo dokonca vyššie než 40 cm. Túto techniku uplatňujú ale aj Papuánci na Novej Guinei, v Peru alebo napríklad Karamožovia v Ugande.

Pokiaľ sa niekomu tento spôsob zdá až príliš drastický a absurdný alebo ste to vekovo prepásli, asi zvolíte vákuovú pumpu. Tá funguje na princípe chvíľkového zdržania krvi, ale trvalé výsledky nedosiahnete. Nejde tiež o bezpečnú pomôcku, ktorú je možné používať stále a bez vedľajších príznakov. Je však potrebné upozorniť aj na to, že predĺženie je vždy na úkor šírky penisu a pevnosti erekcie, čo je celkom nežiaduce.

ČÍTAJTE TIEŽ: Podrobne o účinkoch vákuových púmp. 

 

Penis vyťahaný závažím na 48 cm

Muž s najdlhším penisom na svete menom Robert Cabrera vo veku 54 rokov má točiť porno. Pri takej veľkosti jeho údu si to ale zúčastnené dámy asi moc neužijú. Mexičanov penis je ale v pokojovom a stoporenom stave s nepoznateľným rozdielom dlhý 48 cm. O pevnosti stoporenia sa veľmi polemizuje. Svoj penis si vyťahal práve závažím.

Veľa sexu si kvôli gigantickému penisu doteraz Mexičan neužil, ženy ho s ním nechcú mať. Odmieta ale chirurgické zmenšenie. V jeho kultúre platí, že čím väčší je penis, tým väčší macho. Veľa šťastia mu to však neprinieslo.

Mal penis síce nadpriemerný, ale nie extrémne. Od puberty si naň vešia závažie a dodnes ho uťahuje, a tým aj vyťahuje pomocou obväzu. V praxi je jeho penis vyťahaná predkožka a zhluk ciev, čo potvrdili aj lekári.

 

VIDEO: Pozrite sa, čo títo šialenci vykonávajú so svojimi penismi. Určite to doma neskúšajte. 

 

Zabudnite na závažie a skúste Jelqing

Zabudnite na všetky vacumizéry, závažis a ďalšie hlúposti. Nezabúdajte, že mužský penis nie je len sval. Penis je prešpikovaný množstvom tkanív a kapilár a pre zväčšenie jeho kapacity musíte zväčšiť jeho pružnosť.

Skúste cvičenie pre zväčšenie penisu nazývané Jelqing. Zvoľte prírodnú cestu na zväčšenie penisu. Vo väčšine prípadov nemá vedľajšie účinky. Aplikujte detský olej či lubrikant na penis. Cvik začnite tak, že hlavičku penisu uchopíte palcom a ukazovákom, penis nahnete a tejto pozícii ho držte 15 sekúnd. Cvik robte v rôznych smeroch, ale nenaťahujte penis veľmi silno. Prestane, keď penis začne bolieť. V skutočnosti sa dosiahnutiu tejto fázy môžete úplne vyhnúť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Podrobný návod, ako na jelqing, vrátane videa.

 

Jelqing krok za krokom

 • naneste na penis lubrikant či detský olej
 • dosiahnete 50 až 70 % erekciu – nikdy nie plnú – penis má byť dostatočne uvoľnený, aby ním ľahko mohla prúdiť krv
 • palcom a ukazovákom vytvorte kolieska z prstov a jemne zovrite koreň svojho penisu čo najbližšie k pubickej kosti
 • jemným zovretím choďte smerom k hlavičke penisu, zovretie nemá bolieť, ale zároveň efektívne tlačte krv penisom
 • zovretie ukončite tesne pred žaluďom, kde tlak nikdy nepoužívajte
 • každý taký jelq by vám mal zabrať 2 až 3 sekundy
 • potom druhou rukou celý proces zopakujte v inom smere

TIP: Pre zväčšenie penisu do dĺžky a šírky je potrebné dobré prekrvenie. To dosiahnete rýchlo pomocou TOP doplnkov pre podporu erekcie a prekrvenia penisu. 

 

Často kladené otázky o jelqingu

Je možné pomocou jelqingu dosiahnuť zväčšenie penisu?

Jediná a jasná odpoveď je áno. Nikto presne nevie, kde táto technika vznikla alebo ako sa stala tak uznávanou, ale jej účinky sú zaručené. Jelqing je možno starovekou arabskou technikou, ale pre toto tvrdenie neexistuje veľa dôkazov. Techniky jelqingu sú mierne odlišné, ale základom všetkých je zovretie, tzv. dojenie penisu.

Ako jelqing podporuje rast penisu?

Týmto zvieravým pohybom od koreňa až k žaluďu penisu tlačíte krv a v nej obsiahnuté živiny naprieč penisom s polovičnou erekciou. Práve tento uvedený faktor vedie k vytúženému predĺženiu penisu a k zväčšeniu jeho hrúbky.

Táto technika funguje dobre, pohyb vytvára tlak na penis, jeho hladké svalstvo, krvné cievy a ďalšie cievy. Postupom času tento tlak vytváraný pri jelqingu spôsobí, že sa vám penis rozšíri a bude oveľa pevnejší. Vplyvom tlaku sa totiž svaly v penise stanú silnejšie a tvrdšie. Prekrvenie penisu môžete podporiť prípravkami Vimax alebo Proerecta.

Prečo závažie nefunguje a penis nezväčší?

Pokiaľ sa závažie pripevní na penis, začne sa pod jeho ťarchou preťahovať. Na prvý pohľad tomu ta môže byť. Pokiaľ bude na penis hmotnosť závažia pôsobiť dostatočne dlho, tkanivo penisu sa vytiahne a penis sa predĺži.

Tkanivo penisu je tvorené erektívnymi telieskami, ktoré sa pri vzrušení naplnia krvou a penis uvedú do erekcie. Po dosiahnutí dospelosti muža sa penis ďalej nepredlžuje. Násilné pretiahnutie penisu pomocou závažia môže dĺžku penisu pretiahnuť len za tú cenu, že dôjde k jeho zúženiu. Penis sa predĺži na úkor jeho hrúbky. A každá žena vám povie, že hrubší je lepší ako dlhší, pretože viacej dráždi v pošve.

vešanie závažia na penis

Je potrebné chápať, že títo muži berú vešanie ako súťaž a nie ako metódu reálneho zväčšenia penisu

 

Nevratné poškodenie penisu pri vešaní závažia

Deformácia ničí aj toporivé telieska a ohrozí ich hlavnú funkciu navodenia erekcie pri vzrušení. Porovnajte to s príkladom. Pokiaľ budete držať ťažkú činku v ruke, ruka bude o chvíľu bolieť, svaly ochabnú a ruka sa odkrví.

Presne to urobí závažie s penisom. Tkanivo penisu sa unaví, pretiahne a bude sa zle prekrvovať a vyživovať. Neprirodzené zmeny veľmi ľahko môžu spôsobiť poškodenie tkaniva penisu. Následky experimentovania môžu byť katastrofálne. Penis sa predĺži, stenčí sa a tak už zostane.

Poškodenie tkaniva je nevratné aj s nevratnou poruchou erekcie. Problémy s erekciou potom môžu byť aj doživotné. Cvičenie a trpezlivosť je určite lepší variant.

 

Ďalšie články o penise a obmedzených možnostiach zväčšovania

Ako zväčšiť objem a šírku penisu?
Dojenie penisu – koľko pridá na dĺžke?
Všetky cviky na zväčšenie penisu pokope
Chirurgické zväčšenie penisu – má zmysel?
Ako najrýchlejšie zväčšiť objem penisu?
Gél na zväčšenie penisu sľubuje nemožné
Zväčšenie penisu – MEGAČLÁNOK bez klamov
Tablety na zväčšenie penisu NEEXISTUJÚ!

 

5/5 - (1 vote)