Análny sex pre pokročilých – choďte zas o level ďalej a zlepšujte sa. Čo všetko sa vám do análiku vojde?

Nie je to tak dávno, čo sme písali o prvom análnom sexe. Dnes sa zameriame na pokročilejšie publikum, ktoré už má s análom isté skúsenosti.

Keď si obľúbite šantenie so zadnými dvierkami a máte určité skúsenosti, je čas na fajnovejšie techniky, intenzívnejšie zážitky a orgazmy.

análny sex pre pokročilých

 

Čo všetko robia skúsení inak než análni začiatočníci? 

Pokročilá technika č. 1 – Zapojte klitoris

Väčšina polôh pri análnom sexe ponecháva túto rozbušku rozkoše nedotknutú. Zbytočná škoda. Preto je skvelé pomôcť si pri análnom sexe rukou svojou, partnerovou alebo použiť vibrátor.

TIP: Správny gentleman vie, ako dokonale dráždiť klitoris. Naučte sa to tiež.

 

Pokročilá technika č. 2 – Análny kolík počas klasického sexu

Výhodou análneho kolíka je, že po zastrčení drží pekne na mieste. Možno ho teda zastrčiť do análu a následne si užívať klasický sex. Kolík sa už postará o všetko ostatné sám.

análny kolík xpander

 

Pokročilá technika č. 3 – Veľké análne dildo 

V momente, keď je análny otvor zvyknutý na pravidelný príjem, dokáže pojať aj väčšie predmety. Pre mierne pokročilé a pokročilé análne šantenie možno použiť dildá a vibrátory stredných rozmerov.

Tieto pomôcky nie sú také veľké, ako najväčšie modely pre vagínu, no pritom príjemne vkĺznu do otvoru a poskytnú výraznejšiu stimuláciu než menší bračekovia. Podobnú explóziu rozkoše predstavuje pre skúsenejších používateľov aj tento análny kolík v tvare granátu.

dildo rambo

 

análny kolík black grenade

 

 

Pokročilá technika č. 4 – Análny klystír na zavedenie lubrikantu

Ako sme si vysvetlili v článku o análnom sexe, lubrikant je veľmi dôležitý. Pokročilejšou technikou je zavedenie gélu do konečníka ešte pred samotným sexom. Dosiahnete to pomocou análneho klystíru.

Stačí gél naplniť do zásobníka a vstreknúť. Vďaka tomu sa lubrikačný gél dostane do väčšej hĺbky a následne vstup väčšieho predmetu prebehne bez problémov.

análny lubrikačný gel

 

Pokročilá technika č. 5 – Dvojitá penetrácia

Pokročilým ženám väčšinou jednostranná akcia nestačí. Postupom času vyhľadávajú stimuláciu vagíny a análneho otvoru v jednom.

Keď práve nie je k dispozícii penis partnera, je možné využiť šikovnú pomôcku. Niektoré ženy fantazírujú o prieniku dvoch penisov zároveň. Táto hračka im pomôže fantáziu pretaviť do reality.

double dildo

 

Pokročilá technika č. 6 – Hľadanie zázračného bodu

Pri pravidelnom análnom sexe sa zvierač prispôsobuje penisu alebo pomôcke stále jednoduchšie. Uvoľnenie tak prichádza veľmi rýchlo. Vtedy je čas na experimenty. Aká poloha prináša najväčšie uspokojenie? Aký bod v análi je najcitlivejší a prináša najbúrlivejší orgazmus?

Na začiatok experimentov je dobré skúsiť plytšie prirážanie a pohybovanie sa v rôznych uhloch blízko vstupu do análu. Potom zvoľte viac invazívne prírazy. Väčšina párov nakoniec objaví správny mix, kedy sa kombinujú obidva druhy hĺbok.

Ďalším predmetom prieskumu sú rôzne typy uhlov. To znamená skúsiť rôzne polohy a rozmanité spôsoby vstupu penisu do análneho otvoru. Pri pokusoch vždy myslite na seba a dajte pozor na zranenia.

Dobrým spôsobom ako nájsť ešte väčšie potešenie, je výmena rolí. Či už bude partner dominantnejší, alebo bude dominovať prijímajúca strana. Obidva varianty prinášajú nový zážitok a uhol pohľadu.

 

Pokročilá technika č. 7 – Análny fisting

Metóda pre skutočných análnych matadorov. Vyžaduje doslova tony kvalitného gélu, milimetrovú presnosť a opatrnosť.

Aj to najmenšie posunutie ruky spôsobí veľmi intenzívnu stimuláciu, a preto je potrebná maximálna opatrnosť. Postup je podobný vaginálnemu fistingu, ale musí byť 100x pomalší.

ruka na fisting

 

Pokročilá technika č. 8 – Análna elektrostimulácia

Ďalšia technika pre veľmi pokročilých používateľov. Na jej vykonanie sú potrebné hlboké znalosti o tom, čo si možno dovoliť a čo je už veľa. Rozhodne sa do nej nepúšťajte bez skúsenosti a rád od skúsenejších BDSM odborníkov!

Aj pri malom napätí môže dôjsť k popáleniu kože následkom zlého kontaktu, prípadne vtedy, ak na telo dolieha iba malá časť elektródy.

Vyhnite sa tak akýmkoľvek rovnakosmerným zdrojom, ktoré majú elektrolytický efekt a môžu rozkladať krv. Nepoužívajte teda žiadne domáce a na kolene vyrobené stimulátory! Iba profesionálne schválené výrobky s oficiálnymi certifikátmi.

Preferujte radšej pomôcky napájané pomocou batérií, pred tými napájanými zo siete. Je to vynikajúca prevencia pred nechceným úrazom.

Pri bezpečných podmienkach je elektrostimulácia veľmi intenzívnym štýlom stimulácie, ktorý môže viesť až k orgazmu. Nezabudnite aj na gél. Najlepší je ten na vodnej báze. Znižuje riziko popálenia a zároveň zvyšuje kvalitu dráždenia.

elektrosex

 

Experimentujte, zlepšujte sa a užívajte si análny sex na maximum

Dúfam, že náš sprievodca pre pokročilých vám o niečo viac otvoril oči na poli análnych radovánok. Experimentujte a skúšajte. Objavte nové dimenzie rozkoše, ktoré análny sex prináša. Čo už však určite dobre viete.

Predovšetkým myslite aj na seba a svoje zdravie a bezpečnosť. Potom si užijete rozkoše a prešľapy z hlúposti sa vám vyhnú veľkým oblúkom.

 

5/5 - (1 vote)