Análny sex – 18. tipov pre TOP zážitok

Análny sex často uvádza ľudí do rozpakov. Nikdy pred tým ho nerobili. Najmä pre úplných začiatočníkov predstavuje pole neorané a vzbudzuje množstvo otázok. Na tie vám odpovie náš článok. Pomôžeme vám zodpovedať základné otázky a odstránime niektoré zbytočné obavy.

dievča vo vode

Pozor na studenú vodu, ktorá zužuje zvierače. Pred análnym sexom je vhodná uvoľňujúca masáž s teplou vodou

 

Análny sex – sen mužov, nočná mora žien?

Takmer každý vo svojom živote niekedy zauvažoval o „zaklopaní na zadné dvierka“ partnerky. Len málo mužov sa skutočne vrhne do akcie. Je to tým, že okolo análneho sexu je stále veľa mýtov a nejasností. Ľudia majú strach vyskúšať ho.

Pritom je to skvelý spôsob, ako okoreniť sexuálny vzťah. Kto hľadá nové podnety pre svoje sexuálne hry, je dosť možné, že ho nájde v análnom sexe. Za predpokladu, že druhá polovička je ochotná skúšať nové veci.

Existuje určité ÁNO a NIE. Bezpodmienečne je potrebné dodržať ich pre hladký priebeh. Tento návod vám poskytne všetky potrebné informácie. Poďme sa teda pozrieť, ako na anál.

NEZABUDNITE, že pre análny sex je nevyhnutná pevná erekcia, aby ste sa dostal „cez barikády“. 

Odporúčame český Proerecta SHOT s extra zrýchleným nástupom účinku. 

Proerecta SHOT

 

Tip č. 1 – Príprava na análny sex – sólová expedícia

Chystáte sa mať prvý análny sex. Vaša partnerka má strach. Prečo teda najprv neskúsiť svoj vlastný prieskum? Kto by kupoval auto bez testovacej jazdy?

Navrhnite partnerke, aby najprv sama preskúmala sama svoje telo. Prvý prieskum je najlepšie začať pomocou silikónového lubrikantu a vlastných prstov. Prst v zadku je najlepší prieskumník. Telo si tak najlepšie navykne na pocit prieniku.

„Počas testovania odporúčam použiť chirurgické rukavice pre lepšiu hygienu. Po prieskumnej akcii ich okamžite vyhoďte do koša a umyte si ruky.“Pavol, 29 rokov, análny gurmán

Hračky sú ďalšou skvelou pomôckou pri objavovaní. Pokiaľ žena cíti nervozitu, hračka jej pomôže zoznámiť sa s pocitom prieniku lepšie než prstami. Rozhodne je dobré vybrať pomôcku s rozšíreným koncom. Tak budete mať istotu, že neskončí v análi celá.

PRE POCHOPENIE: Aby ste vedel, ako taký análny prienik žena cíti, skúste si ho sám. Navyše prstom môžete dráždiť prostatu, čo je skvelý druh mužskej stimulácie. Kliknite a naučte sa masáž prostaty.

 

Tip č. 2 – Sex zozadu a kondóm

Nezáleží na to, či análny sex vykonáva anonymný alebo stály pár. Kondóm by pri análnom sexe nemal nikdy chýbať. Je užitočný hneď na začiatku z niekoľkých dôvodov:

Pri použití kondómu ide bez problémov naviazať na vaginálny sex. Bez kondómu je to veľmi rizikové. Baktérie a vírusy z konečníku veľmi jednoducho prejdú do vagíny partnerky s hrozbou infekcie a zápalu.

Pravidlo kondómu platí aj pre hračky. Ich používanie je viac hygienické a nehrozí prenos nežiaducich parazitov. To platí aj pre partnerku samotnú, aj pre ďalších prípadných užívateľov.

Odporúča sa používať hygienické obrúsky. Použitý kondóm do nich je možné hneď po akcii zabaliť.

VIDEO: Sex-koučka Gaia odporúča prípravu na análny sex

Tip č. 3 – Sex do zadku až po jej zvolení

Túto radu je dobré zapamätať si. Nikdy sa nesnažte napchať do jej zadočku bez zvolenia. Tak sa proste gentleman nespráva. Ak bude bolestivý a len zhorší jej náladu na veľmi dlhú dobu!

Základom je komunikácia. Dajte najavo svoj záujem o análny sex. Potrebujete 100 % istotu, že jej to nevadí. Niekedy môže chvíľu trvať, kým ju presvedčíte. Každopádne nikdy netlačte na pílu!

Skôr, ako načrtnete tému análny sex, majte na pamäti, že vždy musíte mať jej súhlas. Nehrajte sa na prieskumníka so silou jediného muža. Sex je, bol a bude tímový šport.

Možno nebude chcieť hneď. Dajte jej čas. Počítajte tiež s variantom, že nebude chcieť nikdy. S tým nič neurobíte a je potrebné s týmto variantom počítať.

TIP: Pokiaľ sa vašej žene nechce do sexu vôbec, kliknite a naučte sa zvýšiť jej libido. 

 

Tip č. 4 – Sprcha je absolútna nutnosť

Z jasných dôvodov musí byť všetko dopredu dohodnuté. Vyjasnite si situáciu tak, aby nezostali žiadne otázky. Potom môžete skočiť rovno do sprchy. Doprajte si dlhý a osviežujúci kúpeľ. Obaja ho ešte oceníte. A kto vie, možno váš spoločný kúpeľ skončí aj sexom v sprche.

Niekto dokonca volí pred análom špeciálnu sprchu na hygienickú očistu. Slúži ako klystýr na výplach črevnej dutiny. Vo väčšine prípadov nie je nutná.

Mnoho ľudí má strach zo zvyšku stolice. Tento strach je neopodstatnený. Aj bez výplachu čriev je totiž možné mať análny sex bez akýchkoľvek stôp. Nechcený materiál sa nachádza približne až 15 cm od vchodu. Počas styku teda nepríde s penisom príliš často do kontaktu.

Komu táto predstava nelichotí, má niekoľko možností. Tými sú práve análna sprcha alebo klystýr. Zohrané páry zvyknuté na vzájomnú intimitu tento problém neriešia spravidla vôbec.

TIP: Najbezpečnejšie polohy pre sex v kúpeľni. 

 

Tip č. 5 – Dôležitá je aj predohra

Hry so zadnými dvierkami idú ruka v ruke so splnenými snami a fantáziami. Preto by mali byť obaja účastníci dostatočne dopredu nažhavení.

Nechcete len použiť tony lubrikantov. Dôležitá je aj kvalitná predohra zaisťujúca tú správnu náladu.

Začnite typickým rozohriatím tak, ako ste obaja zvyknutí. Zapojte aj triky z tohto nášho návodu a po časte naštartujte masáž jej zadočku. Spočiatku len prstami. Neskôr použite vibrátor alebo hračku.

TIP: Nebojte sa byť postupom času v masáži trochu odvážnejší. Predohra pred análnym sexom by mala vytvoriť emočné, vášnivé a energické prepojenie oboch partnerov.

Tip č. 6 – Rozprávajte sa aj počas súlože

Komunikácia je jednou z najdôležitejších vecí vôbec. Hlavne pri prvom análnom sexe. Partnerka by mala poskytovať nonstop spätnú väzbu o svojich pocitoch.

Ako prijímajúca musí byť partnerka dostatočne sebavedomá a byť schopná vyjadriť druhej strane svoje potreby.

Partner naopak musí počúvať. Uvedomiť si, čo robí. A prispôsobiť svoje akcie tak, aby bola osoba na druhom konci v poriadku.

I keď nie ste typickí milovníci špinavých rečičiek, je dobré voliť jasnú a čistú komunikáciu. Obaja musíte byť s celou situáciou na 100 % v pohode.

Kopa ľudí má z análneho sexu strach. Predčasne a často aj zbytočne!

Strach je spôsobený mnohými mýtami a omylmi. Ľudia sa boja bolesti, špiny a hygieny. Muži majú strach, aby to snáď nebolo prejavom ich hlboko skrytej homosexuality.

Doslova ani jeden strach nie je reálny, pokiaľ budete postupovať správne. Je dôležité naladenie oboch partnerov na rovnakú vlnu. Potom je možné začať bez obáv.

VIDEO: Dievčatá majú rady aj análne kolíky pre stimuláciu behom dňa

 

KLIKNITE a objednajte svojej žene kvalitný kolík ako náhradu, keď nebudete doma!

Tip č. 7 – Lubrikant zabráni poškodeniu análu a jemných tkanív

Keď vám hovoríme, aby ste použili fľašu lubrikantu veľkosti XXL, nežartujeme.

Bavíme sa tu o extrémne úzkom otvore, ktorý nemá vlastnú prírodnú lubrikáciu. Nemôžete teda vytvárať žiadne trenie naviac. Každý ďalší odpor je len na škodu.

Eliminujeme akúkoľvek hrozbu bolesti pri vstupe dostatočnou lubrikáciou. Pri postupe ďalej dovnútra pridávajte ďalšie dávky lubrikantu. Vždy zvoľte gél na báze silikónu. Gély s vodným základom a olejové gély nedokážu dlhodobo zaistiť potrebný sklz.

ČÍTAJTE AJ O GELOCH, ktoré síce sľubujú erekciu aj väčší penis, ale ide iba o nesplnitelné sľuby. 

 

Tip č. 8 – Pre análny sex zvoľte radšej tmavú posteľnú bielizeň a prádlo

Nejde o pravidlo, ale občas môže dôjsť k úniku prebytku lubrikantu alebo aj iného nechceného materiálu na matrac. Je lepšie so situáciou počítať. Vybavte preto svoje lôžko jednorázovými a veľkými osuškami. Potom stačí vziať špinavý kus bielizne a hodiť ho priamo do pračky.

POZOR! Čo prezrádza krvácanie z penisu alebo vagíny po súloži? 

Tip č. 9 – Masturbácia počas análneho sexu povolená

Análny sex môže byť pre ženu veľmi príjemný. Dá sa vylepšiť masturbáciou. Stimulácia klitorisu počas prenikania zmätie receptory bolesti a rozkoše v nervovom systéme. Tým pádom žena vníma len príjemné pocity. Uvoľní sa a celkovo si ešte viac užije.

NAUČTE SA: 20 tipov pre dokonalý ženský orgazmus. 

 

Tip č. 10 – Hlboké a pokojné dýchanie

Správne dýchanie redukuje stres a uvoľňuje zvierače v konečníku. Tieto princípy sú kľúčové pre pohodový anál.

Pri každom nádychu partner tlačí penis o niečo hlbšie. Pri výdychu povytiahne o trochu späť. Opäť je kľúčová komunikácia. Partnerka by mala byť vo vedúcej pozícii. Kľúčom je naznačiť partnerovi, kam až môže zájsť.

VIDEOTIP: Naučte sa správne dýchať vďaka jóge. Partnerka si sex užije uvoľnená a v tej najlepšej pozícii.

Tip č. 11 – Mentálna príprava je rovnako dôležitá ako fyzická

Vaša myseľ má neobyčajnú silu. Najmä pri veciach, o ktorých ste negatívne presvedčený. Nervozita a nekomfort má nedobrý vplyv na vaše telo. Ste v kŕči a cítite úzkosť. Ďaleko od pocitu uvoľnenia.

Tým pádom nebudete vnímať rozkoš. Mentálna príprava vám pomôže upokojiť myseľ. Výbornou cestou sú aj rôzne meditácie alebo jóga. Stačí 10 minút denne.

Pomôcť môže aj alkohol, ale nepreháňajte to. Nezájdite potom príliš ďaleko.

ČO EREKCII SKUTOČNE POMÁHA, su tieto overené doplnky pre podporu prekrvenia penisu. Sami ich skúšame a hodnotíme. 

 

Tip č. 12 – Prvý análny sex a slovo NIE

Dokonca ľudia, ktorí majú s análnym sexom skúsenosti, mávajú dni, kedy nemajú náladu. Počúvajte svoje telo. Stres, zlosť a únava rozhodne žiadne výhody neprinesú. Telo nebude dobre pripravené a ani jeden si sex neužijete.

Komunikáciou je možné vymedziť aj vzájomné očakávania. Môžete uzavrieť vzájomnou dohodu: „Skúsime to, ale pokiaľ sa mi to nebude páčiť, urobíme z toho len jednorázovú záležitosť.“ Môže nastať aj odpor.  Potom je lepšie zvážiť, či ste v tom správnom vzťahu.

 

Tip č. 13 – Sex zozadu a vhodná strava

Buďme k sebe úprimní. Všetci vieme, čo vychádza z análneho otvoru. Je to tiež dôvod obáv mnohých ľudí počas análnej súlože. Boja sa, aby počas procesu neutieklo von niečo naviac.

Obavy nie sú vôbec namieste. Stačí dodržovať určité zásady. Základom je mať prehľad o strave. Hlavne pred akciou. Nekonzumujte jedlá vyvolávajúce plynatosť. Tými sú napríklad:

  • cibuľa
  • strukoviny
  • brokolica
  • karfiol
  • mastné jedlá

 

Niekto by mohol namietať: „Prečo kontrolovať svoj jedálniček? Nebudem sa predsa obmedzovať!“ V poriadku. Nemusíte. Len dajte pozor, aby vaša posteľná bielizeň večer rýchlo neprišla o bielu farbu.

Finálna voľba je vždy na vás. Pokiaľ máte dobré trávenie, najedzte sa do sýtosti. V opačnom prípade na análny sex aspoň na chvíľku zabudnite.

TIP PRE PODPORU EREKCIE: Ktoré bežné potraviny podporia prekrvenie penisu? 

 

Tip č. 14 – Vždy začínajte s najmenšími prstami a hračkami

Pomalé tempo a vytrvalosť vám pomôžu vyhrať tento závod. V análnom sexe je tento výrok jedným z najdôležitejších poznatkov.

Je potrebné jej análny otvor pripraviť. K tomu poslúžia dobre vaše prsty alebo rôzne análne hračky. V priebehu chcete mať od nej spätnú väzbu. Musí sa cítiť pohodlne. Nech už sa deje čokoľvek.

Pamätajte: Verte nám v jednej veci. Nechcete na to vletieť ako supermani a vzápätí jej natrhnúť zadok. Zabudnite na scény z pornofilmov. Po jej zranení je veľmi pravdepodobné, že druhú šancu už nedostanete.

Hrajte sa s tým a urobte z análneho sexu zábavnú kratochvíľu pre obidvoch. Stále ide predsa o sex. Komunikujte otvorene. Používajte tony a tony lubrikantov. Postupujte pomaly, vytrvale a budete v pohode.

TIP: Vyberte si zo zákaznícky najúspešnejších análnych hračiek za skvelé ceny. 

 

Tip č. 15 – Análny sex – prvý prienik

Po úspešnej predohre je čas na samotný prienik. Naozaj sa nemáte kam ponáhľať. Nejde o olympijský šprint. Dajte si čas a používajte podobné techniky, ako pri použití hračiek. Jemne tlačte smerom dovnútra. Vždy chvíľu počkajte a počase pokračujte ďalej.

Prestávka medzi zásunmi umožnite partnerke navyknúť si na penis pred tým, než sa posunie ďalej. To môže chvíľku trvať. Doba sa odvíja od tvaru a veľkosti penisu.

Keď budete celý vnútri, začnite s pomalými pohybmi. Dovnútra a von. Veľmi, veľmi pomaly.

VIDEO: Sexi čokoládka predvádza najlepšie sexuálne polohy pre anál

 

Tip č. 16 – Začnite v pohodlných polohách

Výborná poloha na začiatok je poloha na psíka na všetkých štyroch. Žena sa neopiera o dlane rukou, ale je na lakťoch a kolenách. Tak dostane boky vyššie než ramená a prienik je jednoduchší.

Ďalšou vhodnou polohou je stojaca žena ohnutá v stoji a opierajúca sa napríklad o stôl alebo posteľ,

Jedna z najjednoduchších polôh na vyskúšanie, keď je žena hore. Pokiaľ je veľmi vystresovaná, dáva zmysel dať jej absolútnu kontrolu. V tejto polohe môže sama regulovať hĺbku zasunutia i tempo.

Nežná a neohrozujúca. To je poloha lyžičiek. Skvelá preto, že prienik je menší a zabraňuje hlbokému prirážaniu.

V polohe na chrbte je dobré dať pod seba vankúš. Boky budú nadvihnuté a prístup je jednoduchší. Chrbát je viac narovnaný. To prináša partnerke oveľa väčší komfort.

Aj polohy s kolenami pritiahnutými k hrudníku sú príjemné. Hlavne preto, že análny otvor je v týchto polohách narovnaný a prienik je komfortný.

Tip č. 17 – Análny orgazmus

Orgazmus počas aktu je reálny. Počas prieniku dochádza k stimulácii bodu G cez stenu konečníka. Veľa záleží od anatómie každej ženy. Niektoré takto dosiahnuVRCHOL ľahko, iné vôbec.

V začiatkoch ani ženy dobre anatomicky vybavené nedosiahnu orgazmus. Na vine je ich strnulosť a obavy. Tie časom opadnú a orgazmus potom príde ľahko.

Tip č. 18 – Súlož do zadku je zábava

Hry so zadnými dvierkami nikdy neberte ako drinu a rutinu. I keď sa to tak môže zdať.

Prípravy vyžadujú určité úsilie. Ale malo by to byť skôr tak, že obe strany si celú záležitosť užijú.

Rovnako, ako vaginálny sex, ani ten análny nebude vždy na 100 % príjemný. Občas bude nepohodlný. A niekedy jednoducho partnerka nebude mať náladu mať vo svojom zadku čokoľvek. A to je v poriadku.

Na druhej strane obsahuje konečník veľa nervových zakončení. Análny sex tak môže byť fantastický zážitok!

Kľúčom je neponáhľať sa. Dať všetkému dostatok času. Skúsiť rôzne polohy. Následne sa odraziť od toho, čo je pre vás funkčné. Časom objavíte, čo je pre vás oboch najlepšie.

NEZABUDNITE: Proerecta SHOT účinkuje zrýchlene. Presne tak rýchlo si užijete dobrý anál s pevnou erekciou.

Proerecta SHOT

 

Ďalšie články o análnom sexe

Prvý anál – ako si neublížiť a čo nakúpiť?
22 najčastějších mýtov o análnom sexe, ktoré brzda vaše sexuálne rozlety
10 tipov, ako si užiť análny sex čo najuspokojivejšie
Análny sex a všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si užili, neublížili a dobre nakúpili
Análny sex – 18. tipov pre TOP zážitok
Análny sex z pohľadu žien – prečo sa ho niektoré nevedia nabažiť a iné vám ho nikdy nedovolia?

 

5/5 - (2 votes)