Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

Sexuálny život je veľmi rozmanitý. Ťažko by ste hľadali dva páry, ktoré sa milujú úplne rovnako. Ľudia majú aj v sexe svoj osobitý štýl, tempo a obľúbené polohy.

Sú páry, ktorým stačí niekoľko málo obľúbených polôh, ktoré točia dookola. To platí najmä v prípade, kedy spolu pár žije veľmi dlho a pozná sa takmer dokonale.

To ale rozhodne nie je pravidlom. Aj medzi zabehnutými pármi sú také, ktoré skúmajú a hľadajú ešte lepšiu polohu pre väčší pôžitok zo sexu. Medzi mladými pármi, ktoré sú spolu len chvíľu, bude situácia pravdepodobne opačná. Budú spočiatku vo fáze hľadania a experimentov.

kámasútra

Učenie Kámasútry sa z Indie rozšírilo do celého sveta

 

Pre všetkých sexuálnych prieskumníkov existuje už celé storočia kniha Kámasútra. Jej autorom je podľa tradície mních Vátsjájana, ktorý žil v období 4 – 6. Slovo Káma značí meno indického boha milostnej túžby, kým sútra znamená poučenie.

V knihe sa pôvodne spísalo veľa rád a celkovo 82 milostných polôh spolu s ďalším učením o sexuálnom živote. To zahŕňalo typy mužov a žien, ktoré sa k sebe v milovaní hodia, a mnohé ďalšie múdrosti.

Dielo je do dnešnej doby považované za pilier poznania skutočného sexuálneho potešenia. V priebehu rokov prešiel aj sex evolúciou a ľudia vymysleli ďalšie zaujímavé variácie a nové polohy. Niektoré som pre vás vybral, aby ste načerpali inšpiráciu a obohatili svoj sexuálny život.

NEZABUDNITE: Pre každú polohu potrebujete pevnú erekciu. Pokiaľ je slabá, užite silnú tabletku Proerecta

Proerecta

Kliknite na tlačidlo a dostanete sa priamo do e-shopu Proerecta.com k podrobným účinkom a výberu balení. Objednávku dostanete do 48 hodín.

 

51 TOP polôh z Kámasútry, ktoré pohodlne zvládnete obaja

Mačka

poloha mačka

Aj jednoduchá pozícia môže priniesť neobyčajný zážitok obidvom partnerom. Žena leží na chrbte a lakte si opiera o zem. Horná časť jej tela je nadvihnutá, prípadne môže ležať úplne položená. Nohy má rovno, ale roztiahnuté od seba.

Muž leží na partnerke. Obaja sú tvárou k sebe. Muž nedolieha celou hmotnosťou na partnerku, ale je vztýčený na natiahnutých rukách. Jeho nohy sú medzi nohami partnerky.

Doslova visí nad svojou partnerkou a má prístup k jej perám a krku.

 

Poloha bokom

Žena hore je perfektná pre muža, ktorí chcú relaxovať a užiť si trochu zábavy. Táto poloha môže byť v obľúbenom repertoári mnohých dvojíc.

Muž leží na chrbte a pre lepšie pohodlie môže pokrčiť jednu nohu v kolenách. Partnerka sa posadí na mužov penis, takže nohy sú na strane vedľa pokrčenej nohy partnera.

Žena sa jednou rukou chytí za nohu partnera a druhou rukou sa oprie o jeho hrudník. Muž položí ruku na jej koleno a druhú na rameno. V tejto pozícii je aktívna žena.

 

Milostný tanec

Vzájomné dráždenie v stoji. Človek si snáď nemôže predstaviť lepší milostný tanec. Jeden partner vníma druhého a jeho potreby. Bez slov. Nemôžu si odolať.

Zo vzájomného dráždenia je možné ľahko prejsť k aktu. Žena stojí na šírku ramien a ľahko ohnutá v kolenách. Partner je v tesnej blízkosti s kolenami pokrčenými a pri sebe medzi nohami partnerky. Pár má svoje ruky vzájomne položené na bokoch. Prsia ženy sa dotýkajú jeho hrudníka.

Vzájomný pohľad je intenzívny a hlboký. Jeden z partnerov môže stáť pri stene, aby bola pozícia stabilnejšia.

 

Inkvizítor

inkvizitor

Táto pozícia si svoje meno naozaj zaslúži. Žena je totiž úplne oddaná mužovej nadvláde. On rozhoduje o celom priebehu.

Partnerka leží pohodlne na chrbte s roztiahnutými nohami a mierne pokrčenými kolenami. Muž má hlavu medzi jej stehnami a leží pritom na bruchu. Nohy má buď natiahnuté, alebo aj pokrčené tak, že sú vztýčené nahor. Panvu svojej partnerky pridŕža rukami.

Akúkoľvek iniciatívu tu riadi muž a môže tak pustiť uzdu svojej fantázii. Mučiacim nástrojom je jazyk a milenku príjemne trápi tak dlho, ako len chce. On je pánom jej orgazmu. Môže ho oddaľovať alebo je viac dominantný a priamy. Orgazmus potom prichádza oveľa rýchlejšie.

BUĎTE PROFESIONÁL: Kliknite a naučte sa všetko o stimulácii klitorisu. 

 

Šuškanie

šuškanie

Veľmi jemná a sladká poloha. Partnerka sa jemne stará o mužov penis ústami. Muž bude z tejto jej snahy šalieť. Zvlášť v tejto polohe, keď môže len ležať a všetko si náležito užiť.

On leží v polosede s chrbtom opretým o vankúš. Ruky má natiahnuté pozdĺž tela a nohy rovné a mierne od seba.

Žena leží na bruchu s tvárou pri mužove penisu. Svoje ruky má k dispozícii pre ďalšie dráždenie. Nohy má pokrčené v kolenách a pri sebe. Muž má možnosť chytiť ženu za vlasy alebo si len užívať výhľad.

Proerecta

 

Lyžičky

lyžičky

Táto poloha je skvelá najmä ráno. Vo chvíli, keď sa erekcia hlási o slovo a partnerka spí nablízku. Ponúka sa tak skvelý ranný sex na prebudenie, kde nie sú potrebné prílišné akrobácie a zbytočné pohyby najviac.

Žena leží pohodlne na boku, jej vrchná noha je mierne pokrčená v kolenách. Muž je za ňou s jednou rukou okolo pásu alebo s prstami vo vagíne. Jeho nohy sú súbežne s partnerkou. Jeho vrchná noha kopíruje vrchnú nohu ženy. Pokiaľ ešte nepoznáte túto pohodlnú pozíciu, máte teraz príležitosť vyskúšať skvelý ranný sex.

VIETE, že ranná erekcia poukazuje na dobrú kondíciu penisu? Čo robiť, pokiaľ vám ráno nestojí? 

 

Jazdecké umenie

jazdecké umenie

Je nemožné mať situáciu pod kontrolou, keď je v tejto pozícii hore dominantná a zvodná partnerka. Všetka moc je v rukách ženy a divoké tempo vedie často k búrlivému orgazmu.

Muž má hlavu na vankúši a natiahnuté nohy. Partnerka nasadá na jeho penis v podrepe. Pre lepšiu rovnováhu sa opiera o mužov hrudník.

Muž drží svoju partnerku za nohy alebo sa môže venovať jej prsiam. Jeho rozkoš v tejto pozícii bude mimoriadna.

 

Poloha 69

poloha 69

V tejto pozícii je iniciatíva na obidvoch partneroch. Muž sa stará o blaho ženy a naopak. Táto poloha je perfektná ako predohra. Muž leží na chrbte. Najlepšie s hlavou podloženou vankúšom alebo inou oporou.

Žena si kľakne na kolená a ponúkne lono partnerovi. Sama sa skloní k jeho penisu, o ktorý sa následne stará ústami. Muž si užíva starostlivosť svojej partnerky o jeho penis.

ČÍTAJTE TIEŽ: Ako vzrušiť partnerku neodolateľnou predohrou? 

 

Stĺp

poloha stĺp

Keď je túžba páru po sexe vysoká, obaja túžia po veľmi intenzívnom a hlbokom prieniku. Žena leží na chrbte a zdvihne nohy spojené k partnerovmu hrudníku. Muž kľačí tak, že jej panva je medzi jeho nohami.

Muž uchopí ženu v oblasti panvy. Žena sa drží za jeho stehná. Muž do partnerky preniká v uhle zhora. Tým pádom je prienik hlboký. Výhodou je možnosť pozorovať emócie nahej a vzrušenej partnerky.

 

Misionár

poloha misionár

Najznámejšia poloha. Telá sú vzájomne prepletená a veľmi prepojené. Každý pohyb vyvolá okamžitú odozvu v tele miláčika.

Žena leží na chrbte a muž leží medzi jej široko roztiahnutými stehnami. Žena objíma nohami panvu muža a ruky má voľné pre starostlivosť o jeho chrbát.

Partner je aktívny. Môže sa perami venovať jej krku, vášnivo bozkávať a sledovať jej zážitok. Napriek faktu, že v tejto polohe sa očakáva aktivita muža, má žena tiež právo ovplyvniť priebeh diania.

Nezabudnite pred touto polohou zaistiť potrebné opatrenia, pretože vo chvíli orgazmu by vás žena v milostnom kŕči nemusela pustiť von včas.

 

Symfónia

symfónia

Mnoho mužov miluje orálny sex a snaží sa ženu prehovoriť k tejto intímnej praktike. Pokiaľ v páre vykonávate túto techniku, určite by ste mali vziať túto polohu do úvahy.

Muž leží na chrbte alebo sedí na stoličke. Hlavu má opretú o stenu alebo o vankúš. Zdvihne a vystrie nohy nahor do stropu. Uchopí rukami svoje stehná a roztiahne ich doširoka.

Žena kľačí pred partnerovým penisom a nakláňa sa dopredu. Ruky má položené na panve partnera a pohybuje sa ústami po penise partnera. K stimulácii pridáva aj ruky.

 

Zakázané ovocie

zakázané ovocie

Toto je skvelá pozícia pre cunnilingus. Poteší partnerku a privedie ju až na vrchol blaha. Žena si kľakne na kolená a vyšpúli zadoček. Rukami sa oprie v lakťoch. Jej nohy sú mierne rozkročené a jej hlava je zvesená dole medzi pažami.

Partner si kľakne za ňu, aby bol ústami v úrovni jej lona. Nakloní sa dopredu a chytí ženu za stehná tak, aby si mohol prípade regulovať príkazy. Jednu ruku môže stále uvoľniť pre starostlivosť o vagínu partnerky, prípadne jej klitoris. Urýchli tak príchod jej orgazmu.

Britva

britva

Orálny sex môže mať mnoho variácií. Potom nebude pre vás sex len rutinou a bude hľadať stále novú kvalitu a podnety.

Muž leží na boku a zdvihne hornú polovicu tela rukou opretou o lakeť. Nohy sú od seba pokrčené v kolenách. Chodidlá sú prekrížené.

Žena leží na boku tak, že jej hlava je prevlečená prstencom medzi stehnami muža. Jej nohy sú natiahnuté a tesne pri sebe. Jej ruka je na boku partnera. Túto ruku následne prikryje partner svojou rukou. Žena sa venuje penisu ústami. Partner môže ťahať jej ruku a riadiť tak tempo dráždenia.

Proerecta

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

 

Libido

libido

I keď má miláčik v sexe odlišné preferencie a vaše priania sa trocha odlišujú, táto pozícia môže uspokojiť obidvoch. Nielen fyzicky, ale aj emocionálne.

Muž leží na chrbte, nohy sú rovné a mierne od seba. Žena sedí na partnerovi, chrbtom k nemu. Jej nohy sú mierne ohnuté v kolenách a ľahko od seba.

Partnerka drží svoje ruky natiahnuté a doširoka roztiahnuté. Odráža sa od nich a vytvára pohybové sily. Hlava a telo sú mierne zaklonené. Ruky partnera majú voľnosť a môžu sa venovať zvyšku tela partnerky.

 

Hmatadlo

hmatadlo

Pre túto pozíciu musí nielen muž, ale aj žena rozohrať dokonalú súhru. Muž totiž drží ženu vo svojich rukách a žena musí vyvinúť pohyby panvy vo vzduchu.

Partner stojí rozkročený na šírku ramien, ruky natiahnuté pozdĺž tela, kým partnerka objíma jeho krk. Ruky sú obopnuté tak, že tvoria zaklapnutý zámok.

Partnerka má roztiahnuté nohy a vytiahne sa hore na partnera. On ju chytí za panvu a v chrbte sa vystrie. Tým pádom drží partnerku vo vzduchu. Pohyby môžu vychádzať z iniciatívny obidvoch partnerov.

 

Kovbojka

kovbojka

Odovzdanie sa pocitom, absolútne precítenie rytmu. Žiadna snaha o kontrolu zo strany muža. V tejto polohe leží partner pohodlne na chrbte. Partnerka si naň prisadne a chopí sa kormidla. V pozícii kovbojky určuje pravidlá žena. Udáva tempo a rýchlosť. Muž je len pomáha pohybmi svojich bokov, aby bol prienik hlbší a vášeň ešte vyššia.

Ide o veľmi populárnu pozíciu. Ruky sú tu absolútne voľné a môžu tak putovať kdekoľvek po tele. Partner môže žene dokázať, že prsia sú naozaj jedným z najcitlivejších miest na tele.

 

Stolička

Táto delikátna, ľahká a neuveriteľne intímna pozícia je perfektná pre dve romantické nátury, ktoré rady skúšajú nové veci. Muž sedí na rovnom povrchu alebo na stoličke s nohami natiahnutými pred sebou. Chrbát ma opretý o operadlo stoličky alebo sa podopiera rukami.

Žena sedí na partnerovi otočená chrbtom k nemu. Zakláňa sa pritom dozadu smerom k hrudníku muža. Nohy sú vo vzájomnom tesnom kontakte, len žena má kolená mierne od seba. Drží sa rukami za boky a jej hlava je zaklonená dozadu. Žena sa na mužovi decentne pohybuje a pár splynie v jedno telo.

 

Planina

planina

Pokiaľ preferujete viac jemný a zmyselný sex, táto pozícia perfektne splní vaše očakávania a pomôže poodhaliť intímnu stránku vzťahu.

Žena leží na bruchu, vystrie ruky pred seba, jemne sa prehne v chrbte a pokrčí kolená. Muž leží na žene bruchom a vzpína svoju hornú polovicu tela na natiahnutých rukách alebo ich môže pretiahnuť a kopírovať ruky svojej partnerky. Ide o veľmi intímnu polohu vhodnú pre pomalý sex.

 

Smäd

smad

Ak pár preferuje predohru počas sexu, táto poloha je preň ako stvorená. Muž aj žena ležia na boku smerom k sebe. Ona objíma jeho krk jednou rukou a on robí to isté. Jeho druhá ruka je na jej chrbte.

Muž prestrčí jednu nohu medzi stehná ženy. Žena túto nohu objíme, pričom jednu nohu pokrčí v kolene. V tejto polohe sa muž môže starať o ženin krk, chrbát, panvu a zároveň ju bozkávať na pery. Celú dobu má voľnosť pohybovať sa v nej. Sex v tejto polohe je veľmi zmyselný, jemný a vášnivý.

 

Poloha na psíka

poloha na psika

Priamočiara poloha plná vášne, túžby a potešenia. V tejto polohe vedie muž, ale tempo môže udávať aj žena. Tá v tejto polohe kľačí na všetkých štyroch. Lakte sú mierne pokrčené a nohy rozkročené do strán. Hlava je vzpriamená.

Muž je za partnerkou, kľakne si za ňu a uchopí ju za boky. Prirážanie prebieha nie len pomocou svalov v trupe, nohách a panve, ale aj s pomocou rytmického odrážania od panvy partnerky.

Táto pozícia je obľúbená u toľkých ľudí, pretože je pohodlná, prienik je hlboký a vzájomné trenie veľmi intenzívne. Naviac má muž možnosť pozorovať proces, kedy privedie svoju partnerku na vrchol v rade niekoľkých málo minút.

TIP: Ako dosiahnuť spoločný orgazmus a je vôbec dôležitý? 

 

Emanuela

emanuela

Žena mužových snov je slobodná a bez hanby. Je úplne otvorená svojmu partnerovi. Ukazuje mu jasne pravidlá hry.

Muž leží na chrbte a žena si sadá na jeho krk v záklone. Kľačí na kolenách tak, aby jej rozkrok bol v úrovni úst muža. Partnerove ruky sú na jej bokoch alebo voľne. Môže hladiť aj jej telo alebo sa dotýkať pŕs.

Táto poloha je veľmi delikátna. Bude užitočná tým párom ktoré sa pred sebou nehanbia a sú pripravené skúšať nové veci. Nadchne milovníkov orálneho sexu.

 

Batman

batman

Táto poloha je ako stvorená pre orálny sex. Napriek faktu, že hlavným aktérom je žena, je to muž, ktorý úplne kontroluje situáciu. V tejto pozícii určuje rytmus a reguluje hĺbku prieniku.

Žena leží na chrbte s pokrčenými nohami mierne od seba. Muž si kľakne tak, aby mal prsia partnerky medzi stehnami. Nakloní sa dopredu a opiera sa o natiahnuté ruky tak, aby mal hornú čas vzpriamenú. Milenka dá svoje ruky na partnerov chrbát a zdvihne hlavu, tak, aby mohla poskytnúť starostlivosť partnerovmu penisu.

 

Otočená kovbojka

otočená kovbojka

Muž leží na chrbte, nohy má natiahnuté a mierne od seba. Hlava je zdvihnutá. Žena sedí na partnerovi a je k nemu otočená chrbtom. Jej nohy sú ohnuté v kolenách a chodidlá sú natiahnuté pozdĺž partnerovho tela.

Jednou rukou drží žena jeho koleno. Druhou rukou si stiahne vlasy a natočí sa tak, aby odhalila prso svojmu milencovi. Muž drží jednou rukou jej bok a druhou venuje pozornosť jej prsu.

 

Dvojčatá

dvojčatá

V tejto polohe zbadá každý z párov svoj vlastný obraz. Pohľad do očí, kde sa zrkadlí obraz toho druhého. Túžby oboch partnerov sú spojené.

Muž aj žena kľačia na kolenách a sú od seba doslova na milimetre. Muž drží narovnaný chrbát a objíma pás svojej milenky.

Žena má ruku okolo krku a druhou sa drží okolo svojho lýtka a opiera sa v miernom záklone. Tým vystavuje na obdiv svoje prso partnerovi. Muž potom venuje pozornosť tomuto prsu bez toho, aby prestal hýbať bokmi. Táto poloha je skvelá pre tých, ktorí milujú a sú milovaní.

 

Ryby

ryby

Túto polohu by mali voliť páry, ktoré sú si isté svojimi schopnosťami. Každý ju môže skúsiť, ale opatrne. Vhodná je aj pre páry, ktoré sa rady pred pred sexom zasmejú. Žena si sadne na mužov krk, partner stojí pevne na nohách. Nohy má rozkročené na šírku ramien a pomaly spúšťa partnerku dole. Rovnako, ako keby si ju chcel prehodiť cez hlavu.

Partnerka následne objíme jeho krk stehnami a prekríži členky. Rukami objíme partnerov zadok. Muž má ruky na chrbte partnerky, aby ju udržal v tejto pozícii.

Proerecta

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

 

Sane

sane

Sex je ako hra. Pár je ochotný experimentovať a vie presne, aká bude odmena. Muž leží s rovnými nohami. Žena sedí na svojom partnerovi chrbtom k nemu. Potom sa nakláňa tak dlho, až skončí svojimi prsiami medzi jeho kolenami. Jej nohy sú tiež roztiahnuté okolo bokov partnera.

Tu nie je možné povedať, kto je v dominantnej polohe. Muž venuje pozornosť panve ženy a pohybuje ňou tak, aby pár udržal stály rytmus. Hlavnú rolu tu hrá sloboda a sebavedomie. Táto poloha je skvelá pre páry, ktoré potrebujú zmenu.   

 

Chobotnica

chobotnica

Sex je možné mať v stoji, v sede aj ležmo. Možností je nekonečne veľa. Chobotnica ponúka polohu v kľaku. Pokiaľ ste nikdy nemali túto možnosť, je pravý čas vyskúšať ju.

Muž kľačí s rovným chrbtom na jednom kolene. Žena ho kopíruje, koleno má položené vedľa partnera. Partneri kľačia oproti sebe. Váhu majú obaja na chodidlách. Partnerka objíma partnerov krk. Tak má muž prístup k jej krku.

 

Had

had

Na tejto palme muž nenájde žiadne kokosy. To je horšia správa pre horolezcov. Bude ale môcť partnerke poskytnúť nebývalé potešenie a priviesť ju k závratnému orgazmu. Presnejšie povedané, muž kokosy nájde, ale neuvidí ich. Bude sa o ne môcť len starať.

Žena sedí na krku partnera tak, že jej rozkrok je blízko jeho tváre. On stojí v stabilnej pozícii – rozkročene. Partnerkinu hornú časť pomaly sunie nadol.

Ona nakláňa svoju hlavu na stranu. Jednou rukou objíme nohu muža a druhou uchopí jeho penis. Muž drží partnerku rukami za chrbát a brucho. On sa stará o jeho pýchu svojimi ústami. Žena pripomína hada, ktorý sa plazí dolu po strome.

 

Krab

krab

Delikátna a krásna. Ona sa otvorí svojmu mužovi. Ponúkne sa mu úplne bez obalu. Ako sa len dá odolať takému potešeniu?!

Muž leží na chrbte a dá nohy mierne od seba. Žena sedí na penise svojho partnera a je k nemu obrátená čelom. Roztiahne doširoka nohy a oprie sa vzadu rukami medzi partnerovými nohami. Ruky a partner sú ej hlavné oporné body.

Muž drží svoju milenku nad jej kolenami. Partneri sa môžu vzájomne pozorovať a zachytávať jednotlivé emócie. Pohybujú sa v rytme a hrajú tichú hru, ktorá je prísľubom budúceho uspokojenia.

VIETE, ako vám s pevnou erekciou pomôže partnerka? 

 

Oblúk

oblúk

Objavte kúzlo svojho partnera rovnako, ako keď odhalíte kúzlo dobrého vína. Vychutnajte si každý okamih, skúste niečo nové, čo je neopozerané.

Muž sa prehne do akrobatického mostu. Jeho oporou sú ruky a nohy. Žena sedí na špičke jeho penisu. Partnerovo telo má žena medzi svojimi nohami, ale nesedí celou hmotnosťou. Sčasti sa opiera o podlahu špičkami nôh.

Ruky partnerky sú na partnerovom bruchu. V tejto polohe samozrejme vedie pohyb ona. Doba tejto polohy závisí od výdrže partnera.

 

Harfa

harfa

Keď sa pár miluje, je dôležité dobre vnímať svojho partnera a učiť sa hrať na struny jeho tela. Len tak docielite skutočné uspokojenie.

Žena v tejto polohe leží na boku. Hornú polovicu tela podopiera lakťom a nohou. Muž sedí medzi nohami partnerky tak, že jej zdvihnutá noha mieri nahor vedľa jeho boku.

Partner si pomáha v prirážaní pomocou natiahnutých rúk, ktoré sa opierajú o podlahu. Pokiaľ ho to láka, môže uvoľniť jednu ruku a venovať sa prsiam partnerky, prípadne jej rozkroku pre ešte väčšiu rozkoš.

 

Prísaha

prísaha

Bez slova je možné sľúbiť veľa. Potešenie, pôžitok, uspokojenie a zvieracia vášeň. Nie je potrebné hovoriť, telo povie oveľa viac. Muž stojí na kolenách a rozkročí sa s rovným chrbtom. Žena tiež kľačí na kolenách a tlačí svoj chrbát na partnerov hrudník.

Jej nohy sú medzi nohami partnera. Objíma jeho krk jednou rukou a ponúka tak prístup k svojim prsiam. Poloha je veľmi zmyselná a je vhodnejšia pre milujúce páry, ktoré majú potešenie nielen z fyzického kontaktu, ale aj zo vzájomnej intimity a starostlivosti.

 

Drak

drak

Veľmi emociálna a intenzívna poloha. Telo ženy je celkom otvorené obidvom. Jej partnerovi a zároveň jej samej. Ona nemôže prísť o takú príležitosť. Preto by mal pár túto pozíciu rozhodne skúsiť. Muž sedí na svojich nohách a ľahko ich dá od seba.

Žena leží na chrbte s váhou na ramenách a nohami roztiahnutými smerom nahor. Nohy má roztiahnuté, ako je to len možné. Vysúva pritom dolnú časť panvy smerom k ústam partnera. Ten sa nakláňa tak, aby dočiahol do jej rozkroku svojimi ústami a rukami.

Proerecta

 

Nirvána

nirvana

Zaujímavá pozícia pre tých, ktorí uznávajú menej obvyklé polohy v sexe. Partnerom umožňuje lepšie sa navzájom poznať na hlbšej úrovni. Veľkou rolu hrajú dotykové pocity. Žena leží na chrbte, jednu ruku má za hlavou, jej nohy sú zdvihnuté nahor.

Muž kľačí na kolenách na úrovni panvy partnerky. Nohy má doširoka roztiahnuté. Jeho hlava je medzi nohami ženy na úrovni členkov.

 

Býk

býk

Muž stojí priamo, s chodidlami na šírku ramien. Jeho partnerka stojí pred ním, otočená chrbtom a ohnutá v páse. Partner tak môže dočiahnuť rukami len na jej panvu. Muž ju drží v páse a snaží sa, aby celá akcia bola pre obidvoch ten najlepší zážitok.

Žena sa rukami a bradou opiera o pevnú plochu alebo si siaha rukami až k špičkám nôh. Poloha je jednoduchá a ohybnosť partnerky nehrá zas tak veľkú rolu. Pokiaľ nedočiahne na špičky, nevadí. Koniec koncov nie je dôležité ako, ale s kým.

BUĎTE PROFÍK: Ako žene dopriať mokrý orgazmus?

 

Puzzle

puzzle

Telá vyzerajú, ako keby splynuli do jedného. Pohyby sú poháňané vᚧou a pocitom nekonečného blaha. Muž sedí s roztiahnutými nohami a žena sa položí medzi mužove nohy a pritom sa opiera o lakte.

Genitálie sú v tesnom kontakte. Partnerka si položí nohy na mužove ramená a skríži ich za jeho krkom. Táto pozícia je veľmi sexuálna, pretože voľné ruky ženy jej dovoľujú robiť zázraky s jej telom. Partner môže pozorovať a kochať sa výhľadom.

 

Panna

panna

Dokonca aj tá najdivokejšia rebelka roztopí v rukách partnera poskytujúceho jej orálne potešenie. Pokiaľ chce muž povzbudiť alebo poriadne potrestať svoju dámu, je táto metóda perfektná.

Žena leží na chrbte, ruky má natiahnuté nad hlavou. Dlane má spojené a nohy natiahnuté. Muž má hlavu medzi nohami partnerky. Môže kľačať alebo ležať. Jeho ústa sú pritlačené v rozkroku jeho drahej. Jedna ruka je na jej zadočku a druhá dráždi stehno. Muž by jej mal zakázať dať ruky dole a akokoľvek sa jej dotýkať. Bude žobrať o milosť.

TIP: Všetko o metódach BDSM – „trošku“ drsnejšom správaní pri sexe. 

 

Karamel

karamel

Žena v tejto polohe pôsobí tak, ako keby stekala z muža ako ten najsladší karamel. Partnerka sa tu celkom oddáva svojim pocitom. Je nasýtená rozkošou a partner tento pohľad miluje. Žena leží na chrbte a zdvíha svoju panvu nahor. Muž kľačí na kolenách a zdvíha nohy partnerky ešte vyššie.

Tá môže objať jeho krk svojimi nohami a jej panva a chrbát sú vo vzduchu. Milenci sa vzájomne držia za stehná a muž vedie pohyb. Je možné podložiť chrbát partnerky vankúšom.

 

Zeus

zeus

Nie je tajomstvom, že muži milujú, keď žena uzná v posteli ich nadvládu a dopraje im naozaj dobrý orálny sex. Pre mužskú pýchu nie je nič lepšie, ako orálny sex v tejto polohe. Muž stojí s nohami rozkročenými na šírku ramien. Žena kľačí pred mužom na zemi tak, že má mužskú pýchu priamo pred tvárou.

Partner uchopí hlavu ženy, aby mohol kontrolovať rytmus. Žena ho chytí za panvu a venuje sa svojej činnosti.

ČÍTAJTE, kto je alfasamec a ako sa prejavuje vysoká hladina testosterónu? 

 

Eiffelova veža

eiffelova veža

Žena stojí rovno s nohami roztiahnutými doširoka. Potom sa ohne. Buď až ku špičkám, alebo sa oprie o dosku stola. Lakte položí na podlahu alebo stôl. Muž stojí za ňou a ľahko sa ohne v kolenách. Ruky má položené na jej dolnej časti chrbta a vstupuje do partnerky.

V závislosti od výšky muža stojí partner na špičkách alebo pevne stojí. Táto pozícia je veľmi intenzívna. Počas sexu má partnerka možnosť zmeniť náklon podľa obľuby a chutí páru.

 

Pochodeň

pochodeň

Muž stojí na svojich nohách, ktoré sú mierne od seba. Žena sedí tvárou v tvár v jeho lone a pažiach. Rukami objíma jeho chrbát a nakláňa sa dozadu. Muž drží svoju milenku svojimi rukami za jej chrbát a hýbe jej telom. Snaží sa o neustály kontakt a riadi tempo.

Proerecta

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

 

Blíženci

blíženci

Partner sedí na plochom povrchu s ľahko rozkročenými nohami a natiahnutými nohami ohnutými v kolenách. Žena sedí čelom k mužovi. Dá si nohy okolo jeho boku a ohne ich v kolenách.

Muž sa podopiera jednou rukou za chrbát. Žena ho kopíruje a dáva si ruku za chrbát na mužovu nohu. On ju objíma tesne nad pásom, ona dáva svoje ruky okolo jeho krku

 

Pluh

pluh

Muž stojí s nohami pri sebe a kolenami mierne pokrčenými. Pred jeho chodidlami leží vankúš, kam si žena oprie svoje lakte. Svoje nohy ohne v kolenách a dá ich na oplátku do mužových rúk. Muž ju uchopí za členky. Ide skôr o zábavnú pozíciu na pár minút.

 

Kozorožec

kozorožec

Partner sedí s natiahnutými nohami, ktoré ľahko miera do strán. Partnerka leží medzi jeho nohami tvárou k podlahe.

Jej ruky a nohy sú ohnutí a široko roztiahnuté. Pokiaľ by sme na pozíciu pozerali zhora, vyzerá partnerka ako roztiahnutá žaba. Muž položí svoje ruky na panvu partnerky a pohybuje nimi do rytmu.

Dva kopce

dva kopce

Žena stojí a mierne sa predkloní. Pritom dá partnerovi ruky za krk a ľahko zakloní hlavu. Muž sa mierne ohne v kolenách a predkloní sa k prsiam ženy.

Následne má možnosť hrať sa s prsiami pomocou úst a rúk. Fantázii sa medze nekladú. Táto poloha je tiež vhodná pre ženy citlivé na prsia. Sú známe aj prípady, kedy je možné stimuláciou pŕs dosiahnuť orgazmus.

 

Zozadu na stoličke

zozadu na stoličke

Táto poloha je alternáciou obľúbenej psej polohy. Vyžaduje od páru trochu viac stability a šikovnosti.

Žena si kľakne na stoličku a rukami sa chytí operadla. Ohne sa mierne v bokoch tak, aby do nej mal muž ľahký prístup.

Partner chytí ženu za boky a ohne sa v kolenách tak, aby bol svojím penisom v úrovni vagíny ženy. Následne do nej vstúpi.

 

Zozadu na stojáka

zozadu na stojáka

Ďalšia z polôh zozadu. Táto je v prevedení v stoji. Je teda ideálna do stiesnených podmienok alebo napríklad do sprchy.

Žena stojí k mužovi chrbtom a ľahko sa predkloní v páse. Rukami sa môže oprieť o stenu alebo napríklad o kuchynskú linku. Ľahko vystrčí zadoček na muža, aby mal do nej ľahký prístup.

Muž pristupuje k partnerke zozadu. Mierne sa pokrčí v kolenách a chytí partnerku za boky. Následne do nej vstúpi. V tejto pozícii vedie muž.

Proerecta

 

Píšťala

píšťala

Táto poloha je dobrá pre milovníkov hlbokého orálneho sexu. Muž má v tejto polohe nebývalo dobrý prístup k všetkým intímnym miestam partnerky. Poloha je trochu náročnejšia na fyzickú kondíciu páru, ale výsledná rozkoš a zážitok stoja za skúšku.

Partnerka sa oprie o lakte čelom k podlahe. Partner uchopí jej nohy a dá si obe na svoje ramená tak, aby mal prístup k jej studničke. Sám kľačí v polohe na kolenách.

 

Jazda na stoličke

jazda na stoličke

Pozíciu obrátenej kovbojky je možné vykonávať rôzne. Keď nie je práve k dispozícii posteľ, musí stačiť napríklad stolička v kancelárii, prípadne iný kus nábytku.

Muž je v tejto roli pasívny pozorovateľ. Sadne si na stoličku a pozoruje svoju partnerku v akcii. Rukami môže blúdiť po tele ženy a skúmať všetky miesta jej tela.

Partnerka stojí k partnerovi chrbtom a pomaly dosadá na jeho lono. Tempo aj rytmus udáva v tejto polohe ona.

 

Karamel na stole

karamel na stole

Poloha karamelu v alternácii na doske stola alebo inom podklade. Žena sa opäť roztápa v zápale vášne v tejto žhavej polohe.

Partnerka leží na stole a dá si nohy na partnerovo rameno. Svoje nohy môže, ale nemusí skrížiť za partnerovým krkom. Muž uchopí zadoček ženy a nadvihne ho do správnej výšky pre prienik. Tempo prirážania aj hĺbku určuje partner. Poloha môže byť v divokom rytme a v precítenom pomalom tempe.

 

Posteľové splynutie

posteľové splynutie

Táto poloha je variáciou misionárskej polohy. Vášeň ženy a závratné precítenie rozkoše je umocnené jej špecifickou polohou hlavy.

Partnerka leží na chrbte. Nohy mierne roztiahnuté a pokrčené v kolenách. Svoj chrbát umiestni na hranu postele tak, aby jej hlava bola zvesená smerom k podlahe a ruky mala natiahnuté nad hlavou. Hlava je v záklone.

Partner ľahne na partnerku medzi jej stehná a vstúpi do nej. Ruky má natiahnuté a opreté o podlahu. Sám si určuje tempo.

Proerecta

Proerecta SHOT, 2 ks zadarmo, akcia

 

S Kámasútrou ozvláštnite sexuálny život a spevníte telo

Z Kámasútry sa v priebehu času vyvinulo z pôvodných 82 polôh oveľa viac variácií. Dnes poznáme viac ako 250 polôh a nepochybne budú pribúdať ďalšie. Ľudská fantázia totiž nepozná hranice. Jedine tak je to dobre. Sexuálny život je nádherná súčasť ľudského bytia a bez neho si ho predstaviť len ťažko.

Bez ohľadu na pohlavie, identitu, vyznanie či vek. Takmer každý počul o Kámasútre. Reprezentuje súhrn spoľahlivých a overených antických metód z Indie, kde starí majstri zhromaždili svoje znalosti a tradície spred mnohých rokov. My máme možnosť z nich čerpať a obohatiť tak svoj život o nové rozmery.

Kniha má oveľa vyšší význam a zmysel, ako len sexuálne pozície a ich mechanické opakovanie. Texty idú oveľa ďalej za poznaním ľudskej sexuality a predkladá čitateľovi ucelený obraz a možnosť pochopiť sex v oveľa širšom rozmere.

V modernom zmysle slova je možné Kámasútru chápať ako rozsiahlu vedeckú štúdiu založenú na skúsenosti skutočnej lásky. Rieši ustálenie a harmonizáciu vzťahov, ktoré môže mať muž aj žena. Kniha ukazuje, ako žiť život každý deň na plno a ako rozvinúť intimitu a vnútornú krásu svojej polovičky. Cieľom je dosiahnuť Kama (uspokojenie zmyslov).

Po prečítaní ponúka poznanie o skutočnom význame lásky medzi mužom a ženou. Zároveň otvára myseľ a dáva možnosť lepšie porozumieť ľudskej náture a mysleniu svojej polovičky. Preto túto knihu môžu smelo odporučiť. Ponúka cestu k lepšiemu sexuálnemu životu.

Spokojný chlap v posteli znamená spokojný chlap aj v každodennom živote. Skúste si prečítať Kámasútru. Môže vám zmeniť život.

ĎALEJ SI PREČÍTAJTE: Bod G – ako ho nájsť, dokonale dráždiť a ovládnuť?